|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  136 137 [138] 139 140   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 2011
29.4.2011 12:48:48   
Princess1
ANDMIL - kar zaropotajta in to oreng, ker se nima kej zmotavat ta tipček. Tudi agencija naj na njega pritisne.

Pigy - počivi. Pri nas je isto bedno vreme, tako, da nič ne zamujaš.

2.2. - sem vesela zate, da se je vse uredilo za bolniško.

Lep dan še naprej!

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 3426
   RE: Septembrke 2011
29.4.2011 14:44:49   
Teni_
Nič ni poštar danes prinesel, nabiralnik prazen. Jutri verjetno ne bo nič, tako, da pred torkom ziher ne bo nič.

(odgovor članu Princess1)
Neposredna povezava do sporočila: 3427
   RE: Septembrke 2011
29.4.2011 18:29:03   
ANDMIL
Vprašanje za mariborčanke in tiste, ki se spoznate... user posted image user posted image user posted image

Ali je v Mariboru v europark-u ali pa city-u kakšna otroška trgovina?

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 3428
   RE: Septembrke 2011
29.4.2011 18:43:51   
mala mala
pozdravljene septembrke 2011,

končno sem se odločila, da se vam pridružim.. da se vam na kratko predstavim.. prihajam iz prlekije, to je moja 2 user posted image , prva se končala v 7t.. predviden rok imam 21. 9. 2011, naročena na morfologijo 10. 5. 2011.. počutje kar v redu.. fuul počivam, sem na bolniškem.. gibov se ne čutim, vsaj mislim da ne, čeprav se mi včasih zazdi, da jih čutim..
komaj čakam na sončeka.. user posted image


lep pozdrav vsem..

(odgovor članu ANDMIL)
Neposredna povezava do sporočila: 3429
   RE: Septembrke 2011
29.4.2011 19:35:24   
issa
andmil- če misliš kaj takega kot baby center ali pikapolonica, te europark odpade, zdaj včasih je bil baby center v city-u, samo priznam da odkar je europark sem večinoma tam,..v baby center pa grem tu na taboru polek jelota, nkd, mcdonaldsa... :) v qulandiji maš pa pikapolonico.....pa v planetu je BC...v europarku je samo okaida (cotike)............hehe zdaj sem ti vse naštela kaj je takega..user posted image  

(odgovor članu mala mala)
Neposredna povezava do sporočila: 3430
   RE: Septembrke 2011
29.4.2011 19:56:18   
olana
Hello!Tole vreme pa ni nekaj obetajoče, sem ravno razmišljala kdaj je bilo lepo za 1. maja, pa sem mi zdi, da že par let ne.
Midva sva pa včeraj bila v Rutarju, malo gledala posteljice in previjalne ter prišla do ugotovitve, da je najbolj ugodno vse skupaj kupit v kompletu. Tako, da sva dobila full ugodno v akciji omaro, previjalno in posteljico za samo 370€. Posteljica ni ne vem kaka, sam sej tud ne rabim zdej ne vem kako visok cenovni razred. Zdej je vsaj ena skrb manj. Če pa katero zanima bodo 15. imeli 20% popust v Rutarju na otroško pohištvo. Samo ta dan.

To je to, malo da se javim. Fajn zrihtajte preglede in ostale stvari!

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 3431
   RE: Septembrke 2011
29.4.2011 20:00:58   
Teni_
user posted image  
PDP, nick, starost, zap.user posted image , št. user posted image , pregled, morf. kraj, user posted image ali user posted image  

1.9.
ANDMIL, 26, 1user posted image , 0user posted image , 10.05., Ravne na Koroškem, user posted image
ninalars, 25, 1user posted image , 0user posted image , 10.05., Ravne na Koroškem, user posted image
pomarančika, 23, 1user posted image , 0user posted image , 13.5.., Slov. Konjice, user posted image
anastazia, ?, 2user posted image , 1user posted image , ?.,  Štajerskauser posted image
lily81, 29, 2user posted image , 1user posted image ,
11.05., Ljubljana, user posted image
barbara85, 26, 1user posted image , 0user posted image , 03.05.,  Oplotnica
mamicabiba, 31, 2user posted image , 1user posted image , ?, okolica Maribora, user posted image
2.9.

