|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pralno-sušilni stroj
2.1.2012 0:06:34   
Nasy
Pozdravček!
Vem, da je bolje kupiti posebej pralni in sušilni a pri nas je to nemogoče, ker ni prostora. V kopalnici mi Indesit počasi spušča dušo-star je skoraj 8 let in se odločava za nakup novega. Serviser je rekel, da je za pral. sušilni stroj to lepa doba in da se nam ga ne splača popravljat, če je bo več kot 50€user posted image
Zanima me, v čem je finta določenih znamk? Namreč, ogledanega imava enega Candija, nisva mahnjena na nobeno znamko-firmo. Nekateri mi rečejo, ja, Candija vzemi, mi smo ga imeli 20 let, drugi pa, samo Candija neuser posted image
Upam, da ste razumeli pointuser posted image

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pralno-sušilni stroj
2.1.2012 9:58:26   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: Nasy

Pozdravček!
Vem, da je bolje kupiti posebej pralni in sušilni a pri nas je to nemogoče, ker ni prostora. V kopalnici mi Indesit počasi spušča dušo-star je skoraj 8 let in se odločava za nakup novega. Serviser je rekel, da je za pral. sušilni stroj to lepa doba in da se nam ga ne splača popravljat, če je bo več kot 50€user posted image
Zanima me, v čem je finta določenih znamk? Namreč, ogledanega imava enega Candija, nisva mahnjena na nobeno znamko-firmo. Nekateri mi rečejo, ja, Candija vzemi, mi smo ga imeli 20 let, drugi pa, samo Candija neuser posted image
Upam, da ste razumeli pointuser posted image


točno to je finta user posted image podobno kot z avtomobili, ma vsaka znamka svoje privržence in svoje nasprotnike (ki ponavadi osnujejo svoje mnenje na največ pet primerih oz 'od unga prjatu...'). Zadeva je taka - lahko da ti bo neki, kar ti bo ful ljudi priporočil delal ful dobro ful dolgo, lahko da boš mela zadevo stalno na servisu in bo izdihnila dušo po dveh letih. ne znamka ne (visoka) cena ni garancija, da bo zadeva delala (kot je treba).


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
3.1.2012 0:44:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Felicita)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pralno-sušilni stroj
3.1.2012 8:28:26   
ursah
Živjo,

kako je pa s tem, da pralno-sušilni stroji ne delajo dobro; mislim, da potem niti operejo niti posušijo ne dobro? Tudi mi smo razmišljali o pralno-sušilnem stroju, ampak smo potem to misel opustili, ker je bilo prevladujoče mnenje tako, kot sem omenila...

Skratka, jaz bi ga zelo rada imela, ker imam dovolj sušenja pozimi po radiatorjih, stojalih itd., ampak se bojim, da bi potem slabo pral in/ali sušil in se s tem malo ustreliš v koleno...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pralno-sušilni stroj
3.1.2012 9:05:04   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: ursah

Živjo,

kako je pa s tem, da pralno-sušilni stroji ne delajo dobro; mislim, da potem niti operejo niti posušijo ne dobro? Tudi mi smo razmišljali o pralno-sušilnem stroju, ampak smo potem to misel opustili, ker je bilo prevladujoče mnenje tako, kot sem omenila...

Skratka, jaz bi ga zelo rada imela, ker imam dovolj sušenja pozimi po radiatorjih, stojalih itd., ampak se bojim, da bi potem slabo pral in/ali sušil in se s tem malo ustreliš v koleno...


Če imaš možnost imeti oba, raje kupi vsakega posebaj.
Jaz npr. perem cote samo ob sobotah in nedeljah zaradi cenejšega toka. Ker imam vedno čez osem strojev perila, je potem zelo enostavno, saj lahko perem in sušim hkrati, saj mi ni potrebno čakati, da opere in še potem posuši.
Tudi, če se ti en pokvari, lahko uporabljaš še drugega.
Tudi živjenska doba je daljša, če sta ločena. Midva ju uporabljava že kakšnih 10 let in sta brezhibna.

