|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Najina poroka...a je to sploh še najina stvar?!
12.8.2005 23:18:54   
Nasy
Včeraj dopoldan nama je z mojim bodočim možekom prekipelo..čez mesec dni se poročiva..poroka bo v mini stilu- 10 ljudi z nama vred...ja, po najino naj bi bilo tako, saj nimava ne denarja in ne želje po >torta< poroki...ampak, moji in njegovi se za najinim hrbtom menijo in naklepajo vsemogoče-> nemogoče...to sva jim tudi povedala že takoj na začetku a enostavno..ne vem...ne da se jim razložit..znorela bova...še malo manjka, da bo na koncu poroka samo za 4 ljudi..midva+priči..njegova mami je klicala mojega očeta in dogovarjala sta se, koliko ljudi naj bi bilo pa take fore...:grrr:Meni je pa vse to mama povedala, ker je slučajno slišala očeta, da se pogovarja po telefonu. Potem pa ji je rekel, da je njegova mami poklicala samo tako, za foro, da jih lepo pozdravi...halo..lažejo, ko pes teče..danes sva bila pri njegovih in na koncu prerekanj in prepričevanj njegova mama niti ni več vedela, kaj je komu povedala in je rekla, da ničesar več ne reče...Matr...pa kaj se tu grejo...najina poroka je in konec..naleteli bodo na mino, ki zna preklemano močno eksplodirat:grrr:
Samo..na koncu mi bo žal...nebi rada bila skregana, ker sem preveč navezana na mlajšo sestro, ki je doma...
Pupe, mogla sem se izpovedat..če bote kaj slišala, da so se kje stepli..v poročnih oblekah...sredi septembra:zmeden::zmeden::hudicek:pol veste...to smo bili mi:((
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Najina poroka...a je to sploh še najina stvar?!
12.8.2005 23:30:02   
romy23
Ko sm se jst poročila, je šlo kakšen teden pred poroko vse narobe. Od tega da so vsi odpovedovali, do tega da sm se skregala s taščo...itd. Ampak na poročni dan, so skoraj vsi prišli, tudi tašča. In vse je bilo pozabljeno.
Zapomni si da je to tvoj dan in bo bil popoln neglede kako bo. Vse kar bio tisti dan pomembo bo to, da se imata rada in da se poročata iz pravih razlogov, ljubezni.
Ne se sekirat (čeprav vem da je to težko), ampak zapomni si da se vsaka stvar zgodi z namenom in da more biti tako kot je.
Nasmeh na ustnice in vse bo lepše!!!!

lp romana

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Najina poroka...a je to sploh še najina stvar?!
12.8.2005 23:41:46   
urbancek
Vem, da ti ni lahko in da je to vajina poroka, ampak pusti jim naj organizirajo in seveda tudi vse plačajo, vidva pa veselo poberita darila, ki jih tudi vsak prinese - matr sem materialist. Pa kaj čmo, če se pa ljudje tišejo zraven, pa naj plačujejo, vidva pa poližita smetano.
Pozdrav

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Najina poroka...a je to sploh še najina stvar?!
12.8.2005 23:43:08   
Nasy
lažje napisat kot udejanit... z njimi se poskušava čim manj ukvarjat, nočeva se obremenjevat, s tem, da pa včasih njihove poteze "dvignejo vse pokrove in polomijo vse ventile"... včasih pač prekipi:(:grrr:

sicer pa... bodo že vidli :hudicek:hudiča:hudicek:, če se bodo igrali z ognjem... neprevidni se ponavadi močno opečejo...


(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Najina poroka...a je to sploh še najina stvar?!
12.8.2005 23:46:21   
Nasy
urbanček... ne moji ne njegovi niso niti kreditno sposobni kaj takega plačat, tako da iz te moke ne bo kruha, sploh pa jih ni nihče nič prosil... razen tega, da ne mešajo...okoli poroke...

od njih želiva samo to, da se tam "naslikajo" in nič več... če pa je to prevelika želja, pa se bo poroka zgodila brez njih...

