|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: JULIJ 2021
12.12.2020 14:43:48   
Nanovo
Ojla, no pa smo se odlocili da kljub vsej situaciji obdrzimo :) in ja tako kot pri nekaterih je tudi pri meni ta nosecnost grozno od slabosti, bruhanja, glavobola s tem da sem v 1m shujsala za 2kg. Za razliko od prejsne nosecnosti ki mi ni bilo slabo ni ti en dan od prvega do zadnjega dne sem res najbolj uzivala in na koncu si sploh nisem zelela se roditi ker mi je bilo tako lepo. Tako da misliva da bo tokrat puncka vsaj po znakih sodec 🙈🤷‍♀️😍 sem imela pa v cetrtek prvi pregled in je baje vse tako kot mora biti ❤ nasim bova pa povedala za bozic ker mislim da lepsega darila se niso dobili :))


(odgovor članu Elyn1)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: JULIJ 2021
12.12.2020 14:49:47   
lavandula
Meni pa se ze kar pozna, ne morem vec skriti...sva zato tudi povedala, ker me je necakinja ze sprasevala zakaj sem vedno v istem razvlečenem pulovru 🙈😂


Ja donat spijem obcasno, mi nekako ne gre po grlu :) 

(odgovor članu Elyn1)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: JULIJ 2021
12.12.2020 15:10:18   
Elyn1
Nanovo, kako lepa novicka ❤️ Malo manjsa za slabost 😊 js sem tudi shujsala, kar tri kile, kar je grozno, ampak dobro, bo prislo nazaj 😊Lavandula, wau v katerem tednu pa si? Ful luskano, mora bit res lep obcutek ❤️

(odgovor članu lavandula)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: JULIJ 2021
12.12.2020 15:14:31   
Nanovo
Lavandula tudi meni se je prvic ful hitro poznalo oz sem bila full napihnjena tako da sem se potem po nasvetu ginekologinje zatekla k odvajalom. Ampak na koncu sem pridobila samo 12kg 


Hahah po moje bomo cez mesec dve vse dobile dvojno nazaj🙈🙈

(odgovor članu Elyn1)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: JULIJ 2021
12.12.2020 15:21:06   
nevergiveup
[/quote]


Za nifty ni nuhalna pogoj. Lahko delaš samo nifty, mi je tako predlagal tudi G. Razen ce bi jaz zelela oboje. O DHT pa ne razmišljam.
[/quote]


Pogoj v bistvu ni nic... Ni nujno in ni treba delat nic od tega. Ampak smiselno pa ni delat in plačevat samo Nifty pri mojih letih, ker se pač rezultati med dvojnim hormonskim, nuhalno in nifty-jem seštevajo. Zaradi pač čim bolj natančnega rezultata. Jaz če bi bila mlajša bi v bistvu šla samo na nuhalno itak, ker ta nifty je res ful drag pa res ginekologi zelo priporočajo delat vse troje, če se ga že spravljaš delat. Tako so mi pač rekli na treh koncih lani, ko sem to delala. Letos pa spet isto. 🤷‍♀️🤷‍♀️

(odgovor članu lavandula)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: JULIJ 2021
12.12.2020 17:00:44   
Mal_

Jupii, vesela sem za vas!! No pa sva našli izhod iz situacije obe... Zdaj se ze veselim in si pač pravim, da bo kar bo, tut služba bo enkrat🤷‍♀️ Mene pa samo utrujenost daje, pa slabosti... Ampak ob dveh škratih nimam kaj preveč jamrat haha🤣 sem vesela da je vse ok👍 kdaj pa imaš rok? 
IZVIRNO SPOROČILO: Nanovo

Ojla, no pa smo se odlocili da kljub vsej situaciji obdrzimo :) in ja tako kot pri nekaterih je tudi pri meni ta nosecnost grozno od slabosti, bruhanja, glavobola s tem da sem v 1m shujsala za 2kg. Za razliko od prejsne nosecnosti ki mi ni bilo slabo ni ti en dan od prvega do zadnjega dne sem res najbolj uzivala in na koncu si sploh nisem zelela se roditi ker mi je bilo tako lepo. Tako da misliva da bo tokrat puncka vsaj po znakih sodec 🙈🤷‍♀️😍 sem imela pa v cetrtek prvi pregled in je baje vse tako kot mora biti ❤ nasim bova pa povedala za bozic ker mislim da lepsega darila se niso dobili :))





