|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
20.12.2010 15:42:34   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana suzi
Če ne vprašam preveč - zakaj pa 3500 EUR. A ni v MB okoli 2500?



Mislim,da je 2500€ znesek za zdravila.Če se ne motim je gonal cca. 200€ +dipherilin cca.100€.Pol pa si malček preračunaš in prideš do sem.Potem pa če ICSI postopek.Pa sem po mojem še premalo rekla.

jao, ja te cifre so res v višave....V Grazu so nama skalkulirali ca. 6.000 eur z vsem skupaj......user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4826
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
20.12.2010 15:57:52   
sonya1
To je pa ena taka svinjarija; človek si tako želi otroke, pa postopki ne uspejo, pol si jih pa še privoščit več ne morejo, ko  porabijo svojo kvotouser posted image

Kaj ko bi pa še kakšno drugo bolezen zdravili samo do neke omejene količine, recimo le toliko in toliko časa ali pa le tolikokrat; če pa rabiš več, pa si plačaj,kakor veš in znaš. Me res razkači tole; kot da bi bilo komu v veselje malicat hormone in se izpostavljat stresuuser posted image

Saj vem, da je v drugih državah še slabše; ampak ko sem danes brala Pikovitko, me je pa tud prijelo, da bi šla mal s transparentom po mestuuser posted image
Če so imeli za en tak debilen referendum, ko je bil zadnjič, naj pa še postopke plačujejo, ker očitno v tej gnili državi denar ni problem.  Fuj in fej in še enkrat fujuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja, ima pa Aquič res lep   trebušček. Sem rekla zadnjič bodoče atu, če bi mal slikala, kako mi trebuh raste. Pa sva gledala, pa moj v resnici izgleda tako, kot bi se preveč najedla, ni še pravega trebuščka, le luknje ni več.user posted image

Ja, zdaj me je pa začela živčnost dajati. Kaj pa če ne bo v redu, kaj pa če mu kaj manjka, kaj pa če ne bije več srček..in še milijon in ena...user posted image

Miši, jaz sem se tudi nekaj po kavču valjala, ko sem bila doma. Pol sem pa vstajala  ob devetih, desetih, vsa zabuhla in zaležanauser posted image . Nak, ni to zame, v tem mrazu še nosu ne bi ven pomolila, mi kar paše, da hodim v službo. Ampak, ti pa le uživaj maksimalno, sta si z Miškolinom zaslužila vsako minutouser posted image .

Mikli, javi čisto takoj, ko boš zvedela betouser posted image .  

Cel vikend mi je bilo slabo in oba dneva sem bruhala, pa sem že mislila, da je že dobro. Pol sem bila pa danes čisto sestradana, pa sem pojedla pizzo, ta veliko jasno, pa spila dve piksni coca cole. Ne morem verjeti, kako mi je zapasala. Zdaj me pa želodec boli user posted image .

Slonim še  v službi in nič kaj dosti se mi ne da. Še ena ura in pol, pa se nimam kam dati,, zunaj je mrzlo, po kakih trgovskih centrih se mi ne da hodit....
Bom javila, kaj bodo povedali, upam, da kaj lepega.

Srčice, lepo se imejte vse. Vsem en user posted image , Pikovitka tebi pa še posebnouser posted image






(odgovor članu hermy1)
Neposredna povezava do sporočila: 4827
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
20.12.2010 17:34:55   
miklarom
tanja_jes - evo jutri ob 8.00 zjutraj morat dati kri in potem počakati do 12.00 ure na rezultate

pikovit - v MB  pride postopek 2500 evro , ker tako so meni že rekli , ko sem jih vprašala koliko pride samoplačniško

Sonya - javim pšo 12. 00 uri

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu Tanja_Jes)
Neposredna povezava do sporočila: 4828
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
20.12.2010 18:44:45   
mismis
Sonya, vse bo v redu oz. vse je v redu, predvidevam da je nuhalna že za tabo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 4829
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
20.12.2010 22:05:51   
sonya1
Evo me. Mislim, da je kar v redu. Riziko zaradi let 1:66, tako pač je, tu ni kaj pomagati. Zaradi rezultatov zmanjšan na 1:328. Nosna kost vidna, izmerjeno 1.3mm. Mislim, da se nimamo česa batuser posted image

