|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Februarčice, koliko ste se zredile?
7.9.2005 9:55:20   
Tina76
Lp!

Zanima me koliko ste se zredile ali morda ene shujšale (blagor jim). Jaz sem se že 3 kg.....joooooj.

Se mi zdi malo preveč. Do sem naj bi se po knjigah sodeč le kakšne 2 kg. Pa sploh ne jem pretirano veliko in tudi sladko mi ne diši.

Kaj še le bo sedaj ko prihaja pravo nabiranje kg. Težko se sprijaznim s tem saj sem kar celo življenje gledala na te presnete kg. Eh.. menda je danes en moj tečen dan.Grem malo tudi sama sebi na živce.

Imejte se lepo, uživajte v prekrasnem sončku in razvajajte pikice.

LP

Tina
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Februarčice, koliko ste se zredile?
7.9.2005 10:15:04   
sarazan
Jaz sem pridobila že 4 kg (18tednov), pa se prav nic ne sekiram. Ko bom ponoci vstajala in pogosto dojila (upam!) bo slo vse hitro dol. Pa primerne vaje bom delala po porodu.
Ce mi pa vseeno kaj ostane, pa naj. Jaz ne bom lacna in na ta racun stradala se otoka v trebuhu

Poleg tega pa pretirano "suhe" nosecnice niso prav nic lepe na pogled. Ravno zadnjic sem slisala komentar, ko je ena taka precej visoko noseca hodila po cesti in jo je bil samo trebuh. En tip je rekel, da to pa res ne zgleda lepo. Nosecnica mora biti malo bolj mehka

Sicer pa vsaka ve za sebe, kaksna se pocuti lepo in, ce jo bremenijo kile, potem naj je manj, ampak zelo zdravo hrano. Da otroku ne bo kaj manjkalo...

(odgovor članu Tina76)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Februarčice, koliko ste se zredile?
7.9.2005 10:15:45   
sazi
Živjo,

imam kaki 2 kg več kot prej, pa se ves čas filam s čokolado - vem, da to ni dobro, samo se mi zdi, da drugače pa kar lepo pazim na prehrano in se potem ne sekiram toliko zaradi čokoladne pregrehe. Če si se pa zredila za 3 namesto 2 kg, pa to sploh ne sme biti razlog za žalost in paniko. Zamisli se takrat, ko boš šla res preko meje (npr. 5 namesto 2...).
LP

(odgovor članu Tina76)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Februarčice, koliko ste se zredile?
7.9.2005 10:16:25   
Nikita***
Ma ne vem, kaj je z mano, sem od začetka nosečnosti shujšala 4 kg. Je pa res, da to ni nič hudega, ker sem jih itak že v štartu imela kar precej preveč. Jesti mi ravno ne paše, jem zato, ker vem, da moram, pa v zelo malih količinah, ker sem takoj sita. Niti ena stvar se mi ne zalušta, tudi mi nič ne smrdi, ampak že pogrešam tisto, da bi rekla: joj, kako bi jaz jedla... to pa to. Daj Tina ne sekiraj se, dokler te zdravnik ne okrega, da si se preveč zdredila, je vse ok. Lep dan ti želim , poglej kakšen sonček je zunaj

(odgovor članu Tina76)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Februarčice, koliko ste se zredile?
7.9.2005 10:26:19   
jasnica
Jaz sem se pa včeraj tehtala in ugotovila, da imam 1 kg manj kot na začetku, nobene hlače pa mi niso več prav saj imam obseg več kot 10cm povečan.
Drugače pa me je spet začela utrujenost napadat,čeprav nimam občutka da bi kaj pretiravala, res pa je da ne znam biti na miru in kar naprej nekaj počnem.
Pozdravček

