|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
22.2.2016 6:48:07   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: mimi_ka

Pikapoka pika, upam, da je res obetavno user posted image no krči so se čez dan še parkrat pojavili, ampak m še ni od nikoder in upam, da tako ostane user posted image bi te pa nekaj vprašala, ker vem, da si ti bolj izkušena na tem področju user posted image ali lahko first sign delaš tudi tekom dneva in ti pokaže pravi rezultat ali je boljše z jutranjim urinom? Kot veš nimam nobenega testerja doma in bi šla dopoldne v nabavo, če user posted image še vedno ne bo na vidiku. Potem pa ne vem, ali bi kar poskusila naredit test ali je bolje počakat do torka zjutraj in s prvim urinom. Ah ja, saj vem, sama sebi otežujem življenje...user posted image

Mimi_ka, v moji prvi nosečnosti je bilo isto. Par dni pred pričakovano M so se pojavili krči kot pred M. In sem bila 100%, da ne bo nič. Pa je test pokazal user posted image . Držim pesti.



(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 451
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
22.2.2016 6:51:05   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: pikapoka pika

juhu mimi_ka tole se pa obetavno sliši user posted image

jaz ne zdržim in bom tudi jutri delala test. al pa že danes user posted image me pa tudi malo krči kot pred M, ali se mi pa samo zdi.



Pikapoka pika ... naj ti še jaz povem, da nisi edina, ki prehitro delaš test. Tudi jaz sem imela tako navado. Dokler me ni enkrat izučilo, ko sem bila potem cela adijo še cel teden.

Me zanima kako bo sedaj, ko bo tisti čas za teste delatuser posted image .

(odgovor članu pikapoka pika)
Neposredna povezava do sporočila: 452
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
22.2.2016 6:55:57   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: mimi_ka


IZVIRNO SPOROČILO: pikapoka pika

juhu mimi_ka tole se pa obetavno sliši user posted image

jaz ne zdržim in bom tudi jutri delala test. al pa že danes user posted image me pa tudi malo krči kot pred M, ali se mi pa samo zdi.

Pikapoka pika, upam, da je res obetavno user posted image no krči so se čez dan še parkrat pojavili, ampak m še ni od nikoder in upam, da tako ostane user posted image bi te pa nekaj vprašala, ker vem, da si ti bolj izkušena na tem področju user posted image ali lahko first sign delaš tudi tekom dneva in ti pokaže pravi rezultat ali je boljše z jutranjim urinom? Kot veš nimam nobenega testerja doma in bi šla dopoldne v nabavo, če user posted image še vedno ne bo na vidiku. Potem pa ne vem, ali bi kar poskusila naredit test ali je bolje počakat do torka zjutraj in s prvim urinom. Ah ja, saj vem, sama sebi otežujem življenje...user posted image


Mimika ... jaz sem delala Viola zgodnji test že skoraj z večernim urinom. Pa mi je pokazalo šibko črtico. Ko sem zjutraj ponovila, pa je bila črtica taka kot se spodobi.

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 453
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
22.2.2016 7:39:23   
pikapoka pika
mimi_ka če se prav spomnim je že 14 dni od tvoje O in bi ti moral tudi popoldanski urin pokazat pravilno. čakam veselo novičko!

Tudi jaz moram še do lekarne priti, predno bom testirala ampak bom s prvim jutranjim nardila. vseeno sem še 2 dni pred M.

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 454
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
22.2.2016 8:22:42   
Pikapoka1980
mimi_ka ja, jaz sem 1980 letnik. Letos julija bom 36 user posted image
Prvič se trudim in upam, da zelo kmalu rata!

Danes zjutraj so me spet prsti srbeli, da bi naredila test..tudi jaz imam v omaro Viola iz Mullerja. Ampak se mi je pravočasno vklopil razum in nisem user posted image

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 455
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
22.2.2016 8:46:09   
pikapoka pika
mava1975 oh ne user posted image user posted image Upam da bo drug mesec!

Jaz sem šla v lekarno, ampak so imeli samo teneumne babycheck mini, tukaj pri nas boguizanogu k mi vedno črtico pokažejo in jim ful ne zaupam.. zdej pa čakam če bo spet črtica.

(odgovor članu Pikapoka1980)
Neposredna povezava do sporočila: 456
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
22.2.2016 9:01:02   
mava1975
Pikapoka pika, držim pesti zate... jaz si bom ta mesec naročila na plodnost.si teste, ker tile mini baby check, so bili skoz črtasti pri meni... držim pesti,

(odgovor članu pikapoka pika)
Neposredna povezava do sporočila: 457
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
22.2.2016 9:57:31   
mimi_ka
Damuš hvala za tvoje izkušnje. Zdaj sem malo bolj pomirjena. user posted image jaz s temi krči res nimam izkušenj iz prve nosečnosti. Nisem imela ne krčev ne bolečih prsi, skratka nobenih posebnih znakov, zato me to sedaj toliko bolj bega. Ampak če je bilo pri vas punce tako in ste bile nosečke, potem je mogoče tudi zame upanje in je kaj na tem user posted image danes zjutraj sem imela spet krče, podobno kot že včeraj zjutraj.

