|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali ženska krvavit pri odmrtju ploda?
29.11.2005 11:36:22   
Anonimen
LP in najprej se opravičujem, če je za katero ta tema boleča.

Zanima me, tiste, pri katerih so ugotovili, da je otročku v nosečnosti kar na lepem prenehal biti srček, ste kaj krvavele?

Jaz sem v 23.tednu, prejšnji teden na pregledu vse b.p., danes na wc-ju pa sem opazila malo malo krvi....skrbi me, ali ne gre morda za odmrtje ploda, glede na to, da otročička v 23.tednu še ne čutim kaj preveč...user posted image  samo občasno žgečkanje....danes recimo še nisem čutila nič...

Hvala za morebitne odgovore in še enkrat oprostite, če sem katero prizadela.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali ženska krvavi pri odmrtju ploda?
29.11.2005 11:37:36   
Lorena
Se opravičujem, ker je vprašanje pod anonimni... nisem anonimna

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali ženska krvavi pri odmrtju ploda?
29.11.2005 11:58:40   
Klarissa
Leti na urgenco!!!!!!!!!!!!!
jaz sem krvavela in imela abrazijo v 9. tednu in mi je bila kriza--ti pa tako dalečuser posted image user posted image user posted image
Upam, da je vse vreduuser posted image

(odgovor članu Lorena)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali ženska krvavi pri odmrtju ploda?
29.11.2005 12:22:46   
darjatimci
Tudi pri meni se je tako končalo žal.

(odgovor članu Klarissa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali ženska krvavi pri odmrtju ploda?
29.11.2005 12:25:38   
Marogica
Lorena, idi TAKOJ v bolnišnico na pregled. Bolje, da ti povedo, da ni nič, kot pa da je res kaj narobe.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Lorena)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali ženska krvavit pri odmrtju ploda?
29.11.2005 12:59:34   
Lorena
Najprej se Vam zahvaljujem za odgovore, čeprav niso ravno optimističniuser posted image
No, naj povem, da sedaj od krvi ni ne duha ne sluha, niti nimam nobenih drugih ''znakov''.
Še vedno si ne upam trditi, da je bila to kri, prej nekaj umazanega.
Kot da bi bil izcedek (ki me spremlja že en čas) malo, zelo zelo malo umazan. Ampak sedaj je vse tako kot prej.
Počakam še malo in se opazujem...

Enkrat sem G že klicala zaradi krvi v urinu, pa je rekla da naj počakam doma, da pridem k njej le če bi bilo krvavitev močnejša ali v kolikor nebi prenehala. Šla sem na pregled vseeno in me je poslala domov, ker je bilo vse o.k. 

Še kakšni znaki spremlajo to nesrečno odmrtje ploda? npr.vrtoglavica, vročina,...

Hvala še enkrat za vaše odgovore!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali ženska krvavit pri odmrtju ploda?
29.11.2005 13:12:21   
mala maja
jaz sem pri zadnjih dveh nosečnostih tako vsake toliko časa zakrvavela, če sem kaj težkega vdigovala ali pa bila na dajšem sprehodu pa mal daj časa na nogah.

isto kot tebi pol o krvavitvi ni blo ne duha ne sluha.Se pa je tud men  to dogajalo po 20t.Moji sosedi tud..
ne vem kaj ti svetovat. mene je tud panika grabila.
jaz sem klicala g pa mi je svetovala počitek, enkrat sem šla pa celo v porodnišnico.
najbolje da se greš res pokazat sej veš tud če se ti ne počutiš dobro zaradi strahu tvoj otročiček to čuti. boš vsaj mirna.

ps pa sory za napake mal težko pišem

(odgovor članu Lorena)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali ženska krvavit pri odmrtju ploda?
29.11.2005 13:39:38   
Lorena
Sporočam Vam, da sem se sedaj lepo udobno namestila na svojem stolu in ravnokar občutila 3. prve konkretne brcike svojega user posted image .     user posted image user posted image user posted image

