|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "Ta nove".... 6. dan
22.10.2005 8:29:38   
tjaga
Dobro jutro,

a še kar spite? Mene je tamala že ob 6. uri pokonci vrgla. Le zakaj bi bil vikend drugačen od tedenskega rituala.
Danes se nam obeta škrob. Odločam se med rižoto in praženim krompirjem. Čeprav tudi ričet ne bi bil slab.
Ne vem še točno kaj bom.
Sem pa zaenkrat zadovoljna sama s sabo, saj se držim reda in jem tako kot je "zapovedano".
Še kava brez mleka mi ne predstavlja več problema.
Me zanima, kje je tista točka, kjer bi lahko obupala in kaj je tisto, kar me lahko premami. Sem danes brez pregrehe preživela otroški zajtrk, kar mi je vedno najtežje, saj sicer pojem vse kar ostane. Saj veste mama kanta.

Povejte, kaj boste jedle? In kaj lepega boste počele? Zunaj je sonceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.

Tjaga



_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "Ta nove".... 6. dan
22.10.2005 9:03:54   
asija
Sončno jutrouser posted image ,

Midve sva se pravkar zbudile. Sedaj mi je, zadnje čase hoče spet po jutrah flašo. Ne vem kaj ji je, saj je jedla na žlico od 5 m.

Včeraj sem grešila pojedla sem nekaj kostanjev in kos torte. Nisem mogla reči ne, ker je imela rojstni dan tamala od direktorja mojega dragegauser posted image user posted image user posted image . Ampak to se ne bo več ponovilo. Večerjala pa nisem nič, ker sem imela kosilo šele ob štirih.

Danes bom verjetno rižoto. Asija jo obužuje.

Pa še, da se malo pohvalim Asija je SAMA NAREDILA 10 KORAKOVuser posted image user posted image user posted image user posted image . A to pomeni, da je shodla?

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "Ta nove".... 6. dan
22.10.2005 9:09:05   
tjaga
IZVIRNO SPOROČILO: asija

Pa še, da se malo pohvalim Asija je SAMA NAREDILA 10 KORAKOVuser posted image user posted image user posted image user posted image . A to pomeni, da je shodla?


Bravo Asija. user posted image user posted image user posted image user posted image

Naša se pa še kar noče spustit, pa bo 14. mesecev stara. Saj hodi ob opori, samo da bi šla pa samostojno, to pa ne. Ma saj ima prav, itak bo potem celo življenje hodila ;)

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu asija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "Ta nove".... 6. dan
22.10.2005 9:18:15   
mammy26
jutro!

Mi smo tudi že od sedmih pokonci. Jedli bomo pa zelenjavno rižoto.

Povejte mi punce, morda ne sodi sem a morda poznate katero doječo mati, ki je začela s to 3MD, kajti zdi se mi da nimam mleka več toliko kot ga je še bilo pred začetkom.... vem, da je bilo govora o tem, a nobena ni rekla konkretno- ja škodi oz. ne nima vpliva.

Tia bo 27. dopolnila pet mesecev, moj cilj je do šestega meseca a sem kar malo skeptična če bo še šlo lahko vsaj mesec. Prosim za nasvet!

Hvala!

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "Ta nove".... 6. dan
22.10.2005 9:23:29   
tjaga
Če imaš občutek, da ti zaradi diete primanjkuje mleka, potem raje nehaj. Vseeno je bolje za tamalo, da jo dojiš, ti imaš pa še čas, da izgubiš kilažo. Stare mame so menda govorile: 9 mesecev gor, 9 mesecev dol.
Pri meni je tistih 9 mesecev dol že precej več, saj sem pridelala svojih 26 kg v nosečnosti.
Poskusi narediti test: jej tako kot si prej, pred dieto (mogoče malo manjše količine), pa boš takoj vedela, če ti primanjkuje mleka zaradi hujšanja.

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu mammy26)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "Ta nove".... 6. dan
22.10.2005 10:23:43   
asija
Mammy 26 jaz bi na tvojem mestu počakala z dieto, ker pravijo če izgubiš kg, s tem tudi izgubljaš mleko. Se splača dojiti, hujšala boš še zmeraj lahko, dojila pa ne več.

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: "Ta nove".... 6. dan
22.10.2005 10:31:21   
mammy26
ja verjetno bom točno to naredila. Svojih +7 še bom spravila dol kasneje. Ravno zaradi tega se mi gre, ker resnično ful rada dojim in tudi zato, ker je to moje zadnje obdobje dojenja, saj imamo tri zlate sončke, več pa jih ne bo....

