|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 21 [22] 23   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dvojčki 2011
16.9.2011 11:57:51   
Lunca31
D3 kapljice - v lekarni so mi svetovali, naj jih hranim v hladilniku. Do sedaj jih nisem in pišem zato, ker je bilo enkrat govora o tem....

(odgovor članu Lunca31)
Neposredna povezava do sporočila: 526
   RE: Dvojčki 2011
16.9.2011 16:35:10   
ruška
Živjo!
Vidim da dvojčki lepo rastejo user posted image Bravo mamice! user posted image
Moja dva tud rasteta, tri mesece sta že user posted image in drug teden imamo posvetovalnico. Mojca nekako noče jest popoldan, kriči in joka :(

Kako izgleda začetek rasti zobka?

Lunca, lepo se imejte na izletu!

(odgovor članu Lunca31)
Neposredna povezava do sporočila: 527
   RE: Dvojčki 2011
17.9.2011 11:39:50   
tikatoka
Ruška jaz imam iste probleme z Juretom. Ma včasih mi poje tudi 160, drugič pa se moram matrat da vsaj 80 poje. Če se normalno razvija se ne sekiraj tako kot nam včasih ne paše tolk pojest tudi otrokom ne, sem pa pri nas opazila da ko je vroče manj je. Zdele se mi razburja že ene 3 dni, pa je prej že lepo jedel. Mah včasih si mislim, če bi imeli samo enega bi nam bilo prav dolgčas user posted image user posted image .

(odgovor članu ruška)
Neposredna povezava do sporočila: 528
   RE: Dvojčki 2011
17.9.2011 14:58:55   
Lunca31
Ruška in Tikatoka - pri nas pa se posti naš fant. In po par dneh sva se odločila, da mu bova nekaj časa pustila uveljaviti njegovo voljo. Mogoče bo pa že po 1 dnevu ugotovil, da bo treba kaj pojest, da ga sestrca ne bo prerasla ;))
Dokler lepo napredujejo mislim, da se nam ni treba sekirati, če ne pojejo kar pripravimo. Tudi oni imajo pravico, da jim kdaj ne paše jest. Kaj že to pomeni???!!! user posted image Meni je itak vedno vse dobro in lahko jem kadarkoli ;))


(odgovor članu tikatoka)
Neposredna povezava do sporočila: 529
   RE: Dvojčki 2011
17.9.2011 23:15:51   
ruška
1. vidim, da so še nekatere polovice dvojčkov neješče, druge zato jedo svoje z velikim užitkom, in še bi tisto kar ne more parček, predvidevam user posted image vsaj naš sumo bi user posted image

2. obiskala nas je moja družina in bilo je zelo lepo, polna hiša, veselo, hrup,.... mi noter, mož z brati zunaj rihta hišo, tudi hrup - otroka pa dobre volje user posted image

3. mama posesala hišo user posted image

4. jaz pa zahvalna, ker to delo nikakor ne utegnem (user posted image od sesalca je vodni in dokler ga pripravim, nekdo pokliče ueeeeee ;)

5. kako izgleda čeljust ko se zobek pripravlja pokukat?

6. lepo nedeljo vsem! user posted image

(odgovor članu Lunca31)
Neposredna povezava do sporočila: 530
   RE: Dvojčki 2011
17.9.2011 23:19:47   
tikatoka
Ja Lunca jaz sem se tudi nehala sekirat. Je pa problem ker Jure napram Maticu zgleda kot mali piščanček in pol zlobni jeziki opletajo če njega bolj hranimo kot Jureta user posted image . No ampak kakorkoli že se ne sekiram res je da je Matic s svojimi sedmimi kilogrami res pravi dec, Jure bo pač Jurček ker bo vedno manjši in drobnejši, že v trebuhu je bil in ne vem zakaj bi bilo drugače zdaj. Sam mi je pa smešno, Matic se doji max 6 minut potem se odstavi sam in ima že čez sedem kg. Za jureta si mleko brizgam in vedno ima na voljo vsaj 160ml poje toliko kot pač poje v večini vsaj 130ml (pustimo zadnje tri dni, ker neki štrajka) pa je ves drobčkan (napram Maticu seveda). Me prav zanima koliko poje Matic v tistih šestih minutah user posted image .
Drugače sta se pa ful spremenila v zadnjem tednu, zelo veliko se smejeta, Matic se smeji že prav na glas, Jure rabi več angažiranosti da ga spraviš v smeh user posted image . Ma neprecenljivo je ko se ti te male rite nasmejejo, jaz se cela topim.