Nasy, žal nimam odgovora zate user posted image

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 3.1.2012 9:07:01 >

(odgovor članu ursah)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
3.1.2012 22:20:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ursah)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pralno-sušilni stroj
3.1.2012 22:38:21   
sirenetta
Ko sem živela v podnajemu sem imela Candy pralno sušilni in je posušil za eno figo.

Tudi ko sem spraševala na forumu za mnenja o kombinirane stroju, mi ga je večina odsvetovala, da ni ne ptič ne miš.

Enako mi je večina odsvetovala Candy...še zdaj se spomnim, ko mi je ena napisala, kako se je nekdo vedno hecal da ni Candy ampak Handy ker moraš potem vse na roke delat,user posted image .

Veliko mi je svetovalo ločen pralni in sušilni stroj oboje znamke Bosh.
Tudi ena gospa, ki ima servis, kjer prodajajo rezervne dele in popravljajo stroje, mi je rekla, da so najbolj vzdržne, najmanj kvarljive mašine Bosh.

Za Electrolux je rekla,da je primerljiv z Boshem, edino rezervni deli so dražji torej posledično je dražje tudi popravilo.

Na podlagi mnenja večine, sem se odločila za Bosh posebej pralni stroj in posebej sušilni stroj. Zdaj ju imam nekje štiri leta in delata brezhibno.

Prostorsko stisko pa smo rešili tako, da imam sušilni stroj na pralnem stroju. torej eden je na drugem.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pralno-sušilni stroj
5.1.2012 16:41:54   
enea
in Nasy kaj si se odločila???user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pralno-sušilni stroj
5.1.2012 16:46:13   
Kliki
IZVIRNO SPOROČILO: Nasy

Pozdravček!
Vem, da je bolje kupiti posebej pralni in sušilni a pri nas je to nemogoče, ker ni prostora. V kopalnici mi Indesit počasi spušča dušo-star je skoraj 8 let in se odločava za nakup novega. Serviser je rekel, da je za pral. sušilni stroj to lepa doba in da se nam ga ne splača popravljat, če je bo več kot 50€user posted image
Zanima me, v čem je finta določenih znamk? Namreč, ogledanega imava enega Candija, nisva mahnjena na nobeno znamko-firmo. Nekateri mi rečejo, ja, Candija vzemi, mi smo ga imeli 20 let, drugi pa, samo Candija neuser posted image
Upam, da ste razumeli pointuser posted image
Moja mami ga je imela 20let.

Sušila je veliko imela je dva majhna otroka in najstnico.user posted image

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pralno-sušilni stroj
12.1.2012 8:46:27   
sakuL
jaz imam Brandt-a, pa sem super fajn zadovoljna z njim. Na vse napake te opozarja, fajn opere cunje in jih tudi posuši fajnuser posted image

_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pralno-sušilni stroj
13.1.2012 9:12:12   
Leela
jaz imam pralno sušilni stroj candy 2,5 let in ga odsvetujem. Se kvari.
Primerjat isto znamko izpred nekaj let nazaj je brez veze, ker so se vsi ti stroji poslabšali.
je pa serviser rekel, da je hoover naredil nekaj izboljšav v primerjavi s candyjem in je boljši (zadnji modeli) Če je res pa ne vem

(odgovor članu sakuL)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pralno-sušilni stroj
13.1.2012 18:19:57   
FotoModel
No, mi smo imeli Candy-ja, pomivalni stroj. Prvič in zadnjič. Kako leto in pol je delal, nato pa se je nonstop kvaril. So ga popravili in opet, jovo na novo, spet nekaj drugega. Tko da, Candy-ja v naši hiši skoraj da, več ne bo.
Imamo pa trenutno vse od znamke Bosch - od kuhinje do kopalnice. In smo zelo zadovoljni. Prej nas tudi znamka Gorenje ni razočarala.. :)

