|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 11:21:40   
rina22
evo mene, že nazaj user posted image

(odgovor članu majakla)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 11:22:38   
elevitka
si boš zaželela novo štručko
IZVIRNO SPOROČILO: Lenči_


IZVIRNO SPOROČILO: elevitka



kak lepo..... moj pa se samo zadere iz sobe (ker mali res pogosto cvili ponoči) pa dobro kaj je normaln, kaj spet ne misli spat-mali kao user posted image   in nobenega nošenja... obrne se na drugo stran in to je to ... razen če že jaz popizdim (čuje ko sem glasna-te pride v zamenjavo za kake pol ure)

ker ko meni poči, te ve da je sodu izbilo dno


Ja, res je vzoren očka! Dobi danes masažo hrbta. Vsake tolko mu jo morem dat, ker je tak priden. user posted image
elevitka user posted image , saj bo vrjetno kmalu boljše, pol pa ti bo dolgčas ponoči in si boš zaželela novo štručko in jovo na novo bo zbujanje ponoči user posted image


saj jaz si jo full želim, čeprav nevem če bi glih blo pametno, glede na to da je T. ful problematičen mulc-no zahteva ogromno časa in cartanja, in glede na to da sem za vse skoraj sama.... se včasih vprašam če mi je treba še en nagajivec'?

ata pa zaenkrat bog vari da bi razmišljal o še enem naraščaju... enkrat kasneje (vsaj 5 let po njegovem pa bi mogoče- odvisno kaki bi T. bil takrat, če bi se stanje kaj normaliziralo)

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu Lenči_)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 11:23:20   
majakla
IZVIRNO SPOROČILO: Lenči_


Pri nas pa ponoči ati nosi M. oz. mi jo prinsese na zizo. Imam zadnje čase slabo vest zaradi tega. Se počutim slaba mati zaradi tega, samo paše ležat, pa da ati skoči.


Nimaš je zakaj imet, saj si pa nonstop s svojo pikico ne.
Mi tudi imamo takega pridnega atija, samo kaj, ko je pa
mama taki user posted image , da včasih kaj raje ne naredi, kot pa da je
spet nahruljen. user posted image

(odgovor članu Lenči_)
Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 11:23:47   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: Lenči_

Jaz sem doma, on hodi v službo, sicer samo 6 ur, vačsih več, če pride kaj izrednega. Se pa zadnji mesec nekaj ven meče. Je reko, da je študiral, da bo ziher to nošenje in uspavanje pogrešal, ko se M. ne bo več zbujala in da mu ni težko. Ma te pa naj gre. Mater je čuden user posted image in hvala bogu, da je user posted image .


user posted image user posted image user posted image user posted image priden ati

(odgovor članu Lenči_)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 11:24:02   
rina22

IZVIRNO SPOROČILO: Lenči_

Jaz sem doma, on hodi v službo, sicer samo 6 ur, vačsih več, če pride kaj izrednega. Se pa zadnji mesec nekaj ven meče. Je reko, da je študiral, da bo ziher to nošenje in uspavanje pogrešal, ko se M. ne bo več zbujala in da mu ni težko. Ma te pa naj gre. Mater je čuden user posted image in hvala bogu, da je user posted image .



Ja, kaj naj rečem? Super, ne user posted image user posted image user posted image

Moj pa (pa ne, da bi ga zagovarjala-bog ne daj, ker se tak okrog tega dovolj prepirava) dela po 12 ur, včasih še več, s tem, da ma res tako delo, da mora biti zbran in spočit, zato pa je zdaj že par dni zaspal ob 20h in spal do 4.30, ko vstane

(odgovor članu Lenči_)
Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 11:25:21   
arabela*
danuser posted image

bljak, bljek..kako vreme..........naj ga stopi čimprejuser posted image user posted image

Rihtala čez dopoldan ....mi je en tipček prišel okna pogledat, malo namazal..in je to to.....tak da upam,da bo za prvo silo...rekel, da niso ravno AJM okna in da to pač tak je...****t gauser posted image

