|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Poroka na gradu Laško
18.9.2011 13:01:56   
pijika
Pozdravljeni!!
Ali ima mogoče kdo od vas kakšne izkušnje s poroko na Gradu Laško? Na internetu so vse debate na to temo zelo stare, tako da me zanimajo "frišne" izkušnje...
Hvala za vaše odgovore!!! user posted image


< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 19.9.2011 8:49:18 >


_____________________________

Mala navihanka Pija 3.3.2005
Mali navihanček Tjaž 25.9.2009
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Proka na gradu Laško
18.9.2011 14:41:36   
Anonimen
Tam sva se poročila lani marca. Bilo je super. Prej sem že klicala tja in povedala kaj želim: penino preden gremo v grad in potem, ko je obreda konec, ter slan kruh preden se poročiva. Račun za pijačo in strošek za matičarja (ne vem koliko stane zdaj - pri nama je bilo 80€) poravnaš na dan poroke. No, vsaj midva sva - sem dala priči denar in je plačala medtem, ko sva se midva slikala. Vse skupaj naju je prišlo 180€, meni se ni zdelo veliko, glede na to, da daš na Bogenšperku toliko samo za poroko BREZ pijače! Ljudje so bili zelo prijazni. Aja, prej sva šla še na občino v Laško, da sva si izbrala datum (je bilo takrat kar polno) in še nekaj sva morala izpolnit, se ne spomnim kaj. V glavne, če potegnem črto: SUPER, NEPOZABNO!user posted image Vse lepo na skupni potiuser posted image user posted image

(odgovor članu pijika)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Proka na gradu Laško
18.9.2011 15:17:57   
Anonimen
Aja, še to: za poročno darilo sva od občine Laško dobila 2 vrčka (ne pivska!user posted image ), zelo lepa, z vgraviranim datumom poroke in začetnicami najinih imen in priimkov.

Pijačo se naroča po litrih (no, saj se jo verjetno vsepovsoduser posted image ).

Lp

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Proka na gradu Laško
18.9.2011 18:32:32   
pijika
O ful hvala za odgovor!! Midva imava datum 5.5. in bo verjetno tud zlo poln, tko da bo treba pohitet!!
Katere podatke pa rabiš met na upravni enoti, ko se greš prijavit?
Hvala za lepe želje... user posted image


_____________________________

Mala navihanka Pija 3.3.2005
Mali navihanček Tjaž 25.9.2009

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Proka na gradu Laško
18.9.2011 18:44:54   
ronja
Moje "izkušnje" so sicer stare - prijateljica se je tam poročila pred kakimi 10imi leti, ampak je bila to res najlepša poroka, na kateri sem kdaj bila. Samo civilna in v dveh jezikih, tako da se je matičar res potrudil cel govor prilagodit prav njima, pa nekdo je vmes prevajal v ženinov jezik,... je bilo pa zelo romantično in luškano.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu pijika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Proka na gradu Laško
18.9.2011 19:03:14   
Anonimen
Pijika: o, kako lep datum, moj sinek je rojen 5.5. (malo več kot en mesec po poroki)user posted image Veš, da se ne spomnim kaj sva morala prinesti s sabo. Pokliči na občino v Laško, tam dela en simpatičen možakar, ful prijazen in ti vse pove. Res priporočam poroko v Laškem, tako kot je Ronja rekla - romantično, pravljično jeuser posted image

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Proka na gradu Laško
18.9.2011 19:58:32   
pijika
O lepo! Ja res je lep datum. Midva sva se 5.5.2010 selila v svojo hiško in mi zato ta datum veliko pomeni... user posted image

Ja jaz mislim da sva se kar odločila da bo poroka v Laškem...user posted image
Komaj čakam!!!


_____________________________

Mala navihanka Pija 3.3.2005
Mali navihanček Tjaž 25.9.2009

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Proka na gradu Laško
18.9.2011 21:09:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pijika

O lepo! Ja res je lep datum. Midva sva se 5.5.2010 selila v svojo hiško in mi zato ta datum veliko pomeni... user posted image

Ja jaz mislim da sva se kar odločila da bo poroka v Laškem...user posted image
Komaj čakam!!!



user posted image user posted image user posted image user posted image Želim vama vesele priprave in srečno na skupni potiuser posted image

(odgovor članu pijika)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Proka na gradu Laško
19.9.2011 8:57:49   
skuštrana
Jaz sem se tudi tam poročila, ampak že par leta nazaj. Bilo je vse super, se full prilagodijo (midva nisva hotela klasične poročne koračnice ampak Rolling Stonse pa ni bilo nobenih problemov)...

Super so!


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Proka na gradu Laško
20.9.2011 13:51:07   
mladika
Pred dvemi leti sva se tam poročila in je blo res super,še svatje so bli zlo zadovoljni in so naju pohvalil za izbiro lokacijeuser posted image na matičnem uradu pa rabiš met oba svoji osebni izkaznici,pa podatke od prič (ime,priimek,datum rojstva,naslov,pa mislim da tut kaj sta priči po poklicu-nisem pa čist ziher).To je to,pa čestitke za dobro izbirouser posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?