|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
23.11.2005 11:09:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tasca 2
23.11.2005 11:16:33   
viv_
Mene pa zanima, kdaj bom zaključila študij, če bom kdaj zadela na lotu, pa kok otrok bom še imela?

Vidim, da si jasnovidna...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tasca 2
23.11.2005 11:17:21   
muki1
Joj, ženšče, pa kaj si že vnaprej delaš težave tam kjer jih ni.
Če te res ima tak rada, ti bo zaupala. Če pa svojo ljubezen do tebe le hlini, pa jo pač postaviš na svoje mesto KO in ČE bo sploh začela težiti.
Kaj se že vnaprej ubadaš s tem, da bo ona mislila, da ti nisi dobra mama. Joj, punca, preveč skrbi si delaš. Raje skušaj biti umirjena in zadovoljna user posted image , pa ne si mučit glave s takšnimi.

< Sporočilo je popravil muki1 -- 23.11.2005 11:27:42 >


_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tasca 2
23.11.2005 11:21:22   
Anonimen
te popolnoma razumem, ampak do sedaj bi že lahko ugotovila, da ti na RR nihče ne bo pomagal reševati problemov.

veš kritiziranje je ful lažje...

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
23.11.2005 11:21:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tasca 2
23.11.2005 11:23:28   
viv_
Anonimneži pa vedno povedo kako rešiti problem, kje je jedro težav, pa še GSM številko ti ponudijo za osebno svetovanje...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tasca 2
23.11.2005 11:26:56   
muki1
To Viv user posted image ( Leti na izjavo anonimne in ne Andrejcike, da ne bo kdo po nepotrebnem užaljen).

< Sporočilo je popravil muki1 -- 23.11.2005 11:29:56 >


_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tasca 2
23.11.2005 11:51:29   
Anonimen
Joj znaš ti komplicirat Andrejčika! Bodi vesela, da imaš taščo, ki ne samo da bo oboževala svojega vnuka, ampak bo poznala tudi kakšne strokovne prijeme, kar jih večina naših tašč ne.

Sploh ne razumem, zakaj nosečnost skrivata pred njo... user posted image

Anonimna, ti si pa res fantastična, kar vse razumeš. user posted image

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
23.11.2005 12:12:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Tasca 2
23.11.2005 12:18:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: viv

Anonimneži pa vedno povedo kako rešiti problem, kje je jedro težav, pa še GSM številko ti ponudijo za osebno svetovanje...


Ha ha.. user posted image user posted image  Full dober user posted image user posted image

Sej drugace pa si full faca Andrejcika.. kaj pa ces, ce je zdaj v modi imeti tezave.. Ce jih ni, si jih moras pa shalucinirat.. user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Tjazy -- 23.11.2005 12:19:37 >

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Tasca 2
23.11.2005 12:19:48   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: Andrejcika
Res zanimivo da ne znate vec povedat mnenja ampak znate samo se kritizirat!! Mogoce bo pa jutri boljs!!!


Aham, če slišiš kar si želiš je mnenje, če pa slišiš kar si ne želiš je pa kritiziranje.

To, da kompliciraš je pač tudi MNENJE! In če je NE POZNAMO ti težko damo kakšno drugo mnenje!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Tasca 2
23.11.2005 12:24:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: viv

Mene pa zanima, kdaj bom zaključila študij, če bom kdaj zadela na lotu, pa kok otrok bom še imela?

Vidim, da si jasnovidna...


Uff.. sem mislil tole citirat.. ne tisto kar sem.. user posted image

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Tasca 2
23.11.2005 12:42:26   
tascha
Lohk bi rekli: čez en ušes notr, čez drugega ven user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Tasca 2
23.11.2005 13:16:58   
Anonimen
Najprej čestitke za nosečnost!user posted image user posted image user posted image