Zdaj sem pospravla...pikem drugo kavico...pa čakam na prevoz, moram na elekrto....pucat pa se mi ne da avtauser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu rina22)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 11:25:44   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: elevitka

kak lepo..... moj pa se samo zadere iz sobe (ker mali res pogosto cvili ponoči) pa dobro kaj je normaln, kaj spet ne misli spat-mali kao user posted image   in nobenega nošenja... obrne se na drugo stran in to je to ... razen če že jaz popizdim (čuje ko sem glasna-te pride v zamenjavo za kake pol ure)

ker ko meni poči, te ve da je sodu izbilo dno

user posted image user posted image user posted image
to pa zveni kot moj soseduser posted image

(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 11:26:25   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: elevitka

ata pa zaenkrat bog vari da bi razmišljal o še enem naraščaju... enkrat kasneje (vsaj 5 let po njegovem pa bi mogoče- odvisno kaki bi T. bil takrat, če bi se stanje kaj normaliziralo)




tak smo mi študirali, pa evo, kaj imamouser posted image user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 11:26:26   
elevitka
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

danuser posted image

bljak, bljek..kako vreme..........naj ga stopi čimprejuser posted image user posted image    PODPIS!!!!!!

Rihtala čez dopoldan ....mi je en tipček prišel okna pogledat, malo namazal..in je to to.....tak da upam,da bo za prvo silo...rekel, da niso ravno AJM okna in da to pač tak je...****t gauser posted image

Zdaj sem pospravla...pikem drugo kavico...pa čakam na prevoz, moram na elekrto....pucat pa se mi ne da avtauser posted image


_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 11:27:10   
rina22

IZVIRNO SPOROČILO: elevitka

kak lepo..... moj pa se samo zadere iz sobe (ker mali res pogosto cvili ponoči) pa dobro kaj je normaln, kaj spet ne misli spat-mali kao user posted image   in nobenega nošenja... obrne se na drugo stran in to je to ... razen če že jaz popizdim (čuje ko sem glasna-te pride v zamenjavo za kake pol ure)

ker ko meni poči, te ve da je sodu izbilo dno


user posted image user posted image user posted image

glede še enega user posted image - (če se bosta odločila zanj) pa bo mogoče čisto nasprotje T. In bo vse drugače user posted image

(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 11:28:21   
arabela*
punce....meni pa bo tak čudno, ko bo M imela kmalu svojo sobo...Jaz sem se tak navadla, da zleze vsako noč k meni, da ne znam opisat.....res mi je to nekaj najlepšega, če detece zraven ajčka.....pri A nismo tega prakticirali.....tu pa zmeraj.....vem...da se enkrat mora osamosvojit...ampak vseenouser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 11:28:34   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: elevitka

saj jaz si jo full želim, čeprav nevem če bi glih blo pametno, glede na to da je T. ful problematičen mulc-no zahteva ogromno časa in cartanja, in glede na to da sem za vse skoraj sama.... se včasih vprašam če mi je treba še en nagajivec'?


Glede na to,da so otroci različni-je lahko drugi priden user posted image

(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 11:28:52   
majakla
IZVIRNO SPOROČILO: Lenči_

Jaz sem doma, on hodi v službo, sicer samo 6 ur, vačsih več, če pride kaj izrednega. Se pa zadnji mesec nekaj ven meče. Je reko, da je študiral, da bo ziher to nošenje in uspavanje pogrešal, ko se M. ne bo več zbujala in da mu ni težko. Ma te pa naj gre. Mater je čuden user posted image in hvala bogu, da je user posted image .



Ni čuden, pliden je vaš ati.
Saj pa tu vse vemo, kak mamo atije rade.

Mi je zadnjič kolegica rekla, ima 5 let staro
pupo, da mala nonstop atija hoče, ati jo bo
previl, ati ji bo jesti naredil, ati to - ono ...
Pa se mala enega jutra dere, MAMI, MAMI,
pa ona tak cela vesela, JAAA, mala pa:
KAJ JE ATI DOMA?  hihihi user posted image

(odgovor članu Lenči_)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 11:29:02   
Blueberry
Dan! Še malo pa bomo že na 16. delu!user posted image user posted image Pridne ste s čvekanjem.user posted image Kolko se vas je danes na kavi dobilo? Meni po takem sploh ni ven za it. Pa še splužit nam niso nič prišli..user posted image Zgleda si bomo mogli sami..user posted image Popoldne pa bom delala voščilnice. Me je spet neka ustvarjalnost prijela.user posted image


