|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  32 33 34 [35] 36   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MAJČICE 2021
17.3.2021 2:41:12   
evkaliptus


IZVIRNO SPOROČILO: Nora23

Zdravo majcice🥰 kje ste, kako gre? Midva pridno korakava v 30. tednu, se kaksen dan in sva ze v 31.🤍 pocutje hvala bogu se zmeraj super, nespremenjeno. Najtezje mi je ponoci.. to nastimavanje iz boka na bok celo noc🤯 moj crv oziroma nosecniska blazina je po dolgem in sirokem poteptana😂




Oooh to nespanje 😭 do tega tedna sem brez težav prespala noč, še lulanje me ni zbudilo, otrok je pa tudi spal in me pustil spati. Do tega tedna! 🤯 Sedaj je ura 2.36 in bi se najraje razjokala od tegote😭 otrok ma žurko, jaz ne vem kako se naj naštimam.. ta kača je meni čisto odveč, samo parkrat mi je pomagala, zaradi bolečin v kolku, drugače nikoli ne spim z njo. Ne morem zaspat, jutri moram kmalu vstat.. sej če lahko spim še celo dopoldne potem ok, mi je še nekako vseeno.. otrok ne da mira, čudno se počutim, roke so mi začele zatekat zadnjih tri dni. Ooo groza v telem trenutku bi šla najraje rodit 🤬😭😩🥵🤯

(odgovor članu Nora23)
Neposredna povezava do sporočila: 851
   RE: MAJČICE 2021
17.3.2021 7:53:22   
megiTT
Pozdravljene,

tudi moje noči so tako tako. Kakšen dan grem samo enkrat na wc, kakšen dan pa tudi 3x.
jaz sem v 35. tednu ampak, še kar nič nisem pripravila user posted image , mogoče bi pa torbo za v porodnišnico že, a? user posted image

Ker se mi še ni začela porodniška mislim, da imam kar še veliko časa na voljo user posted image

Evkaliptus, zatekate tudi v obraz in noge? Kako pa imate krvni tlak? Dobro bi bilo, če to zatekanje spremljate zaradi možnosti preeklampsije.

(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 852
   RE: MAJČICE 2021
17.3.2021 12:13:56   
evkaliptus
Megi, sem pomislila tudi na preeklampsijo, ampak imam ves čas nizek pritisk (si ga merim tudi doma). Zatekanje je pa samo v roke in pa počutje je zanič... mogoce pa to samo spada v zadnji (dober) mesec in se mi je prej prevec dobro godilo s spancem 😂🙈 Ne vem... danes sem kot bi me povozil vlak in ravno danes, ko sem cel dan naokoli. Si ne predstavljam še vedno delat🙈 

Ja, jaz sem ziheraš in imam že skoraj vse pripravljeno😂 razen torbe, ampak jaz sem v 34😁😁 do 35. bo pripravljena😄

(odgovor članu megiTT)
Neposredna povezava do sporočila: 853
   RE: MAJČICE 2021
17.3.2021 13:54:30   
PozitivnaEnergija
Ojla Majčice,

Lepo vas je brati :) Jaz sem bila pa včeraj v ikei, nisem mogla čakati še nadaljne 14 dni za nov regal za igrače za ta večjo, ker tričetrt sobe imamo že opremljene za oba člana. Hči je srečna ker ima končno pograd, jaz ker so igrače na enem mestu, in končno lahko uredim kotiček okoli previjalne. zdaj počakam samo še omaro. Večina opreme je že doma, ta teden mi je kolegica dostavila še obposteljno posteljico, tako da za vikend se lotim pranja tekstila od posteljice, vozička, lupinice....in ja tudi jaz sem že v 34. tednu...počasi razmišlam kaj bom dala v torbo za v porodnišnico. In glede na zadnje par noči, bi najraje videla da čimprej previhra na svet tale naš malček, živahen za tri :) Ponoči slabo spim, do sedaj mi je materinska ful koristila, brez nje sploh spat ne morem, zdaj me pa kljub materinski boki/kolki bolijo da se obračam pomoje na 20 min :/ Naslednji pregled imam ravno na materinski dan ;) potem pa začnem že s ctgji menda ;) Uf hitro se je obrnilo, še malo pa bo maj. user posted image

(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 854
   RE: MAJČICE 2021
17.3.2021 14:13:18   
megiTT
Jaz sem totalen ziheraš, zato sem trenutno čisto anksiozna, ker imamo še zidarje v hiši, ki urejajajo
spalnico, ikeine stvari (in to ne vseh, npr previjalne) bodo pripeljali konec drugega tedna, če se ne zavleče,
zato izgubljam živce, ker ne morem nič pripravit vnaprej (oprati in zlikati cunjic in jih pospraviti....)
user posted image
Jao, jao....