tinci1, 27, 4 user posted image , 1user posted image ,
?., Domžale, user posted image
MojkaUA, ?, 1user posted image , 0user posted image , ?., ?
Jessy82, 28, 1user posted image , 0user posted image , 04.05., 04.05., Savinjska

panja, 29, 2user posted image , 1user posted image , 18.05.,  Savinjska,
user posted image
delfinkica, ?, 3user posted image , 1user posted image , ?., ?
Sunny_Dream, 29, 1user posted image , 0user posted image , 10.5., Ljubljana, user posted image
3.9.

sonce81, 30, 1user posted image , 0user posted image ,
?, Ljubljana
jaznoseca, 38, 5user posted image , 1user posted image , 03.05., Maribor, user posted image
4.9.
Teni RR, 27,4 user posted image ,2user posted image , 12.05., 11.05., Ruše, user posted image
nepremagljiva, 37, 7user posted image ,2user posted image , ?., ?
URSY33, 33, 4user posted image , 1user posted image , ?., Litija
lorelei82, 28, 2user posted image , 0 user posted image , ?., Maribor, user posted image
5.9.
bucka2, 26, 1user posted image , 0user posted image , ?, 04.05., Ljubljana
jejhata, ?, 2user posted image , 1user posted image , 23.05., ?, user posted image
ivanjščica, ?, ?user posted image , ?user posted image , ?, ?
6.9.

Nincica1, ?, 2user posted image , 1 user posted image ,
?, ?

7.9.
plouse, 31, 2user posted image , 1user posted image
?,
Reby, 36, 2user posted image ,1user posted image , ?., Ljubljana

vrtnica83, 28, 3 user posted image , 1user posted image ,
26.05.,  okol. Domžal, 
user posted image
8.9.
Norica, 30, 2user posted image ,1user posted image ,  ?., ?
strelkica, ?, 4user posted image , 3user posted image , ?., ?, user posted image

9.9.
Pigy, 28, 1 user posted image , 0 user posted image , 13.05., 11.05., Ljubljana, user posted image
srecka84, 27, 1user posted image , 0user posted image , 11.05., 11.05., Postojna, user posted image
josephine27, 29, 2user posted image , 1user posted image , 
?, Ajdovščina, user posted image
10.9.

karin82, 28, 2 user posted image , 1user posted image ,
?., ?

TiaŽan, 25, 2user posted image ,1user posted image , ?,  Podčetrtek
agha , 32, 2user posted image , 1user posted image ,
?, Kranj
rainbow, 36, 3user posted image , 2user posted image , ?, Maribor
11.9.
modrimedo, 32, ?user posted image , ? user posted image ,
06.05., Ljubljana

Anonimna, ?, 2user posted image , 1user posted image , ?., ?
Ancicici, ?, 3user posted image , 2user posted image , ?., 03.05., Ljubljana

TDiemat, 25, 2user posted image , 0user posted image , 09.05., 12.05., okolica Maribor
Krysia, 34, 4user posted image , 1user posted image , ?., 04.05., Ljubljana, user posted image

eltea333, 30, 2user posted image , 1user posted image , 11.05., ?
12.9.

Lannna, ?, 1user posted image , 0user posted image , ?., Maribor
13.9.

anabanana1981, 29, 3user posted image , 2user posted image , ?, ?
leaa, 30, 3user posted image , 1user posted image , ?., 05.05., Zagorje ob Savi
klavdija27, ?, 3user posted image , 1user posted image , ?., 16.05., Zreče, user posted image , user posted image
14.9

olana, 28, 2 user posted image , 0user posted image , ?., 10.05. ?
Cebelica2, 30, 3user posted image , 2user posted image , ?, ?
NAHRIN, ?, 1user posted image , 0user posted image , ?, ?
15.9.

*žurerka*, 26, 3user posted image ,1user posted image , ?., ?
dory,32, 2 user posted image , 1user posted image , ?., Ljubljana, user posted image
16.9.
*tedy*, 40, 4 user posted image , 3user posted image , 24.5.., 13.5.,Ljubljana
D.anna 76, 34, 3user posted image , 2user posted image , ?., 09.05.,  Ljubljana
issa, 24, 2user posted image , 1user posted image , 04.05., Maribor
*AnaL*, 31, 3user posted image , 2 user posted image , 03.05., ?
PikaPokaZBusijem, ?, 1 user posted image , 0user posted image , ?., Domžale
17.9.

kristi07, 28, 1 user posted image , 0user posted image , ?., Zapuže
KAHLO, 32, 3user posted image , 1user posted image , ?., 05.05., Ljubljana, user posted image
Evvva, 30, 1user posted image , 0user posted image , 04.05., Ljubljana, user posted image
18.9.

