|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
10.6.2014 10:11:15   
*tedy*
katteuser posted image user posted image user posted image čestitkeuser posted image user posted image

moja user posted image pa je danes prišla user posted image user posted image no, gremo v nove bojeuser posted image user posted image očitno maj ni moj mesec

bo pa junij sigurno
http://www.24ur.com/ekskluziv/erotika/junij-je-mesec-za-seks.html



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maja2014)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
10.6.2014 10:13:53   
MauMow
Ja tedy sem tudi jaz to prebrala včeraj. Pa sem rekla ima da drži in da bomo julija same pluse mel user posted image

(odgovor članu *tedy*)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
10.6.2014 10:18:47   
maja2014
*tedy*, je prišla z zamudo? Bo pa drug mesec user posted image

Haha, face ste user posted image Nič, v nabavo rdečega čipkastega spodnjega perila in gasa user posted image Pa še shujšale bomo-delat dojenčka v teh 34 stopinjah, kot jih napovedujejo bo fitness + savna user posted image

(odgovor članu *tedy*)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
10.6.2014 10:23:03   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: maja2014

*tedy*, je prišla z zamudo? Bo pa drug mesec user posted image

Haha, face ste user posted image Nič, v nabavo rdečega čipkastega spodnjega perila in gasa user posted image Pa še shujšale bomo-delat dojenčka v teh 34 stopinjah, kot jih napovedujejo bo fitness + savna user posted image


Maja bomo združili prijetno z koristnim user posted image

(odgovor članu maja2014)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
10.6.2014 10:26:49   
Sareta88
Pa kaj se to pravi? Samo 1x user posted image , upam da jih bo kaj večuser posted image Pri meni je pa full čudno vse skupaj. Nimam nobenih znakov, da bo prišla M. Sem bila pa danes zjutraj na WCju, pač na veliki potrebi in potem, ko sem se obrisala sem opazila bolj svežo rdečo kri, malo pomešano z belim/prozornim tokom in od takrat naprej ne duha ne sluha več, ko grem na WC. Ponavadi predem dobim M pride rjav izcedek, tokrat pa nič. Ne vem kaj se dogaja, res ne.

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
10.6.2014 10:46:54   
maja2014
Sareta88, mogoče je pa vgnezditvena user posted image

MauMow, ja user posted image

Meni je pa včeri tko zapasal McDonalds user posted image KO res ne hodim tja, mogoče ene 2 x na leto. Ma me je že par dni držalo in včeraj se nisem mogla vzdržat user posted image Pa sladoleda bi na tone pojedla, ko nisem jaz od tega. Pojem na leto mogoče 2, 3....Buuu....ne vem....ali je to zato, ker bo prišla user posted image , ali pa zaradi česa drugega user posted image

(odgovor članu Sareta88)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
10.6.2014 11:48:51   
Sareta88
maja2014 bom videla kaj bo danes tokom dneva:) Nič se tako kaj preveč predmenstrualno ne počutim, niti kakih bolčin. Edino prsi so se mi povečale :)

Hahah, ma tudi jaz nisem od sladoleda, ampak tisti od Mc'Donaldsa pa mi je res dober al pa tisti točeni;)

(odgovor članu maja2014)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
10.6.2014 12:23:35   
maja2014
Sareta88, danes je dan, ko bi morala dobit?

Ja, meni so se dojke tudi dobesedno napihnile. Komaj spravim čez kakšno ožjo majčko user posted image

(odgovor članu Sareta88)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
10.6.2014 12:26:03   
MauMow
Ko smo ravno pri dojkah. Meni so po tej M ostale občutljive da joj.... Hormoni so res na višku vsega user posted image

(odgovor članu maja2014)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
10.6.2014 12:34:04   
maja2014
Po zadnji M? Ker jaz imam tudi tako po zadnji M-imela sem jo 13. maja, ampak niti ni zgledala kot user posted image Jaz imam namreč zelomočne, boleče, do 6,7 dni trajajoče M,...tale zadnja je pa trajala vsega skupaj 2 dni...na vložku skoraj nič, samo ko se šla na wc...drugače si pa menjma vložke na 1 uro user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
10.6.2014 12:37:47   
MauMow
IZVIRNO SPOROČILO: maja2014

Po zadnji M? Ker jaz imam tudi tako po zadnji M-imela sem jo 13. maja, ampak niti ni zgledala kot user posted image Jaz imam namreč zelomočne, boleče, do 6,7 dni trajajoče M,...tale zadnja je pa trajala vsega skupaj 2 dni...na vložku skoraj nič, samo ko se šla na wc...drugače si pa menjma vložke na 1 uro user posted image


Kot da bi bral mojo zadnjo M. Samo 1 dan pa pol trajala - pa še to ni teklo toliko kot vedno. Je prvi dan noro bolelo ampak to je pa to. Pa prej sem mela rjave izcedke, pa zdej se šele počasi umirjajo... Ponavadi pa imam M 4-5 dni s tem da vsaj 2 dni komaj folgam menjavat vložke. Aja pa običajno gredo tudi take kepice zraven vn, tokrat pa samo tekoče. Ker je blo čudno in ker so dojke občutljive sem v soboto popoldan naredila test in itak - tako da pač predvidevam da so hormoni podivjali in je bla blaga Muser posted image

Hormoni na višku user posted image

< Sporočilo je popravil MauMow -- 10.6.2014 12:39:09 >

(odgovor članu maja2014)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
10.6.2014 12:50:05   
Sareta88

IZVIRNO SPOROČILO: maja2014

Sareta88, danes je dan, ko bi morala dobit?

