|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sesalec robot
18.10.2011 17:45:38   
čaki
je primeren za kuhinje ali ni???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sesalec robot
18.10.2011 18:01:00   
ronja
Je. Vsaj naš (roomba) je. Vsaj z našo kuhinjo super opraviuser posted image

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sesalec robot
18.10.2011 18:51:34   
čaki
ronja, mi lahko točno napišeš, kakega imaš. mi se odločamo za irobot (št. še ne vemo), ampak pravijo, da ti sesalci niso za kuhinje. ampak jaz ga tam najbolj rabim

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sesalec robot
18.10.2011 18:55:25   
Felicita
zakaj pa ne bi bli? mislim ja, čez kej razlitega ga jest ne bi poslala, ampak kar je pa običnih smeti pa lepo 'pomete'... tut kak grozd ki se znajde na tleh poje. in moko. in pomoje vse (razen tekočin) kar se znajde na kuhinjskih tleh.

mi mamo sicer enega no name z e-baya. pa je tut kuhinji kos user posted image


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sesalec robot
18.10.2011 19:14:55   
ronja
Meni ni nihče rekel, da ga ne bi smela dat v kuhinjo. Naš ni ravno najvišji model, je tisti, ki je bil znižan, hehe. user posted image Mislim, da je irobot 500. Zdaj po mokrem ga glih ne bi dala, ampak saj ravno mokre kuhinje nimate po tleh, ne? Če je pa svinjsko, ga pa ne moti, vsaj našega ne.

tut kak grozd ki se znajde na tleh poje.

Našemu je zadnjič ratalo pojest celo kostanj!user posted image moko, sladkor v prahu, vse, kar se sesuje -majka!!! Jaz mam ful manj napadov (imam astmo in sem alergična na pršico), odkar ga imamouser posted image . Ful zadovoljna! Zdaj sva zrihtala otroško sobico tako, da so tla ravna, da bo lahko boljše spucal.user posted image Pri nas ga pošljemo čez vse, razen čez razlito glih ne. Je pa tudi že kopalnico pucal, ko tla niso bila čisto suha, pa se ni pritožil. Imamo pa v kuhinji in na hodniku pluto.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sesalec robot
18.10.2011 19:29:31   
čaki
moja mami ga ima in pravi-bog ne daj v kuhinjo:zaKAj -še sama ne ve (

< Sporočilo je popravil čaki -- 18.10.2011 19:30:00 >

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sesalec robot
18.10.2011 19:33:46   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: čaki

moja mami ga ima in pravi-bog ne daj v kuhinjo:zaKAj -še sama ne ve (


user posted image

Včasih pa mame tut ne vejo vsega user posted image


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: sesalec robot
18.10.2011 21:04:12   
pikica*
Zakaj bi bila pa kuhinja kaj drugačna od ostalih prostorovuser posted image . Naša roomba lepo posesa celo stanovanje. Vsak drugi dan se dopoldne vklopi, opravi svoje in sparkira nazaj v svoj domek. Ker imamo kuhinjo, dnvevno sobo in jedilnico v enem prostoru, se seveda loti tudi kuhinje in res ne vem zakaj se je ne bi. Vsekakor je to eden izmed top gospodinjskih pripomočkov. 

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: sesalec robot
19.10.2011 7:27:40   
ajataja

IZVIRNO SPOROČILO: čaki

moja mami ga ima in pravi-bog ne daj v kuhinjo:zaKAj -še sama ne ve (



Da ne poje hladilnika user posted image

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: sesalec robot
19.10.2011 9:54:59   
limonca*
moja romba sesa vsepovsod - hodnike, spalnice, otroške, kopalnice, kuhinjo, dnevno,... včasih ga dam tudi v garažo in na teraso. 

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: sesalec robot
19.10.2011 12:02:40   
**Tinkara78**
Jaz uporabljam irobota roombo (555) za vse prostore, tudi kopalnico in kuhinjo. Odkar imamo robotka ne uporabljamo več navadnega sesalca. Občasno premaknemo kavč in posesa še tam. Pod omare pride normalno, ker imamo dvignjeno. Sem ga dala že tudi na omaro, da je posesal, ker težko gor obrišem.