(odgovor članu PozitivnaEnergija)
Neposredna povezava do sporočila: 855
   RE: MAJČICE 2021
17.3.2021 19:34:46   
evkaliptus
Očitno nam že nagajajo tile naši 👶🏻  Danes jo je na meritvah ocenila že čez 2kg😳 malo prehiteva, ampak menda je še vedno v okvirih in ni prevelika. Sicer vse ok. Bomo videli kdaj se odloči pridit na svet. Če se misli še tako redit in razgrajat naj kar prej🙈 Sem ravnokar za zabavo brala kaj sproži porod 🙂 ste tiste, ki ste že rodile, rodile prej ali po roku? Ste pile / pijete morda čaj malininih listov?

Pozitivna, super da si že skoraj vse uredila💪🏻 Še par malenkosti potem pa čakamo. Jaz sem danes dobila tudi odločbi za materinski dopust in enkratni otroški (350€).

Spi se mi pa ne upam zaspat, da ne bom ponoči spet budna. Upam, da danes bolje spimo🤞🏻

(odgovor članu megiTT)
Neposredna povezava do sporočila: 856
   RE: MAJČICE 2021
17.3.2021 19:35:39   
evkaliptus
Megi, oo te razumem, jaz bi bila tudi živčna, upam da boš imela kmalu vse porihtano🤞🏻

(odgovor članu megiTT)
Neposredna povezava do sporočila: 857
   RE: MAJČICE 2021
18.3.2021 9:04:29   
megiTT
O hvala, sem optimistična, kaj pa čem user posted image

(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 858
   RE: MAJČICE 2021
4.4.2021 7:43:28   
Kamničanka1
Ooj punce! Kako ste kej?  Jaz sem (z izjemo klasičnih nosečniških spremljevalcev, kot so občasna zgaga, bolečine v hrbtu in kolkih...) super. Odštevam zadnje tedne 🎉🎉
Da vidimo katera bo prva med nami, kdaj imate roke? Jaz imam še 6 tednov, 18.5. 💛
V katero porodnišnico greste? Za katere analgetike ste se odločile? 😁

(odgovor članu megiTT)
Neposredna povezava do sporočila: 859
   RE: MAJČICE 2021
4.4.2021 8:35:27   
megiTT
Tudi jaz še odštevam.
jaz imam rok 26.4., tako da od danes velja, da je otrok donošen user posted image

Ali je mogoče katera imela zunanji obrat? v torek ga imam.

(odgovor članu Kamničanka1)
Neposredna povezava do sporočila: 860
   RE: MAJČICE 2021
5.4.2021 18:05:12   
Evitas
Zaenkrat smo super. Malo občasne zgage, drugače pa bp. Rok pa 27. 5. 2021. Aja, pa počasi bom pripravila obleke itd. Nimamo še nič, vse še čaka 😁


(odgovor članu megiTT)
Neposredna povezava do sporočila: 861
   RE: MAJČICE 2021
6.4.2021 14:38:36   
Kamničanka1
Megi sporoči kako je šel obrat 🤞🤞 in super, da si dočakala polno donošenost 👏 js tut upam, da bo do takrat vse še ok


Evitas počasi pa kar v priprave 😁 mene še čakajo gore prejetih oblačil, ki jih moram oprat in posortirat, pa kar odlašam 😂 Kako si pa pri kislini pomagaš? 

(odgovor članu Evitas)
Neposredna povezava do sporočila: 862
   RE: MAJČICE 2021
6.4.2021 14:41:33   
megiTT
Obrat je šel tako, da ni šel user posted image

Poskusili so obrnit ampak dete se ni dalo in je ostalo na ritki,
tako da me čaka napovedani carski rez.

Je bolelo ko je pritisnil na trebuh in potiskal ampak je trajalo mogoče 1 minuto in
se je dalo zdržat.


(odgovor članu Kamničanka1)
Neposredna povezava do sporočila: 863
   RE: MAJČICE 2021
6.4.2021 16:44:39   
Nora23
Zdravo nosecke🤗🤗 midva sva 28.05., torej se imam neki casa pred sabo👏🏻. Drugace pocutje odlicno, vse kokr mora bit. Otrok je na glavi ze od morfologije in na vsakem nadaljnjem pregledu pravtako. Upam da bo tudi do konca😂 porodnisko, pomoc ob rojstvu itd. ste ze uredile? Jaz sem papirje predala, sedaj cakam na povratno info. Lepo, da ste se spet malo oglasile. 

(odgovor članu megiTT)
Neposredna povezava do sporočila: 864
   RE: MAJČICE 2021
6.4.2021 20:26:57   
Kamničanka1
Megi škoda. Kdaj pa imaš potem datum? Vsaj ne boš vsak dan razmišljala ali bo danes ali ne 😁 


Jaz sem že oddala te vloge ja, tudi dobila odgovor v dveh dneh 😁 tukaj v Kamniku so očitno res ekspresni. Kdaj pa nakažejo unih 350€?

(odgovor članu Nora23)
Neposredna povezava do sporočila: 865
   RE: MAJČICE 2021
7.4.2021 8:14:33   
megiTT
Hja, kaj cemo, tko je. Datuma se nimam, ker moram

Imeti najprej pripravo na carski rez. Takrat dolocijo tudi datum.

