|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ježek
29.10.2005 19:15:20   
Lianna
Ojla. Kaj ježek je? Vsak večer pride na obisk pa bi mu radi dali kej za jest. Vem sam da rad pije mleko.

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ježek
29.10.2005 19:18:59   
Urša
Najrajši ima posušene al pa tud sveže deževnike. Mi damo "našemu" na polico kr mucine brikete in jih tko hlasta!user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ježek
29.10.2005 19:34:38   
Dadi
Mi smo mu pa zadnjič dali kar ostanek zajtrka od Klare....rižolino. Lahko mu pa daš kruh v mleku namočen.

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ježek
29.10.2005 19:46:00   
jagoda
"Naš" obožuje mucine brikete!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ježek
29.10.2005 19:49:37   
Anonimen
Sadje, zelenjavo, meseka, mlekeca, skoraj vse pohrusta.user posted image

(odgovor članu jagoda)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ježek
29.10.2005 20:13:08   
Marogica
K nam prihajajo kakšni trije na morju, vsako večer. Jedo kot je napisala Splišni, pili so pa tudi dosti vode. Tako, da ni nujno, da jim daš mleko.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ježek
29.10.2005 21:19:20   
Anonimen
Če se prav spomnim, naj mleka sploh ne bi pili. Mislim, da po njem dobijo drisko. Pri nas na morju so mu sosedje dajali ostanke od kosila, menda celo piščančje kosti z malo mesa, pa je vse pojedel.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ježek
29.10.2005 21:32:42   
Anonimen
Tukajle si lahko kaj prebereš, ko smo že enkrat imeli podbno debato. Sicer veliko čvekanja, nekaj hecnega, ampak kaj pa tudi uporabnega:
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=440572&mpage=1&key=je%9Eek

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ježek
29.10.2005 21:42:16   
Marogica
Sem se zmotila. Nisem mislila Splišni, temveč Gekko.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ježek
29.10.2005 22:00:34   
KODA
Pri nas na morju je bila cela .ježja družina.Vsak večer ob približno isti uri so bili na" obhodu".Lomastili so pa tako,da si kar prisluhnil,kaj se dogaja.Bili so navajeni na ljudi.Nastavili smo jim ostanke od večerje.Vse so pojedli.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ježek
29.10.2005 22:04:28   
Anonimen
Mleko sem vedno razrečila z vodo. Če je imel drisko pa nisem opazila. Mljaskal pa jeuser posted image

(odgovor članu KODA)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ježek
29.10.2005 23:30:05   
BigWhale
Kure kuraste! Naucite se uporabljati internet preden delate skodo zivim bitjem okrog sebe!

http://www.wildkids.org.uk/woodland/mammals6.htm
http://www.gardensafari.net/english/hedgehogs.htm

V skrajni sili se mleko razredci z vsaj 50% vode ampak zakaj sploh dati mleko jezu?

Najbolje, da mu tudi nekaj jabolk in hrusk pustite, da jih bo na hrbet nalozil in jih spravil za zimo. A ne? Tako delajo v vseh risankah, pa v otroskih pesmicah...


_____________________________

http://www.lubica.net/bigwhale/blog/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ježek
29.10.2005 23:32:24   
Seven*
Zelo srecen bo jezek, ce mu das macjo hrano. Zelo radi imajo konzerve macje hrane.. Drugace je pa jez zuzkojedec in ZEEELOOO rad pohrusta hrosce. Ampak hroscke dvomim da bos lovila..:)

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ježek
29.10.2005 23:37:01   
pravljica
ja BW user posted image

mi smo enkrat enega s ceste rešili in malečka ga je imela željo pokazat v vrtcu (preden smo ga spustili na vrt)...tačas smo mu dali kar malo poli salamce in mleko (!!!...smo imeli zjutraj vse podriskano po kuhinji, pojedel bi ga pa verjetno kolikor bi mu ga dali)

no, v glavnem...zjutraj ga prinese v vrtcec, vzgojiteljica jo med drugim vpraša, kaj mu je dala za jest...ona seveda "poli", vzgojiteljica pa: "joj, ježki ne jejo mesa...kakšno jabolko al pa hruško bi mu dala"...jaz sem mislila da me kap!

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu BigWhale)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ježek
29.10.2005 23:46:07   
Urša
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ježek
30.10.2005 8:59:52   
Lianna
Smo mu dali mačjo hrano. In je zelo zadovoljno papcal.

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
30.10.2005 13:47:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ježek
30.10.2005 16:09:58   
PiaM
Ježki zdaj že spijo. Če mu hočeš pomagat,da preživi, mu najdi primeren prostor v kleti pri tebi doma, da prezimi. Če te zanima kaj več, piši privat. Mleka pa mu ne dajaj.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ježek
30.10.2005 16:32:01   
pravljica
ja, nalin, samo dol s ceste smo ga dali zvečer in naslednje dopoldne na vrt, kamor je bil namenjen

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?