|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Izbira ginekologa - Fužine LJ.
9.2.2011 17:31:25   
karamela
Danes sem dobila obvestilo, da je  moja ginekologinja 1.7.2010  prenehala z delom. Po pol letauser posted image user posted image me obvestijo, da izberem novega zdravnika in mi kar napišejo, da lahko opravim izbiro pri Raid Al Daghistani.  Dela pa samo 3 dni v tednu od tega samo en dan popoldne. Prosim za vaše izkušnje s tem? ginekologom oz. to? ginekologinjo. Ali lahko zahtevam drugo v tem ZD,  to vem da lahko skladno s 164 čl. pravila obv. zavarovanja, predvsem me zanima če me lahko ostali dve ginekologinji zavrneta?

Hvala vsem za mnenja in izkušnje.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Izbira ginekologa - Fužine LJ.
9.2.2011 18:00:48   
Klemy82
Očitno je dotični zdravnik prevzel paciente tvoje ginekologinje in zato so te o tem zdaj obvestili.. Ga sicer ne poznam, berem pa same dobre stvari o njem, tudi na tem forumu se je že govorilo o njem... seveda pa lahko greš tudi drugam, nihče te ne sili, da si pri tem zdravniku, vendar je danes že kar umetnost najti ok ginekologa, ki dela v javnem zdravstvu ali na koncesijo in še jemlje paciente... lahko vprašaš v tvojem Zd, če bi te katera druga vzela, in če imajo še proste kvote, te bodo, drugače pa ne, ali pa te bodo dali v kakšno luštno čakalno vrsto... In če bi res rada šla drugam, dobiš seznam ginekologov, ki še imajo proste kvote na ZZZS, pa nimaš drugega, kot telefon v roke pa klicat okoli, kje bi te vzeli, ali pa da greš privat.

< Sporočilo je popravil Klemy82 -- 9.2.2011 18:02:25 >


_____________________________

Jst.

(odgovor članu karamela)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Izbira ginekologa - Fužine LJ.
9.2.2011 18:38:25   
Spark
No ta DR, dela ostala dva dni na Viču, in je sedaj moji izbrani ginekolog. Sem bila zadnjič na prvem pregledu pri njemu, in se mi ni zdel napačen. Bi pa z veseljem prebrala še ostala mnenja.

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Izbira ginekologa - Fužine LJ.
3.3.2011 12:23:10   
3Sonček3
No da vam kot njegova pacientka napišem svoje mnenje o njem. Je res fant na mestu, ve kaj dela, je zelo strokoven in izobražen. Vodil je mojo nosečnost in sem zelo zelo zadovoljna, žal mi je bilo le da tisti dan ko sm js rodila ni biu v Lj porodnišnici, sm pa vprašala na sprejemu če je mogoče kje v bližini da bi mi blo fajn če bi biu zraven. Js sm se k njemu prepisala iz razloga, ker z mojo 1. ginekologinjo nisem bila zadovoljna. Med nosečnostjo mi je na vsakem pregledu opravil UZ in dobila sem slikice, tut posnetek 3D mi je posnel na USB. Res je da je bl tih, ker ga slovenščica pomoje še mal matra, ampak, ko zapustiš ordinacijo ti ta malenkost ne pride na kraj pameti. Za vsako vprašanje ima odgovor, če ne tko pogleda pa v knjigo, če ni prepričan te pošlje na drugo mnenje,... mislm nevem no iz moje strani same pohvale, ker kar se mene tiče se je VEDNO zelo potrudu, tko da zdej k je šu iz Ribnice v Ljubljano mrzlično iščem njegovo telefonsko številko, da bi se naročila pr njemu, ker v Ribnco je zdej pršla ginekologinja od katere sem pred parimi leti bežala, tko da raj se vozm u Lj kot pa da mi ona kej zafura. Punce uglavnm ne se ga bat, tazga ginekologa se lahko samo išče, po mojem mnenju je on v svoji strokovnosti takoj za Pušenjakom.


