|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zapustit bom morala mojo psičko:(((((
13.9.2005 15:56:29   
Tejči
Kerensa tako so mi rekli v ambulanti, ko sem jim rekla da jo kopam vsaki drugi dan (seveda s pasjim šamponom)-baje da zarad dlake in kože..ker naša psička je skozi zunaj in ima kao neko zaščitno plast pred mrazom..nekaj takega
Hvala, ker ste šle z mano skozi to..ko bomo tam, vam poročam kako je naša Linčika

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   Zapustit bom morala mojo psičko:(((((
14.9.2005 14:45:10   
Anonimen
ja vsak drugi dan pa res ne 1x na mesec je pa že kul.

pa še to ti povem. pes ima vonj zato ker je skos zunej! pasja dlaka se napije vlage in podlanka začne plesnet in to smrdi. mi smo imel samojedko ki je živela notr in nikol ni smrdela tut mal ne. kopal smo jo po potrebi sej če je ps notr tut umazan ni tolk. če zdej srečam kakega samojeda za katerga vem da živi zunaj je prov obupno smrdeč. js nobenga psa ne bi mela že od samga začetka ne zunej ker se mi revež preveč smili da bi mogu bit na mrazu, vročini, dežju, al kjer kol zaprt v enem mini boxu al pa še huje na štriku!

no upam da boste za psičko lepo poskrbeli..

lp, lara

(odgovor članu Tejči)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   Zapustit bom morala mojo psičko:(((((
14.9.2005 17:18:29   
PIKA
Mi pa živimo v hiši, s 3000 m2 ograjenega vrta. Imamo 2 psa, 5 mačk in še veliko drugih živali. Psi in mačke imajo prost vstop v hišo, kadarkoli. Mačke lahko spijo z nami na postelji, psa pa ne, ker sta velika (samojed, labradorec). Kljub velikemu, ograjenemu vrtu, ju peljemo vsaj 2x na dan na sprehod. Psi rabijo sprehode, družbo, ne le brezglavo tekanje po vrtu in uničevanje raznih predmetov. Če je pes kopan le 2x na leto, res smrdi. Mi naša kopamo po potrebi, ponavadi je to na 2 do 3 mesece, sta pa krtačena vsaj 1x tedensko, ob menjavi dlake pa pogosteje, včasih tudi vsak dan. Če nekdo vzame psa, zato da bo dirkal po velikem vrtu, smrdel in živel svoje nevzgojeno in razuzdano življenje, kot bo on hotel, je normalno, da bo skrbnikom ob vsaki težavi le v napoto.

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   Zapustit bom morala mojo psičko:(((((
16.9.2005 11:36:40   
Bojana 78
Ko sem prebrala to me je kar stisnilo pri srcu. Jaz nikoli, ampak res nikoli ne bi dala psa vstran - zapustiti družinskega člana? Vedno se najde rešitev - vesela sem, da si jo tudi ti. Verjami, da bi tvoja psička veliko raje živelala s tabo oz. tvojimi domačimi, na katere je navajena, na parih kvadratnih metrih kot pri tujih ljudeh. Samo moje mnenje. Upam, da bo tvoja psička srečna - zasluži si to, vsak kosmatinec si! LP

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   Zapustit bom morala mojo psičko:(((((
16.9.2005 12:04:48   
Anonimen
Ne, ne, ne smrdijo samo psi, ki so zunaj, naša Miša tudi smrdka občasno. Ampak meni je to fletno, to paše zraven. Včasih tudi kopanje ne pomaga kaj dosti oziroma za dlje časa.

(odgovor članu Tejči)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?