|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgust 2022
24.1.2022 17:01:48   
JackieO
Hvala za info, senorita js sm noseca kaksna 2 dni manj kot ti, tako da bova zgleda skupaj odstevali na koncu. 😁 Drugace imam tud js podobne tezave, najbolj mi se pase juha in pa pomarance. 🤣 Bo treba pocakati, da mine, mislim da druge ni. 🤷‍♀️


(odgovor članu lilija11)
Neposredna povezava do sporočila: 301
   RE: Avgust 2022
24.1.2022 17:07:56   
senorita
Jackie a potem se boš jutri naročila na nuhalno? Me zanima, če bova to tudi imeli skoraj istočasno 😊 Ohh kaj bi dala, da bi meni pasale juhe, sem jih vedno oboževala, zdaj imajo pa nek čisto drug okus 😅 sicer nekako se že prisilim, da jih pojem, ampak ni isto 😢😂 pa nikoli nisem razumela ljudi, ki jim smrdi čebula, ko se praži, no zdaj jih razumem 😂

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 302
   RE: Avgust 2022
24.1.2022 17:15:30   
JackieO
Ja jutri se bom kar narocila, ce bo vse ok, seveda. Pomoje bova imele spet podoben termin. 😁

Ja te razumem, meni tudi smrdijo jedi, ki sem jih prej imela rada. Sploh meso, res ga pojem minimalno, ce mi le kak dan pase. Ah ja, saj bo, samo da bo z miskeci vse ok. 💕

(odgovor članu senorita)
Neposredna povezava do sporočila: 303
   RE: Avgust 2022
25.1.2022 18:03:16   
senorita
Jackie kako je bilo na pregledu? 🤗

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 304
   RE: Avgust 2022
25.1.2022 19:40:53   
JackieO
Evo me, moj pregled je hvala bogu potekal bp, miskolin raste kot mora, noseca sem 9t, tako da vse stima. ❤ Mi je rekla, da se kar narocim na nuhalno, tako da cakam odgovor iz Dravelj za termin. Ti si se ze narocila? Ker pri njej imam naslednji pregled sele 8. 3. Kako se bo sele to vleklo. 😒 Ampak je vmes nuhalna in pa februar je kratek mesec (tolazba). 😅

Sva pa govorili tudi o mojih rjavih izcedkih, ki se kar vztrajajo, je rekla da vidi da se nabira kri in da je to verjetno zaradi posteljice in da ni nevarno. 🤷‍♀️ Nevem, nisem najbolj razumela kaj misli. Ce bi pa imela svezo kri, moram pa na kontrolo prej. Upam da se vse skupaj pocasi umiri. 😇

(odgovor članu senorita)
Neposredna povezava do sporočila: 305
   RE: Avgust 2022
25.1.2022 20:24:38   
claud
Hey punce!

Upam, da ste vse v redu.
Jaz imam jutri že nuhalno. Ful sem nervozna.
Sicer slabost počasi pojenja, počasi se vrača apetit in želje po razni hrani. Pa začelo me je napenjat...ne glede na to kaj pojem.user posted image


(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 306
   RE: Avgust 2022
25.1.2022 20:43:02   
Freya6

Super, da je vse ok ❤️ Jaz imam jutri kontrolni UZ in se že sekiram 🙄. Imam tudi namen iti v Dravlje na nuhalno, upam samo, da ne bom jutri prepozna za naročanje.. Ti si jim preko maila pisala? Jaz sem jih imela namen kae poklicati.. 

