|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lune - day 36 ... TEHTANJE !!!!!!!!
12.10.2005 8:33:51   
afna pika
user posted image   Piši meni +- 0  user posted image


Saj nisem tolk slabe volje, važno da se pozna toliko, kot se pozna...  če ostanem taka kot sem bo že čisto ok  user posted image

Danes še ne vem, kaj bom jedla, najbrž makarone...  da ne bo treba za druge špešl kuhat...

Gremo....  user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Lune - day 36 ... TEHTANJE !!!!!!!!
12.10.2005 8:36:18   
CUKRČEK
S čim pa delate makarone ali jeste kar same?
Nekje sem zasledila, da z gobovo omako...kako jo naredite? Jaz imam recimo šampinjone ali lisičke.
Ali lahko makarone s parmezanom potresem?

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu afna pika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Lune - day 36 ... TEHTANJE !!!!!!!!
12.10.2005 8:41:02   
Anonimen
Ne, s parmezanom ne, ker je sir, sir je pa beljakovina. Lahko narediš običajno gobovo omako, le smetane oz. mleka ne smeš dati.

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Lune - day 36 ... TEHTANJE !!!!!!!!
12.10.2005 9:00:30   
mojchka
+/-0
Sem vedela!!! user posted image user posted image user posted image  No, še dobro, da ni plusa...

Testenine lahko narediš tudi s popraženimi drobtinami (vidla v knjižici), orehi (to ima rad moj tata)...
Gobice pa sem jaz samo malo poražila na olju, dodala malo česenčka in petršilja in zmešala s testaninami... je bilo zelo dobro...

Jaz bom danes klasiko: testenine z mojo paradižnikovo (+olive, paprika, čebula) omako, za včerjo pa eno pecivo, ki sem ga pekla včeraj (in grozno trpela, ker ga nisem mogla pokusit).

Zdaj pa z Lukom šibava na obisk k mojim staršem...
Lep dan vam želim

_____________________________

LP
mojca

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Lune - day 36 ... TEHTANJE !!!!!!!!
12.10.2005 9:19:42   
soncece24
jutro. jaz se tehtala ne bom, komaj na koncu bom vidla, kolko je šlo dol. drugače pa še ne vem, kaj bom danes jedla, bom še vidla. neka depresija me zadnje čase daje in mi bo zvečer sigurno sedla tortica

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu mojchka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Lune - day 36 ... TEHTANJE !!!!!!!!
12.10.2005 16:14:45   
Ajnaa
Živjo punce, ne zastopim glih tega tehtanja. to govorite rezultate glede na predhodno tehtanje ali glede na začetek hujšanja?
Jaz (9. dan) imam -2,2, možek (9. dan) -3kg. Super, sva full vesela.
Danes imava sicer B dan, sva imela za kosilo kotlete, skledo solate in kruhove cmoke. Saj se jih sme, namesto kruha, a ne? SE mi zdi, da sem nekje na forumu to prebrala. Jutri pa riž z zelenjavo (korenček + grah).
A še to vas moram vprašat, je kruh res dovoljen pri B, OH in Š dnevu? Meni je to kar malo čudno.
Midva imava kosilo in večerjo kar skupaj, ob 17., ko pride možek domov. Kaj naj mu dam seboj v sliužbo, da bo imel namesto kosila ob 13. SEdaj samo sadje natepa, pa se bojim, da se mu zameri. Na B dan, verjetno lahko kos kruha + salama ali sir. Kaj h kruhu pa paše na Š in OH dan?
uh, sem dolga.

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Lune - day 36 ... TEHTANJE !!!!!!!!
12.10.2005 17:02:32   
Anonimen
Ajnaa, kruha probajta čimmanj jesti. Je sicer dovoljen na B pa na Š dan tudi se mi zdi, na OH ne. Zdaj je takO: če hočeš hitreje in več shujšat, potem na kruh kar pozabi. Na kruhove cmoke bi jaz tudi pozabila user posted image  Mi je zelo žal, jaz si skoraj vedno k mesu skuham še brstični ohrovt ali pa cvetačo ali včasih tudi koren...taoliko, da zapolni želodec. Ker kar nažreti se res ni dobro. če že jesta kruh, naj bo polnozrnat, pravijo.

Za malico v službi: če se ti da je najbolje da mu en dan prej pripraviš kosilo, sicer pa je bolje, da je na sadju in ne da je kruh pa salamo pa sir. Vse to troje skupaj sploh ne ali salamo ali sir. Salama je najboljša pri dieti Poli ali pa piščančja oz. puranja prsa v vovoju.

Ne pozabita na kozarec vode po kosilu ali pa na B in Š dan dva deci juhe brez zakuhe, tudi dobro napolni želodec.

Pa na OH dan je menda obvezno pojesti jedilno čokolado, ker sicer dieta ne doeseže svojega namena - spremembo metabolizma.

Aja, grah v rižoti tudi menda ni najbolje, ampak mislim, da jih veliko je graz z rižem. drugače pa pač krompir ali pa seveda riž s paradajzovo oz. kakšno drugo omako.

Nakdladam brez repa in glave.

(odgovor članu Ajnaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Lune - day 36 ... TEHTANJE !!!!!!!!
12.10.2005 20:29:32   
bobek05
Sicer se nisem nekaj dosti tehtala, ampak mislim, da mi teža stoji.. (po pričakovanju) user posted image .. No ja, galvno, da ne gre gor -  kar je itak čudež glede na moje pregrehe teh nekaj dni, ko so mi hormoni zdivjali zaradi M in mi je VSE (prepovedano!!!) dišalo user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Lune - day 36 ... TEHTANJE !!!!!!!!
12.10.2005 20:30:51   
bobek05
Al bina zakaj pa ne graheca v riž??? user posted image Meni je pa tak najboljše user posted image  

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Lune - day 36 ... TEHTANJE !!!!!!!!
12.10.2005 20:38:15   
afna pika
Grah spada med škrob... a ne?   skupaj s fižolom (v zrnju) in koruzo... 

Potem se mi pa poraja vprašanje....  s čim ga pa lahko kombiniraš? Ne z mesom, ne s krompirjem, pa na pico in med makarone tudi ne....

Samega?  user posted image

hehe  skoz manj vem, se mi zdi

heeeelp

< Sporočilo je popravil afna pika -- 12.10.2005 20:39:01 >

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Lune - day 36 ... TEHTANJE !!!!!!!!
12.10.2005 20:55:13   
Anonimen
Riž in grah oba spadata pod škrob, to dvoje skupaj lahko. Mater smo pametne!user posted image
Kruha pa jaz res ne bi jedla zraven, sem ga samo prvi dan k čevapčičem, za nizki štart.

(odgovor članu afna pika)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
13.10.2005 11:27:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?