|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: dvojčki 2010
17.2.2011 19:28:29   
natasha15
missD...matr si otročjauser posted image user posted image user posted image hecuser posted image user posted image user posted image to da takoj zaspita pa tud ni čudno, če jih toliko matraš že pri teh mesecihuser posted image user posted image

(odgovor članu missD)
Neposredna povezava do sporočila: 851
   RE: dvojčki 2010
17.2.2011 20:11:23   
missD
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image To je zdej vn udarl, očitno nisem dobr izživela svojega otroštva pa moram zdej.
Kaj bo šele ko pridemo do lego kock,avtomobilčkov in barbik!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu natasha15)
Neposredna povezava do sporočila: 852
   RE: dvojčki 2010
17.2.2011 20:48:25   
natasha15
se mi zdi, da smo občasno starši bolj otročji od otrokuser posted image user posted image pa sej prav, kaj pa bi bilo, če bi bili zategnjeni, pa nič otročjiuser posted image user posted image

(odgovor članu missD)
Neposredna povezava do sporočila: 853
   RE: dvojčki 2010
17.2.2011 22:38:13   
missD
kaj bi bilo? DOLGČAS! user posted image

(odgovor članu natasha15)
Neposredna povezava do sporočila: 854
   RE: dvojčki 2010
21.2.2011 8:25:45   
natasha15
Dobro jutrooo,kako ste  user posted image ?? Mi smo že od 5ih pokonci, sem že user posted image ,user posted image ,user posted image user posted image , malčka pa sta že omagala in šla nazaj user posted image ...
Se boste danes kaj user posted image ...mi gre res že pošteno na živce tale vreme, čakam user posted image .
Že razmišljate kam boste šle letos na user posted image ? Če imate kakšen dober predlog, se priporočamuser posted image

user posted image

(odgovor članu missD)
Neposredna povezava do sporočila: 855
   RE: dvojčki 2010
21.2.2011 12:24:07   
anya.xy
Hej dober dan, no samo vreme je slabo...
Natasha si pa že bila danes pridna, jaz sem hodla zjutraj na pošto in katastrofa kaka gužva sem ziher dobre pol ure čakala v vrsti, mi bomo šli popoldan mogoče za kako urco ven, če bo seveda nehalo snežituser posted image .

Morje hmmmmmm se še odločamo, nam bi tudi kakašna ideja prav prišlauser posted image


_____________________________

Jaka in Miha - 05.07.2010

Če imaš enega otroka si starš, če imaš dva, si sodnik. David Frost

(odgovor članu natasha15)
Neposredna povezava do sporočila: 856
   RE: dvojčki 2010
21.2.2011 14:11:59   
natasha15
mal moramo še tukaj  user posted image , da dvojčki 2010 ne gremo v pozabouser posted image moja malčka imata ravno počitek, jaz pa si grem zdaj skuhati kavico, ker se mi  user posted image ...upam da vas ni user posted image , pri nas je bil sonček, smo šli z ruzaki na sprehoduser posted image

(odgovor članu anya.xy)
Neposredna povezava do sporočila: 857
   RE: dvojčki 2010
21.2.2011 17:26:51   
anya.xy
Imate pa res srečo z vremenom.
upam da bo jutri pri nas kaj boljše.
Res nebi smele pustit da rr zamre, kr nekaj punc se že lep čas ni nič kaj oglaslo?? le kje tičijo=)


_____________________________

Jaka in Miha - 05.07.2010

Če imaš enega otroka si starš, če imaš dva, si sodnik. David Frost

(odgovor članu natasha15)
Neposredna povezava do sporočila: 858
   RE: dvojčki 2010
21.2.2011 19:14:09   
natasha15
Res ne vem kje se vse potikate, minutko časa na teden si pa res lahko vzamete za RR dvojčki ali vas moram res user posted image

(odgovor članu anya.xy)
Neposredna povezava do sporočila: 859
   RE: dvojčki 2010
21.2.2011 20:22:01   
ljupka
Živjo punce.Danest sta moja Luka in Eva stara 11 mesecev še en mesec pa bo leto že okoli.
Kaj naj vam rečem,mami se je prijela v roke in sodeluje v temi hujšanje.Vsak dan telovadba pravilna in zmerna prehrana.Vaga je pokazala preveč,da sem se mal zbudila in rekla,sedaj je zadnji čas da kaj ukrenem.Otročki rabijo mamico.Zato se več nič ne oglasim,ker me cajt preganja.Sem pa vesela ker mi uspeva.
Lepo se mejte ,se še kaj oglasim.

