|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zakaj
5.12.2005 10:56:10   
malecka
zakaj je bog tako nepošten, kaj zgrešijo mlada nedolžna življenja, ki sploh še ne vejo kaj je zlo in ko so še nepopisan list življenja. kaj zgrešijo s tem, ko se nam smejijo, se igrajo in ko vidimo njihove prve korake, ko je smisel njihovega življenja samo igra, igra in še enkrat igra.
potem pa pride sekunda, delček sekunde in vse to veselje in otroško razigranost prekine tisti gor!! se vprašam ali je bog lahko tako zloben in če je, kaj hoče s tem pokazati- svojo moč.
ja včeraj se je v sosednji vasi zgodila velika tragedija in tako mi je hudo pisati, jokam, moja duša joka pa čeprav otročička nisem prav dobro poznala star je bil komaj 16 mesecev, ko se je njegovo prekratko življenje končalo. njegov oče ga je povozil do smrti, ne predstavljam si kaj sedaj preživlja oče in njegova družina. ja za družino mi je tud tako hudo kako bodo zdržali vse to-ubogi. in sedaj vedno ko pogledam  svojega sineka, ki bi mu bil sošolec, mi potečejo solze ne vem zakaj, ampak ne morem nehati misliti na to. sedaj mi bo mal lažje ko sem se vam na RR-u izpovedala.
naj otročička user posted image čuvajo


_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zakaj
5.12.2005 10:58:40   
soncece24
groza user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ne znam si zamislit kaj ta družina zdaj preživlja user posted image user posted image user posted image user posted image , ne vem zakaj se morajo take grozote dogajat, res ne user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zakaj
5.12.2005 11:02:49   
baguSka
Evo ta trenutk je bla ta kruta zgodbica po radiu.user posted image
Vse preveč je svet krivičen.. Zakaj zakaj zakaj???

Sploh sem brezbesed.. naj ga angelčki čuvajo in moj bratec.user posted image

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zakaj
5.12.2005 12:20:01   
Marogica
Grozno, kakšna zgodba. kako se šele počuti oče, ko ga bo to celo življenje spremljajo?
p.s. Še en dokaz, da boga ni, ker če bi bil pravičen, tega ne bi dopustil

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zakaj
5.12.2005 12:25:46   
Lorena
Res groznouser posted image user posted image user posted image

Jaz ne bi krivla Boga, vso zlo in vsa nesreča tega sveta pride zaradi nas samih, zaradi naših grehov.
Čudna so pota Gospodova...



Ko sem bila majhna, se je zgodila podobna tragedija prav tako v decembru...
In ko sem takrat še vprašala svojega očeta, zakaj umirajo otroci, mi je odgovoril; ''Bog jih pač za nekaj potrebuje''.

Pa sem ga zopet vprašala:''Pa za kaj ravno takšne majhne otroke?'' 
In mi je odgovoril: '' Če ne za drugo, pa za mešanje biskvita, sploh sedaj med prazniki, ko pečejo tolike piškote.''

Nikoli ne bom pozabila te njegove smešne razlage, ki me vedno nekako potolaži.

Sožalje družiniuser posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zakaj
5.12.2005 12:58:22   
Dejča
O moj ljubi Bog user posted image , res te ni ... user posted image  user posted image  user posted image   user posted image

(odgovor članu Lorena)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zakaj
5.12.2005 15:05:15   
anajmad
Res hudo.Sem prebrala v novicah.Si ne predstavljam žalosti staršev.Če pomislim,da sem živela v upanju dva dni za mojgauser posted image Vida in še sedaj vidim njegov obrazček pred sabo,kako je le staršem,ki so ga imeli in vzgajali toliko časa.Res, Bog naredi včasih tako grd scenarij in velikokrat sem poudarila,ni to narejeno z določenim namenom,ampak dejansko nas pusti starše,ki smo dali to skozi na cedilu.
Staršem,čeprav me ne poznajo ,iskreno sožalje in res tolažbo v teh hudih dneh,ki jim še sledijo.
lp D.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zakaj
5.12.2005 17:39:46   
lefairyon
včeraj zvečer sem izvedela to tragično novico...ubogi fantek...ubogi ati in mami...in ubogi vsi svojci, ki so izgubili mali sončni žarek, dobili pa so novo zvezdico na nebu-novega angelčka...

naj ti bo lepo med angelčki mali mož...

jočem in sočustvujem s staršiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zakaj
5.12.2005 17:51:54   
Maxica
Joj, sem tudi jaz prebrala to novico ravnokar na teletekstu. Človeka res kr zmrazi, še posebno, odkar imam sama otroka.
Res, še prehitro se kaj takega lahko zgodi. Zato pazimo na svoje user posted image , kolikor se le da.
Sočustvujem z ubogo družino.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu lefairyon)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zakaj
5.12.2005 21:09:50   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zakaj
5.12.2005 22:35:09   
KODA
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zakaj
6.12.2005 8:49:43   
ur+sa
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kakšna tragedija, mukeuser posted image user posted image


p.s. te tragedije ni kriv Bog, to je usoda, vsakega posameznika.user posted image user posted image

_____________________________

Jutri je nov dan...
sem največja bebka na svetu... :¨(

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: zakaj
6.12.2005 10:59:22   
lenika
Groza. Nič nisem še slišala, pa sem tudi iz teh krajev.

(odgovor članu ur+sa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: zakaj
6.12.2005 11:40:55   
tanikaa
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...jaz kaj takega verjetno ne bi preživela...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: zakaj
12.12.2005 12:34:09   
Anonimen
Oja, tanika, bi preživela, in ravno to je tisto najbolj grozno. Ker ne moreš tudi ti umret z njim. user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?