|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   moram kupiti mobitel:-(
21.10.2011 16:19:42   
razglednica
sovražim mobitele, vse se sporazumem na internetu. Ker živim pač na takšnem mestu ker je slaba pokrivnost signala, je še pa hujšeuser posted image

Nisem kupovala kartice za napolniti račun, in to več kot eno leto, so mi blokirali sim kartico. Nisem jo potrebovala, imam netuser posted image

no in zdaj res potrebujem mobitel ( ta moj je že star-10 let) in ne dela več kot je treba.Nočem paketa, ker nimam denarja za vsak mesec, plačevati naročnine.
Rajši si kupim mobitel ter kartico.
Kaj se bolj splača???Vem da bom imela od nokije mobitel, vendar pa ne vem kakšno sim kartico ali od tuša, simobila, mobitela ali še kaj obstajauser posted image KAJ SE BOLJ SPLAČA???
da še omenim, mobitel potrebujem če katerega pokličem ali pošljem sms, to je pa vse!!!!

HVALA!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: moram kupiti mobitel:-(
21.10.2011 16:33:59   
mateyka
poglej kateri operater te najbolj pokriva. da dam primer: ker smo atm blizu mosteca (lj) in smo tam dostikrat s tamalo, je lahko zoprno; simobil mi npr. ne pokriva ravno mosteca, mobitel pa nese tam. tako da malo počekiraj kako je pri tebi, da maš čimmanj težav z lovljenjem signala..

< Sporočilo je popravil mateyka -- 21.10.2011 16:34:30 >

(odgovor članu razglednica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: moram kupiti mobitel:-(
21.10.2011 16:35:34   
m76
Če ti ni pomembno, da ima oh in sploh funkcij, tanartabolš moderen dizajn, itd...malo povprašaj med sorodniki in prijatelji, če imajo kakega rabljenega doma..pri nas smo imeli ene 4 starejše gsm aparete, pa smo jih pošenkali, in še zdaj uporabnikom dobro služijo.

(odgovor članu razglednica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: moram kupiti mobitel:-(
21.10.2011 16:37:36   
m76
Oh buča jaz...Mateyka ti je kar prav odgovorila....jaz pa v meglo brcam user posted image

(odgovor članu m76)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: moram kupiti mobitel:-(
21.10.2011 16:42:22   
Felicita
za tvojo uporabo je nekak popolnoma vseeno a je en sms 3 cente al pa 5, ne?  pokritost maš najboljšo na mobitelu... mal tut glej kje dobiš kak mobitel v paketu (npr mobi paket)... lahk recimo kej takega: http://www.debitel.si/zasebni-uporabniki/paketi/minid/ (ne rabiš kartic kupovat, nimaš pa naročnine).

sicer maš pa tarife na strani od vsakega ponudnika pa pač poglej kaj se ti najbolj splača.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu razglednica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: moram kupiti mobitel:-(
21.10.2011 17:04:03   
*pepelka*
Kupi si izi, ali pa mobi in mislim, da boš mela dobro pokritost

(odgovor članu razglednica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: moram kupiti mobitel:-(
21.10.2011 19:38:30   
razglednica
hvala punceuser posted image

seveda tudi pomembno mi je koliko pridejo pogovori in smsuser posted image


lep večer

(odgovor članu razglednica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: moram kupiti mobitel:-(
6.1.2012 9:58:50   
Poka
Jaz sem pravkar menjala operaterja iz Mobitela na Tušmobil. Tušmobil vleče veliko slabše, sem tudi na območju, kjer ne vleče neki naj... sam ni problema s klicanjem. Glede cene ne vem, meni je Mobitel bil drag, pa na firmi smo imeli isto in je bilo drago, kako bo zdaj ti pa povem. Kar se mene tiče, mi je pa zdaj vseeno, račun mi plača firma user posted image

Jaz imam Siemensa, navadne tipke in mi je ful OK. Imamo še enega novega, mislim da tudi siemens, bil je nekaj okrog 400 eur, nov, na touchscreen, pa ga je moj hotel dat meni in zdaj leži v predalo. Ful brezvezen telefon - sovražim jih itak... Mi je bil najboljši še tastar s črnobelim ekranom, resno.

Moj ima novo Nokio, čisto povprečna, poceni - tiste, ki so v akciji... Pa me moti to, da ko greš ven iz neke aplikacije, se hitro lahko zatipkaš in mene vedno vpraša, če naj izbriše ven user posted image Hitro lahko to po pomoti pritisneš.

Enega čisto osnovnega, s čim manj sranja gor, ker zaradi tega se tudi kvarijo in jim baterija zdrži manj.

(odgovor članu razglednica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?