19.9.
Anonimna, ?, 3user posted image , 2user posted image , ?, ?
vlazag, ?, 1user posted image , 0user posted image , ?, Velenje
Shamsia, 30, 2user posted image , 1user posted image , 09.05., okolica Postojne
Ajda_, 24, 1user posted image , 0 user posted image ,
?., okolica Ptuja, user posted image

20.9.

*alja*, 26, 2user posted image , 1user posted image ,
?., 09.05., Prekmurje

21.9.
Dorianna, 32, 2user posted image , 1user posted image , ?., okol. Ljubljane
mala mala, ?, 2user posted image , 0user posted image , ?,  10.05.,Prlekija
22.9.

Tanejci, ?, ?user posted image , ?user posted image , ?., ?
daka, 36, 3user posted image , 2user posted image , 26.05., 09.05., Maribor, user posted image
23.9.

carly, 28, 4 user posted image , 1user posted image , 17.05., 17.05., okolica Jesenic, user posted image
24.9.
Tajska, 33, 2user posted image , 1user posted image , ?., Trbovlje
NM, 34, 3user posted image , 1user posted image ,
?, Postojna, user posted image
25.9.

SSheila, ?, 3user posted image , 1user posted image ,  ?., ?
anonimnauser posted image ,?, 5user posted image , 1user posted image , ?., Mengeš
matejkaantolin@gmai, ?, 4user posted image , 3user posted image , ?, ?

mate0ja, 29, 2user posted image , 1user posted image ,
?.,
16.05., Ljubljana, user posted image
26.9.

anschk, 25, 2user posted image , 1user posted image , ?., ?
27.9.
bimba7277, 38, 2user posted image , 0user posted image , ?, ?
san, 33, 5user posted image , 4user posted image 04.05., Ljubljana, user posted image
28.9.

29.9.

bela zvezdica, 30, 3user posted image , 1user posted image , ?, Štajerska
pumpkin23, 29, 2user posted image , 1user posted image , 24.05., 24.05., Ljubljana
2.2., ?, 3user posted image , 1user posted image , 20.05., ?, user posted image
moniketna, 22, 1user posted image , 0user posted image , .17.5., 17.05., Ravne na Koroškem
Princess1, 30, 3user posted image , 0user posted image , 11.05., 11.05., Ljubljana

pomar*ANČA*, 26, 2user posted image , 1user posted image , 16.05., 16.05., okolica Domžal
30.9.

Majcii, 29, 1user posted image , 0user posted image , ?, Medvode

SKUPAJ NAS JE: 81
NOSEČKE Z DVEMA
: klavdija27
Z NAMI SO POT ZAČELE:user posted image
sashy,SILVA,anonimna , Arabella1, Norica, lunax, anonimna3, mucixxx, Dream
user posted image

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 3432
   RE: Septembrke 2011
29.4.2011 21:10:00   
carly
Ojla punce. se še jaz malo javljam, zadnje čase sploh nimam časa da bi kaj napisala.

Ste se nekaj o ljubosumju pogovarjale, jaz upam da ga pri nas ne bo preveč.Je tamala ful dovzetna za občutja in vplive drugih inimam ful občutek da bo tašča delala sceno z dojenčkom, pa ne da ji bi bilo kaj posebej mar zanj samo rada je v središču pozornosti in na žalost to najbolje zna pokazati s takimi neprimernimi izjavami in vedenjem.Pa glede obiskov je prav tako ona največji problem, stanuje v spodnjem nadstropju in ko je bila Taja še dojenček je prišla po 20x na dan gor, pa bo zdej najbrž tud ampak ne zarad novega člana ampak zato ker bo Taja šla v septembru v vrtec in bo potem "taka revca" k bo v vrtcu pa ker bo doma dojenček.Mah sej ni za komentirat, kar se takih stvari tiče je pa res obupuser posted image .Drugače pa ne pričakujem nekega hudega navala obiskov tko da ne bom nič omejevala, so itak vsi taki ki prej pokličejo pa vprašajo kdaj nam ustreza pa tudi ne visijo potem cel dan pri nas.