IZVIRNO SPOROČILO: JackieO

Evo me, moj pregled je hvala bogu potekal bp, miskolin raste kot mora, noseca sem 9t, tako da vse stima. ❤ Mi je rekla, da se kar narocim na nuhalno, tako da cakam odgovor iz Dravelj za termin. Ti si se ze narocila? Ker pri njej imam naslednji pregled sele 8. 3. Kako se bo sele to vleklo. 😒 Ampak je vmes nuhalna in pa februar je kratek mesec (tolazba). 😅

Sva pa govorili tudi o mojih rjavih izcedkih, ki se kar vztrajajo, je rekla da vidi da se nabira kri in da je to verjetno zaradi posteljice in da ni nevarno. 🤷‍♀️ Nevem, nisem najbolj razumela kaj misli. Ce bi pa imela svezo kri, moram pa na kontrolo prej. Upam da se vse skupaj pocasi umiri. 😇



(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 307
   RE: Avgust 2022
25.1.2022 21:20:00   
JackieO
Claud srecno na nuhalni! 💕

Freya, ja js sm kr preko maila pisala, preko obrazca, ki ga imajo, spodaj sem pa napisala kar me zanima (ce je partner lahko zraven, ce me lahko narocijo k Lomskovi itd.). Tudi ko sm partnerja narocala na spermiogram (na zacetku), sem vedno kr tako uredila. 😉 Srecno jutri na UZ, potem pa kar veselo na nuhalno, mogoce bova pa imele podoben termin. 😁

(odgovor članu Freya6)
Neposredna povezava do sporočila: 308
   RE: Avgust 2022
25.1.2022 21:46:39   
senorita
Claud srečno na nuhalni, poročaj kako bo 🤗 Jackie jaz sem se že naročila, imam pa nuhalno 17.2. in partner gre lahko zraven 😊 naslednji pregled pri G imam pa 4.3. Do nuhalne se bo še kar vleklo, ampak je še vedno manj časa za čakat kot sem za prvi pregled. A ste ostale na prvem pregledu samo videle srček ali ste ga tudi slišale? Sem mislila, da ga bom že kaj slišala pa ga je samo na hitro pokazala.

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 309
   RE: Avgust 2022
25.1.2022 22:02:16   
lilija11
Jaz sem ga tudi slišala❤️v bistvu sem danes razmišljala, da so moški kar prikrajšani, ko ne smejo bit pri prvem pregledu, ker je res to nekaj full posebnega🥰

(odgovor članu senorita)
Neposredna povezava do sporočila: 310
   RE: Avgust 2022
25.1.2022 22:03:25   
Freya6

Pa so hitri z odzivi ali se dolgo čaka? Jaz sem potem se bolj živčna 😆
IZVIRNO SPOROČILO: JackieO

Claud srecno na nuhalni! 💕

Freya, ja js sm kr preko maila pisala, preko obrazca, ki ga imajo, spodaj sem pa napisala kar me zanima (ce je partner lahko zraven, ce me lahko narocijo k Lomskovi itd.). Tudi ko sm partnerja narocala na spermiogram (na zacetku), sem vedno kr tako uredila. 😉 Srecno jutri na UZ, potem pa kar veselo na nuhalno, mogoce bova pa imele podoben termin. 😁



(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 311
   RE: Avgust 2022
25.1.2022 22:24:23   
Anonimen
Zivjo punce. Nuhalna je za mano in je tudi vse ok. Ce bo katera sla v porodnisnico v Lj meni se zdi tam super obravnava, partner je lahko zraven in dobis se posnetke in slike za domov(tut utrip srcka)☺️ Cas res kar bezi, jaz sem ze v 12 tednu🙂
Srecno ostalim☺️