(odgovor članu Nanovo)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: JULIJ 2021
12.12.2020 19:16:48   
Nanovo
Mal po pravici povedano v cetrtek se nisem bila 100% kaj bova naredila. Ko pa sem sla na pregled in videla otrocicka na Ultra zvoku takrat sem se zlomila in zjokala ko otrok. Hvala bogu imam najboljso ginekologinjo ki mojo situacijo popolnoma razume mi je dala par dobrih nasvetov in termin 21.12 da se za sigurno odlocim tako da tisti dan nisva odprli materinsko knjizico ni ti dolocili datum (po mojih izracunih bi moralo biti okoli 19.7.). Tisti dan je bil zame eden najtezjih dni kajti po 3t zanikanja da je vse v redu in da sem jaz zmozna to narediti je tisti dan prislo vse za mano tako da sva se takrat z mojim zmenila da bova skupaj sla cez to in ze nekako prebrodila vse skupaj :)  in kot da bi usoda hotela je on tisti dan prejel klic in izvedel da je dobil sluzbo. 


Kaj ti isces ta trenutek sluzbo. Ce dpbis kaksen razgovor bos povedala da si noseca. V kaksni stroki oz panogi pa isces sluzbo? 

(odgovor članu Mal_)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: JULIJ 2021
12.12.2020 20:34:00   
Mal_

Kako sem vesela za službo!! Bravo, vidiš.. Vse se bo postavlo na svoje mesto. Najina usoda je pač taka. Verjamem v to, da se zgodi z nekim razlogom. Mogoče nama bo kdaj hudo, pa bova evre štele za čez mesec... Ampak nekoč se bova temu, kako sva razmišljale, smejali.. Z otrocki v naročju. 🥰 Jaz iščem še vedno.. Bila sem tudi na razgovoru in sem povedala.. Ne vem, nisem mogla lagat oz bit tiho. Tudi pozna se mi že precej, pa se v zdravstvu sem... Tako da ne morem reskieat in ne povedat, ker lahko pristanem na kakem takem oddelku, kjer bi lahko ogrozila sebe in otroka.. Sploh pa zdaj v covid situaciji. Iščem pa tudi izven te smeri, samo kaj ko me nosečo ne bo nihče vzel, to je dejstvo. Sem se sprijaznila da bom še 2,5 let brez službe. 😖 Čeprav mi je hudo ker ne delam, se počutim nicvredno, propalica... Ampak ajde, tako pač je.. Kaj pa ti? 
IZVIRNO SPOROČILO: Nanovo

Mal po pravici povedano v cetrtek se nisem bila 100% kaj bova naredila. Ko pa sem sla na pregled in videla otrocicka na Ultra zvoku takrat sem se zlomila in zjokala ko otrok. Hvala bogu imam najboljso ginekologinjo ki mojo situacijo popolnoma razume mi je dala par dobrih nasvetov in termin 21.12 da se za sigurno odlocim tako da tisti dan nisva odprli materinsko knjizico ni ti dolocili datum (po mojih izracunih bi moralo biti okoli 19.7.). Tisti dan je bil zame eden najtezjih dni kajti po 3t zanikanja da je vse v redu in da sem jaz zmozna to narediti je tisti dan prislo vse za mano tako da sva se takrat z mojim zmenila da bova skupaj sla cez to in ze nekako prebrodila vse skupaj :)  in kot da bi usoda hotela je on tisti dan prejel klic in izvedel da je dobil sluzbo. 


Kaj ti isces ta trenutek sluzbo. Ce dpbis kaksen razgovor bos povedala da si noseca. V kaksni stroki oz panogi pa isces sluzbo? 



