|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
11.1.2011 8:44:11   
klavdija85
Dobro jutro punce...

današnji jedilnik: Z+M 3 pomaranče, K:čista piščančja juha, pečena pišč.prsa, omaka iz pečenega korenja, zelena solata, kos ajdovega kruha, V: pol kosila, brez kruha :)

Punce, jst sm dans tko laaaačnaaaaaaa. Prov groza mi je. Pa sm spila že pol litra toplega čaja. Nč boljš...bom mogla it čez to...

lep deževn dan


(odgovor članu punci)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
11.1.2011 8:54:27   
*katrin*
Dobro jutro punce,
danes se mi je pa uspelo stehtati, tehtnica je pokazala 76,9, torej 3,1 kg manjuser posted image , večina minusa je najbrž povezana z prednovoletnim nažiranjem, ampak vseeno me je navdalo z dobro voljo za naprej.
Včeraj preživela sadni dan, sem ugotovila, da gre lažje, če si kakšno zelenjavno juho skuham, da nekaj toplega pojem.
Danes pa beljakovineuser posted image , še ne vem kaj bom jedla, ker kosila jem v službi in hodimo v restavracijo, pa si potem vedno zberem nekaj kar spada pod dan, ki ga imam. Večerjo pa prilagodim.
Ali ve za večerjo jeste vedno 1/2 tistega kar ste imele za kosilo? Ker meni diši za kosilo meso, zvečer bi pa kakšno pečeno zelenjavo s sirom.user posted image

(odgovor članu klavdija85)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
11.1.2011 9:14:44   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: klavdija85

Dobro jutro punce...

današnji jedilnik: Z+M 3 pomaranče, K:čista piščančja juha, pečena pišč.prsa, omaka iz pečenega korenja, zelena solata, kos ajdovega kruha, V: pol kosila, brez kruha :)

Punce, jst sm dans tko laaaačnaaaaaaa. Prov groza mi je. Pa sm spila že pol litra toplega čaja. Nč boljš...bom mogla it čez to...

lep deževn dan




Nič bat lakota mine. Lahko pa brez slabe vesti poješ kak sadež več. Čisto juho pri kosilu spij čisto na koncu, tako piše namreč v knjigi. Juha se baje daljši čas razgraduje.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu klavdija85)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
11.1.2011 9:21:36   
Eva19
dobro jutro, evo jaz včeraj tud uspešno preživela sadni dan. danes sem tudi že zajtrkovala, kaj bom pa za kosilo pa še ne vem, bom počakala še na kak jedilnik user posted image

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
11.1.2011 9:34:16   
2violina
Da bi se kar pregriznila. Ravno pišem, da ni potrebno za kosilo jesti enako le pol manj (tako je po knjigi). Pa me vrže ven….  Sama jem le v sklopu dne, ki je na vrsti. Juho pijem na koncu, tako je napisano tudi v knjigi, ker bi se naj juha dalj časa prebavljala, poleg tega pa mi toplota juhe blagodejno deluje na želodec in mi da občutek sitosti.
Moj jedilnik za danes:
Z: 2 kolobarja svežega ananasa
M: 3 kiviji
K: Pečena piščančja prsa, korenje in cvetača
M: zelena solata, čista goveja juha
V. sadni jogurt

Kosilo sem si razbila na dva dela. Prvi del bom pojedla v službi po 12 uri, drugi doma, po teku. Kajti danes grem v naravo teč pa naj padajo prekle z neba. Takoj po službi oblečem tekaške hlače in jakno, obujem copate, na glavo šiltarco (zaradi dežja) in jo ucvrem novim dogodivščinam naproti.

Bodite pridne kot ste do sedaj. Vsak gram manj je pot bližje cilja.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
11.1.2011 12:36:44   
tea
Pozdravljene,

preverjam če se lahko pridružimuser posted image  Lansko leto sem tudi jaz začela 4.1. in tako prišla na svojih želenih 60 kg, poleti je bila še kakšna kilca ali 2 manj. Potem pa je prišla jesen, pa zima, pa malo gibanja, še več prenažiranja in včeraj stopim na tehtnicouser posted image  In kaj vidim...64,7 kguser posted image  Tole je pa višek, se je treba vzeti v roke in tako bi se vam pridružila - tista, ki ureja seznam, prosim, da me doda - hvala.
Lansko leto mi je bilo tole klepetanje v veliko motivacijo, je bilj cilj veliko bolj oddaljen (17 kg), ampak bil je tudi uspešno doseženuser posted image  Letos bom vesela za -5 kg, če pa še kakšno zraven, pa ne bom nič jezna.
Danes torej jemo meso - ok, bo šlo. Jaz sem ravno pojedla 3 pomaranče, ker je do kosila ob 17h še dolga. Večerja bo pa verjetno kar združena s kosilo. Ali bom pa zvečer kakšno solatko ali sadje, če bo prehudo.
Sem vesela, da sem vas našla in veselo hujšanjem vsem skupaj!

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
11.1.2011 13:02:57   
2violina
dobrodošla tea - ja viške kg je potrebno treti v kali, drugače je skupek odvečne navlake kar visok. Njegovo odpravljanje pa toliko bolj trdovratno. To vem iz lastnih izkušenj, saj sem se vse preteklo leto "sprehajala" po tem forumu.user posted image .