(odgovor članu Freya6)
  Neposredna povezava do sporočila: 312
   RE: Avgust 2022
25.1.2022 22:32:47   
Inčika2
Tudi jaz sem bila danes na nuhalni, v porodnišnici., sem pa 12t in 5dni.Vse ok, v petek sem naročena na NIPT test. Res mi je odleglo,da je vse vredu, sploh po teh kravitvah. Edino kar je opazila, je spet 7cmx1cm velika cista Oz tekočina in da bom še zakrvavela. Da naj počivam čimveč, pa tablete, da naj si dajem vaginalno in naj jih ne zaužijem.. Vsak zdravnik drugače pove... Na zadnje na urgenci so rekl naj zaužijem.. No v glavnem da je s pikico vse ok❤️. Gre se katera v lj porodnišnico na NIPT? 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 313
   RE: Avgust 2022
26.1.2022 6:52:40   
Sofia21
Uau, včeraj zvečer je bilo pestro tule 😀. Čestitke za preglede in nuhalne svetline. Meni so včeraj prestavili nuhalno svetlino na 2 dni prej kot smo bili dogovorjeni in sem kar zadovoljna. Meni se namreč zelo vleče, ker sem imela prvi uradni nosečniški pregled tako zgodaj. Sem pa včeraj slišala srčka 💓 z angelsoundom (9t5d) in čakanje na nuhalno svetlino bo precej lažje ☺️.

Med vikendom sem na eni spletni trgovini malo zapravljala in naročala nosečniška oblačila, ker so imeli hude popuste (cca 70%). Ko pošiljka prispe, ostane zapakirana do nuhalne in rezultata nifty testa in če bo vse ok pošiljko odprem, drugače imam 100 dni časa za brezplačno vračilo brez razloga. Malo sem pohitela, ampak mi bo še kako prav prišlo, ker imam tak trebuh, da ne morem več skrivat in nosit navadnih kavbojk. Začela sem z nosečnoško telovadbo. V prvi nosečnosti sem bila pridna do 8. mesca in se mi je kar obrestovalo. Pogrešam pa tek.

Aja, korona je za mano, ni bilo hudo, samo nos mi je pa zdelalo 😝🤧. Pozitivna sem bila 6 dni, brez vročine, partner ni zbolel, hči pa je za 1 dan zakuhala. Anonimno, ti si tudi bila pozitivna kajne, je mimo?

(odgovor članu Inčika2)
Neposredna povezava do sporočila: 314
   RE: Avgust 2022
26.1.2022 8:06:27   
Anonimen
Sofia21 ja jaz sem bila tudi pozitivna. Sem še vedno v izolaciji do ponedeljka. Še vedno nisem čisto vredu nos imam čist zabasan, grlo me še boli pa kašljam je pa dosti boljše kakor je bilo. Super, da si našla utrip, jaz sem se mučila pa mi ni uspelo. Jutri bi mogla imet prvi pregled pa mi ga je prestavila na naslednji teden ko bom že v 10 tednu.


(odgovor članu Sofia21)
  Neposredna povezava do sporočila: 315
   RE: Avgust 2022
26.1.2022 8:37:52   
JackieO


IZVIRNO SPOROČILO: Freya6


Pa so hitri z odzivi ali se dolgo čaka? Jaz sem potem se bolj živčna 😆
IZVIRNO SPOROČILO: JackieO

Claud srecno na nuhalni! 💕

Freya, ja js sm kr preko maila pisala, preko obrazca, ki ga imajo, spodaj sem pa napisala kar me zanima (ce je partner lahko zraven, ce me lahko narocijo k Lomskovi itd.). Tudi ko sm partnerja narocala na spermiogram (na zacetku), sem vedno kr tako uredila. 😉 Srecno jutri na UZ, potem pa kar veselo na nuhalno, mogoce bova pa imele podoben termin. 😁






So kar odzivni, ampak mi se niso odpisali. 😅 Ampak se mi itak ne mudi, ker ne bom ze drug teden na vrsti. 🤣
Tudi js ze opazujem nosecniska oblacila, ampak bolj od dalec, sem se zadrzana. 😁 Bom pa morala vsaj kake pajkice nabavit, ker imam trebuh kot balon. 😇 Zgleda bom tudi js morala nabaviti angelsound, pa se s tistim "igrati", da bo hitreje minilo in da bom vsaj malo pomirjena. Ce rata najti utrip seveda. Meni ga je na potrditvenem UZ dala za poslusat, vceraj pa ne. Sem bila kar malo razocarana. 😔 Ampak sva se ukvarjali z vsemi drugimi stvarmi, tako da naj ji bo. 😁