_____________________________

¤ Nikoli ni tako hudo, da ne bi moglo biti še hujše. ¤

(odgovor članu Lenči_)
Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 11:29:56   
elevitka
IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: elevitka

kak lepo..... moj pa se samo zadere iz sobe (ker mali res pogosto cvili ponoči) pa dobro kaj je normaln, kaj spet ne misli spat-mali kao user posted image   in nobenega nošenja... obrne se na drugo stran in to je to ... razen če že jaz popizdim (čuje ko sem glasna-te pride v zamenjavo za kake pol ure)

ker ko meni poči, te ve da je sodu izbilo dno

user posted image user posted image user posted image
to pa zveni kot moj soseduser posted image



nič lepo ne... pa kaj mu naj saj sem mu že 100 x rekla da mu ne morem usta zalepit... je edinec-razvajen do amena  in doma nikoli ni rabil poslušat brata ali sestre... pa še  z zdravjem ima težave (zastoje dihanja med spanjem-zbuja se  še bolj utrujen kot gre spat) saj po eni strani ga razumem... po drugi pa spet ne .... zato raje sama poskrbim za T. in pač dežuram skoz

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 11:30:08   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: elevitka

saj jaz si jo full želim, čeprav nevem če bi glih blo pametno, glede na to da je T. ful problematičen mulc-no zahteva ogromno časa in cartanja, in glede na to da sem za vse skoraj sama.... se včasih vprašam če mi je treba še en nagajivec'?


Glede na to,da so otroci različni-je lahko drugi priden user posted image



pri nas je A spala od prvega dneva...po 12 ur ....nikoli zbujala...M pa čist kontra......pa verjemi tud to se sčasoma porihtauser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 11:31:14   
rina22

IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

Rihtala čez dopoldan ....mi je en tipček prišel okna pogledat, malo namazal..in je to to.....tak da upam,da bo za prvo silo...rekel, da niso ravno AJM okna in da to pač tak je...****t gauser posted image


mi jih mamo, pa niso to tudi ne taka UAU okna user posted image so nam jih prišli enkrat že nekaj naštelavat (ok, napaka pri montaži), + tega še kondenzirajo tak, da vse po policah teče user posted image user posted image user posted image user posted image pa lahko luftam eno uro, pa bo nekaj časa ok, te pa spet začneuser posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 11:31:27   
elevitka
IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: elevitka

saj jaz si jo full želim, čeprav nevem če bi glih blo pametno, glede na to da je T. ful problematičen mulc-no zahteva ogromno časa in cartanja, in glede na to da sem za vse skoraj sama.... se včasih vprašam če mi je treba še en nagajivec'?


Glede na to,da so otroci različni-je lahko drugi priden user posted image



to je za nas velik riziko ... glede na to da sta ati in mami oba bolj živa.... sam tak hudičev ni bil noben (zato glih pridnega ne moremo pričakovat)

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 11:32:04   
Lenči_

IZVIRNO SPOROČILO: rina22


IZVIRNO SPOROČILO: Lenči_

Jaz sem doma, on hodi v službo, sicer samo 6 ur, vačsih več, če pride kaj izrednega. Se pa zadnji mesec nekaj ven meče. Je reko, da je študiral, da bo ziher to nošenje in uspavanje pogrešal, ko se M. ne bo več zbujala in da mu ni težko. Ma te pa naj gre. Mater je čuden user posted image in hvala bogu, da je user posted image .



Ja, kaj naj rečem? Super, ne user posted image user posted image user posted image

Moj pa (pa ne, da bi ga zagovarjala-bog ne daj, ker se tak okrog tega dovolj prepirava) dela po 12 ur, včasih še več, s tem, da ma res tako delo, da mora biti zbran in spočit, zato pa je zdaj že par dni zaspal ob 20h in spal do 4.30, ko vstane


res je priden!
Ej, samo tvoj pa res preveč dela. Meni bi se zmešalo! Nočem olja prilivat, ker vem, da ti je bed zaradi tega, samo, res preveč za moj okus! Upam, da bota čim prej to rešla.. boga ste vsi.. ti, mičkena in tudi tvoj, ker ziher ni lahko tak garat user posted image

(odgovor članu rina22)
Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 11:32:41   
Lenči_

IZVIRNO SPOROČILO: majakla

IZVIRNO SPOROČILO: Lenči_


Pri nas pa ponoči ati nosi M. oz. mi jo prinsese na zizo. Imam zadnje čase slabo vest zaradi tega. Se počutim slaba mati zaradi tega, samo paše ležat, pa da ati skoči.