(odgovor članu natasha15)
Neposredna povezava do sporočila: 860
   RE: dvojčki 2010
23.2.2011 19:26:48   
natasha15
ljubka ti si čisto preveč pridna!! Ko se znebiš vseh odvečnih kg, ti lahko še moje damuser posted image

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 861
   RE: dvojčki 2010
25.2.2011 12:24:04   
lexy25
hej dvojne mamice,

nič ne pišete, kje ste se zgubile...nikjer nobene, da bi kaj napisale, da mamice začetnice kaj koristnega preberemo, kako ukrotiti naše zakladke (beri, kaj narediti, da bi prespali noč) user posted image

ccccc, sam še fejsbukate user posted image




(odgovor članu natasha15)
Neposredna povezava do sporočila: 862
   RE: dvojčki 2010
25.2.2011 13:06:09   
Ernestina
Draga moja lexy25, jaz ti ne znam dat nasveta...probamo vse živo da se najesta, pa sta potem še hitreje zbujena...pa bomo čez 10 dni 9 mesecev stari...Danes je bilo vsaj bolj mirno glede dude in zobkov, do pol pete smo jo šibali - pa malce pred osmo zaspali.

Aja, pridruži se nam na Fbju...sem že na prejšnji strani oddala svoje podatke kako me najt;)

(odgovor članu lexy25)
Neposredna povezava do sporočila: 863
   RE: dvojčki 2010
25.2.2011 18:37:32   
natasha15
lexy25...koliko pa ste stari?

(odgovor članu Ernestina)
Neposredna povezava do sporočila: 864
   RE: dvojčki 2010
26.2.2011 21:26:45   
missD
Ernestina, natasha ti je že svetovala: v svojo sobo ju dej!
Men sta ta teden prespala celo noč, enkrat je bla edin budnica ob 3h(ker tisti dan nista glih hotla jest GH)
drugače sta spala pa od 19h-5h,6h celo 7h.

Noč iz petka na soboto smo prespali na morju in sta tudi spala do 6h zjutraj, kljub temu, da ju je kašlanje zbudilo velikokrat. Sem pa spet prišla do zaključka: dojenčki so zelo glasni ko spijo.

(odgovor članu natasha15)
Neposredna povezava do sporočila: 865
   RE: dvojčki 2010
26.2.2011 22:00:14   
natasha15
missD...no vsaj malo ste uživali na morskem zraku, bolje kot ničuser posted image a si celo noč slišala svoja malčka? Ker mi ko smo prva 2.meseca skupaj spali, sem tud vsakič ko sta se obrnila,vse slišala, je bilo kar moteče, no zdaj pa nič ne slišim, tako da če je kak jok ponoči, moj partner nastrada...no srečo ima, da se skoraj nikoli ne zbuditauser posted image
Kje ste ostale ne-čvekice? Meta22 in bunka83, o vaju ni nič glasu sploh!! Nista niti na fb-ju? Upam da se nam tudi ostale še kaj pridružiteuser posted image nočko

(odgovor članu missD)
Neposredna povezava do sporočila: 866
   RE: dvojčki 2010
27.2.2011 9:59:31   
missD
natasha15 ja celo noč, sploh potem ko se je Jakob sredi noči zbudil in sem ga k sebi vzela. pa to je mala vrtavka!

Danes zjutraj me nista zbudila z jokom...neeeee...
Sofia ima na ograjici pritrjeno zvezdico, ki projecira slikice na stropu zraven pa se pač vrti pesmica-ampak je treba pritisnit gumb. Ne, ni ji ga uspelo pritisnit, se je pa toliko primaknila zvezdici, da jo je dosegla in potem je z njo tolkla ob ograjco (v smislu...dej poj že no škatla butasta!)user posted image user posted image

Danes imamo 5 mesecev...

(odgovor članu natasha15)
Neposredna povezava do sporočila: 867
   RE: dvojčki 2010
27.2.2011 10:29:04   
natasha15
še tukaj čestitke za 5 mesecev:) tudi mi smo na morju spali skupaj, groza, Žan se je tud celo noč vrtel, pa se še zdaj po svoji postelji, je zjutraj pri njem kot da bi bil tornado ponoči! Ian spi kar lepo...vem kakšno zvezdico imate, nam je ful prav prišla, še zdaj ko se čez dan igramo, dam rolete dol, pa luči ugasnem, potem pa ju hecam, ko prideta do medvedka, ki je na steni, premaknem in posveti na tla in tako lovita lučko in jima ful dogajauser posted image

(odgovor članu missD)
Neposredna povezava do sporočila: 868
   RE: dvojčki 2010
27.2.2011 12:49:46   
missD
hahaha baraba mami! user posted image user posted image user posted image

pri nas Sofia ne gleda potem projekcijo ampak gleda zvezdicouser posted image

(odgovor članu natasha15)
Neposredna povezava do sporočila: 869
   RE: dvojčki 2010
27.2.2011 12:56:50   
KKarmen
No po dolgem času se oglašam tukaj tudi jaz. Sem malčka dala spat ker sta bila že prov sitna.
Tako zvezdico grem kupiti tudi jaz...me pa zanima punce ima katera 2 Bumbo stolčka pa da jih ne potrebuje več-kupim...ker se mi novi zdijo malo predragi in sem se odločila da kupim rabljena. Uživajte v ne tako lepem vremenu.

