|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kampiranje v nosečnosti
5.5.2012 22:01:52   
Anonimen
Eno vprašanje imam za vse tiste, ki ste kampirale z velikim trebuhom ... kako ste uredile s spanjem? Na to še pomislila nisem, pol me je pa moj začel strašit, da kako bom jaz poleti v 6. mesecu s trebuhom iz turbomaksimusa vstajala user posted image ... zdaj pa res ne vem, al moj komplicira al je res kaj na tem ... sicer imam res bolj slaba kolena in je vstajanje iz tal že sedaj ko je trebuh mali (oz. tudi takrat ko ga ni) bolj težko ... kako bo pa z velikim trebuhom pa res ne vem. Zdaj malo razmišljam o tisti dvojni turbomaksimus blazini ala: http://www.ceneje.si/sport/kampiranje-in-taborjenje/oprema-za-kampiranje-taborjenje/intex-postelja-blue-queen-s-crpalko-intex_-_CX002198ED
Na temle naprimer, pa si ne predstavljam spat, ker mi je najlažje spat v položaju za nezavestnega, tole je pa preozko: http://www.camp-ing.si/products/Zlo%C5%BEljiva-postelja-CAMPBED.html

Komentarji? Mnenja? Kompliciramo?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kampiranje v nosečnosti
5.5.2012 22:06:12   
K_a_t_i
Ti bo pač tvoj pomagal vstat. Ja, men se zdi, da komplicirate.
Sicer pa - kako pa mama v 9. mesecu vstane s tal, ko se igra s svojim prvorojencem?

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kampiranje v nosečnosti
5.5.2012 22:09:26   
Anonimen
Da mi bo pomagal je logično, samo a potem se bo moral zbudit pa skobacat iz postelje vsakič ko bom jaz ponoči mogla lulat? No če bo treba bo pač treba user posted image
Kako pa mamice vstajajo v 9. mesecu iz tal pa ne vem ... jaz se bom takrat tal najbrž izogibala ... se jih že zdaj, ker sem imela operacijo na kolenu in gre vstajanje brez opore bolj težko.

(odgovor članu K_a_t_i)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kampiranje v nosečnosti
6.5.2012 8:14:32   
caramel
Jaz sem celo nosečnost brez problema vstajala iz zelo nizke postelje (v bistvu je jogi na 5 centi visokem okvirju). Sem pa nekje od sedmega meseca včasih lažje vstala tako, da sem se v sedečem položaju s trebuhom obrnila proti postelji in se od postejle "odrinila" z rokami. Težko opisat, upam, da si predstavljaš...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kampiranje v nosečnosti
6.5.2012 8:27:19   
josephine27
mislim da malo preveč kompliciraš. v 9.mesecu je res težje. jaz sem s tal ustajala tako kot caramel. ampak pri 6. pa kakšnih hujšeh težav ne bi smelo biti.

_____________________________



(odgovor članu caramel)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kampiranje v nosečnosti
6.5.2012 8:38:24   
amyZ
Jaz sem trenutno v 7 mesecu nosečnosti in še vedno brez problema vstajam. Samo paziti je treba kako vstajaš iz tal. V kakšnih knjigah o nosečnosti imaš celo narisano kako naj bi nosečnica vstajala iz tal. Sicer pa se je težko vedno izogniti tlem, ker določene vaje (če jih nameravaš izvajati za krepitev hrbtne, trebušne, medenične mišice) se izvajajo na tleh. Jaz najlažje vstanem da grem na vse štiri in potem najdem za roko oporo in se dvignem najprej z eno nogo. Poskusi s tisto ki ima zdravo koleno. Ker potem drugo nogo ne obremeniš tako.
Jaz bi prej pomišljala zaradi samega ležišča, ker je izredno pomembno kako spiš, da nisi ves zlomljen zjutraj. Na teh blazinah se da sicer kolikortoliko dobro spati, vendar ne vem kako je v času nosečnosti, ko smo še bolj občutljive. Sploh če blazina ponoči počasi spušča (kar se dogaja, tudi če daš malo več denarja) in potem je preveč mehko za ležat, da bi bilo še udobno. Ampak seveda se da to urediti da se vsak večer dopumpa pa potem drži čez noč, vsaj naj bi.
Sicer pa ni nekih ovir kako bi kampirala v 6 mesecu. Treba je samo gledat na udobnost in pa na pravilne gibe.

