|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   azureus (ali kaj drugega) - pomoč
8.10.2005 16:59:51   
Anonimen
No, dol sem si pobrala Azureus zdaj pa ne vem, kaj z njim.
A kdo ve, kaj so to semena, soležniki,sledilnik,... kaj v bistvu pomenijo tisti obrazki zdravje?!

Se komu da napisati navodila, kako do filma?
Pa ne v stilu "tam desno pritisni en gumb" in to je to.
So kje na netu kakšna navodila?

Pa tudi, če ni Azureus...
naj, prosim, kdo opiše postopek, kako do filma, ki ga želiš sneti.


  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: azureus (ali kaj drugega) - pomoč
8.10.2005 17:51:21   
Anonimen
O, draga Selena, ko bi vedela, kaj pomeni tovje vprašanje user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: azureus (ali kaj drugega) - pomoč
8.10.2005 18:13:28   
Anonimen
Mogoče pa bo kdo vedel.
Pa saj ni treba za azureus, za kar koli, kar vleče dol filme.
Zadnjo uro il pol se mučim z emulami, berem navodila, bolj kot berem, manj vem.
Neke črte v barvah, ki se spreminjajo, neki viri, ki se kar naprej spreminjajo, dol pa nič ne pride!!!

Pa saj ni res, da morajo vse tako zakomplicirano predstavit!!!
Vse skupaj je zagotovo enostavno ampak zakaj bi predstavili enostavno, če se lahko zakomplicira.

BUUUUUUUUUUUUU... popenila bom!! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: azureus (ali kaj drugega) - pomoč
8.10.2005 22:21:22   
Barči78
Tudi jaz imam program Azureus. Samega programa nimaš kaj uporabljati, zraven rabiš še program The Pirate Bay. Vedno moraš imeti Azureus odprt, šele nato se priključiš na The Pirate Bay, izbereš temo, klikneš na želen film ali glasbo, izbereš DOWNLOAD THIS TORRENT, ODPRI.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: azureus (ali kaj drugega) - pomoč
9.10.2005 7:49:11   
Anonimen
Tako sem tudi naredila, ampak obrazek je bil vedno moder. V V navodilih piše nekaj o sejalcih in soležnikih in sledilcih in kaj vem kaj, nekaj teče ampak moje stanje je vedno 0%.
No, sicer sem ga pa že izbrisala, zdaj se mučim z emulami. Nekaj je nalagalo celo noč, bomo videli, kaj je.

(odgovor članu Barči78)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: azureus (ali kaj drugega) - pomoč
16.10.2005 17:57:35   
Anonimen
Moj dragi uporablja Azureus za snemanje filmov, zraven pa še neko Bit Torrent stran. Jaz o tem ne vem popolnoma nič, mu bom pa zvečer, ko pridem iz službe, rekla, naj ti tukaj napiše, kako in kaj.

Sem pa tudi jaz skoraj crknila od smeha, ko sem videla napise o semenih, soležnikih in kaj vem kaj še vse. Kot bi bral Toporišiča, ki je trdil, da je sendvič medkruhnik, salama odvijalnica in walkman pohajalnik... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: azureus (ali kaj drugega) - pomoč
16.10.2005 19:44:55   
k1
midva imava program BitComet za filme dol jemat.... vlečema pa jih z naslednjih strani - upam da bo šlo kopirat:

www.filebits.org
www.torrentleecht.org
www.slo-filesharing.com
www.puretna.com 
http://golden-tomb.com

moraš pa imet ta program (Bitcomet) odprt, ko greš na torent strani, da začne dol jemat filme.

se mi zdi da največ uporabljama golden tomba. pa registrirat se mi zdi, se je treba.

do tu obvladam, ker poleg gledam, ko moj to dela. če pa bo kako vprašanje, pa se bom pozanimala naprej.

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: azureus (ali kaj drugega) - pomoč
18.10.2005 21:24:23   
Anonimen
Vse lepo in prav, kar se tiče tehle Bit Torrent linkov, ampak Puretna... user posted image
K1, a boš sama pogledala, kaj je gor al' ti jaz povem? user posted image

(odgovor članu k1)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: azureus (ali kaj drugega) - pomoč
19.10.2005 14:32:46   
k1
user posted image user posted image user posted image user posted image  saj vem, ampak take povezave nama brat pošilja.... midva sva bolj za "normalne" filme user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?