|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   odločbe
23.11.2005 12:01:31   
viv_
Ali je kera že dobila novo odločbo za plačilo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: odločbe
23.11.2005 12:23:45   
srki
Jest je še nisem dobila. Z novembrom sem user posted image  dala v drug vrtec, me je že strah, koliko bo znesek. Ta teden sem dobila položnico še za mesec oktober- 46.000 tolarjev. Tele jasli so pa res drage, kot da imam milijonsko plačo, mater.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: odločbe
23.11.2005 12:26:55   
viv_
Ja, jaz imam tudi toliko... pa upam, da bo nova odločba kaj boljša. Neki sem gledala, pa mislim, da spet pademo v 5. razred, ampak za ene 3 jurje user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: odločbe
23.11.2005 13:07:43   
srki
Jest sem tud v 5. razredu bila, saj verjetno bom zdaj tudi, ampak upam da ne, saj je bila lani porodniška pa vrtec je malo "cenejši". Sem padla v 5. razred za 0,12 %. Mislim, da bi jih kokla brcnila.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: odločbe
23.11.2005 13:27:44   
nejcko
Ja, jaz sem jo že dobila. Aja - MOL

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: odločbe
23.11.2005 21:15:07   
elizabeta p
Ne, nisem še dobilaa. Upam, da bo kmalu, ker sem na tisto ki sem jop morala oddati do 15.8. čakala skoraj do konca oktobra.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: odločbe
23.11.2005 22:20:00   
frutka_
Ne, nisem še dobila. Baje se v LJ mislijo dvignit cene vrtcem?

(odgovor članu elizabeta p)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: odločbe
24.11.2005 6:13:19   
Moica
V Lj. bodo cene ostale enake, razen za tiste iz drugih občin ... za ostale občine pa mislim, da se še ne ve.

Lep dan!

Moica

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: odločbe
24.11.2005 10:14:33   
Pajaca
viv sem gruntala o teh odločbah.... po moje so oni tok smotani, da so jih do 15.11 dajal sam na kup in jih šele zdaj rešujejo, namesto da bi jih sproti reševali. Tko da nam nič ne pomaga če smo jih oddali že na začetku oktobra..... pa še čist na dnu kupa smo zdaj.....

sam mi itak po novem letu dobimo novo odločbo, tko da mi je čist useen če jo zdaj ne dobim.....

(odgovor članu Moica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: odločbe
24.11.2005 12:34:39   
Baby
Ne jest jo tud še nisem dobila

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: odločbe
24.11.2005 20:43:11   
frutka_
Pajaca eni starši še jih vedno nosijo!  Baje pa je toliko podatkov za obdelati da jim primanjkuje ljudi za hitrejše rešitve odločbe.

(odgovor članu Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: odločbe
24.11.2005 20:54:26   
Ezi
Tudi mi še nismo prejeli odločbe, verjetno bo res še trajalo.
Sem pa tudi jaz slišala o podražitvi vrtcev v Lj. Katera ve kaj več o tem? Tistega o drugih občinah ne razumem, Moica.

Lp, Ezi

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: odločbe
24.11.2005 23:23:36   
Pajaca
Ezi mislim, da je to tako, če si rečmo iz kr in imaš otroka v lj v vrtcu boš plačal več kot če si iz lj in imaš v lj otroka v vrtcu. Po moje je to zato, ker je polno staršev ki otroke vozijo v lj v vrtec, ker je dejansko nemogoče, da bi ga imeli rečmo v kr (prištej 8 ur delaš + vožnja kar je precej več kot 9 ur... kar je vsaj pri nas max kar je otrok v vrtcu) Po drugi strani pa zato ljubljanski otroci nimajo prostora v vrtcih.

Tko nekako sem jaz to razumela...... kaj vem fer al ne.. ne bom se spuščala v to.

(odgovor članu Ezi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: odločbe
24.11.2005 23:33:58   
BARBARA R.
Ja, to je tako kot pravi Pajaca.Mi smo pa oddaljeni morda 3 km  od vrtca in že v drugi občini in bomo plačali več. Je tudi to fer? Naj otroka vozim 30 min na drugi konec zato, da bo v isti občini v vrtcu kot je stanujoč? S tem, da tam tako ali tako nismo bili sprejeti. Lepo vas prosim, kaj res morajo služiti na revežih?
 
     user posted image

(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: odločbe
24.11.2005 23:34:08   
KODA
Jaz vozim otroka v Lj v vrtec.
-sem nezadovoljna z našim vaškim vrtcem
-oba imava službo v LJ
Vrtec se naj bi nam podražal za cca30%.odvisno,koliko ti da matična občina subvencije.Meni ni pomembna cena,važno je,da je otrok zadovoljen.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: odločbe
25.11.2005 20:22:12   
Anonimen
Jaz sem jo dobila danes in sem padla v peti plačilni razred. SKoraj me je kap!!! Pa kako je to možno? Kje si lahko pogledam, kolikšni so cenzusi za plačilne razrede, ker me res zanima!