Glede tvoje tašče pa je tako, da ni važno ali je vzgojiteljica ali pa bi delala nekaj povsem drugega, če bo imela cel kup nasvetov, jih bo imela. Ljudje smo pač takšni, da smo vedno bolj pametni od okolice in moramo vedno vsem pomagati z nasveti, pa če si jih naslovnikželi ali ne. Tako da pričakuj dobronamerne nasvete ne samo od tašče, temveč tudi od svojih staršev, kolegic, sosed, naključnih mimoidočih na ulici,....
Poslušaš, kaj imajo za povedat in če se ne strinjaš, se ne strinjaš, preslišiš nasvet in narediš po svoje. Videla pa boš, da se med celo množico brezveznih nasvetov najde tudi kakšen zelo uporaben.
Torej pusti tašči njeno veselje, ti pa naredi po svoje.
Najprej pa ji seveda povejta veselo novico. Mogoče stvari le ne bodo čisto take, kot jih pričakuješ.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Tasca 2
23.11.2005 13:59:54   
lex
No pri meni je bila pa med nosečnostjo moja mami hujš kot tašča. Ampak pri enem ušesu not pri drugem pa ven. Jaz moji dragi tašči (ki je mati 4 odraslih otrok in babica 3 vnukov, ki ne živijo blizu in ve TOČNO KAJ SE JE DOGAJALO z njimi, pa jih vidi 2 x na leto) povem kaj lahko in kaj Aleks ne sme in kaj mi gre na jetra pri njej (razen za njen buci baci bacrli - ji še nisem povedala, ampak tolk nesramna pa tud ne smem bit).
Mene najbolj jezi to ko Aleksa primerja s svojimi otroci, pa sta bila sinčka ko Lolek in Bolek. Stara je in živi v iluzijah. Kajti človek postane star ko živi v preteklosti - in to oba počneta.
Moj tast je tud hud primer. In zadjič me je kolegica vprašala, če lahko da tamalemu keks (namenjen njemu), pa em rekla, da je pride on not in reče, da tamali še ne sme jest kekasov, mu je kolegica kar zabrusla nazaj, da mu mama dovoli, da je kekse. Ne sekiraj in uživaj v user posted image . Pa čimprej povejta novico, da bo dala mir s tem kdaj mislita met otrokeuser posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Tasca 2
23.11.2005 14:18:41   
Anonimen
Andrejcika, najbolje, da boš spustila take komentarje skozi eno uho not in skozi drugega ven. Mene tud skrbi, da mi bo tašča pamet solila, samo se bom s tem ukvarjala takrat. Če bo tako, se bom distancirala od nje, kolikor bo mogoče. Če bo po mojem mnenju pretiravala, bom kljub temu naredila po svoje in to vpričo nje, da bo videla, da je ne šljivim, če pa bo že preveč nasilna s svojimi nasveti, ji bom pa tudi povedala svoje. Samo kot pravim, s tem se bom ukvarjala takrat. Ti zdaj raje uživaj v nosečnosti in si je ne grenit že zdaj s takimi razmišljanji.

(odgovor članu lex)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Tasca 2
23.11.2005 14:57:51   
kalbo
Kot vedno govorim, bom tudi zdaj rekel, da se z umotvori tastarih ne splača ubadat. Skozi eno uho noter, prefiltriraš, če je slučajno kaj uporabnega, tisto upoštevaš, ostalo pa s svetlobno hitrostjo ven.

Moja tašča merka otroke in bo merkala tudi Blaža, ko bo konec porodniške. Ko je bila ženka nekje v osmem mesecu nosečnosti, sva dobila tisti košek na koleščkih. Ko so mati to videli jih je skoraj kap. "Ne mi otroka razvajat"....Mati, kako tebi, a je tvoj.... hhm ja ni, ampak vseen....
Zdaj, ko je mali star skoraj pol leta je pa dobesedno zaljubljena vanj. Niti roke mu ne da dol s cajtenga, ko ga začne mečkat. Vedno sem rekel, ko bo mali pri njej na "šihtu" bo pod njeno komando. Zdaj pa vem, da bo treba ukrepat, da ne bo imel privilegijev pred drugimi, ker to pa ne bo v redu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Tasca 2
23.11.2005 14:59:02   
rija
Veš kaj naredim jaz, ko mi nekdo preveč pamet soli: enostavno zamahnem z roko, pa pravim: jaz pa sploh nič ne kompliciram v tej smeri. In zadeva je po navadi zaključena za obe strani. Pa naslednjič je vseh dobrohotnih nasvetov manj. Če pa me kaj zanima, pa itak vprašam.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Tasca 2
23.11.2005 15:09:27   
baguSka
Kot ti je svetoval kalbo. Posrkaš vase kar je koristnega, ostalo pa pozabiš. Drugače skoraj ne gre. Nje ne boš spremenila, lahko pa spremeniš sebe. Postani ignorantska, vsaj do neke pametne meje.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?