|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  32 33 [34] 35 36   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo marca 2012
23.3.2012 9:02:07   
LittleSun
aicha torej hočeš povedati, da je bil plusek, samo ena črtica je bila bolj blaga??? to je dokaj normalno user posted image user posted image  pripopaj sliko, da strokovnovnjaki ocenimo user posted image user posted image user posted image

witch nimam kaj čakat user posted image user posted image izcedek pri meni vedno napoveduje, da se bliža M, glede na to da test kaže - pa še toliko bolj. Sem se zjokala, sedaj pa gremo veselo naprej.

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 826
   RE: II pričakujemo marca 2012
23.3.2012 9:19:19   
aischa1
LittleSun sem poskusila slikat pa se ne vidi.Bom poskusila potem tisti testek od DM pa bomo vidli kaj bo pokazalo.Ne vem ali bi mogla pridet teta danes ali v nedeljo.Se mi ciklus menjava.



_____________________________

Gaja 04.07.2000
Klarisa 15.04.2003
Aischa 26.04.2005
Nataly 13.12.2010

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 827
   RE: II pričakujemo marca 2012
23.3.2012 9:40:08   
Sisley
LS in AISCHA DRŽIM PESTIIII!!!!!!!!! SIGURNO je bilo prezgodaj! Čez dva dni bo že user posted image user posted image



_____________________________

Čakamo na naš +

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 828
   RE: II pričakujemo marca 2012
23.3.2012 9:41:04   
Sisley
Izabelina, čestitke!! user posted image user posted image

_____________________________

Čakamo na naš +

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 829
   RE: II pričakujemo marca 2012
23.3.2012 10:09:10   
LittleSun
Moja M je že tukaj, če je že mogla, super da je tak hitro prišla, je vsaj še možnost, da letos dobimo user posted image  user posted image user posted image

(odgovor članu Sisley)
Neposredna povezava do sporočila: 830
   RE: II pričakujemo marca 2012
23.3.2012 12:01:32   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Moje rdečke še vedno ni... in upam, da je naslednjih 9 mesecev ne bo.user posted image

Anonimna user posted image



Še vedno nisem dobila rdečke in nič ne kaže, da bo prišla.user posted image

Anonimna user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 831
   RE: II pričakujemo marca 2012
23.3.2012 13:23:51   
*anushka*
LittleSun user posted image user posted image user posted image maš pa prav - te vsaj ne zeza z zamujanjem... Bo pa naslednji mesec plusek in nov družinski član decembra (bo roj. datum x.12.12 - to bo spevno user posted image ) user posted image

Aicha, držim pestke, da ti da naslednji test jasni odgovor, in seveda, da bo user posted image

Anonimna pikapoka, super kaže! kdaj boš pa še s testom potrdila? Držim pesti, da je to to! user posted image

Pri meni nič novega. Špikanje se je umirilo, izcedkov še ni - tko da zaenkrat kaže user posted image Seveda pa poskušam ne preveč upati vsaj do torka - če bo do takrat stanje nespremenjeno, pa se pomojem ne bom mogla več zadržat da ne lulam... user posted image

peeeteeeek je, upam, da ga boste preživele kje uživantsko na sončku user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 832
   RE: II pričakujemo marca 2012
23.3.2012 18:53:31   
oreh
Hej, hoj
no, eto mene nazaj iz operacije. malo so me poštimali in zdaj ma, da rata!!
in hvala bogu ni treba nič čakati, tako da lahko začneva po menstri, ki bi naj kmalu prišla.
hvala bogu za internet na telefonu, kajti ROZI55, ne vem kaj bi bilo, če ne bi zabeležila tvojega pivca, vivaldi ga je očitno spregledala.

Ja Iza, baje si najmanj seksala in tako kmalu zagledala+, kapo dol punca, čestitke!

Ls, se spomniš kako smo lani skupaj pisale dobrim možem za +, no letos nam bodo kar prinesli otročičke brez predhodnih pisem, boš videla!

vsem, ki vas je obiskalauser posted image
vivaldi, pa tvoje počutje, sedaj, ko si videla srček?

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 833
   RE: II pričakujemo marca 2012
23.3.2012 20:06:01   
Izabelina

IZVIRNO SPOROČILO: oreh

Ja Iza, baje si najmanj seksala in tako kmalu zagledala+, kapo dol punca, čestitke!



oreh točno 1x v času O (izračunane na RR in to na prvi dan plodnih dni...) pa potem še 2x do delanja testa... torej 3x v ciklu... mam vse prešteto.. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image trajalo je pa točno 10 mesecev...

user posted image user posted image za tvojo operacijo in za pozitivno!! Mislim na vas vse in upam, da vam uspe!!!