Tako sem jezna! Mož je bil v letu 2003 zaposlen le tri mesece, zdaj pa tako plačilo? Kot da smo milijonarji ali kaj?

To je pa tisto, ko sva delala za avtorski honorar. Ker sva skupaj zaslužila dodatnih 8000 na mesec, jih bova zdaj povrnila še pa še. Tudi pri otroškem dodatku se nama že pozna...

Ne vem, če se ne bom pritožla. Samo kaj naj napišem v pritožbo? Po mojih izračunih bi morala namreč pasti največ v 4. plačilni razred, upala pa sva na 3.

(odgovor članu KODA)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: odločbe
25.11.2005 20:38:27   
kofetek2010
 
IZVIRNO SPOROČILO: Skutica

Jaz sem jo dobila danes in sem padla v peti plačilni razred. SKoraj me je kap!!! Pa kako je to možno? Kje si lahko pogledam, kolikšni so cenzusi za plačilne razrede, ker me res zanima!


Poglej, če ima MO Maribor na svoji web strani kakšno lestvico, saj je cena od občine do občine različna user posted image
mene je že sedaj strah, saj stanujem v občini, ki ima najvišjo ceno jasli v državi user posted image
aja, pa mislim, da sem tud tuki na RR enkrat zasledila neko lestvico user posted image  
fajn porihtaj!

user posted image sem našla stran, samo MB ni gor user posted image  http://www.ringaraja.net/vrtecCena.asp

< Sporočilo je popravil jana73 -- 25.11.2005 20:40:33 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: odločbe
25.11.2005 21:13:17   
Ezi
Ojoj, pa kam to pelje ...

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: odločbe
25.11.2005 21:56:19   
Anonimen
Jana, hvala, sem tudi sama že tu gledala. Našla sem na strani za ministrstvo, tam pa piše samo kolikšen je cenzus za določen razred. O cenah v mariborskih vrtcih pa tudi pod občino Maribor nič ne piše.

Hja, nič, kaj pa čem? Plačat, valda, in se po glavi tepst, da sem takrat raje delala, kot pa sedela doma in bogu cajt kradla.

(odgovor članu Ezi)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: odločbe
26.11.2005 17:27:41   
bskrle
ja, 18. 11.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: odločbe
26.11.2005 21:23:29   
Gina
Nisem še dobila, pa saj je prezgodaj, oddala sem 15.11., ker sem skoraj pozabila na to.

Vrtci so na splošno predragi. Zelo predragi.Nič ne naredijo za družine z otroki.

Sicer je pa z občino Ljubljana tako, da svojim prebivalcem sofinancira plačilo vrtca. Tako da je npr. vrtec v našem kraju lahko cenejši kot v LJ., pa bom več plačala, ker občina LJ. sofinancira več, kot naša k plačilu vrtca. V bistvu je v Lj. kar ok, kar se tega tiče. Ravno zato pa nočejo sofinancirati še vseh ostalih prebivalcev drugih krajev. Če pa prineseš potrdilo, da ne moreš dobiti v matični občini vrtca, ker je preveč zasedeno, pa ti menda lahko matična občina vseeno nekaj zraven da, samo se ne spomnim, kako se to ureja, je treba na občini vprašat, ampak vem, da je ena moja sodelavka tako naredila nekaj časa nazaj.

Saj je enako z nujno zobozdravniško pomočjo. Če prideš v Lj. po 21.00, plačaš, če nisi prebivalec Lj., ampak primestne občine, ki nima svojega dežurnega zobarja, najprej 8000.- samo zato, da usta odpreš. Če si ljubljančan, plačaš 4000.-. Potem pa še vse ostalo, kar ti dela, zraven plačaš. Tiste 4 jurje razlike občina sofinancira, ampak samo svoje prebivalce. Tko to je, kaj češ.

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





FOTO: To je bistvo družine!
photo
Prav vsaka družina je posebna in unikatna. Toda, kaj imajo družine z vseh koncev sveta in različnih oblik vendarle skupn...
Naravno in sočutno odvajanje od plenic
Pri odvajanju od plenic ne gre toliko za to, kdaj so otroci razvojno pripravljeni biti brez plenic, ampak bolj za to, kd...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?