|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kateri pralni prašek?
9.2.2013 19:16:32   
Zoja Lara
Nekaj je že bilo o tem napisanega. Pa me zanimajo boj sveži, ažurni podatki. Torej, kateri prašek uporabljate?

Jaz imam za belo perilo prah Tandil, za barvno pa tekoči Tandil.

Pa vi?user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zdaj sem mamica, jupiii.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kateri pralni prašek?
9.2.2013 20:09:21   
kajalin*
klasika Persil, Dash,Pervol.

(odgovor članu Zoja Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kateri pralni prašek?
9.2.2013 20:32:35   
MissTerious
Jst sm pa novi pristaš Pro Magic praška in mehčalcev (Mercatorjeva znamka)...prašek super in ugoden, mehčalci pa fuuuuul lepo dišijo (cena pa tudi, mislim da 1,19 ali 1,29 evra)...sem prej kupovala Tandil, pa Hoferjeve zadevice, ampak se mi zdi, da so se ful podražili...al se pa samo meni zdi, no. V Mercator pa dejansko sploh ne hodimo, razen sedaj po prašek in mehčalec.

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kateri pralni prašek?
9.2.2013 21:20:36   
matkica
dexal iz evrospina,namesto mehčalca pa kis za vlaganje

(odgovor članu MissTerious)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kateri pralni prašek?
10.2.2013 0:32:31   
kokosh
Belo perilo: ariel za belo perilo (prašek) (kupujem 8kg pakiranje v akcijah, okoli 2.5 EUR/kg)
Barvno perilo: persil magic pearls (granulat) (okoli 6 eur/kg v Mullerju, bolj koncentriran)

Mehčalca ne uporabljam, tekoče pralne praške vsakič znova zasovražim ne glede na znamko (sploh pozimi, ko se perilo zunaj počasneje suši, začne smrdeti).


(odgovor članu matkica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kateri pralni prašek?
10.2.2013 9:10:08   
karamela
Uporabljam Formil tekoči eden za barvno drugi za pisano perilo. Nisem pa zaprisežena enemu prašku. Če mi ga slučajno zmanjka in sem  npr. v trgovini kjer Formila ni  kupim tudi drugega.
Še najmanj pa mi odgovarja Tandil, nevem ne opere mi perila tako kot ostali.

Uporabljam pa vedno manjšo količino kot je predvideno po navodilim  in dodam še pralno krogljico.

(odgovor članu kokosh)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kateri pralni prašek?
11.2.2013 8:31:31   
katra55
Vse praške in čistila imam Frosch. Naj bi bili bolj naravi prijazni in tudi nam.

(odgovor članu karamela)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kateri pralni prašek?
11.2.2013 8:48:34   
Anonimen
Tudi jaz uporabljam Frosch ... gel z aloo za pisano in prašek za belo ... mehčalca ne uporabljam, dam pa k pisanemu in belemu perilu vedno lovilec barve v boben.

(odgovor članu katra55)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kateri pralni prašek?
11.2.2013 14:15:06   
enabi
Dash, včasih smo ga kupovali še v Italiji. Z njim perem vse.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kateri pralni prašek?
11.2.2013 18:13:40   
tintin
belo: aliomat iz hoferja
pisano: ariel color/weise riese/persil/dash iz mullerja - katerikoli, vse v prahu
občutljivo: perwoll v prahu iz mullerja

tekočih ne uporabljam (po enem času začne stroj smrdeti...odkar imam nov stroj cca 1,5 leta perem samo še s praški v prahu), mehčalcev tudi ne (večino leta uporabljamo sušilec, pa tud ko ga ne, ni sile)



(odgovor članu enabi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kateri pralni prašek?
23.4.2013 15:53:52   
alenkica
Zelo sem zadovoljna s Formilom, uporabljala sem tako prašek kot gel za barvano perilo. Krasno opere tudi na 40° tudi belo perilo.
Namesto mehčalca pa uporabljam alkoholni kis - Vegis.

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kateri pralni prašek?
2.7.2013 13:53:25   
orchid
Zanimivo... imam otrok z atopičnim dermatitisom in sem zelo računala na frosch da ne bo agresiven, pa je žal za njegovo kožo zelo.
Pa sem Persil iz Avstrije (piše gor made in Austria ali Germany) in je zelo dober. Zadnjič pa se je žal mož zmotil in mi prinesel nemškega Ariel, ni trajalo en tedn ko mu je na večih mestih izbruhnili izpuuščaji... Jao, jao...
Ne menjam praška, saj sem ugotovila, da mu to najbolj ustreza.
Lahko bi brez mehčalca, ampak mu zaenkrat Sparov Super Senisitive odgovarja in imamo sušilec zaradi dodatne mehkobe perila (ne drgne preveč kože).

Lp,

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?