|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: KAMP STRAŠKO NA PAGU
15.2.2011 10:05:59   
bosukotu 2
IZVIRNO SPOROČILO: ksenjak

voznikvozniku_prosim za pomoč. Katere parcele naj po tvojem priporočilu gledam in pošljem popvpraševanje? Sem gledala parcele tam okoli 220 (isto kot Otika) in se mi na sliki nekako dopadejo, potem parcelo 288. Kaj pa ta rdeči del kampa na desni? Ni namreč nobenih slik parcel in ne vem, ali so parcele na soncu ali v senci?

Se pravi, gledam parcele 223, 288 in če mi lahko poveš za ta rdeči del.

Hvala in lp


št. 223 parcela v senci (ob glavni promenadi), 288 joj,joj,joj jaz nebi sooooooonccccceeeee in ob glavni cesti.rdeči del je bil pa včasih od raznih firm, ki oddajajo prikolice in paušalistov. Če so letos namenjene ostalim pa ne vem. So pa na recepciji tako prijazni, da če vas katera parcela zanima  in ni slike  je pa prosta vam sliko pošlejo po mailu. otika je spraševala kdaj se začnejo rezervacije: povem lahko, da uradno v začetku januarja oziroma ko objavijo cenik, neuradno pa takoj ko zaključujete vaš dopust (samo potihem povem ) pri tem je treba  bit vstrajen in se pogovarjat z šefom oziroma vodjo recepcije. (2 leti nazaj je bilo najbolje govorit z ga. Martino). Pa ne govort okrog user posted image .   

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: KAMP STRAŠKO NA PAGU
15.2.2011 10:45:16   
ksenjak
Evo, so mi poslali par parcel na razpolago pa nisem najbolj navdušena.
Parcela 179 mi je po sliki všeč a je preveč blizu restavracije - imam prav ali ne? Poleg so proste še parcele 112,113,175,176 (se mi zdi, da so vse preblizu đumbusa).
Potem parcele okrog št. 660 - 677 - so mi predaleč od plaže.

Torej kaj menite?
Otika_si imela pa res srečo, da si dobila parcelo. Jaz imam tudi ogledano 223 ali nekaj takega pa očitno ni nič več prostouser posted image .

Hvala že vnaprej in lp

(odgovor članu bosukotu 2)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: KAMP STRAŠKO NA PAGU
15.2.2011 10:47:29   
ksenjak
bosukotu2_hvala za odgovor. No, sem že zgoraj napisala, kakšna je situacija. Imaš mogoče ti kakšen predlog, za katero parcelo naj še vprašam?

Hvala in lp

Aja, tam na rdečem delu pri številkah okoli 100, so mi sporočili, da je rezervirano za mobilne hiške.

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: KAMP STRAŠKO NA PAGU
15.2.2011 11:16:02   
bosukotu 2
IZVIRNO SPOROČILO: ksenjak

Evo, so mi poslali par parcel na razpolago pa nisem najbolj navdušena.
Parcela 179 mi je po sliki všeč a je preveč blizu restavracije - imam prav ali ne? Poleg so proste še parcele 112,113,175,176 (se mi zdi, da so vse preblizu đumbusa).
Potem parcele okrog št. 660 - 677 - so mi predaleč od plaže.

Torej kaj menite?
Otika_si imela pa res srečo, da si dobila parcelo. Jaz imam tudi ogledano 223 ali nekaj takega pa očitno ni nič več prostouser posted image .

Hvala že vnaprej in lp


Pa pejmo po vrsti, upam da se bom vsega točno spomnil: 112 in 113 je kar dosti sonca, vrvež ker je čisto zraven WC, glavna cesta z vlakcem, ki je včasih v jutranjih urah kar glasna (mladi, ki se vračajo iz Zrč). 175,176 sta kar solidni parceli malo odmaknjeni od ceste, restavracija pa je obrnjena proti morju, glasba je do 23h, ki se sliši tudi do višjih parcel. V tem delu (175,176) so bile prikolice za najem in pavšalisti. Kakšne so sedaj te parcele pa žal ne vem. Najboljše parcele so v modrem delu in mislim, da so žal že vse zasedene. So pa lepe parcele vsaj meni: 205,210,272,242,237. Mi smo imeli nazadnje parcelo vsaj zdi sem mi 593, bili smo pa s šotorom. Za prikolico bi bila težava zaradi dreves. Mogoče je pa za vprašat kako je zdaj na novem delu kampa (bivši fkk).

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: KAMP STRAŠKO NA PAGU
24.5.2011 18:44:00   
ašun
Sem poslala povpraševanje in so mi odgovorili, da imajo proste samo še parcele v gold coni. Niso mi pa ponudili nobene konkretne parcele....
Katero mi priporočate? Rada bi senco, ne ob glavni cesti in bližina wc-ja.

(odgovor članu bosukotu 2)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: KAMP STRAŠKO NA PAGU
24.5.2011 20:21:56   
malibauc
Za kateri datum pa si vprašala? Ali že imajo celo sezono polnouser posted image ?

(odgovor članu ašun)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: KAMP STRAŠKO NA PAGU
25.5.2011 4:16:05   
ašun
Pomoje nimajo že vse polno, če so rekli, da lahko v gold zoni kej rezerviram. Sam me zanima kok je sence tam?

Vprašala sem za datum od 25.7. do. 4.8. 11

(odgovor članu malibauc)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: KAMP STRAŠKO NA PAGU
25.5.2011 14:41:11   
ašun
Ali kdo ve, kako izgledajo parcele (senca) št. 1374 in 1613.

(odgovor članu ašun)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: KAMP STRAŠKO NA PAGU
27.5.2011 14:08:07   
suzolinka
Se mi zdi, da je 1613 malo bolj v senci kot tista druga parcela. Je pa WC št. 1 vedno na polno zaseden

(odgovor članu ašun)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: KAMP STRAŠKO NA PAGU
28.5.2011 17:59:45   
ašun
No, so mi poslali slike parcel in so čist na soncu. Tako da za nas Straško letos odpade.

(odgovor članu suzolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: KAMP STRAŠKO NA PAGU
1.7.2011 22:32:01   
Anonimen
Ljudje, Straško je ZAKON!!!! Sence na izvoz, plaža fajn, wcji čisti, wi-fi na parceli ... jaz ne grem domou!!!!! user posted image

(odgovor članu ašun)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?