(odgovor članu Kamničanka1)
Neposredna povezava do sporočila: 866
   RE: MAJČICE 2021
7.4.2021 8:41:33   
Kamničanka1
Priprava na carski rez? Kaj pa je to?


(odgovor članu megiTT)
Neposredna povezava do sporočila: 867
   RE: MAJČICE 2021
7.4.2021 8:45:37   
megiTT
Jst tudi nisem vedela, da to obstaja, do vceraj 😊.

Priprava na carski rez je se en dodaten pregled v porodnisnici, kjer ti naredijo te splosne meritve urin, kri, pritisk, teza, ctg.Potem pa je posvet s porodnicarjem in anesteziologom glede kaksnih bolezni od prej, glede anestezije in glede datuma.

(odgovor članu Kamničanka1)
Neposredna povezava do sporočila: 868
   RE: MAJČICE 2021
7.4.2021 9:01:50   
Nora23
Soseda, ki je rodila januarja letos pravi, da je pomoc od drzave (350€) dobila se isti mesec po porodu, od obcine in pomoc zaradi pandemije pa tocno dva meseca po porodu. 

(odgovor članu megiTT)
Neposredna povezava do sporočila: 869
   RE: MAJČICE 2021
8.4.2021 9:40:06   
Evitas
Pri kislini se izogibam hrani, ki mi jo "dviga", predvsem citrusov.K sreči so intervali navala in potem seveda menjam položaj, navadno je ko počivam ali grem spat. Pomaga mi tudi kak požirek vode. Sicer pred spanjem ne rada pijem, potem je žurka ponoči 😁. Kaj drugega pa niti nisem poskusila, oz. pač potrpim 🤪

(odgovor članu Kamničanka1)
Neposredna povezava do sporočila: 870
   RE: MAJČICE 2021
8.4.2021 9:41:27   
Evitas


IZVIRNO SPOROČILO: Kamničanka1

Megi sporoči kako je šel obrat 🤞🤞 in super, da si dočakala polno donošenost 👏 js tut upam, da bo do takrat vse še ok


Evitas počasi pa kar v priprave 😁 mene še čakajo gore prejetih oblačil, ki jih moram oprat in posortirat, pa kar odlašam 😂 Kako si pa pri kislini pomagaš? 



Pri kislini se izogibam hrani, ki mi jo "dviga", predvsem citrusov.K sreči so intervali navala in potem seveda menjam položaj, navadno je ko počivam ali grem spat. Pomaga mi tudi kak požirek vode. Sicer pred spanjem ne rada pijem, potem je žurka ponoči 😁. Kaj drugega pa niti nisem poskusila, oz. pač potrpim 🤪

(odgovor članu Kamničanka1)
Neposredna povezava do sporočila: 871
   RE: MAJČICE 2021
8.4.2021 9:44:57   
Evitas
Kako ste kaj z oblekicami? Vse na svojem mestu, preprano, prelikano in pa katete št. imate pripravljene?

Kaj pa posteljica? Posteljnina in vse že čakajo? 😁

(odgovor članu Evitas)
Neposredna povezava do sporočila: 872
   RE: MAJČICE 2021
8.4.2021 15:16:42   
Kamničanka1
Evitas 👍 meni pomaga magnezij pred spanjem oz voda mešana z donatom ali radensko.


Uf,moram priznati, da še ne 😅 čakam predalnik/previjalno mizo, ki naj bi prišla zelo kmalu in posledično čakajo tudi oblekice po vrečkah na pranje in likanje 😅 zdej pa res ne morem več odlašat, bo treba. Ti?
Danes sem tudi končno spakirala torbo za v porodnišnico, ena skrb manj. 

(odgovor članu Evitas)
Neposredna povezava do sporočila: 873
   RE: MAJČICE 2021
9.4.2021 20:26:52   
Evitas


IZVIRNO SPOROČILO: Kamničanka1

Evitas 👍 meni pomaga magnezij pred spanjem oz voda mešana z donatom ali radensko.


Uf,moram priznati, da še ne 😅 čakam predalnik/previjalno mizo, ki naj bi prišla zelo kmalu in posledično čakajo tudi oblekice po vrečkah na pranje in likanje 😅 zdej pa res ne morem več odlašat, bo treba. Ti?
Danes sem tudi končno spakirala torbo za v porodnišnico, ena skrb manj. 




Oblekice sem že oprala in polikala, sem pa pripravila 50-56 in 62. Ostalo še pride. 

(odgovor članu Kamničanka1)
Neposredna povezava do sporočila: 874
   RE: MAJČICE 2021
10.4.2021 19:16:11   
Kamničanka1
Pridna ☺️ 

Kje imaš pa v načrtu rodit?

(odgovor članu Evitas)
Neposredna povezava do sporočila: 875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  32 33 34 [35] 36   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  32 33 34 [35] 36   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?