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Najina poroka...a je to sploh še najina stvar?!
13.8.2005 0:09:27   
Anonimen
Jaz bi stopila do vsakega od njih štirih posebej in mu jasno in glasno povedala, da bova na poroki jaz, moj :love:, najini dve priči in še 6 povabljenih - in nihče drug. In da nima smisla, da karkoli organizirajo, ker se mi tega ne bomo udeležili. Če pa kljub temu želijo organizirati zabavo, naj pa jo, vendar sami zase in za svoj denar.
In točno tako bi jaz potem tudi naredila. Pri samem obredu poroke bi se videlo, kdo vse bi prišel - mojih 6 povabljenih ali tista množica, ki so jo povabili starši. In v primeru množice bi od tistih, ki jih jaz in moj :love: nisva povabila, prijazno zavrnila vsa poročna darila z besedami, da jim lahko starši povejo, zakaj je tako. Mojim 6-im povabljencem pa bi povedala rezervno lokacijo - če bi nas bilo samo 10, tako ali tako ni problem priti v katerokoli gostilno. Preostali pa naj gredo tja, kamor so se zmenili s starši in naj se potem tam z njimi vred sprašujejo, kje smo mi. GSM-i pa so nedosegljivi.

(odgovor članu Nasy)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Najina poroka...a je to sploh še najina stvar?!
13.8.2005 8:28:58   
Anonimen
Se zelo dobro spomnim, kako je, če se ti vse sorodstvo vtika v tvoje načrte in hoče narediti nekaj drugače, ker mislijo, da bo pa po njihovem boljše. POROKA JE IZKLJUČNO IN SAMO VAJINA ZADEVA, VIDVA SE BOSTA POROČILA IN NAREDITA SI TAKŠNO, KOT SI JO ŽELITA. Drugi se nimajo kaj vtikati zraven, kaj in kako, temveč naj vaju podprejo in naj bodo počaščeni, da so sploh povabljeni. Vidva sta tista, ki se bosta poročila, vama se morajo drugi prilagajat, ne pa vidva drugim.
Ne gre drugače, kot da jim to zelo jasno in glasno povesta, naj vaju pustijo pri miru pri vajinih načrtih in naj se ne vtikajo, če jih ne bosta prosila.
Meni se je najbolj vtikala moja mama, ki je sicer hotela samo dobro, dokler jo ni moj :love: pred celim sorodstvom postavil na trdna tla. Vse skupaj je izpadlo nekoliko grobo ampak se še sedaj popolnoma strinjam z njim. Pa tudi mami je potem uvidela, da me s svojim vtikanjem samo živcira, že tako si pod stresom, če bo vse tako kot si si zamislil.

Vsaka poroka, na kateri sem bila do sedaj je bila v končni fazi točno taka, kot sta si jo zaželela ženin in nevesta.
Mogoče bi bilo OK, da jim rečeta, da če nameravajo vabit druge goste, jih bosta prisiljena vreči ven, ker za njih nimata denarja in ne bosta morala plačati. Pa naj si zamislijo, kakšen škandal bi bil to.

(odgovor članu Nasy)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Najina poroka...a je to sploh še najina stvar?!
13.8.2005 9:05:10   
Marogica
Nasy, poroka je vajina stvar in jo pripravita tako kot vidva želita. Ne misli na užaljenost drugih. Sta se pač odločila za takšno poroko, pa pika.
Vajina poroka je samo VAJIN dan-vidva sta glavna igralca, priče stranska igralca, vsi ostali pa samo statisti.(če jih kaj bo)
Pa lepo poroko vama želim