Ja, meni so se dojke tudi dobesedno napihnile. Komaj spravim čez kakšno ožjo majčko user posted image


Ja danes je dan, ko bi morala dobit M.

Ne govori, meni kar buhtijo od vsepovsod vn user posted image

(odgovor članu maja2014)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
10.6.2014 18:14:09   
SU
Ful sem vesela, da se kažejo neki pluseki oz. user posted image Bravo punce!! user posted image Upam, da jih bo čim več!!
Jaz sem pa, žal, že "PMS-jevsko" tečna!!! user posted image user posted image Vse mi gre na živce, vsaka malenkost me spravi s tira... Torej... definitivno pride M ta vikend... se mi že zdi tako...
Še sporočim oz. se preselim na "II pričakujemo julija"... ampak res bi bla vesela, če bi končno zagledala user posted image .... pa vsakič rečem, da zdej pa res zadnjič kupujem vložke... kolegic bo že kmal rodila... tko dolgo vlečemo tole delanje otročka... groza! Punce, držite se! Držim pesti, da bo čim več pluskov!!

(odgovor članu Sareta88)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
10.6.2014 20:17:13   
Dgirl




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





user posted image ali user posted image PRIČAKUJEMO


2.06
MauMow user posted image

6.06
lillith82 user posted image

10.06
*tedy* user posted image
maja2014
Katte user posted image

13.06
SU
Dgirl
ana_marija
biba85

21.06
_pika_

25.06
LadyJen

user posted image NAVIJAČICE user posted image
Katte, Žabinčica, mamica deklicam, niinii, witch, Shana86, Penny, anonimna


user posted image v juniju: 1




(odgovor članu Dgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
10.6.2014 20:30:14   
Dgirl
Čestitam katteuser posted image user posted image user posted image user posted image
Js nimam nobenih znakov. . Verjetno nič ne bo.

(odgovor članu Dgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
10.6.2014 21:08:25   
_pika_
Katte: user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Joooj, punce ... Jaz sem čisto nestrpna. Dajmo ... čim več user posted image .

< Sporočilo je popravil _pika_ -- 10.6.2014 21:09:00 >

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
11.6.2014 7:39:19   
Katte
Punce, res hvala za čestitke. Prosim držite samo še pesti, da se obdrži.
Upam, da vse zagledate user posted image v kratkem!

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu _pika_)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
11.6.2014 8:53:20   
megiv
Tudi jaz se pridužujem čakajočim user posted image ... Čeprav mislim, da nismo čist ujeli O...bomo videli. Držim pesti za čim več plusekov in da se obdržijo!!!

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
11.6.2014 9:35:07   
Sareta88
No pri meni danes še nič novega, nisem dobila M. Tudi kak rjav izcedek se ne kaže. Je pa 32.dan danes.

(odgovor članu megiv)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
11.6.2014 9:38:33   
maja2014

IZVIRNO SPOROČILO: Sareta88


IZVIRNO SPOROČILO: maja2014

Sareta88, danes je dan, ko bi morala dobit?

Ja, meni so se dojke tudi dobesedno napihnile. Komaj spravim čez kakšno ožjo majčko user posted image


Ja danes je dan, ko bi morala dobit M.

Ne govori, meni kar buhtijo od vsepovsod vn user posted image

Aha, potem bi morale dobiti na isti dan :) Ja, meni se je včeraj srajčka odpela na sredi trgovine, kar počil je gumb user posted image Ne vprašaj, kako mi je bilo nerdono user posted image

Jutro, punce, tiste ki čakate in tiste, ki navijate user posted image

Mene še ni obiskala user posted image pa tudi zvija me ne. Sem le močno napihnjena, in v jajčnikih me špika. Včeraj sem za večerjo jedla čokolino, zraven hruške in pol litra donata user posted image Mamma mia, kaj takega pa še ne....Pa ko sploh čokolinota ne jemo, in ga ne kupujemo. Ampak včeraj sem ga šla kupit user posted image

Kaj boste danes za kjavascript:void(AddText('user posted image '))user posted image osilo kuhale? Jaz bom musako z dodatkom mocarele, gobic, zraven pa kumarice in mlado čebulo v solati-s kislo smetano

(odgovor članu Sareta88)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
11.6.2014 9:53:08   
MauMow
Midva sva trenutno skupaj na ločevalni dieti, tako, da so danes polnozrnate testenine z gobicami in kalčki. user posted image

Maja in Sareta še malo pa se bodo pluseki pokazal user posted image

(odgovor članu maja2014)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
11.6.2014 10:26:29   
Sareta88
No pri tokratnem obisku pa se jeuser posted image pokazala v vsej svoji veličini :) Upam samo da brez večjih in hujših bolečin user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
11.6.2014 10:32:22   
maja2014
Sareta88, škoda user posted image Sem pa že mislila, da je ne bo...no, bo pa drugi krog, pridna bit v tej vročini user posted image Jaz bom še videla, kaj bo...nič kaj preveč se ne upam veselit. Če ne, bomo šli pač v naslednji krog in švicali skupaj user posted image

(odgovor članu Sareta88)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
11.6.2014 10:33:13   
MauMow
Škoda Sareta. Bomo pa pridno poleti delali otročke user posted image

(odgovor članu maja2014)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
11.6.2014 10:35:00   
Sareta88
maja2014 ma ja sem vsaj full vesela, da ni tistih hudih bolečin kot ponavadi oz upam, da ne bodo. O bova, bova, še na dopust greva 30ga za 11 dni. Se bova še kako sproščalauser posted image
Držim pesti zate, da vseeno mogoče kaj bo :)

(odgovor članu maja2014)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?