_____________________________

Khm khm, levooo nogavica, desnooo nogavica.. nogavice :)

Spletna trgovina LanStore - www.lanstore.si


(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pralno-sušilni stroj
21.1.2012 16:48:23   
artista7
Se bom kar tukaj prilepila; imam dosti sorodna vprašanja; zanimam pa se za sušilca in to posebej, nameravam ga dati na pralnega. Pralni je znamke Bosch, kupljen je bil iz druge roke in sem izjemno pozitivno presenečena. Za sušilca pa me zanima slednje (zaradi prednosti: manj praha po hiši, voda iz kondenzacijske posode, ki jo lahko koristno porabiš, mehkejše cunje, lažje likanje, praktičnost... bi se zanj že tako odločila): ali je res, da ni ekološki (svakinja je o tem sveto prepričana, po mojih informacijah pa ne troši toliko več elektrike, da se to ne bi splačalo) in ali je res da iz zraka troši kisik (tako tast). Moje osebno mnenje je sicer, da je še vedno vreden nakupa in da zgornje ne drži, pa vseeno, me zanimajo vaši predlogi, izkušnje, mnenja - za ali proti. Hvala za vse.

_____________________________

"I never said to be like me, I say be like you and make a difference." (MM)

(odgovor članu FotoModel)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
21.1.2012 22:20:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu artista7)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Pralno-sušilni stroj
22.1.2012 10:31:12   
artista7
pričakujem manj likanja in to da bom lahko posušila v njem tudi posteljnino, s čimer imam sedaj težave. manj likanja. to o prahu pa sem videla pri kolegici, da dejansko gre prah iz cunj ven. Ne mislim da mi potem ne bo treba pucat, to se pač ne bo zgodilo user posted image - pri nama je res dosti praha, in sploh spomladi ko vse cveti -da ne rečem kaj vse s cunjami prinesem noter iz balkona. to je v glavnem to. imam tudi težave s hrbtenico in bi mi pasal sušilec na pralnem stroju, da se ne rabim toliko sklanjat pa da imam sproti vse suho in da takrat ko delam, naredim vse. ne bom pa sušilca kupila jutri, pač se odločamo in bomo videli. se mi pa kot stroj dopad že dlje časa.

_____________________________

"I never said to be like me, I say be like you and make a difference." (MM)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Pralno-sušilni stroj
22.1.2012 10:47:51   
amyZ
Jaz sem se kar en lep čas odločala ali kupit sušilni stroj ali ne in katerega. Potem sva se nekako odločila za Gorenje, srednja varianta, ki naj bi bila ok, cenovno dostopna in 5 let garancije. Uporabljava ga zdaj 2 meseca in sem kar zadovoljna z njim. Vzela sem večji boben 7kg, ker je pralni stroj 6kg. Ampak ker vse cote spet niso za sušit ponavadi operem dva stroja in ju skupaj posušim. In ni nič nagneteno, ker že v pralnem stroju ni, pa še privarčujem za eno sušenje.
Nama prav pride, ker imava psičko in večino dlak sušilec pobere iz cot, razen tiste ki se preveč primejo. Zaenkrat uporabljam mehčalec, ker mi je všeč vonj oblačil, ampak ko pride najin user posted image  bo fajn ker bodo tudi brez njega cote mehke. Likam jaz skoraj nič ne, razen kakšnih srajčk in tega, drugače je, če takoj pobereš iz sušilca in zložiš vse lepo in nič zmečkano. Če pa pustiš se pa zna zmečkati.

Moram rečt, da je meni sušilec res olajšal delo, ker vso tisto obešanje in gledanje ali bo prišlo vse na špago, poleti zasede cel balkon, pozimi pa v sobi. Zdaj pa tistih par cunjc (serveti, posteljnina, občutljivi puloverji, modrčki) pač obesim in se tudi hitro posuši, ker ni vse nagneteno. Tako, da jaz iz svojih izkušenj priporočam!

(odgovor članu artista7)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?