(odgovor članu Nanovo)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: JULIJ 2021
13.12.2020 6:56:42   
nevergiveup


IZVIRNO SPOROČILO: Nanovo

Mal po pravici povedano v cetrtek se nisem bila 100% kaj bova naredila. Ko pa sem sla na pregled in videla otrocicka na Ultra zvoku takrat sem se zlomila in zjokala ko otrok. Hvala bogu imam najboljso ginekologinjo ki mojo situacijo popolnoma razume mi je dala par dobrih nasvetov in termin 21.12 da se za sigurno odlocim tako da tisti dan nisva odprli materinsko knjizico ni ti dolocili datum (po mojih izracunih bi moralo biti okoli 19.7.). Tisti dan je bil zame eden najtezjih dni kajti po 3t zanikanja da je vse v redu in da sem jaz zmozna to narediti je tisti dan prislo vse za mano tako da sva se takrat z mojim zmenila da bova skupaj sla cez to in ze nekako prebrodila vse skupaj :)  in kot da bi usoda hotela je on tisti dan prejel klic in izvedel da je dobil sluzbo. 


Kaj ti isces ta trenutek sluzbo. Ce dpbis kaksen razgovor bos povedala da si noseca. V kaksni stroki oz panogi pa isces sluzbo? 



Cestitke za tako lepo novico oziroma kar dve!! Jaz sveto verjamem, da se slej kot prej vse zrihta pa tudi če je vmes težko... Samo verjet je treba, da bo vse ok. To prepričanje imam že od otroštva in sploh ne vem od kje mi je to, ampak pri meni v zivljenju definitivno velja. Pa večkrat sem slišala glede študija/službe/partnerstva/otrok ‘kako pa boš? Kaj pa če...? A te ni strah, da...?’ Zdaj sem že navajena brez odvečnih razlag povedat samo: ‘Bom!’ 🤩😉❤️

(odgovor članu Nanovo)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: JULIJ 2021
14.12.2020 19:48:58   
Nanovo
Mal drzim pesti da dobis kaj oz naletis na kaksnega razumevajocega delodajalaca 😊 jaz iscem kje kot vzgojiteljica, ali pa spremljevalka otrok s posebnjmi potrebami. Nevergiveup joj kaj bi dala da bi tudi jaz znala tako lepo odgovoriti ljudem okoli sebe 😍
Koliko ste pa stare ce ni skrivnost? Jaz sem prvega rodila pri 28tih tega bom pa ocitno malo pred 30ko 😊
Mi je pa se vedno grozno slabo...sploh nimam zelje po nobeni doloceni hrani zvecer sem tako utrujena da veckrat zaspim s sinom ob 7ih in spim do jutra brez problema. Hvala bogu da sem v zadnjih tednih toliko shujsala da moji nic ne sumijo kaj se dogaja da jih bom za bozic lahko presenetila :) 






(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: JULIJ 2021
14.12.2020 20:47:48   
Mal_

Tudi jaz.. Upanje umre zadnje. Kakor bo pa bo, kakršna je usoda😊 tudi jaz zate drzim pesti. Tu pri nas sem videla kar nekaj oglasov za ti dve področji, na dolenjskem/beli krajini.. Iz kje pa si ti? Jaz sem 24, ob rojstvu tretjega bom 25...,😊Tudi meni je slabo, včasih bolj včasih manj.. Samo s to razliko da se jaz grozno redim... Pa trebuh imam že zelooo izbočen, pomoje ker so vezi, mišice že tako ohlapne, pa še med drugim in tretjim je mala razlika... Moja starša ze vesta, mami je itak opazila tudi, ostali pa zvejo za novo leto.. Čeprav že sumijo, skos me v trebuh gledajo🙈 sicer sem se pa že prej v obeh nosečnostih zeloo zredila, in se bom očitno tudi sedaj😖Kdaj imaš naslednji pregled? 😊
IZVIRNO SPOROČILO: Nanovo

Mal drzim pesti da dobis kaj oz naletis na kaksnega razumevajocega delodajalaca 😊 jaz iscem kje kot vzgojiteljica, ali pa spremljevalka otrok s posebnjmi potrebami. Nevergiveup joj kaj bi dala da bi tudi jaz znala tako lepo odgovoriti ljudem okoli sebe 😍
Koliko ste pa stare ce ni skrivnost? Jaz sem prvega rodila pri 28tih tega bom pa ocitno malo pred 30ko 😊
Mi je pa se vedno grozno slabo...sploh nimam zelje po nobeni doloceni hrani zvecer sem tako utrujena da veckrat zaspim s sinom ob 7ih in spim do jutra brez problema. Hvala bogu da sem v zadnjih tednih toliko shujsala da moji nic ne sumijo kaj se dogaja da jih bom za bozic lahko presenetila :) 









