|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  28 29 30 31 [32]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo decembra 2012
2.1.2013 8:57:38   
Nessika18
Tako, jaz sem seznam zaključila! Nisem uspela nažalost prej prit do računalnika.. Moja user posted image me je presenetila na silvesterski večer, tako da je to še zadnji vlak za decembrke. Sem bila celi večer za nič mi je samo šlo na user posted image še sreča da sva bila doma.. Me je moj dragi tolažu celo noč. Kaj čmo.. gremo naprej v nove boje!

Penny sem jaz tudi vidla tisto za septembrke 2013, no vglavnem jaz nisem user posted image ostajam še naprej z vami..

_____________________________

"Sreča ni v glavi in ne v daljavi, ne v žepu ali pod palcem zaklad. Sreča je, če se delo dobro opravi in če imaš nekoga rad."

(odgovor članu Nessika18)
Neposredna povezava do sporočila: 776
   RE: II pričakujemo decembra 2012
2.1.2013 8:58:17   
Katte
Čestitam vsem, ki ste v decembru zagledale user posted image , posebno starim borkam! Ostalim pa želim, da se jim največja želja uresniči (čimprej) v 2013.

Čestitam tudi HeLenčici za fantička user posted image .

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Nessika18)
Neposredna povezava do sporočila: 777
   RE: II pričakujemo decembra 2012
2.1.2013 10:34:28   
oreh
Čestitke Helenčicauser posted image user posted image , naj mali korenjak pridno raste in nagajauser posted image user posted image .

Leto 2012 je dokazalo, da je nemogoče mogoče, saj nas je kar nekaj brezupnih primerkov nalulalo. Čisto vsaki pa želim, da nalula že v začetku leta 2013.
Predvsem pa vam želim, da si s partnerji stojite ob strani, vidite življenje ne le kot borbo za otročka, tistim pa ki se pripravljate na postopke, čimveč optimizma in notranje moči.
Po naravni ali umetni poti- vedno prispeš le na en cilj-user posted image  in ko prispeš se ti zdi, da si potoval le 2 meseca, čeprav je v resnici trajalo malo dlje.

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 778
   RE: II pričakujemo decembra 2012
3.1.2013 8:17:03   
HeLenčica
Drage moje punce. Tako se mi zdi, da se je v trenutku, ko sem prvič prijela dišečo štručko v roke, zaključilo eno doooolgo obdobje želje, pričakovanja, upanja, pa tudi obupavanja, solz in nesreče....in vsak dan je bilo vredno počakati. Vsak mesec, ki je prinesel user posted image je zagotovo imel svoj namen, morda še nisva bila pripravljena ali pa malček še ni bil pripravljen spoznati svoja starša. Kakorkoli, kot je napisala oreh....leto 2012 je dokazalo, da se čudeži dogajajo, kar nekaj starih bork je odprlo novo poglavje v svojem življenju in vse kar vam želim je, da bo leto 2013 prav tako polno presenečenj. Samo ne obupat, ker vaši srčki prihajajo, morda boste pač morale še malce počakati, ampak verjemite: vse se zgodi z razlogom!

Brez vas tukaj to "popotovanje" ne bi bilo znosno!

Zdaj stiskava pestke za vas oba, jaz in moj mali sinček. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Po dolgem čakanju sva dočakala dan, ko se nama je pridružil mali škrat.

(odgovor članu oreh)
Neposredna povezava do sporočila: 779
   RE: II pričakujemo decembra 2012
3.1.2013 8:42:12   
GregUr

IZVIRNO SPOROČILO: HeLenčica

Drage moje punce. Tako se mi zdi, da se je v trenutku, ko sem prvič prijela dišečo štručko v roke, zaključilo eno doooolgo obdobje želje, pričakovanja, upanja, pa tudi obupavanja, solz in nesreče....in vsak dan je bilo vredno počakati. Vsak mesec, ki je prinesel user posted image je zagotovo imel svoj namen, morda še nisva bila pripravljena ali pa malček še ni bil pripravljen spoznati svoja starša. Kakorkoli, kot je napisala oreh....leto 2012 je dokazalo, da se čudeži dogajajo, kar nekaj starih bork je odprlo novo poglavje v svojem življenju in vse kar vam želim je, da bo leto 2013 prav tako polno presenečenj. Samo ne obupat, ker vaši srčki prihajajo, morda boste pač morale še malce počakati, ampak verjemite: vse se zgodi z razlogom!

Brez vas tukaj to "popotovanje" ne bi bilo znosno!

Zdaj stiskava pestke za vas oba, jaz in moj mali sinček. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


helenčica lepo si tole napisala. še enkrat pa ti izrekam iskrene čestitke, želim ti veliko prijetnih dni in noči in veliko crkljanja z vajinim zakladkom! user posted image user posted image

(odgovor članu HeLenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 780
Stran:   <<   < Prejšnja stran  28 29 30 31 [32]
Stran: <<   < Prejšnja stran  28 29 30 31 [32]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?