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4830
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
20.12.2010 23:09:41   
Grethy
harmy ... iz prve roke ti lahko povem, da se s "šverc" uporabo Prednisolona da spravit krvno sliko v PANIKO za vsakega splošnega zdravnika, saj je nekje v rangu bolnika z rakom ... in ker ti v končni fazi nič ni, prav za pohvalit se tudi ni, da si na šverc nekaj jemal (pa je lahko najnižja doza) in potem daš skozi 100 pregledov od glave do pete, pa nič, pa traja enga slabega pol leta da se ti stabilizira zadeva, s tem, da imaš vse od holesterola, do močno povišanega sladkorja, pa še veeeeliko stvari bi lahko naštevala ... predvsem dobre pokazatelje za eno zelo hudo vnetje nekje v organizmu, hemoglobin in levkociti so tko v malori .... skratka moje drage ženske, res se ne špilat s temi "arcnijami" na lastno pest, če jih že kje uspete dobit mimo reda, dajte se na spremljanje dohtarju, magari kr tko proste da vas spremlja z laboratorijem (kri in voda)

lavjuol, zato sem to napisala, naj vam ne bo hodit skoz to kar sem že jz in pa še kera bejba ...

Mikla ima da javiš jutri .... jaaaaaaaa???????? držim pesti na nogah in rokah user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu sonya1)
Neposredna povezava do sporočila: 4831
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
21.12.2010 6:34:24   
miklarom
jutro user posted image

na hitro za vas ena kavica in potem šibam v MB

user posted image

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 4832
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
21.12.2010 7:32:41   
srečica17
Hvala  gigi za plan K.......sem ga kar med priljubljene strani dala ker to je čtiva za cel vikend:-)
Tok vztrajnosti se redko sreča. A smem vprašat gigi, ti že imaš kaj otrok?????

Sonyi čstitke za nuhalno.
pikovitki  en velik user posted image . Upam, da tudi zate pride v poštev kak plan K ali podoben. Če boš pa zbirala denar za postopek......bomo pa prostovoljne prispevke nakazaleuser posted image .

Vsem nosečkam.......velik veselja s trebuščki, vsem mamicam velik veselja z malčki, ostalim pa velik veselja zuser posted image , da kmalu postanete (postanemo) srečkeuser posted image !

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 4833
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
21.12.2010 7:45:57   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: sonya1

Evo me. Mislim, da je kar v redu. Riziko zaradi let 1:66, tako pač je, tu ni kaj pomagati. Zaradi rezultatov zmanjšan na 1:328. Nosna kost vidna, izmerjeno 1.3mm. Mislim, da se nimamo česa batuser posted image
ma super.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu sonya1)
Neposredna povezava do sporočila: 4834
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
21.12.2010 7:50:04   
zarja1
Dobro jutro.....

Loremi se spančka, tak da sem jaz kuharca dans....user posted image user posted image user posted image
user posted image  


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4835
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
21.12.2010 7:50:24   
sonya1
Mikli, javi takoj, komaj čakam. Do končne zmage !!!user posted image user posted image user posted image user posted image
Evo, da še malo dopolnim včerajšnje poročilo.  Včeraj nisem mogla pisati, ker je šel ata včeraj z nama domov. Mali je velik že 5,5 cm. Baje je vse b.p. Ko ga je merila, je bil tako živahen, da ga je komaj ujela. Ko pa je hotela narediti en filmček, je pa kar miroval. Nekaj je sicer posnela, prav posebej akcijski pa ti filmčki niso user posted image

Za dvojni hormonski test se na koncu nisva odločila, ker gremo tako in tako v vsakem primeru še na amniocentezo. So pa rezultati taki, da mislim, da nama kaj posebej skrbeti ni treba. Vsaj jaz mislim tako. Če katera kaj več ve o teh rezultatih, bi mogoče malo pokomentirala ?
Napisala je: Tveganje za Downov sindrom je majhno. Glede na starost matere se priporoča k.. (nekaj?user posted image ) .