Zato mislim, da je bil moj strah le odveč in t.i. ''kri'' le privid.
Vseeno pa nameravam stanje nadzorovati.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ali ženska krvavit pri odmrtju ploda?
29.11.2005 14:52:09   
darjatimci
Oprosti Lorena jaz sem površno prebrala tvoje vprašanje,videla sem le tisto odmrtje ploda,ti pa si že v 23 tednu,v tem primeru ne gre več za odmrtje plodu,ampak bi imela že kar konkretne popadke in tudi krvavitev,zato brez skrbi in če so kakšne težave kar mirno do ginekologa bolje zastonj kot,da je kaj narobe,pa srečnouser posted image

(odgovor članu Lorena)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ali ženska krvavit pri odmrtju ploda?
29.11.2005 15:15:54   
anajmad
Ni ravno na mestu,da sprašuješ v tem forumu.Si že spraševala v drugem forumu in ta forum je namenjen čemu drugemu,ne pa tvoji panični reakciji.Malo se zamislite drage moje,kam postavljate vprašanja.
en lpuser posted image D.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ali ženska krvavi pri odmrtju ploda?
29.11.2005 15:22:49   
petraz
Saj ni pomembno kje se postavi vprašanej, a ne!??user posted image  Bolj pomembno je to, da je sedaj vse vredu z user posted image . Lorena, ti pa lepo počivaj in ne se preveč sekirati...

(odgovor članu Lorena)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ali ženska krvavi pri odmrtju ploda?
29.11.2005 16:28:18   
anajmad
Ta forum je namenjen,če ne znate brati v tolažbo v najhujših trenutkih kot so npr.izguba otroka in smrt otroka,ali bližjega,da vam malo osvežim,če ne znate brati.Lorena mi je žal,če sem mogoče za nekatere agresivno odreagirala,ampak vprašanje postavljaš na dveh forumih.Tudi sama sem lani v 24.tednu izgubila otroka in zato sem še bolj občutljiva,ker nekatere kar brezglavo postavljate vprašanje in odgovarjate na njih.To je zelo občutljiva tema in je nobenemu ne privoščim.Mislim,da sem dosti razumljivo napisala petraz.
lp D.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu petraz)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ali ženska krvavi pri odmrtju ploda?
30.11.2005 7:39:55   
Lorena
ANAJMAD!

Veš, čisto nič se ti ne bom opravičevala, ker se ti nimam zakaj!
Lepo sem napisala v prvem sporočilu, da se v naprej opravičujem, če bo tema katero prizadela (če morda ne znaš brati). Mislim, kot da opravičilo danes res več nič ne pomeni....
In zakaj ene krivite ves svet, če ste izgubile otroka?! Tudi jaz sem ga, toliko da veš, pa ni zato nihče kriv! In še vedno kateri odgovorim, ko najdem takšno vprašanje, ki je tudi zame boleče, ker želim nekomu pomagati, da nebi prišlo do podobnega tudi komu drugemu.
Glede na to, da sem enega user posted image  že izgubila, bi bila lahko toliko uvidevna, da me nebi ravno popljuvala, češ kaj toliko sprašujem in paničarim!
Joj ste ene žlehtuser posted image
Pa lep dan

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ali ženska krvavi pri odmrtju ploda?
30.11.2005 7:56:29   
anajmad
Jst ne krivim cel svet,da sem izgubila otroka in tudi tebe ne.Ampak malo pomisli kaj sploh  ima ta forum namen??????Ne vem,zgleda da nisem dovolj jasno napisala.Nisem žleht in tudi ne nameravam biti.Vesela sem da se je srečno končalo zate včeraj.
Zaenkrat pa poudarjam, da je zelo občutljiva tema in velika razlika,če moraš otroka poroditi živega ali mrtvega, ali da ga kasneje izgubiš.Pa če si postavila v forumu "Zanositev" vprašanje,se zavedaj,da mamica,ki ji je umrl otrok ti tega nikoli ne bo odgovorila,ker je to zelo občutljiva tema!
lp D.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Lorena)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ali ženska krvavi pri odmrtju ploda?
30.11.2005 7:59:49   
Anonimen
Joj, joj, joj...to je edini forum, ki ga še berem po tistem, ko je mojemu otročku v 21 tednu prenehalo biti srce. Nenadoma. Brez opozorila, brez krvavitve; še dan prej sem čutila premikanje, potem pa je naslednji dan gin. na rednem pregledu ugotovil, da mu srce ne bije več. V porodnišnici so trije zelo poznani ginekologi samo z glavo zmajali in trdili, da je to pa res nesrečno naključje, ki ga je treba jemati kot smolo iz neznanega vzroka.
Torej, lahko se zgodi tudi brez kakršnih koli znakov. Vendar upam, Lorena, da to ni tvoj primer in sem vesela za tiste brce, ki si jih čutila.
Ostalim, ki ste udrihale čez Lorenino vprašanje, želim povedati le to, da je naslednja nosečnost po izgubi otroka polna skrbi in trpljenja, in niti malo ne tako srečno obdobje kot pri tistih, ki se pogovarjajo na ostalih forumih ringaraje. M.