Najboljša investicijauser posted image

(odgovor članu limonca*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: sesalec robot
19.10.2011 14:23:05   
Tutan
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Meni ni nihče rekel, da ga ne bi smela dat v kuhinjo. Naš ni ravno najvišji model, je tisti, ki je bil znižan, hehe. user posted image Mislim, da je irobot 500. Zdaj po mokrem ga glih ne bi dala, ampak saj ravno mokre kuhinje nimate po tleh, ne? Če je pa svinjsko, ga pa ne moti, vsaj našega ne.

tut kak grozd ki se znajde na tleh poje.

Našemu je zadnjič ratalo pojest celo kostanj!user posted image moko, sladkor v prahu, vse, kar se sesuje -majka!!! Jaz mam ful manj napadov (imam astmo in sem alergična na pršico), odkar ga imamouser posted image . Ful zadovoljna! Zdaj sva zrihtala otroško sobico tako, da so tla ravna, da bo lahko boljše spucal.user posted image Pri nas ga pošljemo čez vse, razen čez razlito glih ne. Je pa tudi že kopalnico pucal, ko tla niso bila čisto suha, pa se ni pritožil. Imamo pa v kuhinji in na hodniku pluto.



Ehm mene pa nekaj zanima - kaj pa koti? recimo med steno in da so tam še vrata.... tistga ne sčisti?

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: sesalec robot
19.10.2011 14:26:42   
ronja
res je okrogel, samo ima eno metlico, ki sega izven tega kroga in s tem kar dobro spuca tudi kote. Če kakšen ni dovolj temeljito počiščen, pa mu rečeš "spot" - da naj čisti na mestu in potem bo tam pucal ko budalauser posted image . Največkrat se svinjarija nabere pod vrati - če jih zapreš, da on spuca samo eno sobo - v tem primeru mu potem omejiš sobo -  ali s svetilnikom ali bolj po domače daš tja eno prepreko in bo spucal še tisti robček tam - ker sem prelena, da bi ga šla sama pucat, hehe.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: sesalec robot
19.10.2011 14:30:45   
Tutan
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

res je okrogel, samo ima eno metlico, ki sega izven tega kroga in s tem kar dobro spuca tudi kote. Če kakšen ni dovolj temeljito počiščen, pa mu rečeš "spot" - da naj čisti na mestu in potem bo tam pucal ko budalauser posted image . Največkrat se svinjarija nabere pod vrati - če jih zapreš, da on spuca samo eno sobo - v tem primeru mu potem omejiš sobo -  ali s svetilnikom ali bolj po domače daš tja eno prepreko in bo spucal še tisti robček tam - ker sem prelena, da bi ga šla sama pucat, hehe.


O kul....ker tole me je najbolj grizlo... ker zadeva ni poceni. A ti si ga kupila v tisti Sparovi akciji?

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: sesalec robot
19.10.2011 14:42:00   
november2010
mi ga tudi povsod uporabljamo, prvić slišim, da ga v kuhinjo ne smeš pustit ...

_____________________________

www.petjenaporoki.si

FB http://www.facebook.com/porocnaglasba

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: sesalec robot
19.10.2011 15:23:15   
ronja
O kul....ker tole me je najbolj grizlo... ker zadeva ni poceni. A ti si ga kupila v tisti Sparovi akciji?

Ne, v merkatorjeviuser posted image , sem zvesta dušauser posted image . V šparu mi ni všeč, da tako mizerno plačujejo prodajalke - ni čudno, da potem tako grdo mečejo zelenjavo...  Vsaj tako je bilo parkrat, ko sva šla.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: sesalec robot
13.12.2011 8:50:53   
tinatinchy
Lepo pozdravljene mamice,

js sicer še nisem mamica, ampak vseeno že mal razmišljam o teh sesalcih robotih. našla sem enega res ful poceni, pa e zanima če kdo pozna eRoobot robot sesalnik... Razmišljam o nakupu, sam ne vem če je o.k.

aja povezava: eRoobot

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?