|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sesalnik
22.1.2013 17:50:39   
alenkica
Kupujem nov sesalnik, ker tale, ki ga imam je stalno na servisu. Že 3x se je pokvarla elektronika. Imam Electroluxa.
In zdaj bi ga rada zamenjala s kakim, ki bi bil bolj kvaliteten, cena do 200€. 

Imate kak predlog? 
Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sesalnik
24.1.2013 9:04:31   
TejkaPK
imamo točno tega http://www.zooplus.de/shop/katzen/katzentoilette/staubsauger/260333

tudi naročen preko te strani in GA NE MENJAMO!!! Pa to vleče ko user posted image

user posted image

Sem pa tudi zelo zadovoljna s to stranjo.... dostava v 3 dneh. Na strani so napisane tudi izkušnje uporabnikov in to mi je zelo pomagalo pri odločitvi. Sem pa že v štartu iskala takega brez vrečke.

LP

_____________________________

THINK PINK :)

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sesalnik
27.1.2013 7:00:00   
Hope2
Prisegam samo na dysona. Vreden vsega denarja.

Smo vmes kupili še enga druge firme (isti princip), ampak daleč od dysona. Je ok, ampak se filtri precej hitreje zabašejo in sesalec izgublja moč. Po slabem1 letu, je bil že tolk grozno, da moram pred vsakem čiščenjem pucat filtre, ker ni imel nič moči. Pa smo spet zato nazaj na dysonuuser posted image . Imamo 2 velika (po 5 letih je ko nov, nobene moči ne izgublja in sesamo vse od brušenega gipsa, betona, prahu, peska...) in dva mala, lahk bi še reklamo delali za njihuser posted image



< Sporočilo je popravil Hope2 -- 27.1.2013 7:03:37 >

(odgovor članu TejkaPK)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sesalnik
20.2.2014 10:40:18   
nina8
Mi imamo pa Miele tale model. Zelo zadovoljni. Dokler vrečka ni čisto polna vleče maksimalno. Pa večja vrečka je.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sesalnik
10.3.2014 9:03:02   
pia34
Pozdravljeni!

Se opravičujem ker obujam staro temo vendar s fantom opremljava stanovanje in me zanima kateri sesalec nama priporočate. Imela bi brez vrečke samo posodo. Kaj mislite o znamki Hoover?

Hvala lepa za odgovor če se kdo najde da odgovori

(odgovor članu nina8)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sesalnik
11.3.2014 19:50:21   
m_o_i
imela sem vorwerk-a (malo starejsega, a popolnoma obnovljenega in z vsemi mogocimi prikljucki) in rovusa (ona fino fajna zadeva iz top shopa; ga se vedno prodajajo za 110€)

prvega moras cisto premontirati, ce zelis posesati npr. okensko polico, kote pod stropom itd., drugega pa cistis vec casa, kot sesas z njim. kri sta mi pila dve leti, nakar zadnjic kupim v sparu tini mini Sencor sesalec za 30!!!! evrov (sej slabse ne more biti). od tistega dne sta oba sesalca v kleti, ker se lahko samo tja skrijeta pred sencorjemuser posted image

tako malo-v razmislekuser posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu pia34)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sesalnik
11.3.2014 19:59:44   
asyka
MIdva sva ravno po nakupu sesalnika. Pri nama je sicer bila pogoj vrečka, ker sva oba alergika in niti mi ni potem tistega prahu za ven in noter dajati.

Hooverje so nama vsi priporočali in sva se na koncu tudi odločala med enim Hooverjem in Samsumgom. Zmagal je slednji, ker je Eko varianta in je za več kot pol manj električne moči iz sebe spravil enako sesalno moč kot najnovejši Hooverjev model. Ne vem pa kako so brez vrečke sploh Hooverji, midva sva gledala 2 modela in sta jo imela oba.

Brez vrečke so baje najboljše Dysoni, ampak imajo tudi svojo ceno. Ostalo pa kot pravim pojma nimam, ker res nisva niti gledala po njih. V eni izmed trgovin, nama je edino prodajalka rekla, da je to samo modna muha in, da če ni vodni sesalec je, za njo to en sam nateg, ker imaš duplo dela, če je sesalec brez vrečke. Zdaj koliko je to res in koliko ni, pa iskreno ne vem,... Vse ima svoje prednosti in slabosti...

_____________________________

The secret of life is hidden in DNA.


(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: sesalnik
11.3.2014 20:01:39   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: asyka
ker sva oba alergika in niti mi ni potem tistega prahu za ven in noter dajati.


če živiš v hiši, je za to smiselna vgradnja centralnega sesalnega sistema

(odgovor članu asyka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: sesalnik
11.3.2014 20:08:54   
asyka

IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: asyka
ker sva oba alergika in niti mi ni potem tistega prahu za ven in noter dajati.


če živiš v hiši, je za to smiselna vgradnja centralnega sesalnega sistema



Že lastno stanovanje je pobožna želja, kje je šele hiša hihi user posted image Sem pomojem še vsaj nekaj let obsojena na sesanje vsaj vsak drugi dan... :) Ma se navadiš in je potem že tako rutinsko, da niti opaziš ne tistih 10 minut na danuser posted image

_____________________________

The secret of life is hidden in DNA.


(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: sesalnik
11.3.2014 20:12:11   
petea
saj če imaš CSS, tudi moraš sesati, samo razlika je predvsem v tem, da nasmeten zrak dejansko odsesaš iz hiše, ne pa nazaj tebi pod nos


(odgovor članu asyka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?