Sem se pa odločila, da bom s testom počakala do jutri zjutraj. Če sem toliko čakala, lahko pa še en dan zdržim user posted image res ne bi bila rada razočarana in se cel dan grizla, ali je ali ni, če danes črtica ne bi bila vidna. Žal pa tega viola testa nimam možnosti tukaj kupiti, tako da grem danes v nabavo first sign in clear bluja, jutri pa resno na delo user posted image

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 458
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
22.2.2016 10:01:27   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: pikapoka pika

mimi_ka če se prav spomnim je že 14 dni od tvoje O in bi ti moral tudi popoldanski urin pokazat pravilno. čakam veselo novičko!

Tudi jaz moram še do lekarne priti, predno bom testirala ampak bom s prvim jutranjim nardila. vseeno sem še 2 dni pred M.

Ja, danes bi moralo biti ravno 14 dni od O, samo si res ne upam delat s popoldanskim urinom, da ne bom potem cel dan samo živčna in premišljevala o tem, ali je ali ni. Tega viola testa pa nimam tukaj kje kupiti. Ti si že delala test danes? Sporoči novičke user posted image Jaz fuuuuul stiskam pesti za nas, ki smo še ostale na seznamčku. Upam na najlepše novice od vseh nas user posted image

(odgovor članu pikapoka pika)
Neposredna povezava do sporočila: 459
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
22.2.2016 10:08:44   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: Pikapoka1980

mimi_ka ja, jaz sem 1980 letnik. Letos julija bom 36 user posted image
Prvič se trudim in upam, da zelo kmalu rata!

Danes zjutraj so me spet prsti srbeli, da bi naredila test..tudi jaz imam v omaro Viola iz Mullerja. Ampak se mi je pravočasno vklopil razum in nisem user posted image


Hehe jaz pa junija 36 user posted image sicer imam enega sončka že doma, ampak si res zelo želim še enega in se trudiva že skoraj eno leto, prvič pa ratalo takoj, no skoraj takoj user posted image mene najbolj mučijo prav moja leta, ampak v zadnjem letu je rodilo kar nekaj mojih bivših sošolk in sem dobila kar neko upanje in zagon, da le nisem še tako stara user posted image

Držim pesti zate, da čimprej zagledaš user posted image

(odgovor članu Pikapoka1980)
Neposredna povezava do sporočila: 460
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
22.2.2016 10:19:17   
pikapoka pika
Jaz sem nalulala črtici samo ker je babycheck ne verjamem najbolj..ampak res zgleda da je,si ne upam preveč upat. jutri bom še s kakšnim drugim testom poskusila.


(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 461
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
22.2.2016 10:29:23   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: pikapoka pika

Jaz sem nalulala črtici samo ker je babycheck ne verjamem najbolj..ampak res zgleda da je,si ne upam preveč upat. jutri bom še s kakšnim drugim testom poskusila.



Wuuuuhuuuuu user posted image user posted image
Jaz sem prepričana, da je user posted image user posted image in da si user posted image

(odgovor članu pikapoka pika)
Neposredna povezava do sporočila: 462
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
22.2.2016 11:01:44   
Pikapoka1980
Jeeeeeeeeeeeeej!!! Bravo in čestitke za user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pikapoka pika)
Neposredna povezava do sporočila: 463
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
22.2.2016 11:34:41   
pikapoka pika
joj ne mi še čestitat! Meni zale BC skoraj vedno pokaže črtico tudi če ni nič. je pa res mogoče malo močnejša kot ponavadi, kaj jst vem. . . Mi boste jutri čestitale user posted image user posted image

mimi_ka čimprek nam sporoči kaj bo testek pokazal!

(odgovor članu Pikapoka1980)
Neposredna povezava do sporočila: 464
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
22.2.2016 11:35:39   
pikapoka pika
Me je pa ful začelo špikat okrog desnega jajčnika user posted image

(odgovor članu pikapoka pika)
Neposredna povezava do sporočila: 465
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
22.2.2016 11:39:09   
pikapoka pika




FEBRUAR user posted image

2.2.
user posted image 1lubenica1user posted image user posted image

3.2. 
user posted image anonimna user posted image user posted image user posted image
user posted image Allstar user posted image

6.2. 
user posted image Taroma user posted image

10.2. 
user posted image Sandyy user posted image  
user posted image Pelkaa user posted image

12.2. 
user posted image Katriss user posted image

14.2. 
user posted image daise user posted image
user posted image ..noname.. user posted image

22.2. 
mimi_ka 
user posted image Sareta88 user posted image
user posted image N230K user posted image