Nimaš je zakaj imet, saj si pa nonstop s svojo pikico ne.
Mi tudi imamo takega pridnega atija, samo kaj, ko je pa
mama taki user posted image , da včasih kaj raje ne naredi, kot pa da je
spet nahruljen. user posted image


vidiš, sama si si kriva user posted image

(odgovor članu majakla)
Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 11:32:55   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

punce....meni pa bo tak čudno, ko bo M imela kmalu svojo sobo...Jaz sem se tak navadla, da zleze vsako noč k meni, da ne znam opisat.....res mi je to nekaj najlepšega, če detece zraven ajčka.....pri A nismo tega prakticirali.....tu pa zmeraj.....vem...da se enkrat mora osamosvojit...ampak vseenouser posted image

Saraya ti si tak čudna kot midva z mojim...user posted image
Ko sem bila drugič noseča sva se spomnila,da bi lahko dala M.v svojo sobo spat:rečeno-storjeno....
Dete je spalo,midva pa sva ležala v spalnici in se smilila sama sebi,kaka prazna postelja je naenkrat-drugi večer sma ga selila nazaj v spalnicouser posted image user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 11:33:09   
rina22

IZVIRNO SPOROČILO: majakla

Mi je zadnjič kolegica rekla, ima 5 let staro
pupo, da mala nonstop atija hoče, ati jo bo
previl, ati ji bo jesti naredil, ati to - ono ...
Pa se mala enega jutra dere, MAMI, MAMI,
pa ona tak cela vesela, JAAA, mala pa:
KAJ JE ATI DOMA?  hihihi user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image že vidim čez 4 leta isto zgodbo user posted image user posted image
ko je moj doma, tudi vse ati, ati, ati user posted image pa skoz dan velikokrat reče ki je ati? user posted image že zaj

(odgovor članu majakla)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 11:34:37   
Lenči_

IZVIRNO SPOROČILO: majakla

IZVIRNO SPOROČILO: Lenči_

Jaz sem doma, on hodi v službo, sicer samo 6 ur, vačsih več, če pride kaj izrednega. Se pa zadnji mesec nekaj ven meče. Je reko, da je študiral, da bo ziher to nošenje in uspavanje pogrešal, ko se M. ne bo več zbujala in da mu ni težko. Ma te pa naj gre. Mater je čuden user posted image in hvala bogu, da je user posted image .



Ni čuden, pliden je vaš ati.
Saj pa tu vse vemo, kak mamo atije rade.

Mi je zadnjič kolegica rekla, ima 5 let staro
pupo, da mala nonstop atija hoče, ati jo bo
previl, ati ji bo jesti naredil, ati to - ono ...
Pa se mala enega jutra dere, MAMI, MAMI,
pa ona tak cela vesela, JAAA, mala pa:
KAJ JE ATI DOMA?  hihihi user posted image


hahaha... samo, to ni kr tako. Upam, da me to ne doleti. Bom ljubosumna! user posted image

(odgovor članu majakla)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 11:35:07   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: majakla

Mi je zadnjič kolegica rekla, ima 5 let staro
pupo, da mala nonstop atija hoče, ati jo bo
previl, ati ji bo jesti naredil, ati to - ono ...
Pa se mala enega jutra dere, MAMI, MAMI,
pa ona tak cela vesela, JAAA, mala pa:
KAJ JE ATI DOMA?  hihihi user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu majakla)
Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 11:35:58   
majakla
IZVIRNO SPOROČILO: Lenči_

vidiš, sama si si kriva user posted image


Vem ja. user posted image

(odgovor članu Lenči_)
Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Astrološko znamenje otroka vam pove, kako ...
Razlog zakaj nekateri dojenčki spijo kot polhi, drugi pa spravljajo neprespane starše na obrate, je tudi v astrološkem z...
Izračun vibracije otrokovega imena po nume...
Izbrati pravo ime za otroka je izjemno težka naloga. Če želite, da ima ime vašega otroka vibracijo, ki bo odsevala njego...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?