(odgovor članu Nanovo)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: JULIJ 2021
14.12.2020 23:04:58   
Elyn1
Zivjo vse! Jaz sem prvic nosecka in sem stara 32. Tudi meni je grozno slabo, ze tri tedne, tako, da sem danes dobila napotnico za ginekolosko (za infuzijo), da bi se malo spocila, ampak bi se morala it obvezno prej se na korona virus testirat in sem se odlocla, da se nekak zborbam s hrano, sploh pa s tekocino, tako, da sem danes nazigavala pomarance na polno in zacuda se mi niso gravzale (ker se mi vsa hrana) in tud jedla sem lahko bistveno vec, tko, da juhu 😊 upam, da si sedaj povrnem kile, saj sem sicer aktivna sportnica in sem izgubila na masi zaradi teh slabosti 😊Upam, da ste ostale dobro in da nas tudi druge pocasi te slabosti zapustijo🙏😊

(odgovor članu Nanovo)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: JULIJ 2021
15.12.2020 8:50:46   
Nia82
Hej punce, kako ste? Pri nas že počasi pečemo kekse, malo okrašujemo, če bi se lahko družili bi bilo pa popolno. 

Drugače pa ja, tudi jaz se zvečer počutim kot lunca polna in okrogla. Toda to je vse zaradi tega ker imam tako kot Mal zelo malo razliko med tretjim in četrtim ki ga- jo pričakujemo.  Ahh sej bo, še kaj hujšega smo dali skozi ane punce?
Bodite zdrave, srečne in nasmejane...🤗

(odgovor članu Elyn1)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: JULIJ 2021
15.12.2020 17:04:12   
nevergiveup


IZVIRNO SPOROČILO: Nia82

Hej punce, kako ste? Pri nas že počasi pečemo kekse, malo okrašujemo, če bi se lahko družili bi bilo pa popolno. 

Drugače pa ja, tudi jaz se zvečer počutim kot lunca polna in okrogla. Toda to je vse zaradi tega ker imam tako kot Mal zelo malo razliko med tretjim in četrtim ki ga- jo pričakujemo.  Ahh sej bo, še kaj hujšega smo dali skozi ane punce?
Bodite zdrave, srečne in nasmejane...🤗



Jaz tudi pričakujem četrtega in bo razlika 13 mesecev. Koliko je pa pri tebi? Meni je mama danes rekla, da zdaj bi pa že lahko se nekaj kil dol dala 🤦‍♀️🤦‍♀️ Nisva se nobenemu povedala 😅

(odgovor članu Nia82)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: JULIJ 2021
16.12.2020 12:24:50   
Nanovo
Nevergiveup hahha ma si me nasmejala s tem kar ti je rekla mami 😅😊 joj kaksno presenecenje bo za njo ko ji bos povedala 😍🙈 


Zdaj v ponedeljek imam pregled to se pravi v 10t. Kaksna dobra ideja kako presenetiti starse oz jim povedati da pricakujete? 

(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: JULIJ 2021
17.12.2020 7:29:46   
nevergiveup


IZVIRNO SPOROČILO: Nanovo

Nevergiveup hahha ma si me nasmejala s tem kar ti je rekla mami 😅😊 joj kaksno presenecenje bo za njo ko ji bos povedala 😍🙈 


Zdaj v ponedeljek imam pregled to se pravi v 10t. Kaksna dobra ideja kako presenetiti starse oz jim povedati da pricakujete? 



Ja... 🤦‍♀️😅 Sem mislila kakšno razliko imaš med 3. in 4., ne koliko si noseča 😅😉

(odgovor članu Nanovo)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: JULIJ 2021
17.12.2020 7:31:44   
nevergiveup


IZVIRNO SPOROČILO: Nanovo

Nevergiveup hahha ma si me nasmejala s tem kar ti je rekla mami 😅😊 joj kaksno presenecenje bo za njo ko ji bos povedala 😍🙈 


Zdaj v ponedeljek imam pregled to se pravi v 10t. Kaksna dobra ideja kako presenetiti starse oz jim povedati da pricakujete? 