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 3433
   RE: Septembrke 2011
30.4.2011 8:01:23   
ANDMIL
Dobro jutro! user posted image

Vstala sma, zajtrkovala tudi... Zdaj pa počasi proti Mariboru po nakupih... user posted image Upam, da kaj pametnega najdema... Pri nas je bolj slabo vreme in upam, da bo na štajerskem kaj lepše...user posted image

Lepo bodite user posted image !

(odgovor članu carly)
Neposredna povezava do sporočila: 3434
   RE: Septembrke 2011
30.4.2011 8:22:22   
Teni_
Dobro jutro. Jaz sem  pa danes celo do 8 potegnila. Skoraj ne moreš, da verjameš.user posted image

Kako mi gre to vreme na živce. Non-stop dež, mali2 pa sitni. Pa menda še pred sredo ne bo boljše.

(odgovor članu ANDMIL)
Neposredna povezava do sporočila: 3435
   RE: Septembrke 2011
30.4.2011 9:21:47   
jaznoseca
IZVIRNO SPOROČILO: mate0ja
jaz načrtujem, da bom zapustila delovno mesto okrog 15.8. Imam še kar nekaj dela do takrat.


Jah odvisno je res kdaj imamo roke. Jaz sem tud čisto na začetku septembra in imam od 05.08. itak porodniško. Pa še tak čuden datum poroda imamo, da nam propade en dodaten dan za otroka rojenega v letu 2011 - ker ga v letu 2011 in 2012 ne moreš več koristit user posted image  (ne bom komentirala naše zakonodaje...). Aja, pa ne pozabit skoristit celega letošnjega dopusta, ker vam drugo leto ne pripada več - koristile bi ga lahko le do konca junija!!

No, drugače pa lep pozdravček spet od doma. Rovinj je bil super, dežek nas je ujel le včeraj na kolesarski turi user posted image user posted image user posted image . Pa nič hudega, malo doživetja.

(odgovor članu mate0ja)
Neposredna povezava do sporočila: 3436
   RE: Septembrke 2011
30.4.2011 10:58:16   
anschk
Živjo punce!
Se po dooooolgeeeeem času še jaz spet malo oglasim. Vas kar premljam, samo za pisanje sem se malo polenila. Se bom probala popravit.
V glavnem, moje novice niso najboljše. So nam jo teli prazniki zagodli. Sem v 19 tednu nosečnosti in v četrtek se mi je pojavila krvavitev (taka temno rjava, sluzasta). Seveda sem oddivjala na urgenco, kjer so rekli da je vse ok, da pa imam zelo nizko ležečo posteljico še zaenkrat in da je verjetno to vzrok. V petek sem šla še na en ultrazvok k svoji zdravnici, ki me je kar prestrašila s precej strogim počitkom in mi predpisala utrogestan. Mirovanje je težko izvedljivo, ker imam doma še ne dvoletnika, ki ni v vrtcu in sva ob dopoldnevih sama...V glavnem sem trenutno prestrašena in me močno skrbi za čmrlja v trebuhu. Gibe sicer redno čutim, ampak kljub temu se ne morem pomirit. Ima katera od vas kakršne koli podobne izkušnje, informacije...Pa sem mislila da sedaj smo pa res že iz tahujšega...user posted image
Drugače pa spola ne vemo še in po pravici povedano me niti nima več da bi vprašala, ker sedaj si pa res želim samo da bi vse lepo izteklo. Je pa zanimivo kako je res vsaka nosečnost nekaj posbnega, pri prvi sem se do konca počutila kot da sploh nisem noseča...
Želim lepe praznične dni. Pa naj bo tale dežek razlog za počitek in velikooooo crkljanja

(odgovor članu jaznoseca)
Neposredna povezava do sporočila: 3437
   RE: Septembrke 2011
30.4.2011 14:38:09   
Pigy
Lep sončen pozdrav, tuki je celih 20 stopinj.