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu oreh)
Neposredna povezava do sporočila: 834
   RE: II pričakujemo marca 2012
23.3.2012 20:44:16   
aischa1
Dober večer punce kako ste kaj?Mojeuser posted image še ni tako,da jutri delam spet test pa da vidimo kaj bo pokazalo.


_____________________________

Gaja 04.07.2000
Klarisa 15.04.2003
Aischa 26.04.2005
Nataly 13.12.2010

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 835
   RE: II pričakujemo marca 2012
23.3.2012 21:57:58   
Kliki
IZVIRNO SPOROČILO: LittleSun

Moja M je že tukaj, če je že mogla, super da je tak hitro prišla, je vsaj še možnost, da letos dobimo user posted image  user posted image user posted image


veliko user posted image user posted image user posted image user posted image in se strinjam s teboj, če že mora prit naj pride čim prej.

*anushka* upam da jo ne bo in da zagledaš user posted image

oreh super za operacijo in upam da nama in vsem ostalim rata v aprilu.

aischa1 upam da pokaže user posted image


no pri meni se je pa pokazal čisto malo izcedka, kar seveda napoveduje M in upam da pride kak dan prej kot prejšni mesec.

Lepo bodite.

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 836
   RE: II pričakujemo marca 2012
24.3.2012 8:02:54   
Zewa
Hejla punce, kako ste?

Sem ko Vivaldi, vas moram še malo počekiratuser posted image

oreh, bravo za operacijo! Zdaj pa v nove zmage! Držim pesti!

Itak držim pesti tudi za ostale!! Ma da rata! Da boste lahko za miklavža dobile najlepše darilouser posted image user posted image

Kliki kaj pa ti? Jaz te še čakam pri novembrkah?

Zdaj pa grem si zajtrk pripravit.. user posted image

< Sporočilo je popravil Zewa -- 24.3.2012 8:03:49 >

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 837
   RE: II pričakujemo marca 2012
24.3.2012 10:08:02   
oreh
JUHUHU! mojauser posted image  je danes pricurjala, celo 3 dni prej. tako, da se bom konec marca pofočkala v aprilu.
uživajte v lepem dnevu!

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 838
   RE: II pričakujemo marca 2012
24.3.2012 10:20:00   
aischa1
Zjutraj delala test in je bil- user posted image še vedno ni.Tako,da počakam še do ponedeljka in potem delam spet test.Do sedaj je bla vedno točna oz prišla tudi prej seveda z 3 dnevnimi prej izcedki sedaj je pa vse belo.


_____________________________

Gaja 04.07.2000
Klarisa 15.04.2003
Aischa 26.04.2005
Nataly 13.12.2010

(odgovor članu oreh)
Neposredna povezava do sporočila: 839
   RE: II pričakujemo marca 2012
24.3.2012 14:56:47   
Anonimen
Tudi moj test(BC mini) je bil zjutraj negativen,tako da nisem nosecka.
Rdecke se vedno ni(zamuja),slabosti so se.

Vrjamem,da se test ni zmotil in da greva v nov krog-ampak kaj se je zgodilo z mojim ciklusom,ki se nikoli ni trajal tako dolgo?

Anonimna user posted image

(odgovor članu aischa1)
  Neposredna povezava do sporočila: 840
   RE: II pričakujemo marca 2012
24.3.2012 19:59:22   
*anushka*
Aischa in Pikapoka user posted image user posted image user posted image Sej verjetno obe vesta, da vojna se ni izgubljena, dokler tecka ne pride in upam, da je ne docakata in da vama test cez kaksen dan pokaze user posted image !!!

Jaz sem tud ze polna znakov user posted image ampak edini realni pokazatelj je, da se vedno ni rjavega izcedka, kar je nenormalno glede na dosedanjo prakso moje user posted image . Imam pa res obilni beli tok, ce to kaj pomeni user posted image

v vsakem primeru,moram pocakat do torka. Do takrat bom verjetno ze cisto sama na tem forumu: Aischa in Pikapoka bosta med Novembrkami, ostale pa ze za april veselo slonckate user posted image

mejte lep vecer!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 841
   RE: II pričakujemo marca 2012
24.3.2012 20:24:09   
LittleSun
Čer