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Najina poroka...a je to sploh še najina stvar?!
13.8.2005 9:09:57   
arielca
Pred dobrim letom se je poročila moja prijateljica in je mela podoben problem. Pri njih je žlata vse vprek skregana, zato sta se z :love: odločila, da povabita starše, brate in sestre ter prijatelje. Ni blo hujšega! Za povrhu sta hotela met bolj sproščeno piknik varianto zabave in so starši totalno ponorel. Vsak po svoje je vabil sorodnike, naklepal to in ono,... Potem je njima prekipelo in sta se s starši pogovorila. Pač, jasno in glasno sta povedala kar sta hotela in stvar se je uredila.
Je pa res, da si verjetno v času priprav ful obremenjen in je tisoč malenkosti, ki ti rojijo po glavi, zato te take stvari še bolj spravijo iz tira.

Uspešne priprave in veliko sreče v zakonu. Pomembno je, da se z :love: razumeta in se mata rada! :rozica:

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Najina poroka...a je to sploh še najina stvar?!
13.8.2005 9:26:32   
bskrle
Če bi res rada tako mini poroko, potem pa kar kakšen dan prej na magistrat, na primer v sredo. Mnogi prakticirajo tako!

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Najina poroka...a je to sploh še najina stvar?!
13.8.2005 11:22:55   
morska deklica
To je vajin dan in naredita si ga tako da bo vama prav.Nimajo se kaj vtikat še sploh ne ,če ne bojo nič prispeval.

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Najina poroka...a je to sploh še najina stvar?!
13.8.2005 13:14:17   
urbancek
Potem pa jih nekam pošljita in jim povejta, da če se ne nehajo vmešati, se bosta pač prisiljena poročiti v štiri, kot si že sama dejala. Potem pa naj se brihtajo in bodo užaljeni kolikor hočejo.
Res pa je, da jaz to lahko napišem, vidva pa sama najbolj poznata svoje starše in bosta posledice svojih dejanj nosila na svoji koži, mi na RR pa bomo lepo potuhnjeno čakali kaj se bo izcimilo.
Želim ti veliko sreče v zakonu in upam, da bosta rešila ta problem tako, da bo za vse prav in bo čim manj zamer.
Še enkrat srečno

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Najina poroka...a je to sploh še najina stvar?!
13.8.2005 19:12:47   
Pajaca
Jaz bi staršem rekla, da če jim ni všeč najina poroka, da pol jim pač ni treba priti. In če bi povabli ogromno ljudi bi pač rekla ok, fajn se mejte pa bi šla sama s pričami nekam na kosilo, oni pa naj s povabljenci, tortami, ansamblom delajo kar pač želijo... kaj pa se menijo nekaj brez mene.

Če bi zamerl pa pač bi. Saj bi jaz mogoče tud, pa še razlog bi mela... uničeno poroko.

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Najina poroka...a je to sploh še najina stvar?!
13.8.2005 23:30:35   
andrej77
Midva (govorim tudi v imenu Nasy)sploh nisva pomislila na to da se nebi poročila... edina preostala varianta je, da sta z nama samo priči...

res je, da nama najini s svojimi blodnjami samo sivita lase, kljub temu, da dobro vedo, da imava še veliko stvari za narediti pred poroko za poroko, prav tako naju čaka iskanje stanovanja... zadnjič me je imelo, da bi vse "utopil v žlici vode", sam je blo škoda vode, da bi to storil... skratka, ne dava se in se ne bova dala...

problem pri najinih je v tem, da se ne dajo ničesar dopovedati in tupijo eno in isto, ne glede na to kaj narediš... lajnajo in lajnajo, kot da jim nisva nič rekla... fajn... pripravljen sem tudi na to da jih kakšno leto sploh ne vidim.. pa naj sami sebi pripišejo! Da sem to sposoben naredit pa moji dobro vedo, ker so se bali, da bi sploh kaj zvedel o tem, pa še ko sem jim vse to povedal, da vse vem, so tajili, zlasti mama... mislim da sem ji to močno zameril... ne vem kdaj bo spet tako, kot je bilo

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Najina poroka...a je to sploh še najina stvar?!
14.8.2005 10:01:22   
Anonimen
Andrej in Nasy, želim vama vse najboljše v zakonu. :rozica::rozica::rozica::rozica:
Poroko si kar pripravita, pa naj bo točno taka, kot si jo želita. Kaj pa če staršem sploh ne bi nič več govorila, kako in kaj, vidva vse zorganizirata potem jim pa v petek zvečer povesta, da naj se naslednji dan lepo oblečejo, ker grejo na poroko?

