|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "Ta nove"...31.dan
16.11.2005 6:08:08   
CUKRČEK
Ola,
danes na meniju škrob. In pri nas na jedilniku jota. Zakaj ni smajlija, ki se oblizuje??? Takega, ki bi se oblizoval od brade pa do čelauser posted image

Dejte se mal pofočkat, koliko vas je sploh še ostalo tukaj hujšaric. Ker se mi zdi, da smo samo ene 3 ostale.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "Ta nove"...31.dan
16.11.2005 6:56:37   
tjaga
Jutro,

evo jaz se pofočkam. Sem prav vesela, da vztrajam. In da je napredek viden. Jupi. In danes si bom poleg škrobnih zadev privoščila še eno masažo (pridejo tudi na dom user posted image ).
Sem si pa nabavila sobno kolo in zdaj ga vsak večer veselo poganjam. Ker nimam ravno kondicije za maraton Franja, se utrjujem postopom. Včeraj sem kolesarila 20 minut, danes bom poskušala 25 itd.
Kar se današnjega kosila tiče bom verjetno solato in pražen krompir.
Cukrček, koliko od rondoja si tam na Dobrovi? Jaz se namreč vsak dan vozim v službo tam mimo in se vedno spomnim nate.

< Sporočilo je popravil tjaga -- 16.11.2005 6:57:43 >


_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "Ta nove"...31.dan
16.11.2005 7:01:30   
CUKRČEK
ojoj, pol se pa zjutri na rondoju srečaveuser posted image  No ja, jst sem drugače 10 km stran iz Dobrove. A v Lj. delaš?

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "Ta nove"...31.dan
16.11.2005 7:03:48   
tjaga
Ja, delam na Viču in mi je v tej guvži pot čez Katarino najboljša alternativa. Sicdr pa poznam tiste tvoje konce tam, saj je moj tast par kilometrčkov od Horjula doma.




_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "Ta nove"...31.dan
16.11.2005 8:33:10   
Anonimen
Jaz tudi še hujšam, čeprav ne pašem k vam. V bistvu nikamor tule več ne pašem, ampak se kar prilimam kam.user posted image
Tudi jaz imam danes škrob in na ta dan ponavadi jem riž ali polento s kako kitajsko varianto omake. Danes imam skaldko-kislo s chilijem. U, pa še zeleno solato moram kupit, ta mi zadnje čase ful paše. Le umita je bolj tako-tako.user posted image

(odgovor članu tjaga)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "Ta nove"...31.dan
16.11.2005 9:35:23   
CUKRČEK
Saj je prav , da si se nam priključila.

Daj se pa končno zjasnimo, kam spada polenta.
Eni jo pod škrob, spet drugi na OH danuser posted image  Pojma nimam

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: "Ta nove"...31.dan
16.11.2005 9:48:24   
Anonimen
V jedilnikih na internetu je pod to dieto napisana pod škrob, menda pa nekje drugje, pa ne vem kje, mogoče v Rinini knjižici, pod OH. Ampak ker škrob je v bistvu OH, ni panike. Je pa tudi Rinina knjižica "ponaredek", torej prepis neke diete, ki jo je nekdo sam sestavil, tako da so se tudi tu lahko zmotili pri prepisovanju oziroma prikrajanju malo po svoje.
Kakšna pa je resnično sestava polente (ker škrob je nek ogljikov hidtrat, ki ima pač določene sestavine, ki so verjetno značilne samo za to skupino OH), pa res ne vem.

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: "Ta nove"...31.dan
16.11.2005 10:17:14   
asija
Tudi jaz sem še med vami, vendar včasih ne utegnem za RR. Kile grejo lepo počasi dol še 2 pa bom na cilju. Vendar bom vztrajala z vami do konca.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: "Ta nove"...31.dan
16.11.2005 11:09:08   
total
Dan,evo jaz sem tudi tukaj,danes kakšen krompirček+solatka.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: "Ta nove"...31.dan
16.11.2005 12:46:09   
biba.73
Jaz sem se vam šele v ponedeljek pridružila, tako da tudi kakšno napišem, brala sem vas pa že prej vsak dan. No sem pa šele 22. dan danes, tako da sem kar nekaj za vami, ampak jaz sem definitivno odločena, da grem do konca!!!!