Moja navidezna M se je danes poslovila, namreč od včeraj zvečer je že vse čisto. Sicer me zvija, tako da zgleda kot da bo ravnokar naval, ampak ni nič...to pa še ne, sem imela že prej izcedke pred M, toda so bili skoz prisotni v majhni količini (krvavi), danes pa že cel dan belo. Res nas vse heca ta mesec. Ker je bil test v petek - sem načeloma prepričana da bo zdaj zdaj prišla, če je jutri ne bo, naredim še en test v ponedeljk zjutraj. Sem v bistvu že čisto odklopila in čakala da se ulije, pa sem bila popoldan pri prijateljici in mi je rekla, da ima tak občutek, kot da sem noseča in me poslala domov z celo vrečko nosečniških cotuser posted image user posted image in sedaj si spet kravžljam živčke.bemumilouser posted image

oreh user posted image user posted image za operacijo in M. Sedaj pa v akcijo, saj veš da bo takšnih stvareh baje hitro uspe user posted image user posted image .

anonimna pikakopa in aicha upam, da vaju čimprej neha hecat in se izjasni kako in kaj, ker vidim pri sebi kako to ubija. Stiskam pestke, da črtice na testu vseeno pridejo še ta mesec user posted image

anuska tudi zate stiskam pestke...saj veš, 11 jih moramo zbratiuser posted image user posted image

lep večer pikepoke, stiskajte se doma, da bo vsaj april pinki

(odgovor članu *anushka*)
Neposredna povezava do sporočila: 842
   RE: II pričakujemo marca 2012
25.3.2012 8:39:41   
*anushka*
LS jooooooooooj, držim pesti da je danes tudi belo! In da boš tako nosečniške cunje kar dala na police v omari, ker jih boš itak zdej zdej rabla user posted image user posted image user posted image Očitno je marec tak mesec, da vse neki navidezne M hecajo (no, po Izi si ti že druga).

Jaz sem se danes ponovno zbudila v belino - ne duha ne sluha o rdecki user posted image in čeprav veeeeem, da je še ful prezgodaj, amapk me je včeraj cel dan slabost dajala. Sem pomislila na trebušno gripo, ampak se zadeva čudežno umiri, ko nekaj pojem. Pa tud občutek slabosti je drugačen kot ponavadi - tko cel trebuh me nekako tišči. user posted image

Well, lahko se postavim na glavo, ampak v vsakem primeru moram počakati vsaj do torka user posted image user posted image . Kje je še to user posted image

Naj vam sonček polepša nedeljo in prežene stran take zoprnice kot je user posted image !

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 843
   RE: II pričakujemo marca 2012
25.3.2012 8:40:26   
witch


user posted image

user posted image user posted image user posted image
user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

1.3.
HeLenčica (x. krog)user posted image

3.3.
S* (6. krog)user posted image

4.3.
barvar (x. krog)user posted image
Cvetka* (x. krog)user posted image

5.3.
Poka (1. krog po laparo)user posted image

6.3.
Ajcom1 (x. krog)
cebela2 (18. krog)

8.3.
Zewa (5. krog)user posted image

9.3.
Katte (22. krog, 4. krog po laparo)user posted image

10.3.
monsy (4. krog po klimifenu)user posted image

11.3.
thanchyka (1. IUI)user posted image

12.3.
štrumfek (x. krog)user posted image


15.3.
donini (8. krog)user posted image

16.3.
Anonimna user posted image (x. krog)user posted image

17.3.
tarnica (7. krog)user posted image

19.3.
Sa.je (x. krog)user posted image

20.3.
Izabelina (x. krog)user posted image

21.3.
ela008 (x. krog)
multipraktik (x. krog)user posted image
lillith82 (3. krog)user posted image

22.3.
anonimna user posted image (x.krog)

23.3.
*viva* (x. krog)user posted image
anonimna (x. krog)
aischa1 (x. krog)

24.3.
Kim80 (8. krog)
klopek (x. krog)

25.3.
oreh (x. krog)user posted image
anonimna Suser posted image (x. krog)
LittleSun (x. krog)user posted image

26.3.
Sisley (x. krog)user posted image

29.3.
*anushka* (8. krog)

31.3.

Kliki (x. krog)

x.3.
witch (3. krog klomifena)user posted image
ane_ane (1. IVF)
curly (x. krog)user posted image
Žabica86 (4. krog)user posted image
mladika (x. krog)user posted image
SILVA (x. krog)user posted image
ane_ane (1. IVF)
*Karmen* (x. krog)user posted image
ninej (x. krog)
rozi55 (x. krog)user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 43

NOSEČK: ___6___

user posted image
NAVIJAČICE:
SrawberrY, Vivaldi, haram, dr. Knowitall, iwa, LittleSun, *viva*, Katte, sonček85, Kliki, curly, Žabica86, anckica, princess13, štrumfek, GregUr, rozi55, *bobika*, Kliki, klopek, lidik, Matejkaa, Vivaldi, kris555, Pajama, witch,



_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 844
   RE: II pričakujemo marca 2012
25.3.2012 8:43:43   
witch
oreh user posted image user posted image super da je prišla tak hitro, da bosta čim prej šla v nov krog.