(odgovor članu Freya6)
Neposredna povezava do sporočila: 316
   RE: Avgust 2022
26.1.2022 13:04:58   
miska90
Pozdravljene,Vas spremljam in berem skos, vsem zelim vse naj in da se nam vsem izteče najboljše ☺️Trenutno sem v 11. tednu, ampak so žal slabosti prehude, zato sem primorana ostati na bolniškem staležu. Imam pa 60 km vožnje v eno smer do službe, zato si res ne morem predstavljati da bi taka sedla za volan. Na nuhalno sem se tudi jaz naročila v Dravljah, imamo jo 7.2.Komaj čakam, saj še vedno novice nisva delila z najožjo družino ☘️
Lep pozdrav vsem

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 317
   RE: Avgust 2022
26.1.2022 13:18:33   
Freya6

A si točno 11.teden? Jaz sem danes napolnila točno 11.teden in imam v Dravljah nuhalno že 2.2. tocno na 12. teden. Upam da ne bo prezgodaj 🙄
Drugače pa sem bila danes na kontrolnem UZ in smo nadoknadili v rasti 💪🏻❤️ zgodnja morfologija je bila bp. 
IZVIRNO SPOROČILO: miska90

Pozdravljene,Vas spremljam in berem skos, vsem zelim vse naj in da se nam vsem izteče najboljše ☺️Trenutno sem v 11. tednu, ampak so žal slabosti prehude, zato sem primorana ostati na bolniškem staležu. Imam pa 60 km vožnje v eno smer do službe, zato si res ne morem predstavljati da bi taka sedla za volan. Na nuhalno sem se tudi jaz naročila v Dravljah, imamo jo 7.2.Komaj čakam, saj še vedno novice nisva delila z najožjo družino ☘️
Lep pozdrav vsem



(odgovor članu miska90)
Neposredna povezava do sporočila: 318
   RE: Avgust 2022
26.1.2022 13:21:47   
Freya6

Jaz sem jih kar poklicala, sem naročena 2.2. točno na 12.teden,upam da ne bo prezgodaj 🙄Drugače pa angel sound kar pomiri živce, jaz sem si ga omislila in tudi lepo slišala utrip ❤️ danes na kontrolnem UZ pa lepo vse bp 😊
IZVIRNO SPOROČILO: JackieO



IZVIRNO SPOROČILO: Freya6


Pa so hitri z odzivi ali se dolgo čaka? Jaz sem potem se bolj živčna 😆
IZVIRNO SPOROČILO: JackieO

Claud srecno na nuhalni! 💕

Freya, ja js sm kr preko maila pisala, preko obrazca, ki ga imajo, spodaj sem pa napisala kar me zanima (ce je partner lahko zraven, ce me lahko narocijo k Lomskovi itd.). Tudi ko sm partnerja narocala na spermiogram (na zacetku), sem vedno kr tako uredila. 😉 Srecno jutri na UZ, potem pa kar veselo na nuhalno, mogoce bova pa imele podoben termin. 😁






So kar odzivni, ampak mi se niso odpisali. 😅 Ampak se mi itak ne mudi, ker ne bom ze drug teden na vrsti. 🤣
Tudi js ze opazujem nosecniska oblacila, ampak bolj od dalec, sem se zadrzana. 😁 Bom pa morala vsaj kake pajkice nabavit, ker imam trebuh kot balon. 😇 Zgleda bom tudi js morala nabaviti angelsound, pa se s tistim "igrati", da bo hitreje minilo in da bom vsaj malo pomirjena. Ce rata najti utrip seveda. Meni ga je na potrditvenem UZ dala za poslusat, vceraj pa ne. Sem bila kar malo razocarana. 😔 Ampak sva se ukvarjali z vsemi drugimi stvarmi, tako da naj ji bo. 😁



(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 319
   RE: Avgust 2022
26.1.2022 13:25:05   
Sofia21
Freya6 za nuhalno svetlino mora bit plod velik najmanj 4,5 cm. Danes si imela pregled, je velikost že blizu tej? Če je, ne rabiš skrbet da bi bilo prezgodaj 😉.