_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu tea)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
12.1.2011 8:23:55   
2violina
Pozdrav,

Včeraj pretekla 17 km in se pri tem dodobra prešvicala.
Danes imam na jedilniku dan Š in posledično bo za kosilo repa in fižol.
Zjtrk- klasika sadje
Večerja - fižol in morda še repa, če jo bo od kosila kaj ostalo.
In kje ste ostale....user posted image

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
12.1.2011 8:37:15   
Eva19
hej. evo mene sem lih malo peljala v varstvo. ja tudi danes za zajtrk sadje, za kosilo bom pa mogoče delala krompirjev golaž...
včeraj sem imela pa jajčka.
drugče pa moram rečt, da se tok bolš počutm vsak dan... mal se na kondiciji pozna, največ pa to, da se ne prenažiram in potem nisem nič napihnjena, prov fino je, ker imam zmanjšano količino hrane.

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
12.1.2011 18:57:49   
tea
Ojla,
sem že na polno v dietnem ritmuuser posted image  Zjutraj sadje, opldne solatka, ob 17 sem imela pa omako iz paradižnika in paprike ter krompir v kosih. Za večerjo bo pa pomaranča zadosti. Jutri pa testenine in sladko, moj najljubši danuser posted image  Zdaj se moram sam še konkretno gibat začet, pa bodo kice kar skopneleuser posted image  Grem otroke nafutrat in v postlo spravt.

Imejte se lepo, tea

(odgovor članu Eva19)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
12.1.2011 23:09:02   
tropical
Ola punce, čestitke za vse izgubljene kg. Jaz sem zbolela. Upam da bom kmalu bolje. Hrana se mi upira. Imam pa trebušno gripo. Grozno se počutim, brala vas bom ko bom bolje pa bom še kaj pokomentirala.
Seznam kaj lahko kera druga uredi. Hvala.

(odgovor članu tea)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
13.1.2011 12:28:53   
klavdija85
Dober dan...

sej sploh nevem kaj nej napišem-dela mam čez glavo, volje pa precej manj.... dans grem spet na telovadbo-komi čakam...
danes na jedilniku pica, solata, cvetačna juha pa pomaranče, dans sm že spila skorej 2 litra čaja.

učeri sm pa pojedla solato, 2 polnozrnati kajzarci in 2 krožnika porove juhe, popila pa samo 3dcl vode!!

tko da...učeri ni šlo drgač, gre pa dans user posted image

lp




(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
16.1.2011 11:00:23   
Eva19
kje pa ste vse dečve user posted image kako napredujete? kaj se danes je za kosilo user posted image

(odgovor članu klavdija85)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
17.1.2011 8:16:30   
klavdija85
Dobro jutro. najprej javlam svojo težo 93kg. kje ste punce?

danes bo juhica (iz korenčka al pa pora), zame zelenjavna omakica in ajdovi široki rezanci pa solata, za mojga dragega pa pica, ki mu je ostala od učerejšne večerje (priznam da me je zeeeloooo mikala, pa je nisem niti probala)

Včeraj sem naredla pa za kosilo brokoli juho, in veliko skledo radiča z mal krompirja (moj je mev pa še zrezke zravn), večerja juha od kosila, za mojga pa pica.

Zanimiv mi je k gre nekaterim tko drastično teža dol...men pa počaaaassssss. ampak bolj počas, kot pa nč.

jutr mamo vitaminski dan-naredla bom zelenjavno juho za mojga pa še palačinke zravn.

lp

(odgovor članu Eva19)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
17.1.2011 10:43:18   
Eva19
hej, ja jaz sem še vedno tukaj user posted image tehtnica pa je zjutraj pokazala okroglih 80 kg, kar pomeni da ni šlo skoraj nič dol...samo -0.3, no pa tud to je bolš kot nič user posted image danes bodo za kosilo kakšne testenine... bomo vidl, se bom še odločla

(odgovor članu klavdija85)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
19.1.2011 15:31:26   
lumpa6
oj jaz sem tudi tukaj, samo pri vseh mojih problemčkih se ne držim kar sem si zadalauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Eva19)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
24.1.2011 6:39:27   
2violina
Jutro. No vidim, da nismo kaj dosti pridne. Saj tudi sama nisem bila. Sem močno zbolela in danes je prvi dan, da sploh lahko malo pokukam na splet. Prejšnji teden se nisem tehtala, danes zjutraj pa sem se. Tehnica je pokazala 65,3 kg, kar je skupaj 4,7 kg manj.  Z izgubo teže sem zadovoljna, saj zaradi bolezni nisem ravno najbolj vešče ločevala. No dans sem resnično bolje, če izvzamem, da se še vedno počutim kot prazna vreča brez moči.
Če nadaljujem ločevanje je danes škrobni dan in za kosilo bo krompir v kosih z blitvo, ter solata s krompirjem. Večerjala pa bom tisto kar bo ostalo od kosila.  Uživajte....


_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
24.1.2011 7:46:23   
Eva19
hej user posted image jah jaz se še kr držim no, tehtnica je danes zjutraj pokazala 78.5, kar pomeni skupno -5.5 kg, tko da sem kar zadovoljna user posted image

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
28.1.2011 8:56:56   
blaža
Evo se še jaz javim. Sem vas samo brala prej. No meni je tudi šlo dol 5.500g in sem super zadovoljna. Še ene slabe 3 kg, pa sem na 57kg.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Eva19)
Neposredna povezava do sporočila: 144
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?