23.2.
user posted image mava1975 user posted image

24.2. 
pikapoka pika 

27.2.
pikapoka1980

29.2.
viČipU

KONEC FEBRUARJA
user posted image mojamiska user posted image

user posted image NAVIJAČICE  user posted image
sareta88, madjanca, katte, Damuš






(odgovor članu pikapoka pika)
Neposredna povezava do sporočila: 466
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
22.2.2016 12:10:17   
Pikapoka1980
Uuuuuu nov, popravljen seznamček user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu pikapoka pika)
Neposredna povezava do sporočila: 467
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
22.2.2016 12:45:20   
Pikapoka1980
mimi_ka ne sekiraj se zaradi let..tako kot si napisala, vedno več nas je, ki se odločimo za prvega dojenčka kasneje.

Še eno vprašanje ... Kaj misliš/mislite?:
imam cikluse na cca 32 dni, ovulacija je bila med 10.2. in 15.2. Pridno sva delala 8.,9.,10. in 16.2. M NEpričakujem 27.2.
A mislite, da mi bo test lahko pokazal že 26.2.? Matr 100x predelana in prežvečena tema, pa še kr ne znam sama sebi odgovoriti user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 468
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
22.2.2016 12:53:51   
pikapoka pika
Jaz mislim da bi ti pokazal Pikapoka1980, samo jaz sem malo zmešana in vedno delam prehitro teste, ker v teoriji lahko pokažejo že par dni prej, v praksi pa ne vedno. ti nisem nič pomagala a ne user posted image
Če ti uspe je sigurno najboljše počakat do izostanka.

(odgovor članu Pikapoka1980)
Neposredna povezava do sporočila: 469
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
22.2.2016 13:00:51   
Pikapoka1980
hahahahaha itak, da si mi user posted image večkrat slišim, da naj počakam, lažje je počakati user posted image

Najhuje je to, da nekaterim pokaže šele po parih dneh izostanka!!!! To je noroooo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pikapoka pika)
Neposredna povezava do sporočila: 470
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
22.2.2016 14:15:19   
Allstar
Pikapoka1980 držim pesti tudi za tebe user posted image . Za testiranje se pa res poskusi vzdržat do izostanka, ker je preveliko razočaranje ko brezveze pokaže negativno.
Če si imela ovulacijo 14. ali 15.2. (upam, da je bila kak dan prej), potem naj bi dobila M 28. ali 29.2. Naj bi bila 14 dni po ovulaciji, ampak seveda smo ženske in mora biti vsaka neka izjema ;).
Ampak s testi pa res poskusi počakati najmanj do sobote ali še boljše nedelje ;) user posted image
Pa veliko sreče ;)

< Sporočilo je popravil Allstar -- 22.2.2016 14:17:09 >

(odgovor članu Pikapoka1980)
Neposredna povezava do sporočila: 471
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
22.2.2016 14:24:40   
Pikapoka1980
Allstar hvala ti! Ovulacija je bila 13.2.
Res se bom potrudila in poskusila odmisliti do vikenda. Danes sem doma, zato imam toliko več časa in samo še o tem razmišljam..jutri pa služba in upam, da bo lažje prebrodit teden :)

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 472
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
22.2.2016 14:59:08   
mimi_ka
Pikapoka se že takoj boljše počutim, ker smo že tri na tem forumu z isto letnico, nekaj pa še starejših, tako da bravo za nas user posted image

Drugače pa punce, dejte se po meni zgledovat in bodite vzdržne od testkov do izostanka user posted image user posted image sej vem, da sem smotana, samo se obrestuje res, verjemte mi user posted image user posted image

DRŽIM PESTIIIII ZA VSE NAS user posted image

(odgovor članu Pikapoka1980)
Neposredna povezava do sporočila: 473
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
22.2.2016 15:01:18   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: pikapoka pika

joj ne mi še čestitat! Meni zale BC skoraj vedno pokaže črtico tudi če ni nič. je pa res mogoče malo močnejša kot ponavadi, kaj jst vem. . . Mi boste jutri čestitale user posted image user posted image

mimi_ka čimprek nam sporoči kaj bo testek pokazal!

Bom bom, tako kot sem obljubila, takoj zjutraj ob kavici user posted image bomo videli kateri bo uspelo prej objavit veselo novico user posted image
Drugače pa dopoldne sem šla v nabavo in evo imam v predalu first sign in clear blue. Toliko testerjev še nikoli do sedaj nisem imela na zalogi user posted image

(odgovor članu pikapoka pika)
Neposredna povezava do sporočila: 474
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
23.2.2016 7:19:13   
Allstar
Danes pa sem se zjutraj zbudila z mislijo na vaše današnje user posted image user posted image . Držim pesti in sporočite ;)

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Četrtek je dan za seks
Strokovnjaki iz revije The Sun so našli idealen čas in dan za vse, tudi za strasten seks.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?