LS kaj naj rečem? Tudi jaz pravim da si user posted image Izabelina je imela isto stvar. Obe sem prvo v modro pobarvala, uapm, da tudi tebe prebarvam v roza user posted image

Vse ki še čakate user posted image user posted image user posted image

aischa in anonimna user posted image želim vama, da če pikica je da se čim prej pokaže, če je ni pa naj pride M in vaju ne heca.

VSE MAMICE lep materinski dan vam želim. user posted image user posted image user posted image Naslednje leto pa bomo vse ponosne na ta dan!

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 845
   RE: II pričakujemo marca 2012
25.3.2012 11:23:56   
LittleSun
Vsem mamicam lep materinski dan. user posted image user posted image

Pri meni zjutraj spet malo nitk v izcedku, sedaj pa vse belo user posted image user posted image men se rola v glavi vrti seeeeee.....naj se že zjasni kako in kaj. Tako me pa še ni hecalo user posted image . Upam, da je sploh ne bo, včeraj mi je brat rekel, da čuti, da pride ena pupa, ela, se mu zdi user posted image user posted image in res je meni daleč najlepše ime Špela, ki ima tudi elo noter in nikoli se nisem z njim pogovarjala, da bi si želela punčko, kaj šele o imenu user posted image user posted image ...pa še ona prijateljica, ko mi je napakirala nosečniške cote, ker ima občutek da sem noseča....jaz pa živčna razvalina. Testa ne bom danes delala, ker sem ga pred 2 dnevoma in itak je danes da pride....če je nebo jutri zjutraj naredim in da vidimo user posted image čeprav na vse moje izkušnje in poznavanje svojega telesa še vedno pravim, da bo M prišla.

Lepo nedeljo vam želim...mamice privoščite si goro poljubčkov od svojih sončkov.

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 846
   RE: II pričakujemo marca 2012
25.3.2012 12:08:34   
HeLenčica
Halo pupe! user posted image Vse, ki ste že mamice vse lepo za vaš praznik in kapo dol! user posted image Nam, ki pa še nismo pa želim, da drugo leto že praznujemo ta praznik.

LittleSun, naredi test, kaj se mučiš....meni pomaga zdržat do M ko vidim minus na testeku, tebi bo tudi lažje počakat do dneva ko bo končno plus...ker to pa je res čudno vse skupaj, upam da iz pravega razloga!

Punce moje, jaz sem super. In veste kaj....dobila sem M, pa sem vseeno super user posted image user posted image user posted image . Odklop, pa tudi če ni takšen da bi gumb za izklop pritisnil, ampak je vsakodnevna borba z "nehaj že misliti na to", pomaga! Moj mesec je noro hitro minil, sploh nisem štela nobenih dni in je lepo pritekla 26. dan, brez kakšnih predhodnih izcedkov in bolečin. Pa še to - nisem imela niti enega znaka, razen bolečih jošk, ki se jih pred M pač nikoli ne izognem. Ni me špikalo, ni se mi vrtelo, skratka NADA! user posted image . Toplo priporočam vsem, ki vas nosečniški znaki dajejo vsak mesec...sama sebe sem presenetila. Nič, to je bilo od mene za ta teden vse, pridem pa seveda čestitat novim nosečkam, pestke pa itak nonstop stiskam. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Po dolgem čakanju sva dočakala dan, ko se nama je pridružil mali škrat.

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 847
   RE: II pričakujemo marca 2012
25.3.2012 13:48:25   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Rdecke se vedno ni(zamuja),slabosti so se.

Anonimna user posted image


Rdečke še vedno ni, danes zamuja že 2-6 dni(najdaljši-najkrajši ciklus).user posted image

Anonimna user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 848
   RE: II pričakujemo marca 2012
25.3.2012 20:12:22   
rosse
Pozdravljene,

20. 3. sem imela transfer in sedaj grejem dve pikici. Čez en teden upam na magičen plusek..

Veliko sreče tudi preostalim sotrpinkam.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 849
   RE: II pričakujemo marca 2012
25.3.2012 21:32:01   
Kim80
Javljam, da je tudi moja M prišla, tako da gremo v nove boje ...

Držim pesti za ostale.

(odgovor članu rosse)
Neposredna povezava do sporočila: 850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  32 33 [34] 35 36   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  32 33 [34] 35 36   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?