|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kombinirani sušilni stroj
19.2.2013 8:39:56   
arabela*
Tiste, ki ga imate, kako ste zadovoljne in katero znamko imate?

Večina slišim samo negativno glede teh sušilcev ampak meni bi prostorno najbolj prav prišeluser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kombinirani sušilni stroj
19.2.2013 8:54:21   
Hope2
Pred leti sem imela indesit-kombiniran, izbrali ta boljšega za tiste čase in sem bila nezadovoljna. Vse mi je pomečkalo, pa naj sem nabasala ali dala le 1 mini majčko, dala tak ali drugačen program, učinek isti-pomečkano tako, da ga ni človeka, ki bi tisto zlikal. Potem smo kupili ločenega. Imela bosh. Zadovoljna, veliko smo sušili in ni mečkal.
Zdaj imamo gorenje kombinirano, ker ga praktično zaradi podnebja ne rabim kaj veliko. Boljši je definitivno od prvega, ki smo ga imeli. Ni pa tak dober kot bosh-samostojen. Še vedno precej mečka, ampak za tisto sušenje parkrat na leto že potrpimuser posted image

Aja vmes smo še imeli en samostojen sušilc, so pa me pa spet programi zajebavali in se je skoz izklapljal. sE TUDI PO SUŠENJU LAHKO SKRIJE PRED drugim boshem

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 19.2.2013 9:00:27 >

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kombinirani sušilni stroj
19.2.2013 10:41:56   
susica
Ko sva midva kupovala pralni in sušilni stroj, sva zaradi prostorske stiske v pralnici nameravala kupit kombiniranega. nakar so vsi ki so to imeli rekli, samo tega ne, ker 1 rundo opereš, sušit jo moreš v namanj treh delih, kar se pa meni zdi totalna izguba časa. odločila sva se za nakup ločenih beko pralnega in sušilnega stroja oba delata že tri leta kot urce pa peremo veliko na dva do tri dni po dva stroja sigurno.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kombinirani sušilni stroj
19.2.2013 10:52:16   
enea
mi imamo tudi prostorsko stisko, pa sem v kopalnici zraven kadi, kjer je bil en mali prostor 50 cm, dala ožjega od Brandta, suši super, imam pa pralni 5 kg, sušilni je pa za 6 kg, in samo preložim iz stroja v stroj, in likam mogoče 2 uri na leto,..user posted image

(odgovor članu susica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kombinirani sušilni stroj
19.2.2013 11:25:02   
Paštetka
Enako. Likam edino moževe službene srajce.

V prejšnjem stanovanju, kjer je bila kopalnica res mini, sva dala sušilca na pralni stroj, in to celo pod boljer. Bojler sva pač bila primorana dati zaradi tega leže na strop. Pa še je bil plac vmes, tako, da so komot imeli zgoraj na sušilcu zložene brisače.

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kombinirani sušilni stroj
19.2.2013 11:38:06   
sazi
Mi imamo tudi ločena enaga na drugem.
Znanci imajo kombiniranega. SO zadovoljni, vendar ga uporabljajo le občasno. Za redno uporabo in stalno sušenje pa še nisem slišala, da bi bil kdo zelo zadovoljen.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
19.2.2013 15:49:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sazi)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kombinirani sušilni stroj
20.2.2013 0:45:28   
sunny24
Imam kombiniranega od Boscha že 7 let, dela ko urca, suši full dobro. 5kg pere, suši 2,5kg. OK, zdej da bi kako kapno al pa ta veliko rjuho dala not sušit ne bo posušilo oz bo, ampak bi morala malo obračat, ma brisače (po 8 navadnih sušim not), spodnje perilo, nogavice in vse bombažne majce posuši v nulo in če jih takoj ven vzamem in poravnam, ni treba nič peglat.

_____________________________

Sii protagonista della tua vita e non spettatore della mia..
Te lo spiego meglio...FATTI I CAZZI TUOI!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?