|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "Ta nove"....9.dan
25.10.2005 6:08:06   
CUKRČEK
Ola,
ekola, danes je spet B dan. Jaz bom kar golaš, ker že dolgo nisem mesa jedla. Zraven še kuhano zelenjavo+ eno štručko polnozrnato(tudi kruh bo danes 2. od začetka diete).



_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "Ta nove"....9.dan
25.10.2005 6:44:33   
tjaga
Dobro jutro,

včerajšnji dan minil brez zapletov. Danes pa spet beljakovince. Ker nisem prepričana, da bom uspela iti na malico, mi ni niti pod razno jasno, kaj bom danes jedla.
Pa še tamalega peljem k zobozdravniku in ne bom imela ravno časa za pripravljanje ne vem česa. Moram še poštudirat.
Za dopoldanski sadni obrok pa dve banani.


_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "Ta nove"....9.dan
25.10.2005 7:05:27   
CUKRČEK
Ali se samo meni zdi, da nas je vedno manj, ki hujšamo??user posted image
Tako tukaj na ta novih kot na onih dveh drugih.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "Ta nove"....9.dan
25.10.2005 7:10:31   
Anonimen
Se mi zdi, da sem čisto od taprvih ostala samo še jaz. Splišni je nekje na pol zdaj.

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "Ta nove"....9.dan
25.10.2005 7:18:24   
AnBan
Jaz tudi hujšam z vami, vendar se ne oglašam, ker imam prisilni odklop...vas pa vsako jutro preberem.
Torej včeraj BPuser posted image user posted image user posted image , danes pa še ne vem kaj bi!

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "Ta nove"....9.dan
25.10.2005 7:50:13   
Anonimen
Mogoče sataraš brez jajc, preložen v pekač pa čez nariban sir, pa v pečici vse skupaj zapečeno. Mogoče, ne vem.

(odgovor članu AnBan)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: "Ta nove"....9.dan
25.10.2005 9:28:18   
Sibil_
Jaz sem tudi še z vami, samo se zaradi raznih težav doma ne utegnem preveč oglašati.user posted image
Danes kuham govejo juhio, mali je bolan, tako da bo prav pasalo.Jaz bom pa juho brez prikuhe in meso v solati.Njamm!
LP pa uspešno še naprej!user posted image
Sibil

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: "Ta nove"....9.dan
25.10.2005 9:36:59   
Anonimen
Ja, mogoče bi bilo dobro, da bi se združile, saj itak nas je samo ene par ostalo.
Ampak saj v bistvu smo itak združene, jaz vedno prezijam teme o hujšanju in potem pač kjerkoli že kaj najdem, tudi kaj napišem. Tako da ni panike, samo da blebečemo in hujšamo, pa je.user posted image
Jaz sem včeraj jedla kislo zelje za kosilo, za večerjo pa ni več šlo, blajk. Zato se  rdečo peso.
Danes bom pa pečenko in radič v solati.
Sem pa do sedaj shujšala 10 kil in oče (moj foter, ne mož) mi je obljubil nagrado v vrednosti 10 jurjev.user posted image user posted image  Začuda pa me pobira predvsem v rit in noge. Vedno je bilo pri hujšanju obratno, sem najprej shujšala v zgornji konec, kar pa mi absolutno ni bilo všeč. Super je tale dieta!

(odgovor članu Sibil_)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: "Ta nove"....9.dan
25.10.2005 9:39:46   
valči
Jaz tudi hujšam,vendar ne po vaši dieti,ampak po francoski"manjžri".Drugače pa vas redno berem in držim pesti,da nam vsem uspe,kot si želimo.Se pa strinjam,da je Albina zakon.Karakter,da ga niuser posted image

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: "Ta nove"....9.dan
25.10.2005 9:41:41   
Anonimen
S kom se pa strinjaš?

(odgovor članu valči)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: "Ta nove"....9.dan
25.10.2005 9:44:37   
mojchka
Meni pa ni nihče obljubil nagrade... vsaj finančne...user posted image

_____________________________

LP
mojca

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: "Ta nove"....9.dan
25.10.2005 10:09:46   
valči
Splišni,s tabo,ker,sem oprosti pozabila nate in na tvojih skoraj 10 kil minusauser posted image .Sem na hitro pisala,pa bedasto napisala,čeprav vem,da obedve z Albino se redno javljata in vzpodbujata,ostale pa ne tako zavzeto.

