|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   PRIMORKE - GINEKOLOGI IZOLA
13.9.2005 11:43:04   
upanje-upanje
Prosim primorke, vaše izkušnje z dr.Guzej-evo.Razmišljam o zamenjavi, prosim svetujte koga? Razmišljam tudi o Postojni -dr. Merlo.Kaj naj naredim?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   PRIMORKE - GINEKOLOGI IZOLA
13.9.2005 14:30:12   
ona78
Čau,
jaz sem bla samo enkrat pri Guzejevi in mi je ful smotana!!!
Drugače hodim v Koper k Miloševiču, sem se pa naročila k dr. Merlo ! (samoplačniško, pride v torek v Strunjan)

(odgovor članu upanje-upanje)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   PRIMORKE - GINEKOLOGI IZOLA
13.9.2005 14:38:45   
anabanana
Ciao, osebnih izkušenj z Guzejevo nimam, sem pa čula, da ni ok in eno mojo kolegico je dobro zaje... - ni je dobro ščistila po splavu in je imela zaradi tega resne probleme !!!
Tudi jaz hodim k Miloševiču in sem zaenkrat zelo zadovoljna, čeprav nekateri pravijo, da je senilen Ma ni res !!!

(odgovor članu upanje-upanje)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   PRIMORKE - GINEKOLOGI IZOLA
13.9.2005 14:43:34   
lory05
Jaz hodim sicer k dr.Vitezici, z njim sem kar zadovoljna, dr. Miloševič pa mi je super, ker mi je on prvič naredil CR in komaj rešil mene in mojega sina, ko je prišel v dežurstvo. Tistemu pred njim pa se ni zdelo vredno. Ima tudi zelo fajn pristop za moje pojme.

(odgovor članu upanje-upanje)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   PRIMORKE - GINEKOLOGI IZOLA
13.9.2005 14:48:55   
friz77
Ciao jaz konkretno sem pa z Guzejevo bila zelo zadovolna,vsec mi je ker je ful natancna in te ne spusti iz rok dokler ni ona sto procentna to so moje izkusnje po enem mesecu bivanja v izolski porodnisnici.Konkretno sem bila pa z vsemi zdravniki z
zadovolnja,to je tudi odvisno od vsakega posameznika.Sedaj pa ze veselo zibam svojo pikico,lp.     

(odgovor članu upanje-upanje)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?