|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko vas je dalo sterilizirat/kastrirat psa?
24.2.2012 14:10:19   
Daschi
Se mi zdi, da je vedno več steriliziranih in kastriranih psov. A ste jih vi dali?

_____________________________

Naj nikoli ne izdam otrokovega zaupanja, zadušim njegovega upanja ali uničim njegovih sanj.
(M. Wright - Edelman)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koliko vas je dalo sterilizirat/kastrirat...
24.2.2012 15:13:01   
archie
eno ja, eno še bom, dveh nismo. 

_____________________________

16.9.2010 se nama je spremenilo življenje... :)

(odgovor članu Daschi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koliko vas je dalo sterilizirat/kastrirat...
24.2.2012 16:55:36   
hmm...
Ja sem.

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu archie)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koliko vas je dalo sterilizirat/kastrirat...
24.2.2012 17:15:00   
Anonimen
Smo ga dali oz. starši so ga dali, ker je preveč uhajal od doma.

(odgovor članu hmm...)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koliko vas je dalo sterilizirat/kastrirat...
27.2.2012 10:45:20   
noranate
razmišljamo o tem, sam je zelo drago, trenutno jo pač zapiram. Jo je dal sosed sterilizirat, je bilo okroglih 209 eur. Sam psica še vedno uhaja od doma. Trenutno nič ne zaleže user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koliko vas je dalo sterilizirat/kastrirat...
27.2.2012 10:47:22   
Anonimen
Naš je potem še par mesecev uhajal, ampak nam je veterinar rekel, da je to normalno, ker se mora telo sčistit hormonov. Sedaj je pa ok user posted image

(odgovor članu noranate)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Koliko vas je dalo sterilizirat/kastrirat...
28.2.2012 8:59:44   
Arwenko

IZVIRNO SPOROČILO: noranate

razmišljamo o tem, sam je zelo drago, trenutno jo pač zapiram. Jo je dal sosed sterilizirat, je bilo okroglih 209 eur. Sam psica še vedno uhaja od doma. Trenutno nič ne zaleže user posted image



na žalost je velikokrat ko so psi že uhajali prepozno. Zato je bolj smiselno to naredit pri mladem psu. Se bo pa verjetno mičkeno izboljšala zadeva, ampak zna bit, da ne bo čisto izginilo uhajanje. Iz tega vidika je "varovanje" še vedno boljša rešitev - dovolj visoka ograja pa rešeno user posted image

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Koliko vas je dalo sterilizirat/kastrirat...
28.2.2012 9:54:19   
shushu
psa ja, psice ne. ko se goni je okrog hiše cela vas psov! je pa to krivda lastnikov, psa je pač treba met pod nadzorom, kastriran al ne!

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Koliko vas je dalo sterilizirat/kastrirat...
28.2.2012 10:39:41   
Hope2
Nismo ga dali. Z uhajanjem nimamo težav. Ima pa zunaj svojo ljubico-dekico, ki jo naškoči vsake kvatre.

(odgovor članu shushu)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Koliko vas je dalo sterilizirat/kastrirat...
5.3.2012 15:57:07   
Poka
Mi smo mislim, da dali eno psico sterilizirat in naredit ji splav, ker bi imela mlade z neznanim psom. Jaz sem bila proti, sam kot otrok nisem imela pravice glasovat... Svojih ne bom dala, bi pa dala mačke. Dala bi tudi svoja kunca, če me ne bi bilo strah, kaj bodo naredila uspavala... Na psa nekako še lahko paziš, no, upam,d a kolkr toliko :)

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Koliko vas je dalo sterilizirat/kastrirat...
7.3.2012 23:00:20   
Mimona29
Jaz sem imela psicka že prijavljenega, pa nisem mogla ... skenslala v zadnjem momentu.

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Koliko vas je dalo sterilizirat/kastrirat...
13.3.2012 9:32:36   
noranate
Evo nov problem. Kot sem že zgoraj napisala, je soseda dal sterilizirat psico. Ta je sedaj skoz pri naši psički. In glej ga user posted image , skoz je odzadaj na naši in se dela, da je pes oz. da opravlja moške dolžnosti user posted image . Pa ne, da sedaj misli, da je pes. Resno, povejte mi , kaj se dogaja, ker je res moteče, saj jo naša skoz vleče odzadaj, kot prikolico. Je pa naša še mlada bernka in se bojim za njene kolke. user posted image user posted image .

