|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali soba zaradi morskega prašička smrdi?
11.11.2005 11:35:19   
Reja
Kakšne izkušnje imate kaj z morskimi prašički?
 
Jaz sem se v City parku zapičila v enega. Vsi me prepričujejo, da mi bo smrdelo celo stanovanje, če ga bom imela doma.
 
Je to res? Se to da kako preprečiti?
 
Kolko časa sicer živijo morski prašički?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali soba zaradi morskega prašička smrdi?
11.11.2005 11:45:35   
Lu
A veš da sem jih tudi jaz gledala. Prav luškani so, še posebno tisti kosmati user posted image  
Ja, mi smo ga imeli ko sem bila še sama majhna, ampak vem da je potrebno vsakodnevno čiščenje. Stara je bila 5 let, ko je umrla. Življ. doba je pa od 5-6 let.

Mi bomo z nakupom še počakali, saj imamo doma psa, ki verjetno ne bo navdušen nad novim bitjem. Ko bo Maja starejša pa mogoče.

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu Reja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali soba zaradi morskega prašička smrdi?
11.11.2005 12:09:34   
pravljica
ja, bo smrdelo, tudi če čistiš vsak dan, ima svoj vonj...jaz sem ga imela v kleti in zunaj, v sobi ga pa ne bi imela

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali soba zaradi morskega prašička smrdi?
11.11.2005 12:13:03   
kofetek2010
smrdi, smrdi user posted image

mi imamo hrčka pa tud smrdi, včasih bolj, včasih manj user posted image

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali soba zaradi morskega prašička smrdi?
11.11.2005 12:29:03   
Anonimen
Jaz mam morskega prašička že dve leti in ti lahko povem, da nič ne smrdi, seveda, če mu redno čistiš kletko. Midva mu čistiva redno vsak drugi dan, nortri mu dava bolj na debelo časopisa in žagovine (ker precej, da dobro vpija). Včasih ima res čez dva dni že malo duh, vendar ko mu zamenjaš steljo, je spet OK. Tko da načeloma - NE SMRDI!!!
Pa še to, midva mava skoz spuščenega, da se sprehaja po stanovanju, je pa res, da je pol treba večkrat pomesti, ker vsepovsod pušča dlako in žagovno.
Je pa grozno lepo, ko pridem domov iz službe in pricaplja ven iz kletke in začne žvižgat na ves glas, da ga cel blok sliši! Pol pa hodi za mano sem in tja dokler ne dobi solate ali kakšnega drugačnega priboljška. Včasih pa me čaka že kar pred hladilnikom.
Je izredno luštna žival, prijazen, čist (umiva se sam, kot mačka), le nohtke mu moraš redno striči. Če maš kej kakšno vprašanje, me kar privat kontaktiraj!

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali soba zaradi morskega prašička smrdi?
11.11.2005 12:32:55   
Reja
Najlepša hvala!

hothien...jaz bi se pa bala, da ga ne bi pohodilauser posted image

Že naš španjelček včasih zacvili, ko se znajde kje pod nogami in ga pohodimuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali soba zaradi morskega prašička smrdi?
11.11.2005 15:15:53   
Anonimen
Reja ni panike! Naš Jaki je tako velik kot kak mali kuža. Sicer ma pa v glavnem samo eno relacijo kuhinja - kletka. Razen poleti gre rad na balkon, sploh če mu kdaj kaj tam pustim, si takoj zapomni.
Imam pa tud slikce v albumu (Malo slikic kar tako). Če te zanima mi piši za geslo.

(odgovor članu Reja)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali soba zaradi morskega prašička smrdi?
11.11.2005 21:08:30   
mika
Naš prašiček je imel postlano z žagovino, po vrhu pa sem dala seno, ker je drugače ven zmetal žagovino. In ti moram reč, da je men dišalo, ker mi seno diši. vsakič ko je imel sveže seno se je razvlekel po celi kletki in užival na mehkem.
ja našega Ninčija zelo pogrešam,user posted image imela sem ga samo 10 mesecev. Pravzaprav, ga je mama našla na našem vrtu in smo ga posvojili.

lp, Mika

(odgovor članu Reja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ali soba zaradi morskega prašička smrdi?
11.11.2005 23:56:14   
Anonimen
Mi imamo psa IN morskega prašička.
In nobeden od njiju ne smrdi, pa sta oba v stanovanju - pes v kuhinji, morski prašiček pa v sobi.
Kletka je podložena s časopisom na dnu, čez je potreseno žaganje, na vrhu pa je slama.
Moj dragi očisti kletko in zamenja "vsebino" vsak drugi dan in je čisto OK. Vse, kar se mogoče malnkost voha, je slama oz. seno, ampak to je vonj, ki je meni všeč - kakor na kmetih, ko je vse pokošeno... Pa tudi ta vonj izgine, ko greš naparfumiran mimo kletke, tako švoh je.
Naša morska prašička je cca. dvojne velikosti od tistih v City Parku, kjer sem jih tudi jaz gledala prejšnji teden. Po velikosti je skoraj enaka zajcem, ki so v sosednji kletki. Koliko časa živijo, ne vem, ampak naša ima zdaj skoraj štiri leta in nič ne kaže, da ima namen iti na drug svet.

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?