|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   shranjevanje dokumentov na računalnik
23.11.2005 13:11:08   
Moyca_

rada bi neke dokumente (papirovje) shranila na računalnik v Word. Kako to. A skeniram in shranim- pa lahko potem odprem v Wordu- se spozna kdo na to?



_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: shranjevanje dokumentov na računalnik
23.11.2005 13:29:58   
lex
A zaš odpirat mape?

Mapo odpreš na tak način:
zaženeš raziskovalca (explorer), klikneš na moj računalnik, local disk in nato zgoraj klikneš file (čisto zgoraj), kjer daš nova, greš na puščico, kjer ti napiše mapa (ali folder). tako ustvariš novo mapo (preimenuješ jo tako da dvakrat počasi klikneš na njo ali pa z desno tipko na miški klikneš na mapo in nato preimenuj) v katero nato shranjuješ vse svoje dokumete (Word ali excel), kajti v word se ne da kaj shranjevat. To je program s katerim delaš - lahko pa potem to odpiraš v Wordu naprej. Vedet moraš kam kaj shraniš in najlažje je tako, da si recimo za važne dokumente odpreš eno mapo, za otroške pesmice drugo,itd.
v Wordu pa tole najdeš nato takole:
zaženeš Word, klikneš odpri v zgornjem kotu (ikonica je rumena mapa, če te nimaš klikni datoteka in nato odpri). Odpre se ti pogovorno okno v katerem klikenš išči v (majhna bela črta, v katerem se ti ponavadi izpiše my document), tam stisni črno puščico in označi local disck in tam se ti bodo odprle mape, 2x klikneš na svojo mapo in se ti odpre kar imaš v njej in nato tisto kar želiš odpret spet klikneš 2x.

Če še česa ne razumeš kar vprašaj. Ampak z mapicami imaš najbolj urejeno.

Lahko shraniš skenirane stvari v mapice (mislim, da se ti avtomatsko naložijo v Word), lahko potem odpiraš, ne moreš jih pa spreminjat. - Mislim, da sem narobe razumela tvoje vprašanje, mogoče bo pa komu prav prišlouser posted image .

< Sporočilo je popravil lex -- 23.11.2005 13:31:59 >


_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: shranjevanje dokumentov na računalnik
23.11.2005 15:57:09   
Moyca_
ahauser posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: shranjevanje dokumentov na računalnik
23.11.2005 22:45:43   
Joe
Lahko prebereš še moj odgovor na to tvojo temo, a odprto nekje na Našem vsakdanu ali Čvekanju v tri krasne.

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: shranjevanje dokumentov na računalnik
24.11.2005 8:21:32   
Moyca_
hvala Joe

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Joe)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?