|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lune - day 29
5.10.2005 7:33:18   
afna pika
Bom pa danes jaz začela 

ko je ravno sreda user posted image


moja statistika:  - 0 kg user posted image


Če pa naredim povzetek tega meseca, pa sploh ni slabo.
user posted image 4 kg manj
user posted image % telesne maščobe padel iz 38.5 na 34.4
user posted image okrog pasu iz 93 na 80 (!!!!) cm
user posted image boki iz 104 na 98 cm
user posted image prsi iz 98 na 93 cm (ok, tole ne bomo ploskali, ampak vzamem v zakup user posted image )

Držimo se danes!!!!  VODAAAAAAAA   ?: A lahko čaj, a ne?

_____________________________

Danes je prvi dan življenja, ki je še pred nami
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Lune - day 29
5.10.2005 7:34:36   
Anonimen
Bom z vami, mislim vas bom brala danes in če bo treba, ktero v rit sunla, tako kot ste ve mene včeraj user posted image  

(odgovor članu afna pika)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Lune - day 29
5.10.2005 8:52:24   
mojchka
Juhej,
veselje v meni in na mojem obrazu... še 2 kg minusa, se pravi, od začetka -6!!!
Jeeee!
Merila pa se ne bom, ne da se mi iskat šiviljskega metra.

Kuham si zeleni čaj in si izmišljam izgovor, da ne bi šla v trgatev, ker tam res ne bi vzdržala! Najboljše bi bilo, če bi se ulil dež, da mi ne bi bilo treba it.
Pa tako lepo sem si načrtovala zaposlitve, da mi misli ne bi preveč uhajale k hrani...

Ej, Baby Angel, ti bom kar tukaj napisala. Še dobro, da si tistega bivšega odpikala, če ti je tako govoril. Kreten!!!!!

_____________________________

LP
mojca

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Lune - day 29
5.10.2005 9:01:01   
eva1
Jutro!

Joj, tale vodni dan...kok bom zdržalauser posted image user posted image user posted image ...me je prav groza! Še dobro, da imam nekaj dela danes(pa ne samo v hiši), pa da je moj doma, da si lahko 5 minut zase vzamem, se mi zdi, da je takoj malo lažje!

Glede statistike: pri meni -2 kg, skupaj -9! Mere okol pasa, pa bokov...si pa nisem vzela ko sem začela-se bom pa zdele zmerla, da bo za statistiko za naslednji mesec! Ampak vem, da je šlo okol bokov in trebuha kr precej dol(vidim po hlačah(kr plavajo na meni)!

Ja mislim, da lahko čaj pijemo, samo brez cukra...jst si bom tut kašno kavico brez vsega prvošla...in upam, da zdržim! Čeprav že kr sanjam o hrani, tok sem lačna! Pa še mali je celo noč neki ****liral, smo se dojili na 3 ure, kt če bi novorojenčka melauser posted image ...jst sem pa čistuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , pa lačna kt user posted image user posted image user posted image user posted image mende je res k pravijo, da kolker dojiš, tok moreš pojest...kaj vem...user posted image

No se beremo danes še kej, bom sigurno rabla vzpodbudo!!!

Lep "lačen" dan vsem!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Lune - day 29
5.10.2005 9:27:00   
bobek05
Punce ziher bo šlo... Jaz sem vodni dan tudi preživela, pa ni bilo TAKO ZELO hudo.. Treba je ves čas nekaj delat user posted image Eva1, si prepričana, da je to vredu, da boš brez hrane cel dan glede na to, da še dojiš??? user posted image A se dojita polno??? Po moje ne bo škode, če narediš kak grižljaj..

Aja statistika - po prvem mesecu vsega skupaj -6kg. Eva1 tebi pa user posted image user posted image user posted image Pa vsem ostalim seveda tudi.. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Lune - day 29
5.10.2005 9:36:40   
Anonimen
Ja, čaj lahko pijete, pa kavo brez vsega tudi. Želim vam uspešen vodni tan. Potrudite se, se izplača! Dajmo, punce.user posted image

(odgovor članu bobek05)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Lune - day 29
5.10.2005 10:23:23   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image  za vse vas punce!!!!Prva etapa je za nami, sedaj nas čakata še dve.

Jaz imam od začetka minus 5 kg, sem bila malo manj pridna od vas, sem imela malce pomanjkanja volje in sem nekajkrat popustilauser posted image .Ampak vsak minus pri kg je boljši kot plususer posted image .

Pa ravno danes mora biti vodni dan, ko sem že sedaj takooo lačna in v službi imamo danes otvoritev picerije po 10 dnevih.Kako zdržati med vsemi vonjavami in še peč je nova in bodo pice takoooo slastne....Težki boji so pred manouser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Lune - day 29
5.10.2005 10:58:01   
Anonimen
Dan!
Jaz sem včerja čist pogorela..... zvečer sem si skuhala veliko porcijo špagetov, ker nisem več zdržala....
Razmišljam da bi danes namesto vodnega dneva ponovila še en sadni dan....
Sam ne vem kolk mi bo ratalo. Tale PMS me prav ubija.... sama sebi sem tečna, lačna sem kot volk..... pol pa hujšaj ja...user posted image

Tolažim se s tem, da bi ponavadi v teh dneh pojedla gooooooreeee čokolade in keksov in vsega.