Izcedek je izginil, tako da sem izkoristila za šoping. Uh, kok stvari sem nakupila. Kovterček in povšterček, pa tri posteljnine, pa neki majčk na preklop, slinčki, nogavičke user posted image user posted image . Lep občutek, ko prvič nakupujeva za najinegauser posted image .

A mogoče ve katera, koliko je pri nas cena tetra plenic? Jaz sem tuki vzela 10 komadov za 12 eurov. Na to se nisem spomnila da bi prej pogledala.

anschk- ti kar lepo počivaj, meni se te krvavitve že od 10 tedna naprej pojavljajo. Sej bo. user posted image

Evo me že kličejo, letim, spet meso na žaruuser posted image user posted image user posted image




_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu anschk)
Neposredna povezava do sporočila: 3438
   RE: Septembrke 2011
30.4.2011 18:00:27   
ANDMIL
Hojla!

Evo naju nazaj... Bilo je lepo... Samo v Mariboru je defenitivno preveč trgovin... Noge mi bodo odpadle...user posted image user posted image user posted image

Drugače pa... Voziček + lupinica + športni del + zimsko vrečko imava izbrano... Samo še naročim, ko se odločim za barvo... Kupila sma še banjico + stojalo... Tako, da nekaj malega imava... Sem se odločila, da od zdaj naprej vsakih par dni grem po par stvari v trgovino... Ooooo... Wwwiii... Bo lepo...user posted image Sicer moj ne bo preveč vesel, ker bo šlo preveč €€€... Pa še eno dobro kosilo sva si privoščila... Zdaj pa malo počitka, potem pa na kresovanje...

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 3439
   RE: Septembrke 2011
30.4.2011 20:14:58   
carly
Anschk upam da bo kmalu bolje in da ni kej resnega.Sicer pa tudi mene take stvari ful skrbijo, ker imam jaz tudi doma eno zeloooo živahno 2,5 letnico in si tudi ne predstavljam da bi mogla imet strogi počitek.Nimam pojma kako bi uredili z varstvom.
Pa še tako imava zadnje čase malo problemov z opoldanskim spanjem, ker če je ful ne zmatram noče spat, jest pa nvsak dan nisem ravno zmožna na ful migat, me potem vse boli, ta čas njenega spanja pa ful rabim da še v pisarni kej podelam.

(odgovor članu ANDMIL)
Neposredna povezava do sporočila: 3440
   RE: Septembrke 2011
30.4.2011 20:17:18   
carly
Sicer pa ADMIL in Pigy super za nakupeuser posted image , mene je to v prvo tudi ful veselilo, sedaj pa ne potrebujem čisto nič ( no razen še eno omaro bomo dokupili da bo malo več prostora) tako da sploh ni tisti ta pravi filing.

(odgovor članu carly)
Neposredna povezava do sporočila: 3441
   RE: Septembrke 2011
30.4.2011 20:39:57   
olana
IZVIRNO SPOROČILO: Pigy


Izcedek je izginil, tako da sem izkoristila za šoping. Uh, kok stvari sem nakupila. Kovterček in povšterček, pa tri posteljnine, pa neki majčk na preklop, slinčki, nogavičke user posted image user posted image . Lep občutek, ko prvič nakupujeva za najinegauser posted image .

A mogoče ve katera, koliko je pri nas cena tetra plenic? Jaz sem tuki vzela 10 komadov za 12 eurov. Na to se nisem spomnila da bi prej pogledala.




Kje si pa kupila posteljnino, pa kolk si dala, če ni skrivnost? Tudi sama bom morala po nakupih, pa ne vem kje se najbolj splača.user posted image

< Sporočilo je popravil olana -- 30.4.2011 20:41:00 >

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 3442
   RE: Septembrke 2011
30.4.2011 21:07:29   
Pigy
IZVIRNO SPOROČILO: olana

IZVIRNO SPOROČILO: Pigy


Izcedek je izginil, tako da sem izkoristila za šoping. Uh, kok stvari sem nakupila. Kovterček in povšterček, pa tri posteljnine, pa neki majčk na preklop, slinčki, nogavičke user posted image user posted image . Lep občutek, ko prvič nakupujeva za najinegauser posted image .

A mogoče ve katera, koliko je pri nas cena tetra plenic? Jaz sem tuki vzela 10 komadov za 12 eurov. Na to se nisem spomnila da bi prej pogledala.