Hvala vam, študirala bom na vas, vas brala kako napredujete, morda nekoč pa se spet dobimo na skupnem hujšanju.

(odgovor članu asija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: "Ta nove".... 6. dan
22.10.2005 10:32:03   
Anonimen
Jaz tudi ne bi hujšala, če bi še dojila,  posebno ko je otrok še majhen.

Tudi jaz imam danes škrobni dan, pa bom jedla kus kus. En indijski.  Upam, da bo dobro. Sicer pa za moža in otroka zraven kuham golaž, pa mi še zdaj (sem okrog 50. dneva hujšanja po tej dieti) ni jasno, če se omako, v kateri se je kuhalo meso, lahko je ali ne. Jaz je raje ne. Sem si pa kupila eno drugo omako za zraven, Oncle Bens Szechuan Sause, ki oma 0,7 g beljakovin. To je po moje malo.user posted image  Pojma nimam.

(odgovor članu asija)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: "Ta nove".... 6. dan
22.10.2005 10:36:02   
tjaga
Splišni, po moje z sečuanko ne bo panike. Golaževe omake pa jaz ne bi. Tisto bi skupaj z mesom na B dan.

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: "Ta nove".... 6. dan
22.10.2005 10:37:42   
Anonimen
Ja, se meni tudi tako zdi, Tjaga. Thanks.

(odgovor članu tjaga)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: "Ta nove".... 6. dan
22.10.2005 12:25:04   
CUKRČEK
ola,
jst bom pa danes jedla krompir in kolerabo skuhano skupaj. To je fuuul dobro.
Drugače je pa ful lep sonček zunaj.
Pa danes sem se vagala in sem zelo zelo vesela. V ponedeljek povem, koliko sem že shujšala.



lp, in čimbolj izkoristite sonček.


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: "Ta nove".... 6. dan
22.10.2005 13:12:45   
total
Čav,ja danes bo pa za kosilo pečen krompirček v pečici na olivnem olju z papriko,pa mal solatkeuser posted image ,saj nam kar gre a ne punce???

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: "Ta nove".... 6. dan
22.10.2005 14:19:38   
tjaga
Krompir tako in drugače. Hehe.
Jaz tudi, krompirjevo juho.
Popražim čebulo in dodam na koščke narezan krompir in rumeno ali zeleno papriko. Vse skupaj začinim z dvema žlicama ajvarja, dodam sol, peteršilj, zalijem ravno toliko, da voda prekrije krompir in skuham. Ker vode ni veliko je juhica fino gosta. Zraven si privoščim še malo vložene paprike in kos kruha. Drugi, nehujšajoči, so deležni še kakšne hrenovke.


_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: "Ta nove".... 6. dan
22.10.2005 21:10:34   
Ajnaa
Tjaga, ravno tako krompirjevo župco sem imela jaz včeraj. Pa imam kar nekako slab občutek, po tem krompirju. se mi zdi, da me full napihne. Res pa je, da sem pojedla zvrhan krožnik.

Ne vem kaj mi je, danes mi je 19. dan hujšanja, imam OH dan, jaz pa grešim na polno. Včeraj zvečer sem pojedla par kostanjev, danes dopoldan sem se držala, ob 13. sem imela zelenjavno pico, na kateri je bil tudi SIR, popoldan sem pojedla kremšnito, ki jo baje na OH dan lahko, ampak imam zaradi tega slabo vest, ker mi ne gre v račun kako lahko s sladico hujšam. Pa še en greh zvečer: golaž, brez mesa. Ne vem kaj mi je, da ga takole serjem.

SE bom v roke vzela, ker res nima smisla, da nazaj dobim tiste kg, ki se m jih zgubila. Torej jutri; SADNI DAN BREZ GREHOV!!!!!!!
Ti vikendi so katastrofa, ker se vedno kaj dogaja. med tednom pa ni problemov. Pa naslednji vikend imamo spet žur. Uboga jaz.

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: "Ta nove".... 6. dan
22.10.2005 21:57:42   
tjaga
Kaj pa vem, po moje ima škrob pač tako lastnost, da napihne. S tem imam v mislih poleg krompirja tudi fižol. Meni je ta juha tako dobra, da si jo pripravim večkrat, tudi ko nisem na dieti. Takrat seveda s pridihom mesa. In tudi ostali moji jo imajo radi. Pa si mislim, zakaj pa ne, če gre v promet.

Tjaga



< Sporočilo je popravil tjaga -- 22.10.2005 21:59:08 >


_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu Ajnaa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?