Za vse vas ki pa vztrajate na vod držim pesti....user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil matovilcica -- 5.10.2005 11:02:25 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Lune - day 29
5.10.2005 11:00:46   
Anonimen
Ah, solatka danes pa eno mastno pico, špagete pa za večerjo, pa bo.  Pa brez igovorov na PMS, jaz sploh ne vem, kdaj ga imam, mislim, da bi ga že morala imeti, pa nič ne vem user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
5.10.2005 11:00:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu afna pika)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Lune - day 29
5.10.2005 11:03:42   
Anonimen
Aja..... jaz pa ne morem dat statistike.... ker se nisem ne merila in ne tehtala... upam da bo tako vse do naslednje srede.
Zaenkrat sem preveč napihnjena za takšne podvige....user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Lune - day 29
5.10.2005 11:03:47   
Anonimen
U, bravo, BA!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
5.10.2005 11:11:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Lune - day 29
5.10.2005 11:44:54   
soncece24
oj, pupe. Ful sem vesela, da vam gre tak fajn dol. Meni pa nikamoruser posted image . kg še kr stojijo na -2, pa ne vem zakaj??? kolko sem brala za nazaj sem od vseh še najmanj grešila, gre mi pa najslabšeuser posted image . čisto sem že depresivna, ker ne gre in ne gre.... samo imam pa namen vztrajat čisto do konca. včeraj sem jedla: 2 nektarini, en grozd, malo orehov, za popoldansko malico dve nektarini in zvečer zeleno solato (nisem mogla več sadja, ker mi je šlo na bruhanje). na vsak sadni dan mam fuuul drisko, non stop sem na wc-ju, kile pa stojijouser posted image trga se mi že....

danes sem se po tehtanju odločila, da se do zadnjega dneva diete NE BOM več tehtala, ker to je samo slabo za mene, ker mi motivacijo zbija.

dajte me malo razvedrit, ker sem čist v beduuser posted image

grem kuhat zeleni čaj, da malo k sebi pridem, pa pospravljanje shrambe sem si zadala za danes, ker vse ostalo se še od včeraj sveti.


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Lune - day 29
5.10.2005 11:59:02   
mojchka
Sončece, pa poskusi kak dan malce grešit! user posted image  Potem ti bo šlo lažje.
Kot vidim, smo vse do sedaj že grešile.

Pa nikar obupat, smo skoraj na polovici današnjega dne... jutri pa se bomo lahko do sitega najedle.

Jaz pravkar pijem ječmenovo kavo, ki je, pripravljena z vodo namesto z mlekom, OGABNA!!! Tako da si grem zdaj takoj skuhat kaj čaja. Zelenega, z aromo japonske češnje, mmm.

Potem si bom pobarvala lase in gledala Mr. and Mrs. Smith.... samo da čas šiba...



_____________________________

LP
mojca

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Lune - day 29
5.10.2005 12:17:22   
Anonimen
Sončece, ne obupat. Meni so kile stale ves drugi mesec, pa sem vztrajala, se splača. Mogoče pa ti kile pač ne grejo dol ampak po hlačah pa gotovo vidiš kakšno razliko. če si aktivna vmes, športno mislim, potem se pač maščoba spremeni v mišice, al neki tazga in kile počasi dol, obsega pa se manjša. Pa se malo izmeri.

(odgovor članu mojchka)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Lune - day 29
5.10.2005 12:41:53   
eva1
Soncece, nč obupat-boš vidla da bo šlo dol! Tako po hlačah pa sigurno opaziš, da si shujšala! Ja kot je rekla albina-če telovadiš, lahko da gredo šlavfki v mišice...
Jaz sem zaenkrat grešila samo z mlekom v kavi-vsak dan, razen danes, k sm jo z vodo zalilauser posted image za kozlatuser posted image user posted image

Sam sem pa sigurna da si bom en dan-pred sadnim dnevom prvošla en normaln kosil, al pa bova šla z mojim v kitajsko res., pomoje so redki oni, ki zdrživi 3 mesece brez 1 prekrška!

A tle na RR obstaja kašna tašna, ki je 3 mesece zdržala brez prekrška?

Kako pa to da pijete vse zeleni čaj- a je dobr? Ga nisem še nikoli pila? Kašne pa ima učinke(če jih ima sploh)???

Jst nisem nč lačna-zjutri je bla mal kriza, pa sem premagala...tako da za zdaj trkam, se da zdržat! Zdele grem pa po nakupih, pol si pa še lase pobarvam, pa mal pospravm , pa zlikam(če se mi bo dala), pa bo dan okol-upam...