_____________________________

<center><embed src="http://www.widdlytinks.com/tickers/birthday/birthdayticker.swf" FlashVars="t1=I'm Having a Birthday!&t2=days until my birthday!&t3=Today is the day!&bckimg=17&y=2013&m=2&d=23&colorNumber=1&fonttype=Romantic" quality="high" w

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Izbira ginekologa - Fužine LJ.
18.5.2011 19:29:16   
g.o.c.a
lep pozdrav punce...
No se jst bi dala kak komentarcek glede gospoda ginekologa Raida jst mam same pohvale za njega,,,februarja sem izvedela da sem noseca in takrat mi ga je predlagala prijateljica ki ga je zelo pohvalila in hvala bogu sem imela to cast da sem ga lahko zamenjala sem to naredila brez pomisleka...pred tem sem imela ginekologinjo z katero nisem bila zadovoljna pred njo pa precudovitega ginekologa ki je zal ze v pokoju ginekologa Pavlica ki je biu prav tako odličen... na zacetku so bile neke majhne krvavitve in moram reci da se g. raid zaradi tega se bolj pri vsakem pregledu potrudi... strinjam se z 3sonček3 da je malo tih vendar ce te kar koli zanima ti pove in ti tudi razlozi....aha glede jemanja brisov in vsega je pa tako nezen....tako da se 1x vse pohvale za gospoda Raida in sem ga tudi naprej vsem priporocila.....
p.s ...jst ga ne zamenjam

(odgovor članu 3Sonček3)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Izbira ginekologa - Fužine LJ.
18.5.2011 21:12:58   
3Sonček3
hehe g.o.c.a tut js ga ne zamenjam zato se bom vozila iz ribnice do ljubljane in mi nebo žal nobenga centa k ga bom porabla za to da pridem do njega. Mene je med nosečnostjo ko mu nekej ni blo jasno poslal k dr. Pušenjaku k je pa tut zeeeloooo dobr in priznan ginekolog tko da si res lahko štejemo v čast da nas obravnavajo taki dobri usposobljeni ljudje.
Lepo nosečnost ti želim in še več lepih trenutkov s tvojim sončkom


_____________________________

<center><embed src="http://www.widdlytinks.com/tickers/birthday/birthdayticker.swf" FlashVars="t1=I'm Having a Birthday!&t2=days until my birthday!&t3=Today is the day!&bckimg=17&y=2013&m=2&d=23&colorNumber=1&fonttype=Romantic" quality="high" w

(odgovor članu g.o.c.a)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Izbira ginekologa - Fužine LJ.
19.5.2011 21:47:15   
g.o.c.a
3sonček3 glih dans sm mela pregled res vsakic z takim veseljem hodim k njemu da tko k ti pravis ce bi v MB sou bi sla tja res...slism tko od ostalih nosecnic da jim v nosecnosti pripada samo 3 al 4 ultrazvoki..jst sm pa do zdej mela 3 uz. in sem v 17 tednu nosecnosti.. glih predn sm si ga zbrala kot osebnega ginekologa sem mal brskala po forumih in vidla da ste ve ribnčanke ble vse tok zadovoljne z njim tko da mi je to pol se dodatno potrdil da se odločim za njega...

hvala za zeljice :-)

(odgovor članu 3Sonček3)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Izbira ginekologa - Fužine LJ.
20.5.2011 7:02:21   
3Sonček3
Ja res je z ultrazvoki in slikicami pa ne špara, tut men je naredu UZ in slikico na čist vsakem pregledu in sm bla zelo vesela, ker kdo si pa ne želi gledat svoje majhne pikice ko je še v trebuščku, nekateri G zaradi skopuštva naredijo le UZ-je ki so predpisani za nosečnice in to je to, ja kaj te pa košta madona če ženski pokažeš njenega otroka :) in s tem še bolj natančno preverš da je use tko kot mora bit. Ko sm bla js noseča sm na forumu vidla da nekateri G poslušajo bitje otrokovega srca (pomoje je to taka naprava kot angelsound) pa da merjo obseg trebuha ipd. men tega moj G ni nikoli počel.


_____________________________

<center><embed src="http://www.widdlytinks.com/tickers/birthday/birthdayticker.swf" FlashVars="t1=I'm Having a Birthday!&t2=days until my birthday!&t3=Today is the day!&bckimg=17&y=2013&m=2&d=23&colorNumber=1&fonttype=Romantic" quality="high" w

(odgovor članu g.o.c.a)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?