(odgovor članu Freya6)
Neposredna povezava do sporočila: 320
   RE: Avgust 2022
26.1.2022 13:30:41   
JackieO
Miska90 dobrodosla. 🐞

Freya js se cakam njihov odgovor, ce ne bo nic, jih bom konec tedna poklicala. Ce narocajo pri dopolnjenem 12. tednu, potem bi js morala biti na vrsti okrog 15.2., nekje v tistem tednu verjetno. Vazno da je bilo vse bp. 💓 Mi pa ni moja G nic omenila kaksne zgodnje morfologije ploda, a je to stalna praksa? Ker naslednji pregled pri njej imam sele 8.3., takrat je verjetno ze prepozno, ce si ti imela ze sedaj pri 11. tednu? 🤔 Joj, js bi morala vsak teden iti na UZ, takrat bi mogoce normalno zazivela. 😅

(odgovor članu Freya6)
Neposredna povezava do sporočila: 321
   RE: Avgust 2022
26.1.2022 13:35:37   
Freya6

Trenutno smo na 4,1, tako da najbrž bomo v tem tednu še konkretno zrasli 😊
IZVIRNO SPOROČILO: Sofia21

Freya6 za nuhalno svetlino mora bit plod velik najmanj 4,5 cm. Danes si imela pregled, je velikost že blizu tej? Če je, ne rabiš skrbet da bi bilo prezgodaj 😉.



(odgovor članu Sofia21)
Neposredna povezava do sporočila: 322
   RE: Avgust 2022
26.1.2022 13:36:18   
miska90
Freya, sem 11 teden in 3 dni. Na datum NS bom v 13 tednu in 1 dan.A se vam zdi da je "prepozno" in se probam prenaročiti prej če se da?
☘️

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 323
   RE: Avgust 2022
26.1.2022 13:39:32   
Freya6

Meni ni nič rekla posebaj, kontrolni UZ sem imela, ker smo prvič malo zaostajali v rasti. Danes pa je preverila velikost, če se ujema s tedni od ZM, med UZ pa komentirala, da je zgodnja morfologija bp, pokazala mi je nogice in rokice pa premikanje. Pomojem je to samo njihov standardni strokovni jezik, ko komentirajo kaj se vidi na UZ. 
Jaz imam naslednjega v 16.tednu (3.3. - komaj cakam ❤️) 
Ja, saj pri meni je isto, skos ni to hodila, da bi bila mirna, ampak moramo verjeti da bo vse ok 🍀
IZVIRNO SPOROČILO: JackieO

Miska90 dobrodosla. 🐞

Freya js se cakam njihov odgovor, ce ne bo nic, jih bom konec tedna poklicala. Ce narocajo pri dopolnjenem 12. tednu, potem bi js morala biti na vrsti okrog 15.2., nekje v tistem tednu verjetno. Vazno da je bilo vse bp. 💓 Mi pa ni moja G nic omenila kaksne zgodnje morfologije ploda, a je to stalna praksa? Ker naslednji pregled pri njej imam sele 8.3., takrat je verjetno ze prepozno, ce si ti imela ze sedaj pri 11. tednu? 🤔 Joj, js bi morala vsak teden iti na UZ, takrat bi mogoce normalno zazivela. 😅



(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 324
   RE: Avgust 2022
26.1.2022 13:39:33   
JackieO
Mislim da se naj bi opravljala do 14. tedna, tako da pomoje ni prepozno, saj verjetno vedo kako narocati. 😁🤷‍♀️


(odgovor članu miska90)
Neposredna povezava do sporočila: 325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?