(odgovor članu Lunca31)
Neposredna povezava do sporočila: 531
   RE: Dvojčki 2011
17.9.2011 23:27:53   
ruška
IZVIRNO SPOROČILO: tikatoka

Drugače sta se pa ful spremenila v zadnjem tednu, zelo veliko se smejeta, Matic se smeji že prav na glas, Jure rabi več angažiranosti da ga spraviš v smeh user posted image . Ma neprecenljivo je ko se ti te male rite nasmejejo, jaz se cela topim.


Aha, jaz tud user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: tikatoka

Ruška jaz imam iste probleme z Juretom. Ma včasih mi poje tudi 160, drugič pa se moram matrat da vsaj 80 poje. Če se normalno razvija se ne sekiraj tako kot nam včasih ne paše tolk pojest tudi otrokom ne, sem pa pri nas opazila da ko je vroče manj je. Zdele se mi razburja že ene 3 dni, pa je prej že lepo jedel. Mah včasih si mislim, če bi imeli samo enega bi nam bilo prav dolgčas .

user posted image

(odgovor članu tikatoka)
Neposredna povezava do sporočila: 532
   RE: Dvojčki 2011
17.9.2011 23:36:23   
ruška
Še nekaj, ali ima katera izkušnje s slingom ali štorkljom?
Štorklja, pestunja - ne vem, če je to ista stvar.

(odgovor članu ruška)
Neposredna povezava do sporočila: 533
   RE: Dvojčki 2011
18.9.2011 13:09:27   
trsica
alo punce, imena na ZS. debate na FB že potekajo in nekatere pogrešamo. user posted image

_____________________________

da bomo fit,
100 TREBUŠNJAKOV v rit,
pa še malo seksa,
da nam ne bo treba čokoladnega keksa.

:D

(odgovor članu ruška)
Neposredna povezava do sporočila: 534
   RE: Dvojčki 2011
18.9.2011 16:12:55   
ruška
IZVIRNO SPOROČILO: ruška

Še nekaj, ali ima katera izkušnje s slingom ali štorkljom?
Štorklja, pestunja - ne vem, če je to ista stvar.


Nobena?

(odgovor članu ruška)
Neposredna povezava do sporočila: 535
   RE: Dvojčki 2011
18.9.2011 21:50:42   
hijenca

IZVIRNO SPOROČILO: ruška

IZVIRNO SPOROČILO: ruška

Še nekaj, ali ima katera izkušnje s slingom ali štorkljom?
Štorklja, pestunja - ne vem, če je to ista stvar.


Nobena?



nimam nič od tega. Obeh tako ne morem nosit, pa opazila sem, da sta malo ljubosumna. Če enega nosim se drugi sigurno začne jokat, potem pa imamo veselico user posted image

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu ruška)
Neposredna povezava do sporočila: 536
   RE: Dvojčki 2011
18.9.2011 21:56:40   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: ruška

IZVIRNO SPOROČILO: ruška

Še nekaj, ali ima katera izkušnje s slingom ali štorkljom?
Štorklja, pestunja - ne vem, če je to ista stvar.


Nobena?



Mi imamo, smo jih dobili, pa jih ne uporabljamo. Se mi zdi, da se potem otrok preveč navadi "na roke" oz. bližino in potem ne zna več biti sam v postelji, igralnem centru ali ležalniku.

Jaz jih imam doma na tleh, na kovtru, na katerem imam igralni center. Veliko časa preživim tam z njima tudi jaz, če sta tečni in moram kaj narediti v kuhinji (kuhanje kosila), jih dam v ležalnik in ju nesem seboj

