|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Pasje dlake
15.10.2005 22:37:33   
Anonimen
Jaz mam tut povsod dlake, pa mi grejo na zivce, pa kaj naj. Sej so od moje Lune, torej ni panike.

Da ne govorim kaka je moja postla user posted image  Dokler ni blo Lune se sama nisem nikoli(!!!) ulegla na rjuho oblecena v karkoli drugega, kto pizamo in tudi drugim nisem pustila. Zdaj pa je Luna na kovtru, pod kovtrom, na povstru, rjuhi ...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Pasje dlake
15.10.2005 22:58:51   
Annny
Nimaš kaj, tako pač je, če je pes v stanovanju. Jaz bi tud dobila živčni zlomuser posted image user posted image  Aja, tu ena starejša gospa je imela v hiši (v bivalnih prostorih) 4 zajce..ne vem, koliko je kaj čistila oz. sploh mogla čistiti..te dlake so se ji nabirale v pljučih in baje, da je potem zaradi tega umrla..mene je malo strah teh dlak, ki jih človek nehote vdihneuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Pasje dlake
15.10.2005 23:07:28   
Anonimen
Če jih zdrav človek vdihne, se odkašlja, Anny. Pa še nisem slišala, da bi kdo kakšno. Pri dojenčku, posebej  pri novorojenčku, je treba pa pazit na čistočo, tudi kar se tiče pasjih dlak. Jaz sem za Tiborja imela poseben kovterček, na katerem je ležal na kavču ali na zakonski postelji in sem res pazila, da je bil vedno totalno čist in vedno obrnjen na isto stran. Sem si ga zaznamovala.
Drugače pa je mojo Mišo enkrat strigla ena mlada pasja frizerska, ki je bila noseča in je imela doma koker španjela. In ona je rekla, da ga ima pobritega na pol centrimetra. Zaradi čistoče. Da že skozi tako dela in da je to O.K. Tako da mogoče pa to res ni tako zelo narobe.

(odgovor članu Annny)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Pasje dlake
16.10.2005 22:55:18   
nejcko
Če imaš psa v stanovanju, dobiš v paketu tudi pasje dlake. Tako pač to je in ni druge. Edino, če imaš kodra (pudlja); to je baje edina pasma, ki resnično ne pušča dlak.
Dlak se definitivno ne boš znebila, sigurno pa lahko problem omiliš s krtačenjem psa vsak dan. Ampak mora biti to krtačenje res temeljito (min 20-30 min na dan). Zelo pomaga tudi trimanje, ampak to je pa res mukotrpno delo, sploh če ga izvajaš pravilno, torej s prsti Sicer se kupi tudi poseben glavniček za trimanje, samo meni ni najbolj všeč. Drugače je pa fajn tudi tista rokavica za krtačenje

Kakorkoli - sesalca se še dolgo ne boš znebila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Pasje dlake
17.10.2005 0:15:05   
Anonimen
Ja, mi imamo dva mešančka s pudljem in koker španjelom in praktično ne puščata dlak. Ni omembe vredno. Tako da pomoje pravi pudlji res ne puščajo nič.
Ampak Kerensa, sej ti ni treba zamenjat psa.user posted image  Mal večkrat pometite in posesajte, pa svojega malo v red spravi, pa bo.

(odgovor članu nejcko)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Pasje dlake
24.10.2005 9:03:14   
PIKA
Najboljša in edina rešitev je sesanje vsaj 1x na dan. Pri izpadanju dlake zelo pomaga tudi kvalitetna hrana z večjo vsebnostjo beljakovin (pa smo pri hrani). Rezulteti so vidni že v ca.3 tednih. Pri nas pa sta 2 psa in 5 mačk. Zanimivo je to, da so večji problem kratkodlaki psi. Naši samojedki dlaka odpada v skupkih, tako da lahko kar z roko pobereš. Labradorec pa jo pušča prav povsod. Psa krtačimo vsaj 1x na teden, ob menjavi dlake pa tudi večkrat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Pasje dlake
24.10.2005 11:08:12   
ninocka
No, jst sicer nimam psa, mam pa dva macka in dleke tok, da bi lohk kaksen pulover sestrikala. Sta pa oba dolgodlaka. Eden se pusti cesat in mu tud dlaka tok ne odpada, ta drug pa OBUP! Tok dlake, da sploh ne vem, kaj naj nardim. Ce spi samo eno  noc na postelji, je to ze cela pest dlake!user posted image
Poleti smo ga pa pobrili na 0.5 cm (ful je bil smesen, sam sam seb je bil pa ful vsecuser posted image ), ker je mel se uno baby dlako spodi, ki mu je odpadala kr v kosih, in pa zaradi vrocine. Isto smo pobril tut ta druzga macka in smo imeli pol celo poletje BREZ dlakuser posted image user posted image . Po  4 letih se niso dlake valjale po bajti...jst kr verjet nisem mogla.
Zdej je pa obema zrastla nazaj, sam moram rect, da jo je obcutno manjuser posted image . MOj bi jih rad spet pobril, sam jst zdej cez zimo ne pustim, poleti jih pa bomo.   

(odgovor članu PIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Pasje dlake
23.12.2005 14:23:20   
baguSka
Pomaga že en surov jajc na tedn. Za pojest se razume. In pes naj ga poje!!!user posted image

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Pasje dlake
25.12.2005 20:17:49   
dory
Mi mamo notr dva psa pa tri macke....preden se je rodil tamal me ni tok motil,k me ni blo tolk doma...ma zej mi gre pa prou na bruhanje...jah nc...sesam 2x na dam, pomivam po kolenih 100x na dan...sovrazim dlake user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?