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Lune - day 29
5.10.2005 12:54:45   
soncece24
Migam samo v postliuser posted image

zeleni čaj se pije menda za pomoč pri hujšanju al pa pač da ti napolni želodček in da nekaj toplega v sebe spraviš


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Lune - day 29
5.10.2005 13:29:05   
afna pika
Pri nas doma imamo celo čajnico v omari...  zeleni čaj meni ni ravno najboljši, ampak se ga kar navadiš. Jaz najraje pijem metinega, iščem meliso po trgovinah, pa je še nisem našla (ne smem povedat, da jo mam na vrtu, pa sem prelena, da bi jo šla sušit user posted image ) sadni čaji so mi pa postali ogabni, se mi zdi, da je sama kislina notri...

Drugače se pa do zdaj kar držim, privoščila sem si eno multivitaminsko šumečo tabletko...  sicer pa na čaju in vodi.

Še popoldan zdržimo, pa bo  user posted image

uh, aja...  pritisk mi je padel s hudih 180/100 na 125/88 user posted image  yeeees

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Lune - day 29
5.10.2005 15:42:40   
soncece24
kak ste kaj? še par ur pa smo rešene (danes bom menda šla že ob 8 spat, samo da bo ta dan čim prej mimo). Jaz sem do zdaj spila 2 pollitrski plastenki vode, zdaj me pa malo lakota daje in si kuham čajeka. našla sem nekega za pomoč pri hujšanju, bomo vidli, če kaj delujeuser posted image . sem pa bila do zdaj v mestu, ker edino ko nakupujem nisem lačnauser posted image , kupla sicer nisem nič, ampak je pa pomagalo. ura je 15 do 4 in še nisem nič jedla, pa sem vseeno še živauser posted image user posted image

bodite pridne


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu afna pika)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Lune - day 29
5.10.2005 16:01:44   
eva1
Oj!

No se držimo punce??? Jst sem bla tut v mestu zdele, pa na obisku pri babici od mojgauser posted image , tako da je dan kar šel nekako! Zdele si pa moj špagete dela, pa tko diši..mm....ampak sem karakter, danes bom zdržala, pa če kr dol padem jutr-no mal heca!

Jst upam, da bom lahko zaspala zvečer, ker včasih sem tok lačna, pol pa zaspat ne mormuser posted image

Kaj boste pa jutri jedle-jaz bom po vsej vrjetnosti sarmo, pa kašn košček kruha zravn...pa bo! La pa kej podobnega-morm mal po skrinji pobrskat, de vidm kaj mam kej-sigurno se kej dobrega najde!!!



(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Lune - day 29
5.10.2005 16:08:39   
soncece24
Mene pa zanima, če lahko jutri na beljakovinski dan jem skutine štruklje? luštajo se mi za dol past. in sicer oni zagorski, ko je ful skute notri? pa zraven bi zeleno solatko. dva za kosilo in enga za večerjo?? a lahko al je to greh?

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Lune - day 29
5.10.2005 16:15:55   
afna pika
Sonček...  ne vem ti odgovorit, pa saj ne veš, kaj se ti bo jutri luštalo user posted image

Meni se trenutno banane, komaj čakam na jutro, ena je že rezervirana

Za kosilo bo pa MESO ....  mmmmmmmm  pa solata
pa kavica s smetano  user posted image   pa še kaj dobrega... 

mal pa sem lačna user posted image

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Lune - day 29
5.10.2005 17:10:04   
mojchka
Malečk me glava boli, ampak kar gre...
Ogromno pijem, ogromno lulam...
Zdaj je moj odpeljal otroke ven, da si malo zluftam glavo. Zvčer imam še pilates...
Las si pa nisem barvala, ker je pri nas tako mraz in bi me potem s tisto barvo na glavi pol ure še bolj zeblo...
Sem raje gledala Mr. in Mrs Smith... u, ko sta eno pečenko jedla... sem jo kar čutila na jeziku..

Jutri bom pa piščančka, pa solatko z odličnim prelivom a la Jamie (nasekljan paradajz, česen, bazilika, malčk čilija, kis, olje)... Pa seveda veliko ječmenovo kavo, narejeno z mlekom!
Komaj čakam.

Še malo, malo, malo, par urc...

_____________________________

LP
mojca

(odgovor članu afna pika)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Lune - day 29
5.10.2005 17:38:58   
smrček
Hojla, sotrpinke!
Da se še jaz pofočkam. Moj minus v zadnjem tednu čista nula, neglede na to, da imam danes že drugi vodni dan ta teden. Enega sem imela v ponedeljek, ko je bila lunina mena.
Vseskupaj sem dosedaj izgubila 4,5 kg, ni veliko ampak nekaj pa je. Na hlačah se pa že tudi kar nekaj pozna.
Moj vodni dan počasi mineva brez prekrškov in brez hude muke. Sem imela tolk veliko obveznosti, da sem še vodo pozabila pit. Sedajle ko sem pa doma se pa nacejam in nacejam.

Škoda, da nimamo tehtanja jutri, bi se na tehtnici še več poznalo.

Sicer pa pogumno, saj bo današnjega dne kmalu konec.

_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?

(odgovor članu afna pika)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?