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu ruška)
Neposredna povezava do sporočila: 537
   RE: Dvojčki 2011
19.9.2011 8:09:55   
katym
ruška: mi mamo en kengorujček in en sleepywrap - tisto 4metersko ruto za zavezat okol telesa....uporabljamo jih za določene opravke, k jih ne mormo opravit z vozičkom, pa zdele greva zvečer vn z njima za kkšno urco, k sta tako zaspana, da ju malo vlečeva, da ne gresta spat za pol urce ob 18h, pol pa v posteljo šele po deveti...tko ju pol spraviva v posteljo ob pol osmih in spita že za čez noč...se mi zdi, da se nista čis nič bolj navadila na bližino, v vozičku sta še vedno rada, sam ful prehit zaspita - voziček je pri nas uspavalo, v nosilih pa nikoli ne zaspita...js mam popoldne itak vedno moža ob sebi, tko da si to nekak po mojm da lahko privoščiva, da ju nosiva...dokler sem pa sama, ju pa itak noben ne nosi, ker itak ni nobenga :) js pa ju ne morm nosit, ker sta mi pretežka, tko da dokler sem sama, se malo dojita, malo sta na sedežni - ogromnem bazenu, malo spita, pa nam čis fajn mini čas, pa še vse lahko komot zravn delam in kosilo in perilo spedenam, tko da js vse kar je gospodinjskih stvari, delam, ko sta onadva budna, oziroma vsaj ne zvečer- takrat grem direkt z njima spat...

LP

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 538
   RE: Dvojčki 2011
20.9.2011 11:29:44   
ruška
Hvala vam za odgovore, Hijenca, Mismis in Katym!
Pestunjo ali nekli podobnega bi rabila, ko gremo kam. Včeraj smo šli po špeceraj in voziček je zavzel ogromno prostora v karavanu, en voziček! Če bi deli oba, ne bi bilo placa za kupljene stvari. Razmišljamo o nakupu kombija user posted image
Bo mi sestra sposodila njen sling. Na tej zadevi se mi ne dopade tisti trak, ki visi odzad. Bolj se mi dopade štorklja ali kaj je že tista ruta brez prstana. Pa ne vem če je dojenčku udobna tako kot sling.

(odgovor članu katym)
Neposredna povezava do sporočila: 539
   RE: Dvojčki 2011
20.9.2011 11:31:48   
ruška
IZVIRNO SPOROČILO: katym

ruška: mi mamo en kengorujček in en sleepywrap - tisto 4metersko ruto za zavezat okol telesa....uporabljamo jih za določene opravke, k jih ne mormo opravit z vozičkom, pa zdele greva zvečer vn z njima za kkšno urco, k sta tako zaspana, da ju malo vlečeva, da ne gresta spat za pol urce ob 18h, pol pa v posteljo šele po deveti...tko ju pol spraviva v posteljo ob pol osmih in spita že za čez noč...se mi zdi, da se nista čis nič bolj navadila na bližino, v vozičku sta še vedno rada, sam ful prehit zaspita - voziček je pri nas uspavalo, v nosilih pa nikoli ne zaspita...js mam popoldne itak vedno moža ob sebi, tko da si to nekak po mojm da lahko privoščiva, da ju nosiva...dokler sem pa sama, ju pa itak noben ne nosi, ker itak ni nobenga :) js pa ju ne morm nosit, ker sta mi pretežka, tko da dokler sem sama, se malo dojita, malo sta na sedežni - ogromnem bazenu, malo spita, pa nam čis fajn mini čas, pa še vse lahko komot zravn delam in kosilo in perilo spedenam, tko da js vse kar je gospodinjskih stvari, delam, ko sta onadva budna, oziroma vsaj ne zvečer- takrat grem direkt z njima spat...

LP


user posted image

(odgovor članu katym)
Neposredna povezava do sporočila: 540
   RE: Dvojčki 2011
20.9.2011 11:35:06   
Lunca31
hehe Ruška, včasih si mislimo, da rabimo kar avtobus! user posted image
Prej sva z možem potovala sama, pa je bilo vsega vedno preveč. Z leti sem prtljago optimizirala na min. Sedaj se učim, kako gre to pri 4. A dojenčkom do 2 let na letalu tudi pripada kufer 20 kg??? user posted image
Hehe, bo treba preštudirat!