(odgovor članu Tina76)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Februarčice, koliko ste se zredile?
7.9.2005 10:54:03   
BaGSi
Jaz sem se zredila 2,5 kg do 18 tedna, sedaj pa še 1 kg v zadnjem tednu! - po moje zato ker sem na bolniški in pijem čajčke, sirupe; nžminžmo hladilnika pa tako ali tako ne morem ne da bi se ustavila
Zanimivo je to, da sem se isto redila v prvi nosečnosti, pa sem na koncu imela 16 kg več - rodila sem s 36 tedni.
Kile pa sem izgubila v 4 mesecih: dojenje, vstajanje, utrujenost,... meni je vsaka pridobljena kila prav prišla, ker drugače bi me kar pobralo


(odgovor članu Tina76)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Februarčice, koliko ste se zredile?
7.9.2005 11:07:30   
mirjamca
Jaz sem se po zadnjem tehtanju na pregledu v 16. tednu zredila 1,2 kg. Se pa zdim sama sebi ogromna, napihnjena, ipd - predvsem zaradi prebave, ki je povsem polenjena v primerjavi z mojim nenosečim stanjem. Kljub pametni prehrani, petim litrom vode na dan, vsakodnevnem gibanju, itd.
Jutri imam amniocintezo - držite pesti.
Lep dan!

(odgovor članu Tina76)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Februarčice, koliko ste se zredile?
7.9.2005 11:55:21   
sasa30
Jaz sem včeraj dopolnila 16 teden in sem "pridelala" 0,7 kg. Normalno jem, s kilami pa se sploh ne obremenjujem, saj bodo potem tako ali tako šle dol. Prebavo pa sem si krasno poštimala s kosmiči vseh vrst. Nobenega zaprtja, napenjanju pa se tako ali tako ni moč izogniti. Tudi jaz se sama sebi zdim kot žoga, čeprav je do sedaj samo ena znanka ugotovila, da bi mogoče lahko bila noseča - češ da imam značilen trebušček.

Lep dan vsem!

(odgovor članu Tina76)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Februarčice, koliko ste se zredile?
7.9.2005 12:22:03   
tinkatonka
Hojla!

Ja na zadnjem pregledu sem imela 2 kg manj kot na prvem pregledu. Sama se ne tehtam, čeprav mam na sumu da sem se zdaj kar zredila, koliko bom pa lahko povedala šele 16.9 ko imam naslednji pregled. Prebava je zaenkrat urejena, kljub začetnim težavam, sem si že kupila nosečniške hlače, ki jih bo z veseljem nosila, jutr bodo imele pa otvoritev ker bom šla v njih na zagovor diplome. Sem se tko lepo zrihtala, kupila nove hlače, majčke in poudarila trebušček, pol pa zvem da imam same dece v starosti 50-60 let v komisiji

Punce ne sekirajte se zaradi kil. Sej veste zakaj jih dobivate. Važno je da je z našimi vse vredu, se bomo za kg sekirali po porodu

(odgovor članu Tina76)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Februarčice, koliko ste se zredile?
7.9.2005 15:18:37   
marty5
Jaz sem pridobila cca 1 kg - veliko je tudi pri meni kriva slaba prebava. Že pred nosečnostjo sem imela tu pa tam težave, zdaj pa sploh.
Že tako imam kakih 5 - 6 kg preveč, sem sicer dokaj visko (1,78 cm) in logično je, da so tudi moje kg številke malo večje. Vam povem, da me je kar groza, do kje bomo prišli do konca. Malo gledam kaj in kako jem, ampak nikoli nisem lačna. V zadnjem času, mi vse bolj paše sladko. Nimam pa kakšnih posebnih želj...pa še kr vse

Ah, tolažim se s tem, da je glavno to, kako se počutiš. O dietah bom razmišljala kasneje

(odgovor članu Tina76)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Februarčice, koliko ste se zredile?
7.9.2005 17:48:04   
SašaR
Jaz sem pridelala 2kg, se mi zdi, ker se vagam doma in enkrat zjutraj drugič zvečer, vendar sem imela tudi jaz pred nosečnostjo nekaj kg viška!
Upam, da se ne bomo zredile preveč da bomo suhe nosečnice.
LP

(odgovor članu Tina76)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?