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kampiranje v nosečnosti
6.5.2012 9:42:33   
Katy78
Jaz sem 3 tedne pred rokom pa iz tal brez problema vstanem. Ravno včeraj sem imela napad čiščenja in sem puzala po tleh in brez problema vstajala. user posted image Pa imam tudi jaz težave s koleni oz. križnimi vezmi. Je pa res, da sem se v celi nosečnosti zredila samo 1 kg, kar pomeni, da sem dejansko par kg shujšala (sem morala biti na dieti).

(odgovor članu amyZ)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kampiranje v nosečnosti
6.5.2012 10:07:52   
Anonimen
No očitno moj res mal preveč komplicira, ker priznam jaz tut pomislila nisem na ta "problem".
Pač v prvi nosečnosti sem imela tako izkušnjo, ko mi je v 5. mesecu šel miniskus, potem pa en mesec longeta pa nič diranja zarad nosečnosti, pa skor do konca nosečnosti potem bergle in res ne vem kako je vstajat s trebuhom iz tal, ker jz sem imela takrat problem celo iz kavča vstat user posted image
Skratka kampirat pa gremo, ker smo ravno zdaj za prvega maja v hotelu ugotovili, da je kampiranje zakon user posted image

(odgovor članu Katy78)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kampiranje v nosečnosti
6.5.2012 13:00:38   
Katy78

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

No očitno moj res mal preveč komplicira, ker priznam jaz tut pomislila nisem na ta "problem".
Pač v prvi nosečnosti sem imela tako izkušnjo, ko mi je v 5. mesecu šel miniskus, potem pa en mesec longeta pa nič diranja zarad nosečnosti, pa skor do konca nosečnosti potem bergle in res ne vem kako je vstajat s trebuhom iz tal, ker jz sem imela takrat problem celo iz kavča vstat user posted image
Skratka kampirat pa gremo, ker smo ravno zdaj za prvega maja v hotelu ugotovili, da je kampiranje zakon user posted image


Če se prav spomnim debate izpred leta ali dveh, si bila ti od začetka proti kampiranju, a ne? Ali je bilo obratno, da je bil tvoj proti? Ene take debate se spomnim, pa se mi zdi, da je bila tvoja - če ni bila, se ti opravičujem... user posted image Uživajte. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kampiranje v nosečnosti
6.5.2012 13:06:29   
Anonimen
Ja ja ... jaz sem bila tista anti-kemp user posted image ... bil je pa to debata izpred dveh let ... no saj tudi zdaj, če nebi imeli že od srede februarja parcelo direkt ob vodi v senci rezervirane, nebi hotela it v kemp, ker čar kempa mi je ravno v tem, da lahko spiš praktično na plaži ... če bi bili v eni 10. vrsti stran od morja, to že nebi bilo to zame. Pa dejansko se v kempu vedno nekaj dogaja ... že priprava večerje zna bit prava pustolovščina user posted image

(odgovor članu Katy78)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kampiranje v nosečnosti
6.5.2012 13:55:16   
Najin_pikec
Jaz sem lani kampirala, noseča sem bila 6m. Spala sem na samonapihljivi blazini, ki je debela cca 7 cm in sem super spala in tudi z vstajanjem nisem imela nikakršnih problemov. Tko da jaz se ne bi kaj dosti sekirala in bi kar šla. Če te bo koleno matralo, naj ti pa tvoj dragi pomaga vstat. Moj je tud mogu sred noči vstat, če sem mogla it lulat, ampak samo zato, ker me je bilo mal strah ponoč sama na WC it user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kampiranje v nosečnosti
30.7.2012 10:38:39   
Anonimen
No z dopusta smo prišli sicer že par tednov nazaj, ampak sem se pozabila mal pofočkat ... skratka bilo je DBEST!!! Spala sem na navadnem turbomaksimusu in sem drnjohala ko angelček ... ponoči sem sama vstajala, zjutraj in kdaj čez dan mi je pa moj roko dal, če je bil ravno poleg in ni bilo panike user posted image

(odgovor članu Najin_pikec)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?