Oprosti še enkratuser posted image ,
še nekaj dni pa boste prave manekenke,user posted image ,jaz ne bi tako dolgo zdržala,mam preveč rada sladkarijeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: "Ta nove"....9.dan
25.10.2005 10:19:42   
total
Ojla Cukerček jaz sem vsak dan z vami in kar greuser posted image .No danes bom verjetno dunajski +solatko,se mi je želodec tako skrču,da komaj zjutraj pojem kakšno sadje.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: "Ta nove"....9.dan
25.10.2005 10:50:44   
rikica
Oj!Tudi jaz sem še zraven,samo mi je računalnik crknil tako,da sem zdaj na sestrinem in se mi ne da vedno gor it.Do zdaj mi je šlo zelo dobro,edino čez vikend sem se malo pregrešila.Ampak ni neke panike.V enem tednu sem shujšala 2 kguser posted image user posted image Prav fajn mi je ta dieta ker res nisem lačna.Mislim da bom zdržala do konca.Edino decembra bo malo bad.Hvala bogu nisem v službi,ker te pa res ne bi zdržala ker imamo na tone sladkarij.Skratka danes bom jedla piščančjo meso pečeno(sem ga imela v skrinji že nekaj časa,tako da nima ptičje gripeuser posted image user posted image )in zeleno solato.Za večerjo pa pol manj.Vmes pa nalivanje z vodo.Uživajte

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: "Ta nove"....9.dan
25.10.2005 11:47:06   
asija
Jaz bom za kosilo kos kruha in dve rezini šunke v ovitku. Za večerjo ne bom nič. Mogoče kakšno jabolko. Za ostale bom kuhala kuhane štrukle. Zanima me , če bi jih lahko jedla?
Moje kile se ne premaknejo. user posted image user posted image user posted image Danes bom prvič jedla kruh. Večerjam nikoli. Mogoče pojem kakšno jabolko. Po hlačah vidim, da je šlo nekaj dol, vendar vaga še zmeraj kaže 59, 5 kg.user posted image



(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: "Ta nove"....9.dan
25.10.2005 12:21:37   
riatia
Ojla! Jaz vas redno spremljam, sem še vedno na dieti (ampak ne na 3MD). V enem tednu sem lažja za 1,5 kguser posted image . Ja na začetku gre hitreje dol, potem se pa ustavi. Veliko gibam(vsak dan sobno kolo pol ure in sprehod) in  po šesti uri ne jem več nič. Pijem veliko vode...
Zaenkrat sem na dobri poti... Upam, da tako tudi ostane.
LP 

(odgovor članu asija)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: "Ta nove"....9.dan
25.10.2005 12:25:18   
Anonimen
Valči, sem mislila, da moraš tudi mene hvalit. Samo če se strinjaš, pomeni, da misliš, da je tisto, kar je nekdo rekel pred tabo, prav. Pa ni nikjer nihče ničesar o al bini rekel tule, na tej temi, pred teboj. Vsaj ne da bi jaz zasledila. Sem se pa itak hecala, tako da ni panike.user posted image

(odgovor članu riatia)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: "Ta nove"....9.dan
25.10.2005 12:29:19   
Anonimen
Aja, pa Mojca (nikoli nevem, kako se že napiše), meni pa kar letijo nagrade in to finančne. Ne vem zakaj so vsi tako vzhičeni nad tem, da jaz končno hujšam. Je bila pa res že kriza, izgleda.user posted image  Moj mi je za 60 kil obljubil zlat prstan. Vsaj zdi se mi, da za 60 kil. Ali pa je bilo za 65?user posted image  V glavnem, precej nerealna številka je bila, tega se spomnim.
Mogoče bi se ti pa splačalo biti nekaj let zelo debela, tako kot sem bila jaz. Oče mi je zato morda obljubil nagrado, ker sem mu že dvakrat leseno stopnico na vikendu zlomila ... mora skozi popravljati. Pa je izgleda srečen, ker mu sedaj morda ne bo več treba.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: "Ta nove"....9.dan
25.10.2005 14:52:17   
Anonimen
Splišni 65 kil je bilo. 65 kil, prisežem pri lastni stari mami user posted image

Samo tolk, da te ne bo kdo slučajno nategvou user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: "Ta nove"....9.dan
25.10.2005 15:20:38   
mojchka
Ja, 65, tudi jaz sem prepričana, da je tako.
Ker se tudi meni to zdi idealna teža. Tudi zame. Če pa bi prišla do 63, bi pa bilo kot v starih časih moje nebeške lepote!!!!
Pa sem šele pri 71!
Ampak tudi zdaj lepo izgledam, veste!!!

_____________________________

LP
mojca

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: "Ta nove"....9.dan
25.10.2005 15:48:58   
valči
Splišni,morda boš pa še letos hodila okrog z 65. kilami
in z novim zlatim prstanomuser posted image .

Tudi čudeži se dogajajouser posted image ,
brez zamereuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: "Ta nove"....9.dan
25.10.2005 20:04:42   
mojchka
Meni bi pa bolj prav prišel denar kot pa prstan.
Še poročnega ne morem spravit dol...

_____________________________

LP
mojca

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: "Ta nove"....9.dan
25.10.2005 23:09:21   
Anonimen
aha, no, pa 65. hvala za informacijo.
mojca user posted image

(odgovor članu mojchka)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?