(odgovor članu Lorena)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ali ženska krvavi pri odmrtju ploda?
30.11.2005 8:45:01   
Lorena
Hvala M. za razumevanje user posted image

Tiste, katere je tema prizadela, oprostite

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ali ženska krvavi pri odmrtju ploda?
30.11.2005 12:12:39   
Marina 1
ANAJMAD.
Jaz sem žal ena tistih mamic ki ji je pred tremi leti umrl otrok-deklica dvojček in če sem čisto odkrita je to res zelo boleča tema,vendar naj povem da sem ravno na takšnih forumih našla delček tolažbe in razumevanje mamic ki so to že dale skozi,zato sem mnenja da še obstajajo mamice ki so doživele smrt otročka a vseeno poskušajo z svojimi nasveti pomagat kateri ki je v dvomu in strahu za svojega otroka,zato prosim ne pisat da mamice katerim je umr otrok na takšna vprašanja ne bodo odgovorile,ker to ne drži.In če sam ne daš skozi takšne preizkušnje ne moraš odločat o razmišljanju ostalih ki so to doživeli.
Pa brez zamere,nisem z tem hotela nobenega užalit ali mislit kaj slabega.To je pač moje osebno mnenje.

LP Marinauser posted image

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ali ženska krvavi pri odmrtju ploda?
30.11.2005 19:19:58   
Anonimen
Ne vem, jaz pa bi rekla, da se kar strinjam z Anajmad. Meni je to, da sem to temo tukaj našla, izgledalo tako, kot da bi Lorena svojega otroka že kar odpisala in je že žalujoča. Tukaj gor imajo namreč prostor za izpoved svojih doživljanj ob smrti otroka in najbližjih mamice in osebe, ki so to morale dati skozi. Jaz bi to temo zagotovo zastavila na forumu Spontani splav ali Nosečnost in porod, nikakor pa ne tu. Ne vem, no. Moje mnenje.

(odgovor članu Marina 1)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ali ženska krvavi pri odmrtju ploda?
1.12.2005 7:06:32   
mirjamca
Da še jaz v tej zgodnji uri napišem svoje mnenje, oz. kako jaz po izgubi otroka gledam na ta forum.
Po izgubi je bil čas žalovanja, ko sem obžalovala to izgubo. Zelo kmalu pa sva s partnerjem razčistila, da si želiva otroka in ne moreva v nedogled objokovati najinega angelčka, temveč začeti gledati naprej. Tu pa pridem do tega, da se mi poraja kup vprašanj, s katerimi ne morem non-stop bombandirati mojega ginekologa, zato bi si rada izmenjala izkušnje in mnenja z mamicami, ki so izgubile otroka v nekoliko višji nosečnosti; npr. o tem, kdaj so dobile menstruacijo, koliko časa so čakale z zanositvijo, kako so preživele naslednjo nosečnost, kake preiskave so opravile, ...
Moje mnenje je, da je priprava na nosečnost po neuspeli nosečnosti, ki se je končala s smrtjo otroka nekaj takega, o čemer se ne da razpravljati na forumu Zanositev in sama nosečnost potem nekaj tako specifičnega, da ne paše na forum Nosečnost in porod ali pa Čvekanje v pričakovanju.
Pogrešam tematski forum, kjer bi si mamice (in očetje), ki jim je umrl otrok v nosečnosti in takoj po porodu, izmenjali izkušnje in informacije in se predvsem vzpodbujali.
Lep dan vsem, M.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?