|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   božična zvezda
18.12.2011 10:24:10   
Hope2
Dajte me prosim razsvetlit kako jo negovat. Meni takoj vse crknejo oz spustijo listeuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: božična zvezda
18.12.2011 10:33:30   
Felicita
na misel mi prideta 2 zadevi - al ji je prevroče (božične zvezde majo rade max nekje 20 stopinj, še rajš pa manj) al pa jo preveč zalivaš... če stoji v vodi ji zlo zlo hitro korenine zgnijejo, tko da jo zalij šele, ko je prst v lončku spodaj 'suha'.

je pa tudi res, da so tele zvezde, ki se trenutno prodajajo so 'masivno proizvedene' in naphane z rastlinskimi hormoni (da so lepo bohotne in cvetijo), tko da ko jih enkrat nehajo dobivat, lahko hitro preč pridejo...


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: božična zvezda
18.12.2011 11:06:54   
Katrin
Se strinjam z zgoraj napisanim user posted image

Dodala bi le še to, da imajo rade svetel prostor, prepiha pa ne marajo.

Popolnoma vas razumem, ker se je meni tudi to dogajalo nekaj let zapored (dokler se nismo preselili user posted image ) - očitno jim nekaj ni bilo všeč user posted image

lp, k


_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: božična zvezda
18.12.2011 11:11:11   
malaMravljica
in ne zalivat s hudo mrzlo vodo, rajsi s tako, ki ze potegne mal na mlacno.
Sem pa jaz prebrala, da za bujno cvetenje  rabijo temen prostor. Sam sem jaz tudi en antitalent za bozicno zvezdo, ki pa je letos ostala lepe ze od zacetkek decembra, ceprav se se lahko zgodi, da mi ravno ta teden fali.

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: božična zvezda
18.12.2011 16:28:26   
mini86
http://roze.si/bozicna-zvezda

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: božična zvezda
18.12.2011 20:52:19   
Paštetka
Jaz je nimam direkt na soncu,pa vedno dam en tak malo daljši lonček, da če je preveč zalta, da voda odteče v lonček in kreine niso na mokrem.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: božična zvezda
20.12.2011 11:58:38   
Hope2
očitno je usojena na propad, listi kar dežujejo doluser posted image . Zalila je nisem od kar sem kupila, je itak bila cela premočena. Žal pa imamo v hiši toplo, smo v kratkih rokavih. Ni na direktnem soncu, je na mizi ob oknu- svetlo je, ni pa čez cel dan niti sekunde direktnega sonca. Prepiha ni.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: božična zvezda
20.12.2011 15:24:41   
mini86
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

očitno je usojena na propad, listi kar dežujejo doluser posted image . Zalila je nisem od kar sem kupila, je itak bila cela premočena. Žal pa imamo v hiši toplo, smo v kratkih rokavih. Ni na direktnem soncu, je na mizi ob oknu- svetlo je, ni pa čez cel dan niti sekunde direktnega sonca. Prepiha ni.



kaj pa kšn hodnik če nimaš tm radiatorja..
js jo mam v splanici-eno sem imela tri leta eno pa dve leti..res pa je da je v spalnici radiator zelo malokrat odprt..
so jo pa enkrat napadle tud uši pa jo je moj čist porezal pa je na novo zrastl..no letos k mi jo je kupu sem pozabla na radiator in je bil odprt pa so tud vsi listi sploh od spodaj popadali dol..ampak se ne dam..ma da rasteuser posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: božična zvezda
5.1.2012 8:13:19   
Hope2
Še mi živiuser posted image in celo še kar lepa je za videt.
Ko sem jo kupila, je bila tak zalita, da je voda kar stala in posledično so listi grupno odpadali. Po vašem nasvetu je nisem nič zalivala, dokler se ni zemlja posušila in listi so zdaj ok, le tu pa tam kak odpade.

Mini86 nimamo radiatorjev, niti nobenega drugega gretja, razen sonca- smo bližje soncu domauser posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?