|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prevleka/deka za avto
23.10.2005 12:47:43   
tinaaja
Ali morda kaksna ve, kje bi lahko dobila prav posebno deko/prevleko za na zadnje sedeze avta za zascito, ce imas  tam psa? Imam eno, ki mislim, da sem jo kupila V eduschu, ampak je nisem pol vec vidla. Je pa ta ze cist zmatrana in malo strgana, pa jo moram zamenjat.. Je pa prav namenjna temu, da se da na zadnje sedeze da jih varuje pred umazanijo, mokroto,...
Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prevleka/deka za avto
23.10.2005 20:29:46   
tanaja*
Nekje sem prebrala, da zelo fajn prevleke prodajajo v Bauhausu ali pa Baumaxu po 5000 SIT. Drugače pa jih ima tudi Eukanuba včasih ob 15 kg žaklih hrane (to imam jaz in moram reči, da se prav fino obnese). Pa mislim, da tudi Neckerman prodaja nekaj podobnega...

_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prevleka/deka za avto
23.10.2005 22:53:34   
turbo
Oj, kaj pa skajasta preveleka od neckermanna?

(odgovor članu tanaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prevleka/deka za avto
24.10.2005 6:39:10   
CUKRČEK
Kolk velike pa so te prevleke? ali so samo za čez cele zadnje sedeže? Ker midva ponavadi podreva samo pol sedežev, ker na eni strani sedi otrok. In čez dava kar navadno deko, ki jo potem popravljava, ker zleze dol ob njegovem premikanju. Torej, ali obstaja prevleka le pa pol zicov?

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu turbo)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prevleka/deka za avto
24.10.2005 7:02:21   
ursa_p
Prevleke za v avto se dobijo v Baumax-u ... in misllim, da so bile v akcijah celo po okoli 2000 SIT, ampak so razgrabljene v trenutku, ko akcijo objavijo ... vsaj do sedaj je bilo tako!

Nekaj o prevlekah imate napisano tukaj:
http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,3093.0.html
nasle boste tudi nekaj slik kako izgledajo!

Lp, Ursa

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prevleka/deka za avto
24.10.2005 12:26:13   
tanaja*
No, evo, danes sem dobila reklamo od Baumaxa in je notri ta prevleka. Opis: Avtomobilska prevleka za psa, dimenzije 1,45 x 1,50 m, trajno nizka cena 2.999 SIT user posted image

_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu ursa_p)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prevleka/deka za avto
24.10.2005 16:26:57   
tinaaja
Hvala vsem user posted image user posted image user posted image , grem danes pogledat v baumax, pa javim, kaj sem nasla :)

(odgovor članu tanaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prevleka/deka za avto
24.10.2005 21:06:36   
tinaaja
Bila, vidla, sla...user posted image No vidla sem bolj malo, saj so imeli samo se en vzorcen model in se ta je bil za moje pojme majhen, vsaj v primerjavi z eduschevo prevleko. Skratka nic kaj dosti uspesna nisem bila..
Glede na to, da imam veliko kuzo, potrebujem res dobro prevleko, tako da iscem naprej user posted image  Morda jo pa dobim na dunaju user posted image

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prevleka/deka za avto
25.10.2005 8:26:28   
ursa_p
Tisto o kateri smo govorili, ki jo imajo v Baumax-u ... spet jo imajo v akciji .. sem vceraj dobila domov reklame ... cena je pa 2999 SIT!

Midva imava kljub karavanu zaenkrat se podrte zadnje sedeze, cez par rjuh, tako da je vse zasciteno, potem pa pozimi noter kovter, drugace pa krpare - tiste sekaste "krpice"!

Lp, Ursa

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Prevleka/deka za avto
25.10.2005 17:12:04   
tinaaja
Jaja, na reklami je ze, ampak v baumaxu v Lj v BTC pa nic vec user posted image  Imajo ene druge, cuden material, rdece, ampak majhne, za kak majhen avto, jaz imam enoprostorca, velzga psa, ki rad mal gor pa dol po zadnjih sedezih seta in so premajhne.. No ja, jaz imam spodaj tud navadno deko, ampak zelim nekaj nepremocljivega, da ce ima mokre tace, da gre komot v avto. morda bom pa kar to zasila, ce nic ne najdem..

(odgovor članu ursa_p)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Prevleka/deka za avto
26.10.2005 14:09:15   
ursa_p
Potem si pa kupi piknik oddejo, ki je spodaj nepremocljiva .. pa je zadeva resena! user posted image  Jo imajo dostikrat v akciji v Mercatorju, Sparu, ...

Lp, Ursa

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Prevleka/deka za avto
26.10.2005 14:43:22   
petra a
v neki reklami od Baumax-a ali Obi-ja ali Bauhouse-a (ne vem v kateri) sem videla odlično prevleko za čez zadnje sedeže (vpne se med prednje in zadnje vzglavnike), pa še polno žepkov ima, izgleda nepremočljiva (?), samo moraš imeti zadaj vrata, drugače je neuporabna

(odgovor članu ursa_p)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?