|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "Ta nove"...45.dan
30.11.2005 6:05:56   
CUKRČEK
Drage moje hujšajoče dame, ki ste še ostale tukaj z mano......danes smo točno na sredini naše diete. Matr, kako šiba čas, a?!?

In točno na sredi diete se sadje je. U bistvi sem že kar čakal ata dan, ker se mi zdi, da sem ful prenažrta vsega. Da se malo spucam danes.

lp

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "Ta nove"...45.dan
30.11.2005 6:19:40   
tjaga
IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

U bistvi sem že kar čakal ata dan, ker se mi zdi, da sem ful prenažrta vsega. Da se malo spucam danes.

lp


Ojla,

evo jaz sem tudi tukaj. Meni trenutno zbijanje kilogramov stoji na -7. user posted image  Prav nikamor ne gre. Sicer nekateri pravijo, da že prav dobro zgleda vse skupaj, vendar bi jaz še malo.Cilj, ali bolje želja, je -12kg. Sem pa non stop lačna. Resno. Zato se sprašujem, od česa si ti Cukrček prenažrta.

Tjaga


_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "Ta nove"...45.dan
30.11.2005 6:26:32   
CUKRČEK
Jaz bi pa prov rada vidla, da bi bila zvečer lačna in bi si lepo večerjo privoščila. Jaz skoraj nikoli nisem večerjala in očitno le telo še tega navajeno. Tako da tudi malokrat jem večerjo sedaj.....čeprav se zdaj kar malo prisilim, da vsaj približno tako delam kot v dieti.
Ne vem, no. Pa saj za kosilo tudi manj pojem kot prej. Ah, mogoče se bo pa vse spremenilo, pol bom pa jaz jambrala kako sem skoz lačna.

Kje si pa ti bila pretekle dni....se mi zdi, da si se malo oz. nič oglašala?

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "Ta nove"...45.dan
30.11.2005 11:33:09   
Anonimen
Evo mene, jaz sem na koncu, oziroma predzadnji dan. Sadni, bljak, jutri a vodni, še bljak ne. Sploh ne vem, če se bom jutri šla vodnarko, ne verjamem.
Drugače pa punce, tako je. Prvi mesec ful šiba, potem se pa ustavi. In ni res, da potem tretji mesec spet začne šibat, kot sem ponekod brala. Po naših izkušnjah, ki smo proti koncu, bi lahko rekla, da gre drugi in tretji mesec po kakšne pol kile na teden, mogoče. Največ, ali pa še to ne. Ampak bolje kot nič. Jaz ima  zdaj - 13, se mi zdi, da sem prvi mesec shujšala 8 kil. Ne vem točno, ampak zdi se mi, da tam nekje.

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "Ta nove"...45.dan
30.11.2005 13:24:15   
mojchka x
"Ta nove", četitke za uspehe, vsem tistim, ki ste še ostale in vztrajate.
Najhujše je za vami, prihaja prijetni del, hehehe.
Ne, resno, kot sem že povedala, mene je prav strah, kaj bom po koncu diete, ki se hitro bliža...
Med dieto si nekako bolj gotov v vase, saj točno veš, kaj smeš in česa ne.
Potem pa si prepuščen svoji domišljiji in iznajdljivosti.
...
ker večjih sprememb v bistvu naj ne bi bilo; še vedno sadje dopoldne in potem pravilne kombinacije.
Le tega ni treba, da sta kosilo in včerja enaka... niti iz enake skupine živil.
In potem ne veš več, kaj bi jedel.
O tem ima verjetno veliko za povedati Al bina.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "Ta nove"...45.dan
30.11.2005 13:55:12   
muki1
Punce vsa čast in slava vam.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu mojchka x)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?