|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: obupna pisava
8.9.2011 14:07:11   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

ampak še vedno mislim, da se mi splača zdaj recimo pol leta težit, naj se potrudi. da vsaj osnove čitljive pisave osvoji.

zdjle se, hotla slikat zvezek. in edinega ki ga ima doma v katerem je napisano je od glasbene vzgoje. OD SOŠOLCA! in.....

... živ obup.user posted image



Odvisno kok in kako boš težila. Če misliš vpit, pol bolš, da nehaš, ker mu boš uničla veselje do sedenja za pisalno mizo. Men so ga ravno zarad te usrane pisave. Rajši pripravi svojga otroka do branja čimvečjega števila knjig. To da besedni zaklad in smisel za besedilo. Pri pisavi pa ne zapenjaj preveč...no malo že moraš.
Da ne govorim o cirilici. Bral sem naprej in nazaj v tej švasani pisavi, kontrolko sem mel pa vedno šus, ker sem pisal grše in sploh ne nečitljivo. So mi tko zagabil to cirilico, da sem jo zbrisal iz glave v sekundi.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: obupna pisava
8.9.2011 14:19:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Odvisno kok in kako boš težila. Če misliš vpit, pol bolš, da nehaš, ker mu boš uničla veselje do sedenja za pisalno mizo. Men so ga ravno zarad te usrane pisave. Rajši pripravi svojga otroka do branja čimvečjega števila knjig. To da besedni zaklad in smisel za besedilo. Pri pisavi pa ne zapenjaj preveč...no malo že moraš.
Da ne govorim o cirilici. Bral sem naprej in nazaj v tej švasani pisavi, kontrolko sem mel pa vedno šus, ker sem pisal grše in sploh ne nečitljivo. So mi tko zagabil to cirilico, da sem jo zbrisal iz glave v sekundi.


to je res. lani, ko je moj sin doma ponovno pisal številke, to zanj ni bila kazen, ampak smo kar izpolnili vsak svoj list in se trudili lepo pisat. je potem učiteljica od vseh ocenila. user posted image

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: obupna pisava
22.9.2011 7:58:31   
Poka
Jaz se tudi spomnim mame, ko me je nabutala, če sem grdo pisala... To je bilo v prvih razredih, potem me je za slabe ocene (manj kot 5). Moje takratne zvezke ima ena zdajšnja ravnateljica, ker so bili tako lepi in brez napak. se jih nisem upala delat, raje ne govorim kako počasna sem bila zato.

No, potem je prišla pa pisana pisava, tu ne vem kaj se je zgodilo... Še zdaj grdo pišem. če pišem počasi, pa nekako normalno. Rišem sicer zelo lepo, rada ustvarjam, ampak ta pisana pisava...

Grdo pa danes otroci pišejo in je problem v tem, da ne znajo pravilno zapisovati črk. To je problem. Po mojem jih v šoli prehitro učijo in se ne utrdi, čeprav učitelji trdijo drugače... Bodi pozorna na to, pa ga sama nauči, ampak moraš dobit nekje črke z navodilil, kako se pravilno zapisuje... Da pride navada v podzavest, bo pa trajalo nekaj časa.

sicer pa grafomotorične vaje - jaz imam ene dobre doma, ampak so za mlajše otroke, ne vem če je to za tako stare... Pri tvojem samo vaja, vaja in vaja... od 15 minut do 30 minut lepopisa na dan, ampak najprej počasi...

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: obupna pisava
22.9.2011 13:42:20   
Brinčika
Jaz sem v osnovni pa v srednji šoli tudi pisala tako da še sama nisem znala prebrat, pol pa sem morala še enkrat prebrat iz sošolkinega zvezka da sem ugotovila kaj sem sama napisala ko sem prepisovala iz njenega zvezka ko sem bila odsotna v šoli. Pa sedaj kar normalno pišem če je treba tudi kaj na roke napisat.

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: obupna pisava
22.9.2011 16:19:49   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*
nenormalno grdo piše.

Jaz še danes. To je tudi razlog, da mi je bil takoj všeč računalnik. user posted image

Še to. Mojo grdo pisavo se da bolje brati kot marsikatero pisavo, ki je lepa na pogled a ima a in o, i in j, n in u-je "enake".


< Sporočilo je popravil tehnofil -- 22.9.2011 16:21:51 >

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?