Kje si pa kupila posteljnino, pa kolk si dala, če ni skrivnost? Tudi sama bom morala po nakupih, pa ne vem kje se najbolj splača.user posted image



Jaz sem vse to nakupila v bosni, ker je pač moj od tukaj. sem pa kupila tri komplete, en bombažni in dve krep posteljnini vsako po 13 eurov. sem pa kupila kovterček 140*100 in tudi posteljnino tako veliko.




_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu olana)
Neposredna povezava do sporočila: 3443
   RE: Septembrke 2011
30.4.2011 22:05:42   
modrimedo
ve že v nakupih :),je še katera ,ki bo še nekaj časa čakala predno bo začela "gnezdit"
jaz sem vraževirna in bom še vsaj 2 meseca dala mir user posted image
sem se pa včeraj slinila na nextovi strani imajo krasne uniseks oblekce user posted image

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 3444
   RE: Septembrke 2011
30.4.2011 22:47:49   
Princess1
Večer souser posted image ,

midva sva bila zadnjič z mojim možekom v Baby centru, danes pa v Ikei, Rutarju in še nekih ostalih trgovinah in morem rečt, da rezen Lip Poljčane, ni nekega posebnega izbora sobic. To bo najin prvi user posted image  in potrebujeva vse, sem mislila, da bo veliko več izbire ampak nič. Ikea ma nek šoder tko da od tam sigurno nič.

Midva vraževerna nisva, ampak bova še nekaj časa počakala z dejanskimi nakupi. Želiva si trgovine pregledati in se odločiti glede vsega in bi šele potem v drugi polovici junija dejansko naročila. Ker sobica in voziček z vso opremo ima dostavni rok max 1mesec in 15dni, tako, da bi vse bilo še prej kot pravočasno dostavljeno.

A ja pa obupno iščem kak lep gugalni stol zame v beli barvi in nikjer nič. Tko, da bom zgleda to morala naročiti iz tujine.

Čeprav me izredno mika, da bi kakšno malenkost kupila že zdej ampak nočem se zaletet, ker ponavadi končam s kupom nepotrebnih stvari.

Sobica bo po moje kar iz Lip Poljčane, voziček pa Maxi cosi mura 4 v bež barvi, ker je taka nevtralna barva. Me zelo mika bela barva, ampak vem, da bo tudi z bež ogromno dela, ker se vsaka pikica vidi.

Vendar se  bom potrudila do dejanskih nakupov čim bolj informirati in potem bi dejansko rada veliko večino stvari kupila pred tistimi groznimi vročinami.

Danes sem bila popolnoma crknjena in to samo po 3 urah sprehajanja po trgovinah. Si ne predstavljam kako bo pozneje.

Lahko nočko!

(odgovor članu modrimedo)
Neposredna povezava do sporočila: 3445
   RE: Septembrke 2011
30.4.2011 22:55:46   
modrimedo
princes zato  pa jaz obožujem internetne nakupe ...
v trgovono grem ponavadi samo enkrat da nakupim tak potrošni materjal ,plenice ,vato in podobno šaro :)

se pa v nečem razlikujeva :) jaz obožujem ikeo :)

(odgovor članu Princess1)
Neposredna povezava do sporočila: 3446
   RE: Septembrke 2011
30.4.2011 23:02:18   
Krysia
No, pa smo končno doma. Uživali smo na Lošinju, se veliko potepali in imeli krasno vreme ... Zdej sem končno vse razpakirala, prebrala, kaj ste načvekale in bom probala na hitro pokomentirat.

Nakupi: mi imamo večino stvari od prvega, tako da ne bo nekih hudih nakupov. No, če mi na morfologiji potrdijo, da bo punčka, bom vseeno kakšno punčkasto stvar kupila, ampak šele poleti ...