(odgovor članu missD)
Neposredna povezava do sporočila: 870
   RE: dvojčki 2010
27.2.2011 13:03:56   
missD
natasha15 je svoja že prodala naprej, jaz sem kupila rabljeneg za 20€, ampak samo enega.
Pa trenutno nimamo potrebe po še enem.
Malo pobrskaj tudi po forumih mama.si pa na bolhi,...

(odgovor članu KKarmen)
Neposredna povezava do sporočila: 871
   RE: dvojčki 2010
28.2.2011 8:37:27   
aluap
ojla punce,
evo minutka časa :) redno berem, ampak lih ko hočem kaj napisat, se en zbudi... no z današnjim dnem smo ostali sami. moja mama je presodla, da zmoremo sami in takle mamo. zaenkrat OK :) oba sta spet zaspala in jst sm švignla hitr prebrat če je kej novga.
missD - svaka čast - da tok dobr spite. tvoja dva sta dober mesec starejša pa se meni vseeno zdi, da je pr ns spat več kot tri ure skp znanstvena fantastika. bova pa zdej res eno noč poskusla spat v drugi sobi, mogoče bo res to super poteza. mi je pa ful hudo, ker se mojca ponoči precej praska in jo potem vzamem k sebi in se prou umiri in lepo spi. njen ekcem je ob uporabi kortikosteroidov skor čist zginu, evo pa je že nazaj. ful je boga. jst se pa že 3 teden matram z dijeto in mi že prou najeda! gremo nazaj k P... pa alergologa čakamo... ambrož je pa OK :)
kkšnih nasvetov za mlajše mamice pa jst nimam, hvatamo krivine in se učimo vsak dan sprot... pa resno razmišljam o GH. missD s čim si začela in kdaj točn?
verjetn dons v lj ne bo sonca :( v pričakovanju pomladi!

(odgovor članu missD)
Neposredna povezava do sporočila: 872
   RE: dvojčki 2010
28.2.2011 8:58:57   
missD
aluap začela sem nekako s 4mesci +/- kakšen dan.
Enkrat sva zahec dali z mojo mami kar surovo jabolko nastrgano z žličko...sta lepo jedla ampak samo 2-3žličke.
potem sem ju še kak teden pustila in nato začela ponujati prekuhano jabolko,pa jima ni šlo.
Naslednji teden hruško-ta je šla malo boljše, nato korenček-tega Jakob obožuje...
Sedaj pa smo na krompirčku in korenčku ter banani in jabolku. in v primerjavi z začetki zdaj že lepše jesta in tudi veliko več.
Danes pa sem rekla,da poskusim z krompirjem in bučko. Prejšnji teden sem probala en dan kolerabo in krompir...pa jima ni bilo všeč,poskusim ta teden spet.  Aja pa zvečer dobi Jakob kar po flaški riževo kašico, Sofia pa AM s piškotkom brez glutena,ki se v mleku raztopi(plasmon piškoti)

Kar sama vztrajaj z njima! Ni težko.Pa čim manj komplicirat. Če pa mora eden kdaj malo pojokat, ko čaka na hrano se ne ženi preveč k srcu. Samo navaditi se morata pa bo. Glede spanja ponoči- jaz sem jima najprej uvedla urnik.
Najprej, da se gre ob 9h spat, in sva potem midva počakala do 12h, da sva ju nahranila. Ko pa sem jima dodala piškotek pa sta počasi začela spuščati obrok ob 12h in ga prestavila najprej na 2h, potem pa vedno kasneje.
Zadnji teden imata na dan 1-2obroka GH (dobita po obroku še mleko, ga GH še ni čisto nadomestila) in se mi zdi, da je to razlog za daljše spanje ponoči.

Danes sta spala sicer samo do 3:30...ker je Jakob zlezel z glavo v kot posteljice,tam pa ima obešeno tisto igračko,kjer potegneš vrvico in piska in mu jo je uspelo prijet in je z njo tolkel po posteljici...posledično sta se zbudila obauser posted image pa potem, ko se zbudita ratata tudi lačna. Ko sta pojedla sta potem dala mir do 8h.


