|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: moja punčka
27.11.2014 11:09:37   
Abelar
Miška, želim ti vse dobro, tebi, tvoji punčki in vsem ostalim članom!

Normalen proces je, da si zmedena in prestrašena in jezna in še kaj, ko izveš kaj takega, sploh za svojega otroka. Nekaj časa bo trajalo, ker moraš žalovati za izgubljeno funkcijo telesa.
Sprejela verjetno ne boš nikoli, se pa boš naučila živeti s tem. Sčasoma boš opazila, da ima tvoja punčka precej manj težav s tem kot ti, in da ona to precej lažje sprejme, ker je to njen način življenja. Tudi to te bo bolelo.
Za vse skupaj ti želim veliko moči in podpore bližnjih. Srečno!

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: moja punčka
27.11.2014 14:37:05   
*miska.mcc*
hvala obema. ja, abelar sem vse to kar si napisala. se trudim nazaj drzat in ne kazat zaskrbljenosti. samo do pregleda na očesni ne bom mirna.

ronja....jp naš nš je že taka da se ne da. sicer z njo nisem imela do sedaj nobenih problemov edino to da se je prelahka rodila. ampak je zgurala direkt k meni na oddelek. nobene tople posteljice ne nič. :)




_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Abelar)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: moja punčka
28.11.2014 8:23:01   
*miska.mcc*
včeraj so klicali iz optike in sva sibali po očalca.
ko si jih je dala gor je samo gledala okoli brez komentarja je bila. pa gleda dol, pa svoje čeveljčke, pa fuge po ploščicah. pol ko sva sli ven je zacela kar laufat, pa uuuuu. lej veja!
in ko sva se peljali domov. mami! počasi morš tukaj. piše štiri in nič (omejitev hitrosti), pa pol uvaaaaaav, lej vodo (cerkniško jezero) pol me vpraša: mami, kaj je ze tista zival, ko jo ima božiček? pa jst: a jelenček? ja ja jelenček! zakaj pa je tukaj narisan? (divjad na cesti) prej nič od tega ni videla. pa pol, ko prideva domov: mami! kaj si tolk čudna???? hehe. sem zdaj mal drugačna kot prej.

v glavnem očalca je snela včeraj 3x. da jih je spucala. danes pa si jih je nataknila, predno je slekla pižamico.


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: moja punčka
28.11.2014 10:37:49   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

včeraj so klicali iz optike in sva sibali po očalca.
ko si jih je dala gor je samo gledala okoli brez komentarja je bila. pa gleda dol, pa svoje čeveljčke, pa fuge po ploščicah. pol ko sva sli ven je zacela kar laufat, pa uuuuu. lej veja!
in ko sva se peljali domov. mami! počasi morš tukaj. piše štiri in nič (omejitev hitrosti), pa pol uvaaaaaav, lej vodo (cerkniško jezero) pol me vpraša: mami, kaj je ze tista zival, ko jo ima božiček? pa jst: a jelenček? ja ja jelenček! zakaj pa je tukaj narisan? (divjad na cesti) prej nič od tega ni videla. pa pol, ko prideva domov: mami! kaj si tolk čudna???? hehe. sem zdaj mal drugačna kot prej.

v glavnem očalca je snela včeraj 3x. da jih je spucala. danes pa si jih je nataknila, predno je slekla pižamico.



user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: moja punčka
30.11.2014 14:51:29   
TejkaPK
Pojma nimam kaj je to za ena bolezen ti pa pošiljam polno user posted image user posted image user posted image user posted image

in želim, da bi tvoji mali punčki stanje se izboljšalo.

Sama imam težave z očmi (zelo visoka dioptrija, odstop mrežnice v zgodnjih 20ih...) in edina stvar ki sem si jo želela med nosečnostjo je bila, da otroček teh problemov ne bi imel in bi "vzel" očke po tatiju, ter da mu ne bi bilo treba okoli vseh okulistov hodit kot sem morala sama. Zaenkrat moja želja drži, zato še kako razumem tvoje skrbi.


želim vama vse dobro in user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za srečo

_____________________________

THINK PINK :)

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: moja punčka
30.11.2014 15:42:36   
StrawberrY
Miška, vse dobro tvoji Nini user posted image user posted image user posted image ! Tebi pa velik objem user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: moja punčka
1.12.2014 9:19:43   
*miska.mcc*
hvala!!!!user posted image

Nina je pridna ni je še minilo navdusenje nad očali. olozi jh mogoce za 15-20 minut v celem dnevu skupaj. upam, da tako ostane!  user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 32
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?