(odgovor članu Nasy)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   Najina poroka...a je to sploh še najina stvar?!
14.8.2005 16:44:42   
LARIKA
Poroka mora biti točno taka kot sta si jo vidva zamislila ne ozirajta se na starše sa vama kasneje ne bo žal. Midva sva si poroko zamislila tako kot je pozneje tudi bila-čudovita. In potem so rekli še dobro da se niso nič vmešavali ker sigurno nebi bilo tako fenomenalno kot je bilo:bravo:

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Najina poroka...a je to sploh še najina stvar?!
15.8.2005 13:23:47   
zoya_
Nasy... spakiraj kufre in se pejt poročit na ene tropske otoke :bravo:

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Najina poroka...a je to sploh še najina stvar?!
16.8.2005 9:22:49   
Nasy
Ja...kaj misliš, da nebi šla...ma ne bom si več belila glave...je preveč drugih težav..samo ne gre mi v glavo, kako si lahko nekateri dovolijo posegati v take zadeve...to je isto, ko bi za roj. dan rekli, ne smeš imeti torte..pa dobro, pusimo to, ko smo bili stari 10 let...
Upam, da so se zdaj malo spravili na realna tla, konfeti so namreč naročeni za točno število, kar sem tudi jasno in glasno povedala doma pri kosilu, da sta slišala.:zmeden:upam, da bo tudi učinek slišanega:hudicek:ker drugače bo res rompompom:hudicek::grrr::(
Hvala vsem za lepe želje!:rozica:

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Najina poroka...a je to sploh še najina stvar?!
16.8.2005 12:08:06   
ledenka
je še ena varjanta... na večerjo povabiš tvojih deset gostov (ali kolikor jih pač je), na sam obred pa pride širša žlahta. po obredu grejo pač domov, pred cerkvijo maš lahko kak kozarček za spit in to je to.


(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Najina poroka...a je to sploh še najina stvar?!
17.8.2005 9:58:48   
Nasy
Prav gotovo bo >občinstvo< na Otočcu...tu sva naredila majhno napakico...moj dragi je namreč tam blizu doma in seveda je njegova mama vsem razbobnala in naj bi prišli gledat...no, pa naj...samo še vedno mi ni jasno, kaj so si predstavljali-moji in njegovi..kako bi vabili folk skupaj..to naj bi bila najina skrb:zmeden2:..No, pa saj ni pomembno...samo upam lahko, da bo šlo mimo brez neumnosti...persene sva pa že nabavila, tako da...uf..čez en mesec vam povem, kako je šlo:miska:

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Najina poroka...a je to sploh še najina stvar?!
17.8.2005 13:34:06   
Nasy
Kot kaže ne bo miru..prejle sem izvedela, da je njegova mama klicala spet našega domov in nista mogla ugotovit, kako se je razvedelo..mislim..halooo:grrr::grrr::grrr:ubadajo se s tem, kdo nama je povedal za to, kar načrtujeta...to, da delajo napako..da midva >kao< nič ne veva..da je najina poroka..in kakšne so najine želje..s tem pa se nihče ne obremenjuje?!:(:zmeden::grrr:
Meni bo samo še počil film...in takrat..ne vem, kaj bo...me odpeljejo direkt..pa v beli jopič:zmeden:
Očitno z enimi ne bomo govorili..zdaj je, kot kaže, samo odločitev..ali bo to moja tašča...ali njegova..:zmeden::zmeden::zmeden:

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?