(odgovor članu Mimona29)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Koliko vas je dalo sterilizirat/kastrirat...
13.3.2012 10:37:34   
Arwenko
Psici se rangirata...to moje počneje vsaj 2-3x na leto, predvsem okoli gonitev. Jaz jih pustim da se zmenijo in stvar se v roku tedna do dveh umiri. Ni to nobeno opravljanje potrebe kot samci. Tudi samci med sabo se tako naskakujejo ko se rangirajo, tako se tudi psice. V glavnem rešitvi sta dve.: ali ju strogo ločite ali pa pustite, da se sami zmenite, če ne postane vse skupaj preveč grobo.

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Koliko vas je dalo sterilizirat/kastrirat...
13.3.2012 10:44:01   
Matejkaa
Tudi mi smo dali labradorko sterilizirat:) Je pa prou pridna, večino časa je doma, nikol ne uhaja od doma.. Edino je ratala pa lenaaaa:) zlo:) najraje spi na kavču/postelji in predvsem rada je.. sploh pa k smo mi pri mizi, prosjači :))
Se je splačalo, ker prej ko še ni bila je lih tako ušla in je ni blo doma, pole smo jo hodili pa iskat u zavetišča, ker so dolečni osebki malo pretiravali ...
Če bi imela samčka, pa ga nebi..Mi je vsen mal drgač pri njih.
Leeep danuser posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Koliko vas je dalo sterilizirat/kastrirat...
13.3.2012 15:13:15   
Arwenko

IZVIRNO SPOROČILO: Matejkaa

Tudi mi smo dali labradorko sterilizirat:) Je pa prou pridna, večino časa je doma, nikol ne uhaja od doma.. Edino je ratala pa lenaaaa:) zlo:) najraje spi na kavču/postelji in predvsem rada je.. sploh pa k smo mi pri mizi, prosjači :))
Se je splačalo, ker prej ko še ni bila je lih tako ušla in je ni blo doma, pole smo jo hodili pa iskat u zavetišča, ker so dolečni osebki malo pretiravali ...
Če bi imela samčka, pa ga nebi..Mi je vsen mal drgač pri njih.
Leeep danuser posted image


Vsakega psa je potrebno imet pod kontrolo, tako psico kot samca, in naredit vse, da ne uhajajo in ne producirajo neželenih mladičev. Kako posamezen lastnik to naredi, je njegova stvar, naredit pa vseeno mora.

Jaz imam na žalost izredno slabe izkušnje z lastniki samcev, ki razmišljajo tako kot ti Matejkaa, pol jim pa psi uhajajo, pa se klatijo okrog, da naše reve še lulat ne morejo ven iz hiše, ker preskočijo ograjo pa pridejo na dvorišče, pa težijo. Pri samčkih je drugače ja, lastniki nimajo problemov, jih pa imajo drugi zaradi njih. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Matejkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Koliko vas je dalo sterilizirat/kastrirat...
14.3.2012 11:48:14   
Matejkaa
Arwenko, se popolnoma strinjam stabo.. Ko je čas za parjenje, je pri nas tudii zloo dost kužkou, pa vse polulajo itd, je kr grozno..čeprou je naša sterilizirana je vseeno dosti jih okrog hiše:)

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Koliko vas je dalo sterilizirat/kastrirat...
20.3.2012 12:29:53   
amyZ
Jaz bom našo dala, ampak samo zato, ker jo moram zelo pazit glede infekcij, te pa najraje pridejo med gonitvijo, ko je vse bolj občutljivo. Tako da gremo v ponedeljek caka caka.
Je pa tašča dala bernko sterilizirat še pred prvo gonitvijo, tako da sploh ne ve kaj je to, ampak je pač potepuh in če ne bo 5min pod nadzorom bo punca že šla naokrog. Tako da uhajanje nima vedno veze z gonitvijo. Je pa pametno sterilizirat, bolje preventiva kot kurativa oz. pobijanje kužkov in to.

(odgovor članu Matejkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?