Ruška, zdaj pa hitro na FB! Celo jaz sem tam. Malo se mi smejijo, ker ne vem, kam kej pogledat, ma mi gre dobro od rok ;)

(odgovor članu ruška)
Neposredna povezava do sporočila: 541
   RE: Dvojčki 2011
20.9.2011 12:59:06   
ruška
Avtobus! Sijajna ideja!!! user posted image
Pol bi bili bolj na komot pri previjanju in hranjenju user posted image Zdaj je malo tesno na sprednjih sedežih, ko dežuje user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Lunca31

Ruška, zdaj pa hitro na FB! Celo jaz sem tam. Malo se mi smejijo, ker ne vem, kam kej pogledat, ma mi gre dobro od rok ;)

Bom prišla! user posted image Me veseli da si tudi ti tam. Tudi jaz bom mogoče rabila malo pomoči z FB ;)

Lep pozdrav vsem!

(odgovor članu Lunca31)
Neposredna povezava do sporočila: 542
   RE: Dvojčki 2011
23.9.2011 6:55:29   
anchika
Ko bote mele 4 otroke boste 100%  gledale  kak kombi bi kupili-haha Sm prišla mal sem pogledat  se vidmo na fb

(odgovor članu ruška)
Neposredna povezava do sporočila: 543
   RE: Dvojčki 2011
23.9.2011 9:46:07   
taja2008
Tršica, a si ti dobila moje ZS? Neki mi ne gre al pa ne znam....Po moje bo to drugo- NE ZNAMuser posted image

_____________________________

11.1.2008 sva dobila prvega sončka-TAJA
8.2.2011 sva dobila še dva sončka-TRISTAN in TISA

(odgovor članu anchika)
Neposredna povezava do sporočila: 544
   RE: Dvojčki 2011
23.9.2011 13:04:20   
trsica
IZVIRNO SPOROČILO: taja2008

Tršica, a si ti dobila moje ZS? Neki mi ne gre al pa ne znam....Po moje bo to drugo- NE ZNAMuser posted image


nisem. sem ti jaz poslala. probaj odgovorit nanjuser posted image

_____________________________

da bomo fit,
100 TREBUŠNJAKOV v rit,
pa še malo seksa,
da nam ne bo treba čokoladnega keksa.

:D

(odgovor članu taja2008)
Neposredna povezava do sporočila: 545
   RE: Dvojčki 2011
3.10.2011 11:00:03   
soncnica1985
Živjo dekleta....

še malo, pa se vam bom lahko tudi jaz pridružila...danes sem dopolnila 35.teden nosečnosti, pričakujem pa dvojajčna dvojčka...za eno že vem, da bo punčka, drugi/a pa se še malo skriva :)

Pozdravček vsem....

(odgovor članu trsica)
Neposredna povezava do sporočila: 546
   RE: Dvojčki 2011
3.10.2011 15:23:42   
trsica
IZVIRNO SPOROČILO: soncnica1985

Živjo dekleta....

še malo, pa se vam bom lahko tudi jaz pridružila...danes sem dopolnila 35.teden nosečnosti, pričakujem pa dvojajčna dvojčka...za eno že vem, da bo punčka, drugi/a pa se še malo skriva :)

Pozdravček vsem....


pozdravljena. si dobila moj zs?user posted image

_____________________________

da bomo fit,
100 TREBUŠNJAKOV v rit,
pa še malo seksa,
da nam ne bo treba čokoladnega keksa.

:D

(odgovor članu soncnica1985)
Neposredna povezava do sporočila: 547
   RE: Dvojčki 2011
5.10.2011 21:22:24   
lana70
Punce pozdravljene! Potrebujem malo pomoči...in sicer drugi teden naj bi mi sprožili porod. Noseča sem za dvojčke, katera pa imata že danes vsak po tri kg. Torbo za iz porodnišnice pa imam polno cunjic številko 50. A vzamem raje večjo številko???

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu trsica)
Neposredna povezava do sporočila: 548
   RE: Dvojčki 2011
6.10.2011 10:34:16   
Lunca31
Lana70 - jaz menim, da bo št. 50 za 3 kg več kot dovolj. Tako da brez skrbi. Sicer pa vam mož še vedno lahko naknadno prinese večje oblekice. Želim ti veselo pričakovanje, ko boš končno ugledala dvojni zaklad! Naj porod poteka čim lepše in hitro okrevanje ti želim.
Ko boš v formi, pa pridi na FB ;))
Srečno!

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 549
   RE: Dvojčki 2011
15.10.2011 23:38:45   
anchika
vidim da smo res vse na fb.

(odgovor članu Lunca31)
Neposredna povezava do sporočila: 550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  19 20 21 [22] 23   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 21 [22] 23   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?