Obiski po porodu: v porodnišnico definitivno samo mož, pa mogoče za par minutk moji starši in tašča, ampak noben drug. Takrat rabiš svoj mir, pa da se navadiš na otroka in on na tebe ... Ta prvič smo to prakticirali in je blo super. Pa sem se jaz super počutila, nisem bla nič šivana, nič hudega mi ni bilo, ampak je pasalo, da smo imeli svoj mir ... ker pri eni iz naše sobe so bili non stop obiski (tiste tri ure, ko so dovoljeni) in to ne po dva človeka, ampak po 4 pa tud do 7. Mislim, to je definitivno pretiravanje. Pol ko pridem domov, pa tud ... ok, dedki in babice pa tete in strici, ni panike, ampak v mejah normale ... Kakšno prijateljico tud z veseljem vidim in z njo počvekam, ampak ni pa treba, da hodijo k meni ljudje z majhnimi bolnimi otroki (ki so kao vsi zdravi, sam mal kašljajo, na konc pa kašljajo hujš kot da bi mel tuberkulozo ...). Pri ta prvem mi je šlo najbolj na jetra, da je tašča svoje prijateljice gor k nam vlačila in to kar tako - brez napovedi, pa npr. glih med dojenjem ... OK, sej mi ni problem dojit v javnosti, ampak kaj počnejo kr ene ženske v mojem stanovanju in mi solijo pamet (npr. da ne smem otroka po temi ven vozit, ker bo zeleno kakal in podobne neumnosti ...). Potem ji je pa moj mož enkrat rekel, da nima kaj vozit svojih kolegic gor, pa je bla 2 dni užaljena, potem je pa vedno prišla vprašat, če je ta mali zbujen in če ga lahko dol prineseva ... pa smo bili zmenjeni ...

*alja*, ne se sekirat zaradi razlike v letih. Moja sestra je 5 let pa pol mlajša od mene, pa se še zdej spomnim, kako sem bila navdušena, ko so jo prinesli iz porodnišnice ... ni bilo kakšnega hudega ljubosumja. Sploh se mi pa zdi, da se pri teh letih da otroku tud veliko razložiti ... je pa res, da ni nobenega pravila in da niti 2 primera nista enaka ...

Vse, ki imate izcedke - počivat in počivat. Pač, kolikor se da ... je pa verjetno vsem jasno, da dvoletniku pač ne moreš reči, da ga ne boš več vzela v naročje ...

Nič, grem počivat ... kljub temu, da je bilo na morju fino, sem utrujena ... se tipkamo ...



(odgovor članu modrimedo)
Neposredna povezava do sporočila: 3447
   RE: Septembrke 2011
30.4.2011 23:13:03   
Princess1
Modrimedo - jst tud obožujem Ikeo ampak se mi zdi da ima za dojenčke zelo malo izbora. Možno, da je bilo tako samo danes, sva z mojim rekla, da greva še enkrat junija. Ampak danes razen kakšnih srčkanioh dekic,... ni bilo dejansko nič posebnega.

Ja jst mam tud rada online shopping, ker bo to edini način da dobim moj gugalni stol.

nočko

(odgovor članu Krysia)
Neposredna povezava do sporočila: 3448
   RE: Septembrke 2011
30.4.2011 23:53:31   
ANDMIL
IZVIRNO SPOROČILO: modrimedo

princes zato  pa jaz obožujem internetne nakupe ...
v trgovono grem ponavadi samo enkrat da nakupim tak potrošni materjal ,plenice ,vato in podobno šaro :)

se pa v nečem razlikujeva :) jaz obožujem ikeo :)



Ikea je zakon... user posted image

A je katera že naročala stvari iz baby centra? Koliko je poštnina?

Tako bila sem na kresovanju... Moj je še malo tam ostal, mene pa zebe, pa kislina me peče in sem rekla grem domov... user posted image

Midva boma komplet otroško sobo, voziček naročila preko interneta... Bomo videli ali bo ok... user posted image

(odgovor članu modrimedo)
Neposredna povezava do sporočila: 3449
   RE: Septembrke 2011
1.5.2011 6:46:18   
modrimedo
princes v kateri ikei sta bila ?
andmil jaz imam z bc dobre izkušnje ,poštnina je nad 21 eur brezplačna :)
meni so oni zakon ,kadar je kriza in sem nekaj rabila sem naročila prek spleta ,jih poklicala ,povedala da je nujno in so mi punce praktično vedno v najkrajšem nožnem času našle zadevo in postlale :)

(odgovor članu ANDMIL)
Neposredna povezava do sporočila: 3450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  136 137 [138] 139 140   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  136 137 [138] 139 140   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?