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: "Ta nove"...31.dan
16.11.2005 18:46:50   
rikica
Oj!Jaz sem še tudi z vami,čeprav zadnji teden kar nekaj grešim.To imam zdaj predpriprave,ker še dojim.Ko pa bom nehala dojit pa se bom striktno držala diete.-3,5 kg pa še vedno držim.Vidim da ste ostale ful pridneuser posted image user posted image Lp

(odgovor članu biba.73)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: "Ta nove"...31.dan
16.11.2005 19:05:14   
baguSka
Glede na to da ste mau bl izkušene, bi vas vprašala kako se počutite na OH dan. Jst sm dons jedla špagete z gobicami, zdele sm kos torte in mi je prou mau slabo user posted image Sm komi še košček jedilne dol pogoltnla. :(

(odgovor članu rikica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: "Ta nove"...31.dan
16.11.2005 20:52:34   
CUKRČEK
Saj če ne boš jedilne pojedla, te tud nebo koncuser posted image
JAz je nikoli ne jem....če že, raje pojem kak čokoladen bonbon.


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: "Ta nove"...31.dan
17.11.2005 7:16:17   
Anonimen
Ko bi našla še enkrat od avtorja te diete, zakaj je jedilna čokolada tako zelo pomembna, pa verjetno ne bom. Prej je tudi jaz nisem jedla, ko pa sem tisto prebrala, sem se kar potrudila in jo pogoltnila. Pa saj sploh ni tako slaba.

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: "Ta nove"...31.dan
17.11.2005 7:35:10   
CUKRČEK
A ni ta čokočada kao proti alergijam in driski (ker je nasl. dan samo sadje)?? Jaz bi kake driskice bila prav vesela....bi se vsak končno mal spucalauser posted image user posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: "Ta nove"...31.dan
17.11.2005 7:39:03   
Anonimen
Ja, to je spet malo prirejeno, zaradi alergij pa driske, gem menda za to , da se resnično spremeni metabolizem...ne vem več točno, mogoče ve Spliš, k sem ji ekrat link poslala.

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: "Ta nove"...31.dan
17.11.2005 7:41:55   
Anonimen
Evo, sem našla, kopirano iz sosednjega foruma:

Danes sem čisto slučajno zvedela od učitelja joge, ko je poslal dieto po e-pošti in sem mu sporočila na katerih spletnih straneh je več o tej dieti, naslednje:

"Vidiš, kaj se zgodi, če človek, tako mimogrede in sebi v korist nekaj sestavi in objavi. Ideja o dieti se mi je pojavila l. 2001, ko sem prvič bral Montignacovo knjigo. Potem sem jo koncem 2001 sestavil in dal nekaj prijateljem ter jo tudi sam preiskusil. Drugi so s tega naredili biznis. Pa saj je prav tako. Naj koristi čim večim. Hvala za obvestilo.

HARI OM…"

No pa sem izkoristila priliko in ga vprašala zakaj je dal v to dieto tudi črno čokolado. Odgovoril mi je naslednje:

"Pravzaprav je čokolada vir energije in nadomešča sladkor, ki ga potrebujejo možgani za svoje delovanje. Montignac v svoji knjigi opisuje ostale učinke črne, jedilne čokolade, jaz pa sem jo uvrstil na jedilnik vsak 4. dan zato, ker uravnava peristaltiko. Pri tej dieti namreč prihaja do prekomernega izločanja ( empirično ugotovljeno ), kar je tudi smisel diete, vendar je treba to delno zavreti zaradi izgube elektrolitov. Prav peristaltika je tista, ki spremeni presnovo in zaradi katere so učinki diete dolgoročni. Dokaj enostaven razlog, mar ne. Pa še deluje…..

Prijazen dan!

HARI OM…"

Toliko v informacijo.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: "Ta nove"...31.dan
17.11.2005 7:44:54   
CUKRČEK
Hm, se pravi da poleg moje predrage kremšnitke danes požrem tudi vrsto jedolne čokolade. Upam, da jutri ne bom vsa škrbasta prišla v službo, ker je ta čokolada trda ko hudič.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?