(odgovor članu aluap)
Neposredna povezava do sporočila: 873
   RE: dvojčki 2010
28.2.2011 10:29:29   
bunka83
Evo mene, sem zadnjič napisala cel esej pa me je ven vrglo in potem sem bila tako slabe volje...

Jonatan je dobil 2 zobka naenkrat, Marsa še čakamo...noči so pa obup. Vstajam po 13x na noč že cel teden. Zize imam že čisto vnete. Najlažje in najhitreje jih pomirim z zizo. Zbudita se v takem joku, verjetno je bolečina...

Jesta ogromno, zjutraj kuhano jabolko in banana, opoldne kuskus in mešana zelenjava, za večerjo pa prosena kaša, suhe slive in jabolko - to obožujeta. Čez dan mi spita eno rundo dopoldne, v vozičku pa ene 2h. Zaspita pa ob 19.30 brez problema. Imata super ritem, samo ponoči...

Plazita se lepo oba, v krogu, nazaj, Jonatan gre že na vse štiri, sedimo pa bolj na pol...smo imeli FT in je rekla da sta super! Ta Airex je res dober.

Ste kaj razmišljale o marelah? Meni sta všeč dve, samo bom potem prodala Hartana. Nam je super služil, samo poleti bi rabili kaj bolj lahkega, predvsem pa da se hitro in na malo zloži, za v avto.

http://www.babyjogger.com/city_mini_dbl_dtl.aspx
http://www.youtube.com/watch?v=mjVIPasnHGk ..ta ima smao 10kg. zloži se super, samo je drag....

http://www.cosatto.com/product-profile.php?id=007923&product=You2 ...te krokodili so carski...

Mi imamo v našem koncu poplavo dvojčkov. Trenutno nas je sedem ali celi več. Se dobimo skoraj vsak dan in klepetamo po dvojčarsko!

Mah bo že!
















_____________________________

Mars David & Jonatan - 31.7.2010

(odgovor članu missD)
Neposredna povezava do sporočila: 874
   RE: dvojčki 2010
28.2.2011 18:49:38   
natasha15
bunka83....super da si se malo javila, dej se probaj navadit, da predenj objaviš daš ctrl a in crtl c ,pa ne bo panike, jaz to zmeraj naredim, škoda mojih živcev!  za zobke in super napredek!! Pri marelah jaz še oklevam ali naj jo kupim, ker ne vem koliko se mi splača, glede na to, da že hodita, pa imamo 3cikle, ruzake, poganjalce,...za tiste pol ure na dan ko pa nam bo prišel še voz v poštev pa bo Hauck še čist kul...čeprav me občasno mika, da bi vseeno kupila, ravno tega krokodila, ki si ga objavila,sem ga gledalajaz sicer imam doma marelo od Peg peregota, ampak je že zdelana in res samo za okoli hiše! Pa super, da imaš toliko dvojčkov okoli sebe, sigurno je zanimivo, tudi jaz se dobivam z mamico, ki ima dvojčke in ko greva na sprehod, sva prava atrakcija

aluap...tako kot je napisala missD, čim manj kompliciraj, pa če bo kdo mal moral počakati in bo jokal, ne bo nič hudega! Prej ju boš tako navadila, boljše bo...tudi jaz sem že od samega začetka sama z njima, pa si zdaj prov ne predstavljam, da bi mi kdo cel dopoldan pomagal! Oz doma imam taščo in tasta, ampak mi na misel ne pride, da bi ju prosila za pomoč!! Tud ko jo ponudijo, odklonim! Je pa res, da so posledično manj razvajeni, znajo potrpeti, vejo da niso edini, pa tud po rokicah jaz nisem pustila da ju nosijo, in mi ni niti mal žal, ker že tako ali tako postanejo scrkljani  upam da boste začeli ponoči lepo spati, pa da se zadeva z Mojco čim prej uredi

Kkarmen,...tudi tebi je že odgovorila missD, jaz sem bumbarje že prodala...mal po bolhi poglej, ker novih se ti res ne splača kupovati (zdaj sem brihtna, zakaj nisem bila že prej), itak ju rabiš le par mesecev pa še ne obrabi se!

Še to, s puncami smo se pogovarjali, da se dobimo mal kasneje, ko bo lepše vreme, če ste seveda še za srečanje...pa najbolje da vikend, ker ene bomo že kmalu šle delati

(odgovor članu bunka83)
Neposredna povezava do sporočila: 875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Seks po porodu: Ste vedeli?
Približno šest tednov po porodu, ko se konča čišča, naj bi par spet lahko pričel s spolnimi odnosi. Moški seveda nekolik...
Prvi mesec z dojenčkom: Zakaj je začel tol...
Dojenček, ki je bil prej »priden« in je jokal v mejah normale in predvsem, kadar je kaj potreboval, nenadoma dobi neutol...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?