|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tragedija v NM porodnišnici
25.11.2005 17:00:30   
planinc1978
Živjo punce!

A ste slišale za katastrofouser posted image v Nm porodnišnici?? Kaj pravte, kdo je kriv za smrt uboge mame?
Ko sem jaz to slišala, sploh nisem mogla verjeti, da se v današnjih časih še kaj takega lahko zgodi.
Osebno sem noseča 9t in iz Bele krajine. Do tega trnutka sem nameravala roditi v Nm, zdej pa neverjamem.user posted image

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tragedija v NM porodnišnici
25.11.2005 17:03:44   
lan
Zalostno novico je bila ze pred dnevi objavlena na RR-ji.
Kdorkoli je ze kriv ne more mozu in sincku obuditi mamice,zene nazaj.Zalostno!!!!

(odgovor članu planinc1978)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tragedija v NM porodnišnici
25.11.2005 17:17:41   
Anonimen
Jst sem 100%, da so nesrecni mamici v NM porodnisnici nudili vse, kar je potrebno in sobili sigurno kar se da strokovni.
Vendar pa se vedno-tudi v danasnjih casih na leto umre priblizno ena porodnica! Tako da zal, je bila ocitno ta nesrecna punca za letos prva in zadnja. Upam!!!

(odgovor članu planinc1978)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tragedija v NM porodnišnici
25.11.2005 17:27:38   
mojcadamijan
Če nekoga pošljejo domov, ker ima zelo nizko raven trombocitov, ker nimajo zdravila pa ne da bi jo napotili drugam, saj se je punca slabo počutila že prejšnji četrtek so NEDVOMNO krivi zdravniki, bila pa je tudi že precej čez rok tako da bi lahko kaj naredili-to je neopravičljivo in če bodo nekaznovani ne razumem več čisto nič!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image -otroček je pa v kritičnem stanju

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tragedija v NM porodnišnici
25.11.2005 18:17:58   
total
Valda,da so zdravniki kriviuser posted image ,kdo pa ona sama?

(odgovor članu mojcadamijan)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tragedija v NM porodnišnici
25.11.2005 18:21:05   
mala maja
jest se pa poeni strani strinjam z anonimno (vsi smo samo ljudje in tud zravniki niso čudodelci) po drugi pa se tudi jaz sprašujem kaj je bilo zdravnikom da je niso napotili drugam, ali pa zakaj je mož ni peljal v LJuser posted image  če sta vedela za težave pa v NM niso naredili nič.

malemu sinčku in atiju pa iskerno sožalje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

< Sporočilo je popravil mala maja -- 25.11.2005 18:23:17 >

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tragedija v NM porodnišnici
25.11.2005 19:09:33   
eva1
Dvomim da je vse tako, kot pišete-da v bolnici nimajo zdravil...bla, blabla...pomoje so na delu spet zlobni jeziki, ker zdravniki jo sigurno kr niso pustili umreti, pa da so jo z zelo nizko vrednostjo trombocitov poslali dam, pa nič ukrepali-tega enostavno ne vrjamem...pa tut toliko čez rok ni bila, da bi bilo potrebno nujno ukrepati...mislim, da je šlo za splet okoliščin in kakor se vedno ponavlja še vedno v sloveniji umre določen procent žensk pri porodu...in kaj so potem za vse zdravniki kriviuser posted image


(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tragedija v NM porodnišnici
25.11.2005 19:19:21   
Sulfinija
Za tako dejanje ni nobenega opravičila za ljudi v belih haljah.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image 7t5d

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Tragedija v NM porodnišnici
25.11.2005 19:50:15   
mojcadamijan
To o zdravilih in da so jo poslali domov je rekel sam predstojnik novomeške porodnišnice, bila je pa 17 dni čez rok-to vem pa ker je iz iste vasi, kjer sem živela

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Tragedija v NM porodnišnici
25.11.2005 21:33:04   
katy_
ejlla!
prvič slišim, da lahko kdo umre pri porodu, vsaj ne zdaj ob taki znanosti in tehnologiji. Koliko let pa je imela?

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Tragedija v NM porodnišnici
25.11.2005 21:34:15   
mojcadamijan
29 let

(odgovor članu katy_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Tragedija v NM porodnišnici
25.11.2005 21:56:10   
Helly
ko prebiram tele vaše vrstice in poročila  o tragediji me zelo stiska pri srcu, kajti tudi moje življenje je pred štirimi meseci viselo na nitki, natančneje drugi dan po porodu. še danes se težko sprijaznim s tem, zelo težko mi je in se moram enostavno o tem predvsem veliko pogovarjati. še vedno sem zelo jezna, vendar je šlo pri meni za kar nekaj strokovnih napak predvsem moje ginekologinje, ki je vse moje težave v nosečnosti označevala za čisto običajne. in te "čisto običajne" težave so naju  z otrokom pripeljale čisto do roba..., vendar se je n akoncu vse dobro in srečno končalo. res je, da so tudi zdravniki le ljudje in to dejstvo popolnoma sprejemam ampak v mojem primeru je šlo res za veliko malomarnost. nikogar ne bom obtoževala, tudi mojo ginekologinjo ne, kajti vsi se lahko zmotimo, se pa dogaja da se marsikatere težave jemlje preveč površno, pavšalno, na splošno, ne daje se jim zadostnega pomena in splet vseh teh dejavnikov in okoliščin lahko pripelje tudi do takšnih tragičnih dogodkov. žal!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mojcadamijan)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Tragedija v NM porodnišnici
26.11.2005 8:19:38   
micki
ja, katastrofa. Ampak, če razmislim dobro, sem še vedno odločena, da grem rodit v NM (zdaj pa še posebej, ker bodo tkolk bolj pozorni)!!!!

(odgovor članu planinc1978)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Tragedija v NM porodnišnici
26.11.2005 23:34:36   
Anonimen
Micki, jaz pa se ne bi tako zanašala na to. So leta 1999 tudi zamenjali dva dojenčka med seboj in leta 2001 je mamica zjutraj rodila mrtvega otroka, ker zdravnik ni dovolj hitro reagiral. A misliš, da jih je to prebudilo, da bi bili bolj pozorni???? Neeeee, ker potem tale mamica ne bi umrla. Tako porodnišnico je potrebno zapreti ali pa menjati celotno osebje.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Jaz na tvojem mestu zagotovo ne bi tvegala. Saj vem, veliko jih tam rodi in je vse OK, ampak kaj pa, če pri meni ne bo tako??

(odgovor članu micki)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Tragedija v NM porodnišnici
26.11.2005 23:44:10   
valči
Micki,pojdi v Bržice,tam se ti bo lepo godilo,predvsem varnouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Tragedija v NM porodnišnici
26.11.2005 23:45:29   
valči
user posted image Brežice-se vidi da morem it spatuser posted image

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?