Je pa čudno; šele sedaj sem dobila občutek, da gre zares. Prej se mi je vse zdelo tako nekako imaginarno, zdaj pa v resnici že gre za človeka. Samo še pol leta in bo tuuser posted image

Lep dan vsemuser posted image





(odgovor članu srečica17)
Neposredna povezava do sporočila: 4836
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
21.12.2010 7:51:03   
zarja1
Miklica a dans lulamo?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4837
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
21.12.2010 8:22:37   
Roži_
Jutrouser posted image

Zarja1, Mikla naša ima danes krvni test v MBuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Miklica, držimo pestiiiiiiiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sinček nama je polepšal življenje(2011) in drugi/a se nama bo kmali pridružil/a(2015)

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4838
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
21.12.2010 8:24:01   
Roži_
Sonya, bravo za opravljeno NS in da je vse OK, sem vesela zate, sedaj pa lepo mirno do konca, samo še pol letauser posted image

_____________________________

Sinček nama je polepšal življenje(2011) in drugi/a se nama bo kmali pridružil/a(2015)

(odgovor članu Roži_)
Neposredna povezava do sporočila: 4839
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
21.12.2010 8:24:13   
loremi
Dobro jutro!

aaaaa loremi nč več ne pančka, je pa zaspana, ma kere trapaste sanje mela dans user posted image  user posted image

hvala za kavico user posted image , dans mamo kr dve, mmmmm

miklarom dobra si, da zdržiš brez lulanja na palčko, naj bo danes lep rezultat! user posted image user posted image user posted image user posted image

vseeeem lep pozdrav in lep dan, grem naprej delat, za žemljo in pasje brikete, itak pa tud zaloga mačjih hitro kopni user posted image -

_____________________________

Po dolgih letih truda ... dvakrat noseča, dvakrat z dvojčki in dvakrat ostala brez njih. :*(

Mogoče mora pa ena izmed velikih želja ostali le želja :(.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4840
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
21.12.2010 8:30:56   
pikovit
Miklica dejmo,dejmo,dejmo.Evo zdej je že dala kri user posted image user posted image user posted image
Miklič naj gre zdej vse do konca in naprej

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 4841
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
21.12.2010 8:34:05   
pikovit
Sonya super za nuhalnouser posted image user posted image user posted image .Lahko greš pa na drug forum in vprašaš Pušenjaka oz. pogledaš v brskalnik user posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4842
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
21.12.2010 8:41:39   
hermy1
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

Miklica dejmo,dejmo,dejmo.Evo zdej je že dala kri user posted image user posted image user posted image
Miklič naj gre zdej vse do konca in naprej

Se podpišem in navijam ko pr norcih user posted image user posted image user posted image !!!

Sonja1, lepo za NS!

Zarja, Roži - o nosečka je pa zgodaj pokonci user posted image in Loremi dobro jutro!!!

Ostalim pa tud lep dan, ko pridejo naokrog...grem spit kavico, dokler dete še spi user posted image !!



_____________________________

Kot sončni žarek nas vsak dan razveseljuješ!

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4843
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
21.12.2010 8:43:31   
mismis
Dobro jutro vsem skupaj,

Sonya, superca za nuhalno user posted image user posted image user posted image  sploh se ne obremenjuj, ker so čisto v redu podatki. Imam ravno eno revijo odprto, kjer so predstavljena tveganja za NS po letih. No uglavnom za 40. let je tveganje 1:70, za 44. let pa 1:20. Tako, da super user posted image user posted image user posted image


Miklarom, držimo pestke danes user posted image user posted image user posted image

Žižek, se je gužva že kaj umirila

Zarja, thanks za kavo, kako si mi ti, kje bosta letos silvestrovala


nč lepo se imejte, šibam na kavo...



_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4844
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
21.12.2010 9:05:20   
gigi1
Jutrčka

Miklca navijaaaaaaam za super beto user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sonya rezultatov NS (še) nisem naštudirala user posted image . Če G in Miša pravita, da so super - potem ni dvoma user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image .