Drugače sem razmišljala, da bi se ponudila midva, da narediva sladico za Bozic in prineseva pač tortico z lepo novico in po možnosti že ta prave barve, ker imam nuhalno 23.12 😅

(odgovor članu Nanovo)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: JULIJ 2021
17.12.2020 12:06:22   
Nanovo
Hahah ma ja to je komaj moja druga nosecnost 🙈🙈 jaz vas vse obcudujem ki pracakujete ze cetrtega 🙈🙈 drugace bo pa razlika med prvim in drugim 22m 


Lepa ideja :) mi2 sva se tokrat zmenila da ne bova sprasevala za spol, ker me  fulll zanima kaksen je obcutek ko izves po vec urah trplenja na porodni mizi 😅😅😋 

(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: JULIJ 2021
17.12.2020 17:54:24   
nevergiveup


IZVIRNO SPOROČILO: Nanovo

Hahah ma ja to je komaj moja druga nosecnost 🙈🙈 jaz vas vse obcudujem ki pracakujete ze cetrtega 🙈🙈 drugace bo pa razlika med prvim in drugim 22m 


Lepa ideja :) mi2 sva se tokrat zmenila da ne bova sprasevala za spol, ker me  fulll zanima kaksen je obcutek ko izves po vec urah trplenja na porodni mizi 😅😅😋 



Aha, sem razumela, da pričakuješ četrtega... Drugače sva se midva že trikrat zmenila, da ne bova spraševala za spol pa nisem nikoli zdrzala 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️ Zdaj se pa sploh ne nameravam več s tem ukvarjat in bom kar vprašala, ker sem se zadnjič do morfologije matrala pa se mi je skoraj zmešalo od radovednosti 😅😅 


(odgovor članu Nanovo)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: JULIJ 2021
18.12.2020 22:48:13   
Mal_

Jaz pa ne bom na nuhalni spraševala, ker mi je v prvo narobe povedal.. Bom pa na morfologiji sigurno, ker bi me prevec firbec matral 😂 js nebi mogla zdrzat do rojstva da ne vem😁Kako pa ste drugac? Mene tok slabosti dajejo😵 grooza. Pa utrujena sm ko da delam v rudniku 😂 hlače so mi že vse pretesne, ne morem zapet, ogroooomno sm se zredila ze, pa sem komaj 10.teden 😵 grozno se pocutim, tk sm zamašena okrog trebuha jooj😂 kaj se bo 🤦‍♀️
IZVIRNO SPOROČILO: nevergiveup



IZVIRNO SPOROČILO: Nanovo

Hahah ma ja to je komaj moja druga nosecnost 🙈🙈 jaz vas vse obcudujem ki pracakujete ze cetrtega 🙈🙈 drugace bo pa razlika med prvim in drugim 22m 


Lepa ideja :) mi2 sva se tokrat zmenila da ne bova sprasevala za spol, ker me  fulll zanima kaksen je obcutek ko izves po vec urah trplenja na porodni mizi 😅😅😋 



Aha, sem razumela, da pričakuješ četrtega... Drugače sva se midva že trikrat zmenila, da ne bova spraševala za spol pa nisem nikoli zdrzala 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️ Zdaj se pa sploh ne nameravam več s tem ukvarjat in bom kar vprašala, ker sem se zadnjič do morfologije matrala pa se mi je skoraj zmešalo od radovednosti 😅😅 





(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: JULIJ 2021
19.12.2020 9:26:21   
nina**
Haha jst tud ne bi zdrzala d ne bi vedl hehe pr nuhalni bom prasala sam tist bl za rezervo jemlem hehe se kr se nisva spomnla kako bi jim povedala, mava pa namen za bozica povedat 😁

No men je sam obcasno se mal slabo je ze dost bols, razn tega d sm skos utrujena pa spim hehe hlace so mi se vse stare prou hehe ne vem ce sm se kej zredila k nimam tehtnce 😋Evo mi smo pocas zacel z bozicno peko 😊 upam da uzivate te pedpraznicne dni pa d niste prevec v stacune letele k so se odprle😋

(odgovor članu Mal_)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: JULIJ 2021
19.12.2020 21:56:50   
Elyn1
Mene pa zanima tiste, ki ste prvic nosece, a se vam ze pozna kaj trebuscek? 😊 js sem mela do prejsnjega tedna vedno situacijo: zjutraj raven, zvecer mala zogica. Zdej pa je vsak dan zjutraj mala zogica, zvecer pa mal vecja 😀Js sem slabost nekak uspela obvladat, slinjenje se vztraja, zgaga dela na polno, zanimivo pa je, da ze ko malo pojem, imam obcutek, da sem polna do amena.Je ze katera imela nuhalno? Meni se zdi se cela vecnost 😊 Pri nas vsi najini najbliznji in res bliznji sorodniki vedo, k smo zlo povezani in mi je blo tezko skeivat obupno slabost, drugje pa nisva mela namena razlagat 😉

