|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dieta - 29. dan
4.9.2005 19:53:10   
Anonimen
Tako, punce, pa smo pregurale še en sadni dan. Prava groza!!! Tako me je trgalo, da bi ugriznila v sočno pečeno bedrco ali pojedla kos torte, ki je še ostal od prejšnjega večera, da sem skoraj znorela. Vedno znova in znova me je prijelo, pa popustilo. Do zdaj sem vzdržala, upam, da bom še do spanja.

Torej, pred nami je 29. dan.

Knjiga pa nam ponuja naslednji jedilnik:

voda, voda, voda, voda, voda, voda, voda, voda,.......

Minimalna količina, ki jo morate spiti, je 2 litra. Lahko jo obogatite s sokom limone ali z žličko jabolčnega kisa. Napolnite si plastenko in tako kontrolirajte količino popite vode.

Na vodni dan se pije samo vodo, le na tešče lahko spijete kozarec donata.

S čem se lahko zamotite, da vam čimprej mine ta najtežji dan:

pojdite na daljši sprehod
obiščite gledališče
oglejte si kakšno razstavo
podajte se v kino
poklepetajte s prijateljicami
meditirajte
morda savna in plavanje
s kolesom po bližnji okolici
posvetite se svoji družini
berite

No ja, pri meni branje in kino ne vžgeta. Moram obvezno nekaj jest zraven.

Zase ne bom 100% trdila, da bom vzdržala. Ne vem, bomo videli.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Dieta - 29. dan
4.9.2005 21:22:15   
Mariposa
Jaz sem prej sicer izgubila malo volje, jutri pa ponovno začnem,...z vodnim dnem. Najtežje pa bo v torek zjutraj se stahtati

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Dieta - 29. dan
4.9.2005 22:01:00   
Anonimen
Jaz sem imela danes ogljikovo-hidratni dan, sem jedla makarone s ketchupom, za večerjo pa štrudel. Jutri imam sadno-zelenjavni dan, izgleda, da so moja "navodila" malo drugačna od vaših. Ampak mi paše, ker sadje itak jem že vsak dan, zelenjavo bi pa skozi to dieto res kar malo zapostavila. Tako bom jutri jedla sladko zelje, kuhano, s kocko in začimbami. Joooj, kako mi že diši tamle iz kuhinje, ko se kuha.
Sem pa danes - 3. dan - zjutraj imela 1,5 kile manj. Prav presenečena sem bila. Sicer je šlo potem čez dan ponovno gor, ampak vsaj nekaj se premika.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Dieta - 29. dan
5.9.2005 7:21:42   
Anonimen
Ja, Splišni, kar hitro gre, vsaj na zečetku, ko je itak najpomembneje, da dobiš elan. Pol so pa občutki res lepi, ko hlače malo zaplešejo okrog pasu:-))

jaz mam danes vodni dan, ene dve kavi brez vsega bom spila, morda še kakšen nesladkan čaj, če se mi bo dalo skuhat.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Dieta - 29. dan
5.9.2005 9:35:56   
mehurčica
Ahhh, jaz sem v Bohinjski bistrici malce nazaj dobila. Ma kaj se bom držala diete na dopustu! Ni šans.

Sem malo prej našla en super recept za vaš beljakovinski dan. Če se bo kateri dalo delat, me more nujno povabit!!!

Tukaj je link http://www.maxximum-portal.com/sport/260.html

(kako se naredi aktiven link pa ne vem...katera mogoče ve?)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Dieta - 29. dan
5.9.2005 9:38:27   
mehurčica
Aja, hm.....sem se zdaj spomnila, da ve verjetno nimate takšnih dodatkov. Se bom zgleda mogla kar sama zraven spravit.

Danes bom delala beljakovinski kruh! In dietno nutelo. Bomo vidli kako bo ratalo. Bom poslikala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Dieta - 29. dan
5.9.2005 9:41:03   
Anonimen
uu vodni dan punce! zdržte! ni težko, sam zamotit se je treba! lahko men govort a ne? hehe morm prov jutr prečekirat če boste objavle nove rezultate kol ste že kej shujšale! mislm da ste prov dobre!

lp, lara

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Dieta - 29. dan
5.9.2005 9:45:45   
Anonimen
Meni hlače že plešejo. Huraaa, prav žurko imajo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Dieta - 29. dan
5.9.2005 10:15:23   
Anonimen
Naramnice, Splišni

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Dieta - 29. dan
5.9.2005 10:18:42   
Anonimen
Ne rabim, imajo v pasu štrik, pa samo malo bolj zategnem. Ampak tik pod tem štrokom pa plešeeee, ha, ha, haaaaa.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   Dieta - 29. dan
5.9.2005 10:19:40   
Anonimen
Uf, ampak za druge bo pa treba. Zdaj sem se spomnila, da ima Tibor ene. O, super, hvala, da si me spomnila.
LP, Splišni z naramnicami

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   Dieta - 29. dan
5.9.2005 10:29:41   
Anonimen
Klovn ne, klovnesa Spliš

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   Dieta - 29. dan
5.9.2005 13:08:21   
Anonimen
Albina in ostale, kako vam gre?? Meni ne dobro, sem že pojedla 2 kosa sadja. Danes bi morala za cel dan iti nekam po opravkih, da bi se zamotila. Nonstop se muvat po kuhinji, pa mi ravno ne pomaga. Pa poleg RR tudi lačna ratam. Pomagajte!!!!

Splišni, daj povej mi tvoja "navodila" glede diete? Kje si jih dobila? Zakaj lahko ješ tinstano zelje na vitaminski dan??

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   Dieta - 29. dan
5.9.2005 13:44:29   
Anonimen
Blacky, če ti je v tolažbo, jaz sem tudi lačna. Ampak se nacejam z vodo, pol pa na skretu visim vsakih pet minut. Popoldne grem pa z malčkom ali v goz ali na travnik ali na igrišče, skratka kamorkoli, samo da ne bom doma. Zvečer pa ob osmih v posteljo TV gledat, pa bo dan mimo. Jaz sem trdno odločena, da danes ne bom jedla.

Aja, ko pridem domov, si bom še eno kavo brez vsega skuhala, da me ne bo glava začela bolet.

Dajmo, punce no, saj je samo 24 ur brez hrane. Kaj pa tisti revčki v Afriki, k sploh ne jejo?

Pa v mislih imejte jutrišnje čevapčiče al karkoli že.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   Dieta - 29. dan
5.9.2005 14:07:10   
Anonimen
Kaj pa vem, od kje sem vse printala, Blacky. Iz interneta, v glavnem. Dve varianti imam, ampak sta podobni. Sedajle nimam s seboj, bom doma pogledala. Sicer pa zelje ni tenstano, ampak dušeno. To v mojem prevodu pomeni brez olja.
Drugače je pa res najbolje, če se gre zvečer spat. Tebi je lahko, al bina, ko greš s tamalim. Jaz pa ne in potem visim na računalniku do polnoči. In skozi hodim v kuhinjo, stara navada. Samo da imam zdaj v hladilniku plastenkico vode in tisto cuzam.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   Dieta - 29. dan
5.9.2005 14:33:27   
Anonimen
ja, pa pejt še ti spat, mater. Saj pa to menda ni rako težko. Al pejt pa v šetnjo, ko gre mali spat, ti bo še bolj koristilo. Kuga pa je treba pred računalnikom viset?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?