Srečica žal (še) nimam otrok.

Mausika kje si mi ti? Te misam user posted image

Neodkrita kje bosta za praznike? Pri nas al v L?

Miši gužva se kar ne konča user posted image . So pa moje učke začele trpeti. Komi gledam user posted image . En dan bi si mogla vzeti za mižanje user posted image

Lupčke vsem

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4845
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
21.12.2010 9:21:29   
alpog
Tudi jaz čakam na rezultate, Miklarom!
Sonya, fajn!
Miša, smo praznovali - bolj drugi, kot jaz. Ampak je itak že mimo, HB. Ne maram, da se mi nekega folka (sploh pa žlahte) nalima v bajto.
A je Neodkrita šla v London? To pa mi je ušlo!
RVM

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4846
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
21.12.2010 9:30:15   
gigi1
Gretka me veseli, da si napisala svoje izkušnje s Prednisolonom. Jaz sem ga jemala čisto regularno. Pa vseeno... preden se lotimo take stvari je treba zahtaveti pregled pri revmatologu. Če ne gre za avtoimuno bolezen res ni potrebe po zastrupljanju telesa le zato..ker bi to mogoče lahko bilo to user posted image
Eh..če bi par let nazaj vedela to, kar vem danes..
Jaz k sreči nisem imela takih hudih posledic (ali niti ne vem - ker mi niso nič kri gledali v tistem času). Vem le to, da sem še eno leto po tistem bila kar precej bolehna...in da sem imela pol noge zatečene zaradi pika navadnega komarja user posted image .
Nevarne so tudi kombinacije kortikosteroidov z nekaterimi hormoni. Predvsem se mi zdi, da je kombinacija z Estrofemom neugodna. Zato res svarim! Nikoli, res nikoli ne jemljite nečesa na lasno pest. Že sami hormoni v IVF postopku so velika nadloga..kakšni dodatki brez spremljanja stanja pri zdravniku pa res lahko naredijo ogromno škodo. Se mi zdi, da je za tiste, ki imajo povišan sladkor (ta je tudi s hormoni povezan!), pritisk, holesterol.. zadeva še bolj nevarna.

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4847
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
21.12.2010 9:37:49   
gigi1
Alpog vse najboljše (sorry za zamudouser posted image )

user posted image

Miši danes pa tvoj Miškon praznuje, če se ne motim?
Vse naj Miškonu

user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4848
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
21.12.2010 9:46:20   
alpog
Gigi, user posted image , user posted image !

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4849
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
21.12.2010 10:15:00   
hermy1
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Gretka me veseli, da si napisala svoje izkušnje s Prednisolonom. Jaz sem ga jemala čisto regularno.
Jaz k sreči nisem imela takih hudih posledic (ali niti ne vem - ker mi niso nič kri gledali v tistem času).

Nevarne so tudi kombinacije kortikosteroidov z nekaterimi hormoni. Predvsem se mi zdi, da je kombinacija z Estrofemom neugodna. Zato res svarim! Nikoli, res nikoli ne jemljite nečesa na lasno pest. Že sami hormoni v IVF postopku so velika nadloga..kakšni dodatki brez spremljanja stanja pri zdravniku pa res lahko naredijo ogromno škodo. Se mi zdi, da je za tiste, ki imajo povišan sladkor (ta je tudi s hormoni povezan!), pritisk, holesterol.. zadeva še bolj nevarna.


Se strinjam z vsem, kar je ŽIži napisala,ničesar ne jemljite na lastno pest!
Tud jest sem jih jemala čist regularno in mi krvi niso gledali, tako, da ne vem, kaj je povzročilo. Je pa res, da sem takrat jemala samo Estrofem, ker je šlo "samo" za ET. Na srečo sem jo izgleda odnesla najbolše možno, ker sem sicer zelo zdrava.


Žiži, želim ti, da bodo tvoje učke lahko kaj počile!!



_____________________________

Kot sončni žarek nas vsak dan razveseljuješ!

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?