(odgovor članu nina**)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: JULIJ 2021
20.12.2020 15:47:40   
Nia82
Ojla punce,


Kako ste? Še malo pa prazniki super ane?Never giveup pri meni bo razlika med tretjim in četrtim 14 mesecev ja, bo pestro zelo. A vseeno verjamem, da se bomo imeli prav luštno.Midva sva staršem že povedala, vsi so bili iskreno veseli in pravijo da sva ful pogumna. Nja pa pomembno je da se imamo radi, da smo zdravi. Ostalo bo pa tako prišlo samo po sebi.Sem pa vceraj našla fletkano majčko, kjer je nspis JA SPET SEM NOSEČA, IN JA VEM KAJ ME ČAKA.🙃 Je rekel moj dragi, da mi jo z veseljem kupi.
Nič nosečke bodite lepo in saj veste nasmeh dela čudeže...


(odgovor članu Elyn1)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: JULIJ 2021
21.12.2020 10:35:43   
nevergiveup


IZVIRNO SPOROČILO: Nia82

Ojla punce,


Kako ste? Še malo pa prazniki super ane?Never giveup pri meni bo razlika med tretjim in četrtim 14 mesecev ja, bo pestro zelo. A vseeno verjamem, da se bomo imeli prav luštno.Midva sva staršem že povedala, vsi so bili iskreno veseli in pravijo da sva ful pogumna. Nja pa pomembno je da se imamo radi, da smo zdravi. Ostalo bo pa tako prišlo samo po sebi.Sem pa vceraj našla fletkano majčko, kjer je nspis JA SPET SEM NOSEČA, IN JA VEM KAJ ME ČAKA.🙃 Je rekel moj dragi, da mi jo z veseljem kupi.
Nič nosečke bodite lepo in saj veste nasmeh dela čudeže...





Ja, zelo majhna razlika kot pri meni. Ampak bomo že... 😊🙃😉 Midva poveva po nuhalni. Drugače kar se tiče nuhalne in natančnosti je pri meni bilo tako, da ko se pri ta drugem ni dobro videlo, so mi to zelo poudarjali in opozorili, da se res ne vidi dobro. Meni se zdi, da so kar previdni zdaj glede tega in noben nic ne obljublja... Drugi problem, da včasih to preslišimo pa začnemo kar verjet in razlagat to kar smo slišali... Pri meni so bili res previdni pri vseh treh in pri ta drugem otroku se niti na morfologiji ni videlo in sem mogla se enkrat prit na morfologijo deset_ dni kasneje in so šele takrat povedali 😂🙄🤦‍♀️ Tokrat bom itak Nifty delala in ti tudi povejo spol med drugim (kar pa stoprocentno drži 😀). Meni je super ideja, da zves na porodni mizi, ampak pri meni je to neizvedljivo- sem probala trikrat pa nisem zdrzala 😂😂😂😂

(odgovor članu Nia82)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: JULIJ 2021
21.12.2020 10:55:00   
Nia82
Ja tudi pri meni je bilo podobno s to razliko, da so mi pri punci do morfologije vsi veselo trdili, da bo fant in sem bila sigurna, da bo in potem veš kakšen šok.

A sem potem na porodni mizi, ko mi je babica rekla, da mi čestita da je punčka sem pogledala bivšega in v solzah rekla ojoj res je punca.Srečna sem bila pa res zelo, ker je prava levinja v vseh pogledih.
Tako, da kaj vem bomo počakali na AC tam ti pa tako ali tako povedo no, skoraj nič ne moreš da ti nebi.
Nič grem zdej z otroci delat okraske in za šolo, tamali pa tako spi.
Pazite nase,

(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Z vizualizacijo si lahko pomagate do lepše...
Čeprav si poroda ne moremo izbrati, pa lahko nanj vplivamo s pozitivnimi mislimi in vizualizacijami. Preverite štiri uči...
VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?