|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
2.2.2011 11:23:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Varcevanje...
2.2.2011 17:14:17   
Sonček in poletje
Kupiš mu šparovčka in mu daš denar, ki ga lahko ali prišpara ali zapravi. Poveš mu, da ko bo napolnil prašička si bo lahko kupil to in to. Včasih mu daš kaj za v šparovčka kar tako. Kadar dobi denar od sorodnikov ga spodbudiš, da ga prišpara. Sej otroci zelo radi denar mečejo v šparovček.

_____________________________

Z otročičkom ljubezen dobi novo dimenzijo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
2.2.2011 17:17:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Sonček in poletje)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Varcevanje...
2.2.2011 17:46:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

mene zanima, kdaj oni postekajo, da se spara z namenom? dajanje v sparovcek je v bistvu bolj igra...


Če ne prej - ko mami zmanjka in odpre šparovček user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
2.2.2011 20:03:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Varcevanje...
3.2.2011 10:31:11   
urška76
Naš je zdej pri skoraj sedmih letih že malo osvojil šparanje. Miškin denar si je dajal v denarnico in si je za šparove točke kupil ene legice. Mami je bila grda (pač malo na kratko z denarjem), pa jih ni hotla user posted image . Zdej pa spet pridno špara(komaj čaka, da mu izpade naslednji zob), za kaj pa bo imel, mi pa ne pove.user posted image
Kar pa dobi za rojstne dneve mu dava pa direkt na račun. Me je ravno včeraj sparševal, kje je tista banka, ko ima on denar spravljen not. user posted image In za ta denar smo tudi zmenjeni, da če kdaj nama z očijem zaškripa, pa mu ne bova mogla plačat česa, da bomo tam vzeli. Npr. plavalni tečaj, ali pa kako zimovanje letovanje.
Si je pa mami tud že kaj sposodila iz te denarnice, ampak tudi vedno vrnila. Ponavadi z obrestmi. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Varcevanje...
3.2.2011 18:53:46   
boni25
No nas je strar 3leta ne vem koliko glih razume sparanje.Ampak sva mu rekla naj daje dinarčke v pikapolonico, to k jo dobis v banki in naj spara za sladoled na morju.In zdaj vedno ko dobi kovance reče da bo spravu za sladoled.

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
3.2.2011 19:19:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu boni25)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Varcevanje...
3.2.2011 20:18:01   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: boni25
naj daje dinarčke v pikapolonico


a vi ste se v socializmu user posted image  user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: boni25
In zdaj vedno ko dobi kovance reče da bo spravu za sladoled.


ful dobro! user posted image


Jaz mu tudi "razlagam" o denarju in rečem dinarčki, mi je tako simpatična beseda. user posted image  On bi namreč vsak dan šel v trgovino in potem mu rečem če ima dinarčke s sabo ker da mami jih nima. In potem me tako začudeno gleda, nekaj nazaj zamomlja in pozabi na štacuno. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?